ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom Empty Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom

Post by Serbinho-3 6/10/2017, 18:59

PANČEVCA Aleksandra Jovanovića, koji već godinama živi i radi u Velikoj Britaniji, prošlog četvrtka kada je doputovao kući dočekala je jeziva scena. Njegovu mačku Cakanu nepoznata osoba prvo je pretukla pa obesila u dvorištu porodične kuće u centru južnobanatskog grada.


Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom Hro-pretukli-pa-(2)





Životinju, koju dok je on odsutan hrane njegovi roditelji i komšije, Aleksandar je pronašao u zabačenom delu dvorišta, obešenu o štrik za veš i zadavljenu plastičnom zateznom trakom. Strahovit prizor protumačio je kao da mu je neko "poslao poruku", ali ne isključuje ni mogućnost da je to učinjeno iz čiste obesti i zlobe.

- Taj monstrum je Cakanu i tukao pre nego što je obesio, pošto je 
nekoliko podliva i ožiljaka po telu - ističe Jovanović. - Odmah sam pozvao policiju, koja je obavila uviđaj i fotografisala je. Verovatno je dugo visila tako, pošto je leš već bio u procesu raspadanja.
Kako Jovanović tvrdi, starija od njegove dve mačke bila je vrlo samostalna, rođeni lovac, i desetak godina je živela u dvorištu koje dele četiri domaćinstva. Za sve to vreme, Aleksandar je dolazio u Srbiju jednom u dva meseca i ostajao po mesec dana, a na mace koje čuva u dvorištu niko se nikada nije žalio.
- One nikome ne smetaju, štaviše, love miševe i druge štetočine, pitome su i umiljate - priča razočarano Aleksandar.


Iako nema materijalne dokaze, Jovanović pretpostavlja da je to učinio komšija s kojim je već godinama u lošim odnosima, a koji je, kako tvrdi, poznat po maltretiranju svog psa, kao i pasa lutalica u okolini. U više navrata, kako svedoče i druge komšije, životinje je gađao kamenjem.
- Ne mislim da je to učinio neko nepoznat, pošto je sa zadnje strane dvorišta veoma teško prići kući. Poslednjih nekoliko godina tri moje mačke su misteriozno nestale, pa se bojim da im je sudbina ista kao Cakanina. To je svakako čin bolesnog čoveka, pošto zdrava osoba ne bi bila u stanju da se tako iživljava na bespomoćnoj životinji.

DO GODINU DANA
U OVAKVOM i sličnim slučajevima, zakon je jasan. Prema članu 269 Krivičnog zakonika, osoba koja kršeći propise ubije, povredi, muči ili na drugi način zlostavlja životinju biće kažnjena novčanom kaznom ili zatvorom do jedne godine.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:689261-Pretukli-macku-obesili-o-strik-za-ves-i-zadavili-plasticnom-trakom
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26481
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom Empty Re: Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom

Post by Serbinho-3 6/10/2017, 19:01

Kajo, sta bi uradila komsiji, verovatno je po prici vlasnika mace...
Kuca vredi, koliko i komsija, znaju reci, nije slucajno.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26481
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom Empty Re: Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom

Post by Guest 6/10/2017, 19:03

Serbinho-3 wrote:Kajo, sta bi uradila komsiji, verovatno je po prici vlasnika mace...
Kuca vredi, koliko i komsija, znaju reci, nije slucajno.
Pa Kaya bi vjerovatno sa mnom podijelila umilnu zadacu zbrinjavanja lika koji je to napravio... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom Empty Re: Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom

Post by RayMabus 6/10/2017, 19:05

Tako sam ja jednu kad sam imao trinajst godina

Divlja lovio je pet sati
RayMabus
RayMabus

Posts : 176213
2014-04-11


Back to top Go down

Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom Empty Re: Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom

Post by Serbinho-3 6/10/2017, 19:06

Srbija puna bolesnika...
Ko zna na sta je ovakav profil spreman, MUP ne moze da resi obično ubistvo pevacice a kamoli da ocisti drustvo od psihopata.
One partijske komunalce sto reketiraju ulicne prodavce, bolje da uposle i da prate unapred etiketirane psiho potencijalno opasne po drustvo.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26481
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom Empty Re: Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom

Post by Guest 6/10/2017, 19:06

ghovana uvijek ima..ovo spada isto u kategoriju premlacivanja zene,dakle nemocnog stvorenja koje se ne moze obraniti..svako divljanje povrh toga,samo oznacava ..tja..ne znam sto reci...
taj lik bi molio da mu smrt dojde..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom Empty Re: Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom

Post by Serbinho-3 6/10/2017, 19:06

RayMabus wrote:Tako sam ja jednu kad sam imao trinajst godina

Divlja lovio je pet sati
Ti si barem normalan ...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26481
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom Empty Re: Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom

Post by Serbinho-3 6/10/2017, 19:08

pismejker wrote:ghovana uvijek ima..ovo spada isto u kategoriju premlacivanja zene,dakle nemocnog stvorenja koje se ne moze obraniti..svako divljanje povrh toga,samo oznacava ..tja..ne znam sto reci...
taj lik bi molio da mu smrt dojde..
Policija nema profil, umesto da naprave potencijalni opis, karakter licnosti i prati.
Mogu da se iznenade sta ce upecati...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26481
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom Empty Re: Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom

Post by RayMabus 6/10/2017, 19:11

Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:Tako sam ja jednu kad sam imao trinajst godina

Divlja lovio je pet sati
Ti si barem normalan ...
Iskreno Nebih se kladio na to bar ne 100%
RayMabus
RayMabus

Posts : 176213
2014-04-11


Back to top Go down

Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom Empty Re: Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom

Post by Guest 6/10/2017, 19:11

Serbinho-3 wrote:
pismejker wrote:ghovana uvijek ima..ovo spada isto u kategoriju premlacivanja zene,dakle nemocnog stvorenja koje se ne moze obraniti..svako divljanje povrh toga,samo oznacava ..tja..ne znam sto reci...
taj lik bi molio da mu smrt dojde..
Policija nema profil, umesto da naprave potencijalni opis, karakter licnosti i prati.
Mogu da se iznenade sta ce upecati...
Djeca,kasnije odrasli ljudi,koji su uzivali muciti i zlostavljati zivinu,su genetski sjebani do kraja...to nije trenutak ludila ili bijesa...metak u celo,bez ikakvog susprezanja..zasto metak,napose,jer se ne zelim spustati na nivo ghovneta koje muci nesto sto nema priliku da se brani...pa makar bilo i to ghovno koje radi ovakve stvari,pas mu mater,onobrutalno pharao...vjerovatno i jeste,jer ne voli macke.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom Empty Re: Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom

Post by marcellus 6/10/2017, 19:17

postupiti s njima na isti način

ako sam na išta osjetljiv to su mačke... na ljude i pse ne toliko, pogotovo na ljude

_________________
Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom Empty Re: Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom

Post by Leviathan2 6/10/2017, 19:18

glupa tema uopce

_________________
Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom Empty Re: Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom

Post by Serbinho-3 6/10/2017, 19:19

Leviathan2 wrote:glupa tema uopce
Zasto glupa...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26481
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom Empty Re: Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom

Post by Leviathan2 6/10/2017, 19:22

objesio masku
misli halo, po cemu ta vjest ima neko znacenje ebate,  ono cafe njuz sa nekog portala, 
eto, kod mene na bausteli zgazili jeza i niko nije pokazao postovanje da ga pristojno sahrani nego su ga kamioni spljeskalo u asvalt
boah

_________________
Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom Empty Re: Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom

Post by RayMabus 6/10/2017, 19:25

Serbinho-3 wrote:
Leviathan2 wrote:glupa tema uopce
Zasto glupa...
Previše pretpostavljanja 

Zatim ovo poprulično samostalno je poludivlja

Možda nekome ulazilo u kuću ogrebao djete pa evo ti
RayMabus
RayMabus

Posts : 176213
2014-04-11


Back to top Go down

Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom Empty Re: Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom

Post by danni1 6/10/2017, 19:26

Serbinho-3 wrote:
Leviathan2 wrote:glupa tema uopce
Zasto glupa...
Zato  kaj pravite dramu oko jebene mačke.  neš ti tragedije u 3 Pm.

_________________
Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom Empty Re: Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom

Post by Serbinho-3 6/10/2017, 19:27

Ovaj mu usao u dvoriste kuce, zabačen deo i izveo svoj sado mazo performans.
Jasno je u USA sta se desi u takvim situacijama.
Uhvatis ga na svom posedu, složiš mu metak ili mu prospeš mozak iz sacmare, dodje policija, odes na Sud, Sudija ti se zahvali sto si ocistio drustvo od jednog debila i odes kuci.
Jez, vozaci u sabracaju, nisu usli na privatni posed.
Mogao je i kod nas da ga rokne, ne stite ni kod nas vise dileje.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26481
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom Empty Re: Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom

Post by Leviathan2 6/10/2017, 19:28

Serbinho-3 wrote:Ovaj mu usao u dvoriste kuce, zabačen deo i izveo svoj sado mazo performans.
Jasno je u USA sta se desi u takvim situacijama.
Uhvatis ga na svom posedu, složiš mu metak ili mu prospeš mozak iz sacmare, dodje policija, odes na Sud, Sudija ti se zahvali sto si ocistio drustvo od jednog debila i odes kuci.
Jez, vozaci u sabracaju, nisu usli na privatni posed.
Mogao je i kod nas da ga rokne, ne stite ni kod nas vise dileje.
al uopce nebitno kao vjest, ajd da je tipa roknuo, to bi vec bila vjest, nego pricam price kako komsija jede govna
boah
dramljenje

_________________
Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom Empty Re: Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom

Post by Serbinho-3 6/10/2017, 19:30

Jedan u Cikagu, dolazio kod mene na pumpu, video da radim, ozbiljan, hteo me kod sebe u zeleznicu, 22$ tada na sat se placalo, sin pilot na Apache.
Prica mi jednom, usao u kucu, vidi dva lopova.
Pitam ga ja...." i sta se desilo"..
Kaze on..."Nista, uzeo pistolj, ubio obojicu bez razmisljanja"...
Nije odgovarao nista, nadjes budalu na svom private property, ubiješ ga bez posledica.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26481
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom Empty Re: Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom

Post by Guest 6/10/2017, 19:31

Leviathan2 wrote:
Serbinho-3 wrote:Ovaj mu usao u dvoriste kuce, zabačen deo i izveo svoj sado mazo performans.
Jasno je u USA sta se desi u takvim situacijama.
Uhvatis ga na svom posedu, složiš mu metak ili mu prospeš mozak iz sacmare, dodje policija, odes na Sud, Sudija ti se zahvali sto si ocistio drustvo od jednog debila i odes kuci.
Jez, vozaci u sabracaju, nisu usli na privatni posed.
Mogao je i kod nas da ga rokne, ne stite ni kod nas vise dileje.
al uopce nebitno kao vjest, ajd da je tipa roknuo, to bi vec bila vjest, nego pricam price kako komsija jede govna
boah
dramljenje
zasto bi bila,kao da je to bitno..??? :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom Empty Re: Pretukli mačku, obesili o štrik za veš i zadavili plastičnom trakom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum