ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a - Page 6 Empty Re: Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a

Post by dijagram Sat 30 Sep - 19:00

Ringo10 wrote:
dijagram wrote:
Ringo10 wrote:
dijagram wrote:
cassanowa wrote:
Strašno!...Mene je strah. :rofl
Tip je teski bolesnik.
Tako jako brine o stanju u drzavi u kojoj niti je zivio niti zivi:)
Jebate al svasta i dodje na ovaj forum.
Teska patologija press.
Glavno da vi neoustaše niste bolesni ... vi ste vrlo zdravi.
Naravno, mi smo zdravi lijepi i pametni.
Mi smo zakon:)
Idi se lijeciti konju blesavi.
Koga ovdje boli kurac sto neki seljak iz alijine mahale misli o Hrvatskoj.
Zar ti to nije jasno?
Vrhunac ustaškog intelektualizma
Ovaj se ustasa popiski na tebe, tako je cinio i cinit ce.
Ovaj ustasa je zakon B-)
Ajd sad radi nesto korisno, il popij tabletice.
Ne brini vise za nas,mi cemo nekako sami i bez tvoje brige:)

dijagram

Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a - Page 6 Empty Re: Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a

Post by Ringo10 Sat 30 Sep - 19:00

cassanowa wrote:
Ringo10 wrote:Jugoslav  ... pa prišivati to JUGOSLAV je vaš ustaški intelektualni domet. Vi drugo i ne znate.
Šta se buniš?!...pa sami ste to izmislili :lell ...Mi znamo da nacionalnost jugosloven u biti ne postoji.
Vi neoustaše me uvijek iznova zadivite. KAd god mislim da ne možete biti gluplji uvijek me iznova demantirate.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a - Page 6 Empty Re: Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a

Post by Ringo10 Sat 30 Sep - 19:01

dijagram wrote:
Ringo10 wrote:
dijagram wrote:
Ringo10 wrote:
dijagram wrote:
Tip je teski bolesnik.
Tako jako brine o stanju u drzavi u kojoj niti je zivio niti zivi:)
Jebate al svasta i dodje na ovaj forum.
Teska patologija press.
Glavno da vi neoustaše niste bolesni ... vi ste vrlo zdravi.
Naravno, mi smo zdravi lijepi i pametni.
Mi smo zakon:)
Idi se lijeciti konju blesavi.
Koga ovdje boli kurac sto neki seljak iz alijine mahale misli o Hrvatskoj.
Zar ti to nije jasno?
Vrhunac ustaškog intelektualizma
Ovaj se ustasa popiski na tebe, tako je cinio i cinit ce.
Ovaj ustasa je zakon B-)
Ajd sad radi nesto korisno, il popij tabletice.
Ne brini vise za nas,mi cemo nekako sami i bez tvoje brige:)
Znam da hoćete, za 30 godina Hrvatske će biti a Hrvata neće.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a - Page 6 Empty Re: Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a

Post by Serbinho-3 Sat 30 Sep - 19:01

Zar Sud nije rekao da nema Ustaša :cleanteeth
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26485
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a - Page 6 Empty Re: Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a

Post by Guest Sat 30 Sep - 19:02

Ringo10 wrote:Vi neoustaše me uvijek iznova zadivite. KAd god mislim da ne možete biti gluplji uvijek me iznova demantirate.
Labave osobnosti poput tebe i nije teško demantirati...S titom ste izgubili samopouzdanje lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a - Page 6 Empty Re: Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a

Post by Ringo10 Sat 30 Sep - 19:03

Serbinho-3 wrote:Zar Sud nije rekao da nema Ustaša :cleanteeth
Nema, kao što nema ni vas četnika.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a - Page 6 Empty Re: Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a

Post by Ringo10 Sat 30 Sep - 19:05

cassanowa wrote:
Ringo10 wrote:Vi neoustaše me uvijek iznova zadivite. KAd god mislim da ne možete biti gluplji uvijek me iznova demantirate.
Labave osobnosti poput tebe i nije teško demantirati...S titom ste izgubili samopouzdanje lol!
Ništa ja osobno nisam izgubio.

Vi ste s odlaskom Tiite izgubili sve. Usporedi sve moguće parametre u bilo kome domenu za vrijeme Tita i poslije njega. Ali pošteno i iskreno.

Pa ćeš vidjeti gdje ste i šta ste. I na čemu ste.

Govorim o Hrvatskoj ostali me ovdje ne zanimaju.

Ah da, Tudjman jedno vrijeme jeste držao vodu i pokušao graditi pravu državu, ali je njegovo trajalo kratko i bilo uglavnom usmjereno na obranu i oslobadjan je zemlje.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a - Page 6 Empty Re: Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a

Post by Guest Sat 30 Sep - 19:12

Ringo10 wrote:Ništa ja osobno nisam izgubio.

Vi ste s odlaskom Tiite izgubili sve. Usporedi sve moguće parametre u bilo kome domenu za vrijeme Tita i poslije njega. Ali pošteno i iskreno.

Pa ćeš vidjeti gdje ste i šta ste. I na čemu ste.

Govorim o Hrvatskoj ostali me ovdje ne zanimaju.
Znam na čemu smo...Imamo državu protiv koje se Tito borio (a Sava ne teče uzvodno, gle čuda)...A ti si pretpostavljam na nekim medikamentima, koji ti stvaraju priviđenja neprijatelja na savkom koraku...pa postaješ običan potkopavač nacionalnih interesa...Srećom takvih je sve manje i manje...Zato se non-stop i zgrožavaš, jadan...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a - Page 6 Empty Re: Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a

Post by Ringo10 Sat 30 Sep - 19:17

cassanowa wrote:
Ringo10 wrote:Ništa ja osobno nisam izgubio.

Vi ste s odlaskom Tiite izgubili sve. Usporedi sve moguće parametre u bilo kome domenu za vrijeme Tita i poslije njega. Ali pošteno i iskreno.

Pa ćeš vidjeti gdje ste i šta ste. I na čemu ste.

Govorim o Hrvatskoj ostali me ovdje ne zanimaju.
Znam na čemu smo...Imamo državu protiv koje se Tito borio (a Sava ne teče uzvodno, gle čuda)...A ti si pretpostavljam na nekim medikamentima, koji ti stvaraju priviđenja neprijatelja na savkom koraku...pa postaješ običan potkopavač nacionalnih interesa...Srećom takvih je sve manje i manje...Zato se non-stop i zgrožavaš, jadan...
Vjeruj ti u šta hoćeš i da je JBT izjavio ovo ili ono. Vjeruj i u jednoroge i krilate konje,u demone i vještice. Tvoje pravo.

A ko potkopava interese, pa ja sigurno ne ...lako ti je ustanoviti ko potkopava interese Hrvatske. Dovoljno je ići za zvukom grmlajvine kad se RVATINE udaraju u grudi RVATSKE.
Uostalom EU će vam naseliti pedeset tisuća arapskih i afričkih domoljuba po Slavoniji.

Za početak. Valja naseltii područja poharana domoljubnom pošasti.


Last edited by Ringo10 on Sat 30 Sep - 19:20; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a - Page 6 Empty Re: Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a

Post by Guest Sat 30 Sep - 19:20

Ringo10 wrote:Vjeruj ti u šta hoćeš i da je JBT izjavio ovo ili ono. Vjeruj i u jednoroge i krilate konje,u demone i vještice. Tvoje pravo.

A ko potkopava interese, pa ja sigurno ne ...lako ti je ustanoviti ko potkopava interese Hrvatske. Dovoljno je ići za zvukom grmlajvine kad se RVATINE udaraju u grudi RVATSKE.
Ti bi pod hitno trebao pronači svog fašistu, pa da se s njim zajebavaš...A prodavati ovdje maglu ti nema smisla...Postaješ dosadan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a - Page 6 Empty Re: Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a

Post by Ringo10 Sat 30 Sep - 19:23

cassanowa wrote:
Ringo10 wrote:Vjeruj ti u šta hoćeš i da je JBT izjavio ovo ili ono. Vjeruj i u jednoroge i krilate konje,u demone i vještice. Tvoje pravo.

A ko potkopava interese, pa ja sigurno ne ...lako ti je ustanoviti ko potkopava interese Hrvatske. Dovoljno je ići za zvukom grmlajvine kad se RVATINE udaraju u grudi RVATSKE.
Ti bi pod hitno trebao pronači svog fašistu, pa da se s njim zajebavaš...A prodavati ovdje maglu ti nema smisla...Postaješ dosadan.

Misliš hrvatskog fašistu ... koji će mi on kurac, kad će svi Hrvati izumrijeti bez obzira na ideološko opredjeljenje.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a - Page 6 Empty Re: Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a

Post by Guest Sat 30 Sep - 19:26

Ringo10 wrote:Misliš hrvatskog fašistu ... koji će mi on kurac, kad će svi Hrvati izumrijeti bez obzira na ideološko opredjeljenje.
Nema veze kojega...Bitno je da nađeš neku zanimaciju. Dobro je za zdravlje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a - Page 6 Empty Re: Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a

Post by My Brother Billo Sat 30 Sep - 19:28

ta tuzba protiv hr je ustvari pokrenuta da anulira tuzbu hr protiv srbije i to joj je glavna svrha i po tom pitanju je bila uspjesna.kad se s nekim sudis uvjek trazis vise nego sto smatras da ti treba i sto mozes dobiti i znas unaprijed da to neces dobiti ali trazis svejedno i na kraju dobijes ono sto ocekujes
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a - Page 6 Empty Re: Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a

Post by Regoč Sat 30 Sep - 19:51

Stribor wrote:
Regoč wrote:Još jedna za Pižona.
Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a - Page 6 Capital_u

Ča je ovo? Niki ''gay U''? :D
U je o-kej!

_________________
Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a - Page 6 Empty Re: Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a

Post by Regoč Sat 30 Sep - 19:53

Stribor wrote:
Regoč wrote:
Sora wrote:Kak sad NISMO SLJEDNICI NDH KAD TREBA PLATITI ? 
A sta kuna? 
A sta prva bijela kockica ? 
A sta ZDS 

LIJEPO JE BIT USTASA JEL DOK PLACA domaća raja 
Kad se sjete oni vani, pokrij se po usima i suti
Kakve sveze ima prva biela kockica (zapravo četvorina, al ajd)?

Jugofašistička fukara ne razumi razliku med geometrijski teli i liki a kamoli ništo složenije. Glupa kot kurac. Iako je to zaprav uvrida kurcu.
Kurac zna posal za koji je predviđen, a ova je poučavala djecu. Kako, vidimo i iz priloženoga!

_________________
Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a - Page 6 Empty Re: Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a

Post by Stribor Sat 30 Sep - 19:55

Ringo10 wrote:
Stribor wrote:
jastreb wrote:
Stribor wrote:
jastreb wrote:Hahahaha...pa za naše Nadhrvate je ovo neuspjeh.

Nadhrvati??
Čardaklije,Derivati,Čardakote,Desančari,itd...

Niti jednu rič te nisam razumil. Ča je to?
A ča će glupi retardirani ustaša i razumit. 

Ustaški IQ apsolutna NULA.

Gdo je ustaša? Ja? Pa ti si kretard.
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a - Page 6 Empty Re: Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a

Post by Regoč Sat 30 Sep - 19:56

Ringo10 wrote:
Regoč wrote:Još jedna za Pižona.
Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a - Page 6 Capital_u
A ovo bi bio kao vrhunac ustaške inteligencije.
Da si pratil Pizdonovu kuknjavu, razumjel bi. Ovako, skači s klokani, to je najvišje što ćeš dosegnuti.

_________________
Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a - Page 6 Empty Re: Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a

Post by Ringo10 Sat 30 Sep - 19:57

My Brother Billo wrote:ta tuzba protiv hr je ustvari pokrenuta da anulira tuzbu hr protiv srbije i to joj je glavna svrha i po tom pitanju je bila uspjesna.kad se s nekim sudis uvjek trazis vise nego sto smatras da ti treba i sto mozes dobiti i znas unaprijed da to neces dobiti ali trazis svejedno i na kraju dobijes ono sto ocekujes
MA pravno je to tako.

Ali ovdje niej rasprava o pravnoj dimenziji nego o moralnoj.

Prvo odričeš se svakog spomena na NOP i sve one koji ga personificiraju a njegovog vodju osudiš kao oličenje ZLA, odbaciš taj pokret u svim njegovim segmentima, porušiš spomenike i sve što podsjeća na to.

S druge strane emocionalno se potpuno poistovjetiš sa gubitničkom stranom, nad njom žališ, suzte roniš, njenu propast emopivno doživljavaš kao opću nacionalnu tragediju, komemoriraš njenu propast, nad njom plačeš, nad njom lamentiraš ...


A kad dođu tužbe i optužbe kao logična posljedica toga ne samo sa srpske strane  e onda počinje licemjerno prenemaganje i izdrkavanje, pravno pozivanje na omrznuti i odbačeni NOP i pravno negiranje veze sa neprežaljenom NDH, pozivanje na AVNOJ i ZAVNOH, Hrvata kao antifašisitičkog vođu i slična sranja.


I dokle više to neiskreno, lažljivo izmotavanje.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a - Page 6 Empty Re: Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a

Post by Regoč Sat 30 Sep - 20:00

kaja wrote:
Ringo10 wrote:

Da platimo dakako, hoćete biti ustaše, pa onda preuzmite i posljedice i odgovornost ... pičke ustaske.
E pa sad jbg... da bas kažemo hoćemo onda bi prihvatili posljedice ali i ovlasti. Dakle tebe bi objesili na Zrinjevcu da visiš jedno 10 dana kad udes u RH.
Prema tome  bolje ovako, ovisno o temi, jesmo, nismo, mozda smo.
Da se uvedu ovlasti, prvi bi se prijavil u ustašku vojnicu. Bosanac je to, guzica na prvom mjestu.

_________________
Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a - Page 6 Empty Re: Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a

Post by Regoč Sat 30 Sep - 20:00

kaja wrote:
govinda wrote:pa de sad se odlucite, jeste li ili niste ustase?
Nismo, ustase su muslimani.
Tako smo nedavno doznali da Sora mrzi Tuđmana jer nije Hrvatsku raširil do Drine.

_________________
Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a - Page 6 Empty Re: Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a

Post by Regoč Sat 30 Sep - 20:03

govinda wrote:
kaja wrote:
govinda wrote:pa de sad se odlucite, jeste li ili niste ustase?
Nismo, ustase su muslimani.
Jok ba, mi smo oni sto se zalijecu kamionima..nista ne znas...
Sarajevom kamioni bruje,
to su muje Francetića Jure.

_________________
Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a - Page 6 Empty Re: Odbačena tužba Srba protiv Hrvatske:nismo sljednici NDH-a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum