ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku..

Go down

Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku.. Empty Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku..

Post by vuksadinare 22/9/2017, 16:26

http://www.vecernji.hr/vijesti/uzivo-pratite-sjednicu-vlade-1196231
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku.. Empty Re: Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku..

Post by vuksadinare 22/9/2017, 16:28

joj plenki i ti ga sad seres..kurac ti ej zao...porucio si mu da ne priznajemo arbitrazu za javnom govornicom un-a i covjek odustao..o cem bi pricali..o jelovniku tača?...on se drzi svog ti svog i amen..sto ima dolaziti..sam si mu napisao odbijenicu..hoces da dođe samo da upises sebi plus u ocima brisela kao evo ja ili mi smo za pregovore ali ne odstupamo do svog..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku.. Empty Re: Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku..

Post by vuksadinare 22/9/2017, 16:30

...da si rekao...'poziv sam poslao oce doc ili en njegova stvar mi ne odstupamo do svog'..jos bi i proslo..ali ovo 'zao mi je..'cista patetika..i prozirno..daj malo imaginacije u svom politickom djelovanju ovo ej sve streberski kampanjski...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku.. Empty Re: Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku..

Post by kaya 22/9/2017, 16:31

Joj bas mi je zao sto neće doci- kličem se pošteni slovenc, Austrijanac ne, europejstvo prosim ... mal sam podmitil suca al prosim ne sme to rec u Europi, sad sam malo hud
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku.. Empty Re: Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku..

Post by vuksadinare 22/9/2017, 16:34

kaja wrote:Joj bas mi je zao sto neće doci-  kličem se pošteni slovenc, Austrijanac ne, europejstvo prosim ... mal sam podmitil suca al prosim ne sme to rec u Europi, sad sam malo hud
sve to stoji...ali idiotski mi je nekog zvati da dođe..a onda mu prije nego sto dođe kazes..'ne necemo odstupiti od svog..' trebalo ej da dođe..a onda bu to opet u cetri oka reci..ili naci nacin da se slovence eskivira....malo se unese dramatike...ovako dođi ali ja ti nemam sto reci je lajbekovski...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku.. Empty Re: Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku..

Post by vuksadinare 22/9/2017, 16:37

...jedino da poziv nije uputio pod prisilom brisela...pa smislio nacin kako ga eskivirati odnosno isporvocirati janeza da odustane od besmislenog putovanja..a to ej ucinio za govornicom un-a...tako da je ovioma u briselu kao ostavio dojam da je za razgovore a u stavri nije
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku.. Empty Re: Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku..

Post by Guest 22/9/2017, 16:37

vuksadinare wrote:joj plenki i ti ga sad seres..kurac ti ej zao...porucio si mu da ne priznajemo arbitrazu za javnom govornicom un-a i covjek odustao..

Pravi se nevješt. Poručio je Sloveniji za govornicom glavne skupštine UN-a kakav je stav Hrvatske po tom pitanju i tako prebacio lopticu na teren Slovenije. To mu je inače jedan od boljih poteza do sada.
Cerar neće doći?
Koga briga?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku.. Empty Re: Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku..

Post by Guest 22/9/2017, 16:39

vuksadinare wrote:...jedino da poziv nije uputio pod prisilom brisela...

Nema prisile Bruxellesa po ovom pitanju. EK je samo apelirala da obje strane prihvate riješenje arbitraže, ali su rekli da nemaju instrumente nikoga prisiliti na to, što je uostalom i točno. Bilaterlna pitanja nisu u okviru pravne stečevine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku.. Empty Re: Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku..

Post by kaya 22/9/2017, 16:41

vuksadinare wrote:
kaja wrote:Joj bas mi je zao sto neće doci-  kličem se pošteni slovenc, Austrijanac ne, europejstvo prosim ... mal sam podmitil suca al prosim ne sme to rec u Europi, sad sam malo hud
sve to stoji...ali idiotski mi je nekog zvati da dođe..a onda mu prije nego sto dođe kazes..'ne necemo odstupiti od svog..' trebalo ej da dođe..a onda bu to opet u cetri oka reci..ili naci nacin da se slovence eskivira....malo se unese dramatike...ovako dođi ali ja ti nemam sto reci je lajbekovski...
Ma čak i nije, nema pošteno u politici , ni Slovenac nije pošten, miti suca i onda se pravi glup..
Znaci ti dođi al ko te jebe , on dokaz ima za mito, dostavili mu ameri na tanjuru i moze...pa sto ne.
Nek se kmet žali u Njemačku ..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku.. Empty Re: Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku..

Post by vuksadinare 22/9/2017, 16:42

slidingdoorsoperator wrote:
vuksadinare wrote:joj plenki i ti ga sad seres..kurac ti ej zao...porucio si mu da ne priznajemo arbitrazu za javnom govornicom un-a i covjek odustao..

Pravi se nevješt. Poručio je Sloveniji za govornicom glavne skupštine UN-a kakav je stav Hrvatske po tom pitanju i tako prebacio lopticu na teren Slovenije. To mu je inače jedan od boljih poteza do sada.
Cerar neće doći?
Koga briga?
...ima plenki precih briga od razgovora sa cerarom do cijeg se rjesenja ionako nece doci...sad se mora baviti spijunazom bosanaca nesto se zapetljalo oko agrokora..javio se todoric prvi put nakon dugo vremena tesko optuzivsi vladu,dalicku,ramljaka...ima plenki precih briga sada od piranskog zaljeva..pa predmjevam da je ovo takticki napravio za govornicom un-a rjesivsi se cerara kojeg je natjerao da sam odustane...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku.. Empty Re: Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku..

Post by Guest 22/9/2017, 16:42

vuksadinare wrote:ovako dođi ali ja ti nemam sto reci je lajbekovski...

Tragedija!
Baš mi je žao Cerara.
Sad će ga Janša izdominiratu u predizbornoj kampanji i dobiti izbore.
Grozno!
Inače je Janša kao premijer svojevremeno sa Sanaderom dogovorio riješenje ovog pitanja bilateralnim pregovorima, baš onako kako smo to mi predlagali.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku.. Empty Re: Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku..

Post by Guest 22/9/2017, 16:43

vuksadinare wrote:
...ima plenki precih briga od razgovora sa cerarom 

Potegao si valjda najgluplji mogući "argument".
Znaš onu kako je ponekad bolje šutjeti jer svi misle kako si pametan dok ne otvoriš usta?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku.. Empty Re: Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku..

Post by vuksadinare 22/9/2017, 16:44

slidingdoorsoperator wrote:
vuksadinare wrote:ovako dođi ali ja ti nemam sto reci je lajbekovski...

Tragedija!
Baš mi je žao Cerara.
Sad će ga Janša izdominiratu u predizbornoj kampanji i dobiti izbore.
Grozno!
Inače je Janša kao premijer svojevremeno sa Sanaderom dogovorio riješenje ovog pitanja bilateralnim pregovorima, baš onako kako smo to mi predlagali.
dok jaca nije dosla i pocela glumiti 'humanitarku' radi cilja..'nema alternative od eu-a'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku.. Empty Re: Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku..

Post by vuksadinare 22/9/2017, 16:45

slidingdoorsoperator wrote:
vuksadinare wrote:
...ima plenki precih briga od razgovora sa cerarom 

Potegao si valjda najgluplji mogući "argument".
Znaš onu kako je ponekad bolje šutjeti jer svi misle kako si pametan dok ne otvoriš usta?
pa ja mislim da je spijunaza bosanaca hrvatskih najvisih duznosnika,politicara,gospodarstvenika daleko veca opasnost nego sada ovo s apiranskim zaljevom..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku.. Empty Re: Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku..

Post by Guest 22/9/2017, 16:46

vuksadinare wrote:
dok jaca nije dosla i pocela glumiti 'humanitarku' radi cilja..'nema alternative od eu-a'

Pa to je sad samo problem Kosorice i Beljka koji nju uzima kao primjer dobrog riješavanja problema sa Slovenijom.
A ona ga je zapravo i izazvala. Slovenci su već bili spremni na kapitulaciju pred američkim pritiskom kad se iznenada s neba pa u rebra pojavila ona kao u Cow and chicken crtiću.


Last edited by slidingdoorsoperator on 22/9/2017, 16:48; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku.. Empty Re: Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku..

Post by vuksadinare 22/9/2017, 16:47

slidingdoorsoperator wrote:
vuksadinare wrote:
dok jaca nije dosla i pocela glumiti 'humanitarku' radi cilja..'nema alternative od eu-a'

Pa to je sad samo problem Kosorice i Beljka koji nju uzima kao primjer dobrog riješavanja problema sa Slovenijom.
A ona ga je zapravo i izazvala. Slovenci su već bili spremni na kapitulaciju pred američkimm pritiskom kad se iznenada s neba pa u rebra pojavila ona kao u Cow and chicken crtiću.
kad je prije toga u dvorcu dobila od pahora po pic.....jops joj pahor namignuo kad je odlazila sto su snimile i kamere... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku.. Empty Re: Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku..

Post by Guest 22/9/2017, 16:48

vuksadinare wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
vuksadinare wrote:
...ima plenki precih briga od razgovora sa cerarom 

Potegao si valjda najgluplji mogući "argument".
Znaš onu kako je ponekad bolje šutjeti jer svi misle kako si pametan dok ne otvoriš usta?
pa ja mislim da je spijunaza bosanaca hrvatskih najvisih duznosnika,politicara,gospodarstvenika daleko veca opasnost nego sada ovo s apiranskim zaljevom..

Odakle ti ideja da trebamo potpuno odustati od riješavanja jednog problema samo zato jer trenutno imamo prečih?
Gle, svaki se problem riješava najbolje što se može u datom trenutku i onom dinamikom koju možemo primjeniti.
Pa bar bi to svakome trebalo biti jasno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku.. Empty Re: Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku..

Post by vuksadinare 22/9/2017, 16:49

..ova osjetila kurac nakon sto godina i cire....i u tim trenucima bi potpisala i povratak 'sao krajine' da ju ej kojim slucajem teslecio miodrag linta.. :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku.. Empty Re: Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku..

Post by Guest 22/9/2017, 16:49

vuksadinare wrote:
kad je prije toga u dvorcu dobila od pahora po pic.....

Ne znam. Ja im nisam držao svijeću. A nisam ni Nemanja, pardon, Eva_.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku.. Empty Re: Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku..

Post by vuksadinare 22/9/2017, 16:52

slidingdoorsoperator wrote:
vuksadinare wrote:
kad je prije toga u dvorcu dobila od pahora po pic.....

Ne znam. Ja im nisam držao svijeću. A nisam ni Nemanja, pardon, Eva_.
joj sligo ne budimo djeca...pa nije to nikakva tajna...da ju ej okrenuo pahor...o tome su pisali i slovenski mediji....ne oni glavni drzavni....jebote jaca nakon toga bila ko na drugom svijetu...vjerojatno ej pahor ne bi okrenuo ni u snu da nije bila premijerka i za interes slovenije..vjerojatno zazmirio i zacepio nos..ali jbg..jkao sto kaze bond..'za kraljicu moras i u krevet..' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku.. Empty Re: Plenković:Žao mi je što je Cerar otkazao,pozivam ga da dođe u Hrvatsku..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum