ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Tue 26 Sep - 20:54

aben wrote:
mate wrote:
aben wrote:
mate wrote:Napisala sam davno: što si više na forumu, to si slabiji...Pokazuješ slabosti, opustiš se, pišeš otvoreno. Ja osjećam gdje je granica ulaženja u nečiju intimu, a u slučajevima da ju netko i napiše, nikada mi ne bi palo napamet šaliti se na račun nje.
Jesi li imao osjećaj da bi me moglo povrijediti?
Volim se šaliti na svoj račun, ali koji ne uključuje moju obitelj....

Zaključi sam...
slabosti šlabosti.
ono ča je bitno je neotkriti identitet, ostalo je irelevantno.

 mislin da je granica ulaženja u intimu  postavljena, a u skladu s mojon ideologijon nenasilja, upravo nunde di je sun čovik stavi. znoči, ako mi ti ne rečeš koliko godin imoš, to zo me prestavljo tvoju intimu. ako mi rečeš kakovo ti je bilo djetinjstvo ili slikoš i objoviš svoju pišku, to zo me ne prestovljo intimu iz očitih razlogov.

povriditi? ne, zoč bi imo osjećaj da bi te nešto ča si soma objovila uvridilo?  i, znoš, jo se uopće ne šalin- meni je takov odgoj odvratan. odvratniji i od svog suprotnog, permisivnog ekstrema.
Pa to sam i ja napisala, tu misao, samo s razlikom što nikada ne bih iskoristila tuđu intimu u svrhu omalovažavanja i drugih bezobzirnih radnji.

U potpuno drugom kontekstu je bilo ono moje napisano. Tj. svrhe strožeg ili leberalnijeg odgoja, ne da bi se na moje roditelje gledalo kao na luđake, a mene kao dijete s posljedicama, što je daleko od istine. Da sam znala kako se to može shvatiti, iskoristiti, nikada ne bih to napisala.
Nisam nikada napisala da su mi roditelji luđaci, već da su me previše pazili.
vi socijalisti ste such a victims;
kakovo omalovažavanje i druge bezobzirne radnje?

meni je takov odgoj odvrtatan. jedino ča bi od toga bilo odvratnije je da vas je neko prijovi na plavi telefon, pa da van dojde socijalna služba krojiti pravdu.

jo nis ni reko da si rekla da su ti roditelji luđaci. niti sun jo to reko. jo govorin da je takov odgoj luđački.

Dakle ti si za liberalan odgoj u kojemu je djetetu sve dozvoljno i bez ograničenja?

bože sačuvoj i majko božja
Pa ti mi pošalješ sliku svoga piška ili pokažeš, a ja se počnem ceriti, ismijavati ga, ti se ne bi osjećao loše?
Ja i da mislim da ti je piško neugledan, ne bih ti se smijala niti ti išta rekla o njemu. Možda samo, hvala na slici.
Kome da socijalna služba dođe krojiti pravdu?
Onaj u filmu da....

Pa kako ti zamišljaš odgoj svoga djeteta?

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Tue 26 Sep - 21:00

mate wrote:
aben wrote:
mate wrote:
aben wrote:
mate wrote:Napisala sam davno: što si više na forumu, to si slabiji...Pokazuješ slabosti, opustiš se, pišeš otvoreno. Ja osjećam gdje je granica ulaženja u nečiju intimu, a u slučajevima da ju netko i napiše, nikada mi ne bi palo napamet šaliti se na račun nje.
Jesi li imao osjećaj da bi me moglo povrijediti?
Volim se šaliti na svoj račun, ali koji ne uključuje moju obitelj....

Zaključi sam...
slabosti šlabosti.
ono ča je bitno je neotkriti identitet, ostalo je irelevantno.

 mislin da je granica ulaženja u intimu  postavljena, a u skladu s mojon ideologijon nenasilja, upravo nunde di je sun čovik stavi. znoči, ako mi ti ne rečeš koliko godin imoš, to zo me prestavljo tvoju intimu. ako mi rečeš kakovo ti je bilo djetinjstvo ili slikoš i objoviš svoju pišku, to zo me ne prestovljo intimu iz očitih razlogov.

povriditi? ne, zoč bi imo osjećaj da bi te nešto ča si soma objovila uvridilo?  i, znoš, jo se uopće ne šalin- meni je takov odgoj odvratan. odvratniji i od svog suprotnog, permisivnog ekstrema.
Pa to sam i ja napisala, tu misao, samo s razlikom što nikada ne bih iskoristila tuđu intimu u svrhu omalovažavanja i drugih bezobzirnih radnji.

U potpuno drugom kontekstu je bilo ono moje napisano. Tj. svrhe strožeg ili leberalnijeg odgoja, ne da bi se na moje roditelje gledalo kao na luđake, a mene kao dijete s posljedicama, što je daleko od istine. Da sam znala kako se to može shvatiti, iskoristiti, nikada ne bih to napisala.
Nisam nikada napisala da su mi roditelji luđaci, već da su me previše pazili.
vi socijalisti ste such a victims;
kakovo omalovažavanje i druge bezobzirne radnje?

meni je takov odgoj odvrtatan. jedino ča bi od toga bilo odvratnije je da vas je neko prijovi na plavi telefon, pa da van dojde socijalna služba krojiti pravdu.

jo nis ni reko da si rekla da su ti roditelji luđaci. niti sun jo to reko. jo govorin da je takov odgoj luđački.

Dakle ti si za liberalan odgoj u kojemu je djetetu sve dozvoljno i bez ograničenja?

bože sačuvoj i majko božja
Pa ti mi pošalješ sliku svoga piška ili pokažeš, a ja se počnem ceriti, ismijavati ga, ti se ne bi osjećao loše?
Ja i da mislim da ti je piško neugledan, ne bih ti se smijala niti ti išta rekla o njemu. Možda samo, hvala na slici.
Kome da socijalna služba dođe krojiti pravdu?
Onaj u filmu da....

Pa kako ti zamišljaš odgoj svoga djeteta?
čuj, jo nis slab na pinac, mene se ne more ismijati, ali thats besides the piont;

da ti pošaljen sliku pinca i da mi ti rečeš da je odvratno ružan, ča tote jo imun za reći? sun sun ga stavi na sud javnosti.



tebi i roditeljima ti.

pa, zamišljun ga ko ulogu upoznavanja sa stvarnošću. dica nemaju pojma o stvarnosti, ko i ni socijalisti, ali ih mučiti zbog toga ni dobro.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Tue 26 Sep - 21:18

Nisi javnosti već meni....Znaš onu: nije važno što se priča, već tko priča.

Ti bi poslao socijanu službu meni, jer su roditelji nastojali da budem što bolja u školi?
Što bi napravio onima koje nije briga za djecu? Nemaju pojma ni kako djetetu izgleda bilježnica, jel napisalo zadaću? Nije ga briga što skita vani do koje doba, nije ga briga broj neopravdanih sati?

Upoznavanje s stvarnošću, kažeš. Kojom?
Onom koja jest ili onom koja može biti?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Tue 26 Sep - 21:23

mate wrote:Nisi javnosti već meni....Znaš onu: nije važno što se priča, već tko priča.

Ti bi poslao socijanu službu meni, jer su roditelji nastojali da budem što bolja u školi?
Što bi napravio onima koje nije briga za djecu? Nemaju pojma ni kako djetetu izgleda bilježnica, jel napisalo zadaću? Nije ga briga što skita vani do koje doba, nije ga briga broj neopravdanih sati?

Upoznavanje s stvarnošću, kažeš. Kojom?
Onom koja jest ili onom koja može biti?
misliš u inbox? to je druga priča.


ma reko sun da je jedino ča je gore od roditeljskog ubijanja u pojam vlastite dice, pokušaj državne kontrole roditeljov i njihovog odgoja.
jo bi svih pušti na miru. moje dite ne će ni imati bilježnice ni knjige a za neopravdane sate u nasilnoj ustanovi me boli kurac, nodun se da će ih imati ča više.

sa svim.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Tue 26 Sep - 21:37

Planiraš se odseliti, neimati djece ili su ti već odrasla pa te zaboli?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Tue 26 Sep - 21:47

mate wrote:Planiraš se odseliti, neimati djece ili su ti već odrasla pa te zaboli?
kako to misliš?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 27 Sep - 7:12

aben wrote:
mate wrote:Planiraš se odseliti, neimati djece ili su ti već odrasla pa te zaboli?
kako to misliš?
Osnovno školstvo u RH je obvezno.

Ili imaš neki tajni plan na koji ne želim niti pomisliti .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 27 Sep - 8:17

mate wrote:
aben wrote:
mate wrote:Planiraš se odseliti, neimati djece ili su ti već odrasla pa te zaboli?
kako to misliš?
Osnovno školstvo u RH je obvezno.

Ili imaš neki tajni plan na koji ne želim niti pomisliti .
pa ne, samo pasivni otpor;
ne ću kupovati knjige ni bilježnice, reći ću da neman love. govorit ću in da imam prevažnog posla da opravdan sate, ne ću davati da čita glupe knjige iz lektire, nek dobiva jedinice, jebe mi se i tako.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 27 Sep - 8:59

aben wrote:
mate wrote:
aben wrote:
mate wrote:Planiraš se odseliti, neimati djece ili su ti već odrasla pa te zaboli?
kako to misliš?
Osnovno školstvo u RH je obvezno.

Ili imaš neki tajni plan na koji ne želim niti pomisliti .
pa ne, samo pasivni otpor;
ne ću kupovati knjige ni bilježnice, reći ću da neman love. govorit ću in da imam prevažnog posla da opravdan sate, ne ću davati da čita glupe knjige iz lektire, nek dobiva jedinice, jebe mi se i tako.
Zarađuješ, tj. Imaš prevažan posao , od čije zarade ne želiš djetetu kupiti knjige i bilježnice. Koji su ti prioriteti pri raspodjeli zarađenog novca?
Danas se može komunicirati s profesorima i putem maila, zar ni za to nemaš vremena?
Koje su to glupe knjige iz lektire?
Razumjela bih te da kažeš nek dijete dobiva dvojke, al jedinica sama po sebi znači tapkanje u mjestu pa čak i korak unazad.
Kako te može biti briga za dijete?
I ja sam ogorčena na rad institucija, no svoje ogorčenje ne bih na djetetu ispoljavala, pogotovo jer si i sam rekao da djeca nisu svjesna stvarnosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 27 Sep - 10:29

mate wrote:
aben wrote:
mate wrote:
aben wrote:
mate wrote:Planiraš se odseliti, neimati djece ili su ti već odrasla pa te zaboli?
kako to misliš?
Osnovno školstvo u RH je obvezno.

Ili imaš neki tajni plan na koji ne želim niti pomisliti .
pa ne, samo pasivni otpor;
ne ću kupovati knjige ni bilježnice, reći ću da neman love. govorit ću in da imam prevažnog posla da opravdan sate, ne ću davati da čita glupe knjige iz lektire, nek dobiva jedinice, jebe mi se i tako.
Zarađuješ, tj. Imaš prevažan posao , od čije zarade ne želiš djetetu kupiti knjige i bilježnice. Koji su ti prioriteti pri raspodjeli zarađenog novca?
Danas se može komunicirati s profesorima i putem maila, zar ni za to nemaš vremena?
Koje su to glupe knjige iz lektire?
Razumjela bih te da kažeš nek dijete dobiva dvojke, al jedinica sama po sebi znači tapkanje u mjestu pa čak i korak unazad.
Kako te može biti briga za dijete?
I ja sam ogorčena na rad institucija, no svoje ogorčenje ne bih na djetetu ispoljavala, pogotovo jer si i sam rekao da djeca nisu svjesna stvarnosti.
moj poso uopće ni važan, to su izgovori za fašističke institucije i njihove agente.
radije bi boco šoldi u smeće, nego sun kupovo alat za zaglupljivanje svoje dice.

jedinica znoči da svoje vrime nisi usmjeri na nešto ča fašisti želu da ga usmjeriš, i da se odbijoš procjenjivati od strone fašističkih agenata.

more me biti briga za dite jer je moje. 

https://www.youtube.com/watch?v=M0C_rU_JE5M
1:50 - 3:26

ogorčenost je understatement, meni se establišment gadi i želin zaštititi svoje ljude od njega. ipak, to je de stvarnosti ko i bolesti recimo, i tribo naučiti kako živiti istin.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 27 Sep - 19:28

Kao što Ayn kaže, nema ništa loše u pomaganju ljudima ako to činiš svojim izborom. Isto tako, ne možeš nametati drugima takvo ponašanje.

Meni je sve to jasno i podržavam takav stav. No, postavlja se pitanje: Imaš li pravo uskratiti djetetu upoznavanje s stvarnošću?
Dijete je ipak jedinka za sebe. I ti si bio jednom bio dijete, a vidi te sad!
Možda te upravo stvarnost oblikovala na način da razmišljaš tako kako razmišljaš, tj. pogurala te dalje u tvojim promišljanjima.

Upravo je to jedina i prava istina: treba naučiti živjeti s tim.....ali se ne i predati...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 27 Sep - 19:30

ali je rekla i da to nije moralna pozcija:)


 Imaš li pravo uskratiti djetetu upoznavanje s stvarnošću?

nemoš. zoto pristup tvojih roditeljov ni dobar.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 27 Sep - 19:36

aben wrote:ali je rekla i da to nije moralna pozcija:)


 Imaš li pravo uskratiti djetetu upoznavanje s stvarnošću?

nemoš. zoto pristup tvojih roditeljov ni dobar.
Rekla je, ali je poslije navodila naciste kao primjer...što bi otišlo u širinu rasprave. Koncentrirala sam se samo na dio koji se odnosi na naše prethodne postove, i ono najbitnije :)

Opet se vraćamo na moju bolnu temu :)
Jel tvoj princip dobar, tj...nek dobiva jedinice, briga me za njegove bilježnice, školu?
Jel dobro dozvoliti maloljetniku ispod 16 godina da baulja po velikom gradu do neko doba noći?
(dobro, znamo da je odrastanje na selu i u gradu različito)
Jel u redu pustiti djecu da rade što hoće, kako hoće i dokle hoće?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 27 Sep - 19:52

mate wrote:
aben wrote:ali je rekla i da to nije moralna pozcija:)


 Imaš li pravo uskratiti djetetu upoznavanje s stvarnošću?

nemoš. zoto pristup tvojih roditeljov ni dobar.
Rekla je, ali je poslije navodila naciste kao primjer...što bi otišlo u širinu rasprave. Koncentrirala sam se samo na dio koji se odnosi na naše prethodne postove, i ono najbitnije :)

Opet se vraćamo na moju bolnu temu :)
Jel tvoj princip dobar, tj...nek dobiva jedinice, briga me za njegove bilježnice, školu?
Jel dobro dozvoliti maloljetniku ispod 16 godina da baulja po velikom gradu do neko doba noći?
(dobro, znamo da je odrastanje na selu i u gradu različito)
Jel u redu pustiti djecu da rade što hoće, kako hoće i dokle hoće?
samo ti oću pokozati da je moja briga za moju dicu moralna pozicija, a državna briga za moje dite nemoralna.

skula tu nemo direktne veze, svaki čovik bi tribo zaštititi svoje dite od skule. to je jasno kako dun.
a je li dobro dozvoliti maloljetniku da bauljo po grodu po noći ni dobro pitanje. jer, bauljanje po grodu ni somo po sebi loše, ali je loše ako živeš recimo u iraku. 
pitanje je ča ti pokušovoš postići sa ograničenjima. roditelji obično želu biti mirni i ne misliti di su in dica. to ni dobar razlog. roditelji želu zaštititi dite od neželjenih posljedica. to ni dobar razlog. roditelji želu ispraviti neke pogreške iz svoje povijesti. to ni dobar razlog.
jedini dobar razlog za ograničenja je funkcionalna zadaća- naučiti ih da ne moru imati sve, naučiti ih da razlikuju opasne i neopasne situacije, naučiti ih da ni zloto sve ča sijo. a da bi to mogli, moroš ih izložiti, expose.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 27 Sep - 20:02

I ono meni ključno, povjerenje jedni u druge.

Kontrola, zabrane, kao što sam nedavno napisala vode u laž. A ona dalje izaziva svoje posljedice.
Dijete je glina koju do škole mi oblikujemo. Negdje sam čitala da su najbitnije postavke do 5. Godine. Poslije je borba s društvom. Zasto ne želiš u tom slučaju izložiti dijete školi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 27 Sep - 20:08

dite ni nikakova glina, nego striktno zadan potencijal. naše je da dici domo alate i maknemo in se s puta, a ne da ih oblikujemo.

recimo, da je tvoja obitelj mene posvojila, s maksimalno 14 god učini bi ča i šegrt hlapić- a jo uopće nis konfliktna osoba.


zoto ča su skule mesnice, pranje mozga, treniranje potpuno odvratnih osobina, ubijanj u pojam mladih ljudi. nojodvratniji ljudi se moru nojti upravo po skulama, i srića i bog da su uhljebi pa ne rodu  i boli ih kurac- da kojin slučajen moraju roditi ča in je propisano, najebala bi brizna dičica.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 27 Sep - 20:17

Potencijal, da. Ali dijete je i spužva.
Želiš li djetetu dati žilet u ruku, što misliš, gdje bi ga prvo stavilo?

Moja obitelj se sastojala od liberalnog oca i konzervativne majke. Muško si, vjerojatno bi mogao činiti što želiš ukoliko si dobar u školi :) I sumnjam da bi htio zbrisati jer su kod nas brisala druga djeca.

Zato sam i napisala, da je to borba..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 27 Sep - 20:39

mate wrote:Potencijal, da. Ali dijete je i spužva.
Želiš li djetetu dati žilet u ruku, što misliš, gdje bi ga prvo stavilo?

Moja obitelj se sastojala od liberalnog oca i konzervativne majke. Muško si, vjerojatno bi mogao činiti što želiš ukoliko si dobar u školi :) I sumnjam da bi htio zbrisati jer su kod nas brisala druga djeca.

Zato sam i napisala, da je to borba..
lamicu, really?
zoč nisi napisala da zavežen ditetu facol na oči i pošaljen ga da prelazi cestu?
jer, vode ni riječ o dovođenju u opasnost nego o noćnon bauljanju po gradu u kojin nemo uličnog kriminala. ča misliš da tinejdžeri obično želu, nego siditi na zidiću do ujutro i razgovarati?


a, muško, žensko. znoči čuvala te da se ne pojebeš.
svejedno, moje ocjene su uvik bile garbiđ. jo sun srića i bog rano shvati da se ne isploti truditi i moji su me podržali u tomu. čak i u indeksu su mi skoro sve dvice.
skula? 
Denkverbot - Page 24 Zyspaf10


Last edited by aben on Wed 27 Sep - 20:39; edited 1 time in total

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 27 Sep - 20:39

ne zun staviti gif:(

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 27 Sep - 20:53

aben wrote:
mate wrote:Potencijal, da. Ali dijete je i spužva.
Želiš li djetetu dati žilet u ruku, što misliš, gdje bi ga prvo stavilo?

Moja obitelj se sastojala od liberalnog oca i konzervativne majke. Muško si, vjerojatno bi mogao činiti što želiš ukoliko si dobar u školi :) I sumnjam da bi htio zbrisati jer su kod nas brisala druga djeca.

Zato sam i napisala, da je to borba..
lamicu, really?
zoč nisi napisala da zavežen ditetu facol na oči i pošaljen ga da prelazi cestu?
jer, vode ni riječ o dovođenju u opasnost nego o noćnon bauljanju po gradu u kojin nemo uličnog kriminala. ča misliš da tinejdžeri obično želu, nego siditi na zidiću do ujutro i razgovarati?


a, muško, žensko. znoči čuvala te da se ne pojebeš.
svejedno, moje ocjene su uvik bile garbiđ. jo sun srića i bog rano shvati da se ne isploti truditi i moji su me podržali u tomu. čak i u indeksu su mi skoro sve dvice.
skula? 
Denkverbot - Page 24 Zyspaf10
Jer kažem da mu ne smiješ dati samo alat...moraš ga podučiti koja je namjena određenog alata.
Jel te tvoja mater na selu pitala s kim se družiš? Čiji su?
Društvo uvelike utječe na daljnje oblikovanje osobe.

Pa da...jer moj je grijeh bio, što sam bila lijepa...

Index je drugo....tamo i jesu bitne dvice, tj. prolaz....Ali prva četiri razreda, daljnja 4?
Danas, pogledaj...na nekim fakultetima ne postoji mogućnost ponavljanja godine zbog jednog ispita. Primjer, ne možeš upisati 4. godinu faxa jer imaš ispit s druge, i bez obzira što si sve ispite dao, očistio sve s treće..ne možeš upisati ponavljanje koje nikada nisi do tog trenutka upisivao, zbog jednog predmeta prelaziš na izvanredan studij....
Koja gamad!!!!!

Što se tiče školstva, doista sam ogorčena..ma, svega....baš gamad koja povećava kvote kako bi se financirala i rušila...
Ali, ne želim se prepustiti otrovu društva....jer će uništiti i ono malo lijepog što imam u sebi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 27 Sep - 20:53

aben wrote:ne zun staviti gif:(
Meni to ionako nije važno :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 24 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum