ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D

Go down

Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D Empty Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D

Post by Guest 21/9/2015, 11:06

E degenerika jebote. Zato se sirotim Sirijcima prikrpljuju: makedonski Romi, Albanci(šiptari), Bangladeški KUD-ovi, Bagdadski lopovi, afganistanci, pakistanci i ostali......


http://www.vecernji.hr/hrvatska/gotovo-sve-izbjeglice-napustile-tovarnik-autobusima-se-prevoze-u-opatovac-a-potom-putuju-prema-granici-1025956




[size=31]Ostojić u Opatovcu: Izbjeglicama se ne uzimaju otisci prstiju jer ih to jako plaši[/size]


Last edited by kofein on 21/9/2015, 11:07; edited 1 time in total (Reason for editing : sdac)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D Empty Re: Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D

Post by Guest 21/9/2015, 11:08

I to je u redu, ne bi htjeli da padnu u očajničko stanje...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D Empty Re: Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D

Post by vuksadinare 21/9/2015, 11:09

ostoja sere...jednostavno nema resursa i to me zeli priznati..jer da prizna pitali bi ga kako enma resursa gdje proracunski novci idu..ostoja je debelo usra motku....jedan dan prica jedno..drugi dan prica drugo..jednostavno sotoja nemas ljudstva i zato ne mozes uzimati otiske..pola policije je nespremno i nedovoljno obuceno za šengenski rezim to i vrapci na grani znaju..nista niste ulagali na obucavalju ljudstva jedino sto ste nesto tehnologije nabavili..a sto tehnologija moze protiv mase...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D Empty Re: Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D

Post by Tony Soprano 21/9/2015, 11:11

misliš da auti spadaju u tehnologiju?
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D Empty Re: Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D

Post by vuksadinare 21/9/2015, 11:16

..pa i auti dijelom..ali otom potom,..pricao mi susjed policajac koji ej prosle godine isao na tecaj za šengen...deset dana su bili na tecaju..pola od toga skoro nista nisu radili..prodavali zjake...tek da se odradi..i kako ce netko popisivati,uzimati podatke,papirologija kad pojma nemaju..to zna i ostoja i zoki...sto se tice vojske tu se vidi sada koliko je lose bilo ukidanje vojnog roka i odbijanej nekih da s eponovno aktivira kad ej to kolinda predlozila..kronican nedostatak ljudstva...nije poplava emigranata i izbjeglica isto sto i vodena poplava..kad punis vrece i saljes camce...vojska mora kontrolirati efikasno granicu...a kako ce nasa..ne mo's polat deset ljudi da kontrolira granicu i zaustavlja efikasno ljude..vidjelo se to kod makedonaca...hebrang isto lupeta napravit zivi zid od vojske..pa nemamo 100 000 vojnika...aktivirat pricuvu?..kako?..kad nije ni postojala prakticno od 2000-te naovamo..tek nedavno se dvije postrojbe aktivirale..a sta je to za kontrolu granice
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D Empty Re: Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D

Post by vuksadinare 21/9/2015, 11:24

...mene strasno ljuti visegodisnji nemar sto se tice vojske i policije....koje se to sad vidi..i tesko je to priznat naravno...mađar ima 100 000 vojnika..i oni nisu ukinuli vojni rok...i naravno da se mogu qurtzit..u roku dva dana su digli 10 000 pricuvnih vojnika..i sproveli mobilizaciju...znaju oni dobro da ograda ne moze potpuno sprijeciti val izbjeglica ali brdo vosjke i tehnike da...i to nam predbacuju mađari..da nista nismo ulagali u policiju i vojsku i zato se desio raspad sistema..a to boli i ostoju rankovica i zokija...i tu su mađari u pravu....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D Empty Re: Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D

Post by kaya 21/9/2015, 11:35

Genijalno, pa nije valjda lud da uzme otiske pa da ostanu kod nas, ili da nam ih Austrija vrati. Koliko god sam bila protiv ostoje i Zokija ovo je ispravili sve. Zbog ovog imaju pravo na jos jedan mandat...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D Empty Re: Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D

Post by vuksadinare 21/9/2015, 11:40

..to ti o's rec kajo..ako nemamo snage se boriti vojskom i policijom mozemo bar papirologijom...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D Empty Re: Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D

Post by gargamel0101 21/9/2015, 11:43

Pa taj je lik jučer izjavio da mi nemamo plan ako se pojave nove izbjeglice, nego da ćemo postupati sukladno situaciji. Mislim ono, oni nemaju plan. Daj su kukurikavci bili na čelu države kad je bio Domovinski rat mi bi potpisivali mirovni sporazum negdje u Čakovcu.:D
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D Empty Re: Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D

Post by vuksadinare 21/9/2015, 11:49

pa i nemaju plan..za plan ti treba novac,logistika,ljudstvo..a toga se nema....novac ispario..jos prije.....logistika je nestala jos i prije ovog slucaja s izbjeglicama..nije je bilo ni kad smo imali poplave..sto je bilo vrlo bitno upozorenje....vojska je unistena odmah nakon 2000-te....a policija je vec  visedesetljetnom qurtzu.....i sto ti ostaje nego improvizacija...a improviziras onda kad nemas nista
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D Empty Re: Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D

Post by Guest 21/9/2015, 11:51

gargamel0101 wrote:Pa taj je lik jučer izjavio da mi nemamo plan ako se pojave nove izbjeglice, nego da ćemo postupati sukladno situaciji. Mislim ono, oni nemaju plan. Daj su kukurikavci bili na čelu države kad je bio Domovinski rat mi bi potpisivali mirovni sporazum negdje u Čakovcu.:D
Ne, na Svetoj Geri.   :D  Teški provizorij od sustava i ministra.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D Empty Re: Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D

Post by vuksadinare 21/9/2015, 11:57

ja bih opisao ovako ostojica...lik je totalno izgubljen..improvizira....ljut..jasna ej ta njegova ljutnja..nema sa cim ni sa kim....podsjetio me na jednog lika s pocetka domovinskog rata..zapovjednika..negdje na banovini..onako razocarano..i ljuto ej govorio..'svi smo voljni pomoci,braniti se..ali s cim...nemamo gotovo nista a oni nadiru..osvajaju...mozemo samo improvizirati i moliti se bogu'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D Empty Re: Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D

Post by vuksadinare 21/9/2015, 12:06

i zato kad dođe nova vlast..trebala bi kompletno reorganizirat prvenstveno vojsku i policiju..uvesti vojni rok...aktivrati maximalno pricuvu..povecati broj policajaca narocito granicnih...zaje bi ti onu pricu kotromanovica..'imamo malu vojsku ali zajebanu'...vidjelo se
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D Empty Re: Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D

Post by Guest 21/9/2015, 12:08

Oni koji su pravdali 91. svoj bijeg u inozemstvo bi obično kukali kako ne žele tandžaru valjda nosat, jer su u vojsci bili na maljutkama, pa radaristi, u titinoj gardi, ćate i tako. Ranko Ostojić je tipični ćato ili polit komesar s nebuloznim porukama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D Empty Re: Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D

Post by veber 21/9/2015, 13:13

majketi sada sam ga čuo na vijestima.
pa kaj nitko od tih političara ne može uzeti instrukcije iz engleskog?

ili to govori arapski engleski da ga ovi bolje razumiju.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D Empty Re: Ranković Ostoja:Ne uzimamo otiske, jer se toga boje :D

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum