ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lošo sprema invaziju na Sloveniju

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Lošo sprema invaziju na Sloveniju - Page 5 Empty Re: Lošo sprema invaziju na Sloveniju

Post by Kermit Fri 15 Sep - 8:16

marcellus wrote:
asilovski wrote:Do Celja proglasili bi bankrot, osim toga Slovenci su veliki domoljubi a za čardak idiotluke nitko ne bi išao ginuti tako da bi bili vraćeni na pozicije Karlova, Virovitica Karlobag

gluposti, u Sloveniji se danas sastao ratni kabinet i lošu su pitali mogu li nas slovenci napasti odnosno planiraju li rat i što ako napadnu

lošo je samo rekao "čime bi nas napali, pa naša vojska može za 48 sati doć do ljubljane"

makar je nejasno zašto bi kome trebalo 48 sati do ljubljane, ima autoput
Lošo bolje da raspravi o tome da je Plenki na sve pristao samo mora secovati hrvate ili o tome kako se država vodi iz konzulata

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Lošo sprema invaziju na Sloveniju - Page 5 Empty Re: Lošo sprema invaziju na Sloveniju

Post by marcellus Fri 15 Sep - 10:06

pa to je i rekao da je plenki sazvao oporbu samo da dogovore predaju

_________________
Lošo sprema invaziju na Sloveniju - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Lošo sprema invaziju na Sloveniju - Page 5 Empty Re: Lošo sprema invaziju na Sloveniju

Post by marcellus Fri 15 Sep - 10:07

dijagram wrote:
marcellus wrote:razgovarao sam sad s lošom zalijepit ću što je rekao objasnio je stvar

uglavnom taj dio

Rat ipak nije realna opcija, a Slovenci s tim računaju. Prijetnja silom ovdje možda ipak ne bi bila doživljena kao vjerodostojna, i mi i oni smo NATO, imamo li mi diplomatska sredstva pritiska koja iskljujuču vojna?

Ma kakav rat! Najmanje što nam treba rat, jedino ako treba Slovencima! Diplomatska sredstva? Ako vas netko sustavno ucjenjuje, morate proglasiti ekološko dobro, a Slovenci imaju preko 150 tisuća nekretnina u Hrvatskoj, onda će se zamisliti! A onda Sabor mora donijeti i posve nove zakone.

Glavašević onda baš nije dobro razumio vaše riječi?

Ne, nije on pročitao, onaj tko mu je sugerirao međutim razumije, ja samo pišem da to treba mirno riješiti i ne ući u kaos! Ja samo govorim da se počnemo ponašati kao pobjednička država, priča je o tome za što je sposoban hrvatski vojnik.
Govorio je naravno hipotetski, ali svejedno, potpuno krivo.
Neprikladno,nepotrebno.
Kazi mu da malo promisli prije nego tako nastupa:)

to je više do toga kako to novinari interpretiraju i onda staviš naslov "Lošo: naša vojska može za 48 sati uć u ljubljanu" i kad si tako izvukao izjavu iz konteksta stvari izgledaju obratno od onog što je rekao, a to je da rat sa slovenijom nije realna opcija i da ta njihova zveckanja oružjem u biti treba odignorirat

_________________
Lošo sprema invaziju na Sloveniju - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Lošo sprema invaziju na Sloveniju - Page 5 Empty Re: Lošo sprema invaziju na Sloveniju

Post by L'âme Fri 15 Sep - 10:14

Loso samo ima los smisao za humor.
Kao i oni slovenski celnici koji su htjeli hitnu sjednicu o slanju vojske na Savudriju.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Lošo sprema invaziju na Sloveniju - Page 5 Empty Re: Lošo sprema invaziju na Sloveniju

Post by L'âme Fri 15 Sep - 10:15

marcellus wrote:
dijagram wrote:
marcellus wrote:razgovarao sam sad s lošom zalijepit ću što je rekao objasnio je stvar

uglavnom taj dio

Rat ipak nije realna opcija, a Slovenci s tim računaju. Prijetnja silom ovdje možda ipak ne bi bila doživljena kao vjerodostojna, i mi i oni smo NATO, imamo li mi diplomatska sredstva pritiska koja iskljujuču vojna?

Ma kakav rat! Najmanje što nam treba rat, jedino ako treba Slovencima! Diplomatska sredstva? Ako vas netko sustavno ucjenjuje, morate proglasiti ekološko dobro, a Slovenci imaju preko 150 tisuća nekretnina u Hrvatskoj, onda će se zamisliti! A onda Sabor mora donijeti i posve nove zakone.

Glavašević onda baš nije dobro razumio vaše riječi?

Ne, nije on pročitao, onaj tko mu je sugerirao međutim razumije, ja samo pišem da to treba mirno riješiti i ne ući u kaos! Ja samo govorim da se počnemo ponašati kao pobjednička država, priča je o tome za što je sposoban hrvatski vojnik.
Govorio je naravno hipotetski, ali svejedno, potpuno krivo.
Neprikladno,nepotrebno.
Kazi mu da malo promisli prije nego tako nastupa:)

to je više do toga kako to novinari interpretiraju i onda staviš naslov "Lošo: naša vojska može za 48 sati uć u ljubljanu" i kad si tako izvukao izjavu iz konteksta stvari izgledaju obratno od onog što je rekao, a to je da rat sa slovenijom nije realna opcija i da ta njihova zveckanja oružjem u biti treba odignorirat
Nisam ni sumnjala da su ga izvukli iz konteksta.
Loso jest spaljen, ali nije lud.
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Lošo sprema invaziju na Sloveniju - Page 5 Empty Re: Lošo sprema invaziju na Sloveniju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum