ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mogu li prirodne katastrofe stimulirati ekonomiju?

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Mogu li prirodne katastrofe stimulirati ekonomiju? - Page 5 Empty Re: Mogu li prirodne katastrofe stimulirati ekonomiju?

Post by Leviathan2 Mon 11 Sep - 23:05

Noor wrote:
Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:


Visina 160...mal i zajeban,jak i kreativan,zajebant...Hobbit??? lol!

Kontejner je za duze planiranje..mos i njega pod zemlju,kao sod haus,odnosno posuto gore zemlja,ali procelje otvoreno...

definitivno bolje,jer ne navlaci vlagu...s holtzom ces teze zadrzati vlagu naprotiv.. :cleanteeth
ima hobit rjesenje za vlagu, a kontajner mi se ne isplati jer ga moram isto komplet izoliratizvana a i iznutra, plus sto je ogranicen kockastim dizajnom, ja vise volim krivine i kupole
kontam da cu dovrsit kucicu do sledece jeseni,
vec  sam obezbjedio potrebno drvo kamen  i armaturu, cement cu kad krene betoniranje jer jedan dio moram izbetonirat, jedan zid koji mi se naslanja na izvor, s tim da ce biti rupa u zidu tako da imam u kuci vodu odmah s izvora :D

uglavnom bit ce opako lijepa, ispod kuce je do potoka nekih 50 metara i idu kamene stepenice, bez betona, samo kamene ploce a onda preko potoka do vodenice koja se tu nalazi ide mostic sa onim lukovima, kameni naravno,  ostaje mi isto renovirat vodenicu a poslije idem radit jedan atelje koji ce bit u zraku, izmedju tri hrasta,  bit ce ovjesen na sajle a pristup ce biti jedino na nacin tarzanove lijane :D
kad sve to završiš molim te stavi slike.
kad planiraš?
zemunicu negdje do kraja ljeta sledece godine, mislio sam vec ove godine al sam imao nekih hitnijih obveza, mozda cak i stazu i most uspijem slozit, vodenicu necu ja renovirat nego pradeda, on je u tom fahu a i on voli te majstorske nostalgicarske poslove,
atelje vjerovatno one godine iza,  mozda sve zavrsim prije , sve ovisi da li ce mi iskocit kakav posao sa strane koji necu moci odbit, ovak uzmeme neplaceno u firmi dva tri mjeseca i pici
kad bude gotovo budem slikao
uglavnom, ufatio me imjetnicki napadaj :D

Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Mogu li prirodne katastrofe stimulirati ekonomiju? - Page 5 Empty Re: Mogu li prirodne katastrofe stimulirati ekonomiju?

Post by Guest Mon 11 Sep - 23:10

ma čiji pradjeda?! :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mogu li prirodne katastrofe stimulirati ekonomiju? - Page 5 Empty Re: Mogu li prirodne katastrofe stimulirati ekonomiju?

Post by Leviathan2 Mon 11 Sep - 23:25

Noor wrote:ma čiji pradjeda?! :))
ciji?
pa moj valjda, nije od grabe, njegov je  ljen ko  ko direk

_________________
Mogu li prirodne katastrofe stimulirati ekonomiju? - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Mogu li prirodne katastrofe stimulirati ekonomiju? - Page 5 Empty Re: Mogu li prirodne katastrofe stimulirati ekonomiju?

Post by Guest Mon 11 Sep - 23:28

Mhhhh..2 litre piffa sobnih 20stupnjeva ide u duboko na -18...koliko vremena treba da se ohladi na pristojna 2 stupnja???
Suspect Suspect Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mogu li prirodne katastrofe stimulirati ekonomiju? - Page 5 Empty Re: Mogu li prirodne katastrofe stimulirati ekonomiju?

Post by Trinity Tue 12 Sep - 8:10

aben wrote:
croatia yes wrote:

zašto ne bi trošili na Hrvatski svemirski program...

a, ča misliš o akcijskon planu hdz-a da 

osigura tutora svakon učeniku?  recimo da zaposli 500 000 radnikov?
To im je on i predložio.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Mogu li prirodne katastrofe stimulirati ekonomiju? - Page 5 Empty Re: Mogu li prirodne katastrofe stimulirati ekonomiju?

Post by Guest Tue 12 Sep - 8:44

Leviathan2 wrote:
Noor wrote:ma čiji pradjeda?! :))
ciji?
pa moj valjda, nije od grabe, njegov je  ljen ko  ko direk
nemoj zezat, pa koliko ima godina? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mogu li prirodne katastrofe stimulirati ekonomiju? - Page 5 Empty Re: Mogu li prirodne katastrofe stimulirati ekonomiju?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum