ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANALIZA Hrvatsku vode bivši diplomati, a nikad nije dobivala više šamara sa svih strana svijeta

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

ANALIZA Hrvatsku vode bivši diplomati, a nikad nije dobivala više šamara sa svih strana svijeta - Page 2 Empty Re: ANALIZA Hrvatsku vode bivši diplomati, a nikad nije dobivala više šamara sa svih strana svijeta

Post by Leviathan2 11/9/2017, 16:42

kic wrote:
odmah s faksa u politiku i u ministarstvo vanjskih nekih poslova..

kak će od tog bit čovjek..
kic
osobno sam upoznao nekijeh konzula i slicno po vani, ljudi koji godinama rade i znaju kak dise neka zemlja,
zale se na hrvatsku diplomaciju da je zakurac, nesposobna ii troma, uglavnom njih koji zive i rade tamo uopce ne konsultiraju ni o cemu

Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

ANALIZA Hrvatsku vode bivši diplomati, a nikad nije dobivala više šamara sa svih strana svijeta - Page 2 Empty Re: ANALIZA Hrvatsku vode bivši diplomati, a nikad nije dobivala više šamara sa svih strana svijeta

Post by Leviathan2 11/9/2017, 16:43

Eva_ wrote:
Eroo wrote:
Eva_ wrote:
Eroo wrote:https://rs-lat.sputniknews.com/regioni/201709111112630916-hrvatska-komsije-sukobi/

Ne raspravljajte s petokolonašima!
Uzmite rađe originale iz Sputnika ili Informera, jebeš petkolonaške kopije...

Eva, važno je da ste pročitani, a zaustavit će vas se kad za to dođe vrijeme.
Možda i ne bude trebalo, kažem ako bude trebalo. B-) :D
Ero, koji je tvoj problem?
Ništa, ništa...samo naglas razmišljam...Zaboravi. :D
Ako mogu pomoć, tu sam. Liječim sve, skidam uroke.
a kurje oci :D
to ga muci

_________________
ANALIZA Hrvatsku vode bivši diplomati, a nikad nije dobivala više šamara sa svih strana svijeta - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

ANALIZA Hrvatsku vode bivši diplomati, a nikad nije dobivala više šamara sa svih strana svijeta - Page 2 Empty Re: ANALIZA Hrvatsku vode bivši diplomati, a nikad nije dobivala više šamara sa svih strana svijeta

Post by Eva_ 11/9/2017, 16:43

kic wrote:
odmah s faksa u politiku i u ministarstvo vanjskih nekih poslova..

kak će od tog bit čovjek..
Da, nikakvih izazova. Sve glatko i bez problema rješavaju članske iskaznice.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

ANALIZA Hrvatsku vode bivši diplomati, a nikad nije dobivala više šamara sa svih strana svijeta - Page 2 Empty Re: ANALIZA Hrvatsku vode bivši diplomati, a nikad nije dobivala više šamara sa svih strana svijeta

Post by Eroo 11/9/2017, 16:48

Da čitaju ovaj i slične forume, saznali bi sve što im treba znati.
Hrvati su u biti lijeni ljudi, osim mene i još ponekog. :D

Sad bih vam u svezi upravo napisao jednu moju istinu, koju nikad nisam spomenio
na ovom forumu, ali ne znam ima li smisla...ma ima, ja ne znam što to znači biti na dopust.
U cijelom mom životu sam bio 2x po 3 tjedna i jednom 2 tjedna. Ostalo tu i tamo po 3-4 dana.
Zadnjih 20 godina uopće nisam bio na dopustu. Nisam ja sirotinja koji si to nisam mogao priušti...
Naprotiv. Ne kažem da to nije neke vrste prokletstvo, barem što se tiče moje obitelji...
A jebiga, tako mi zapisano u zvjezdama. :W
Eroo
Eroo

Posts : 74884
2016-07-22


Back to top Go down

ANALIZA Hrvatsku vode bivši diplomati, a nikad nije dobivala više šamara sa svih strana svijeta - Page 2 Empty Re: ANALIZA Hrvatsku vode bivši diplomati, a nikad nije dobivala više šamara sa svih strana svijeta

Post by Eva_ 11/9/2017, 16:49

Pa kad provodiš vrijeme s obitelji?
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

ANALIZA Hrvatsku vode bivši diplomati, a nikad nije dobivala više šamara sa svih strana svijeta - Page 2 Empty Re: ANALIZA Hrvatsku vode bivši diplomati, a nikad nije dobivala više šamara sa svih strana svijeta

Post by Eroo 11/9/2017, 17:05

Eva_ wrote:Pa kad provodiš vrijeme s obitelji?
Zadnjih 20 godina sam stalno s obitelji. Moja gospođa je bila doma i sve je štimalo...djeca aktivna, sve je bilo pod kontrolom.
O da, često sam bio odsutan po tjedan dva dana, a jednom prilikom čak i godinu dana, toliko da smo se viđali svaki drugi vikend.
Ovog zadnjeg načina sam se odrekao upravo zbog odgoja djece...Znaš ono "sve ću reći tati kad dođe", to kod djece ne pali,
 a ni ja nisam pristao biti "strogi stric" koji ih dođe nagalamiti svaki put kad ih posjeti. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74884
2016-07-22


Back to top Go down

ANALIZA Hrvatsku vode bivši diplomati, a nikad nije dobivala više šamara sa svih strana svijeta - Page 2 Empty Re: ANALIZA Hrvatsku vode bivši diplomati, a nikad nije dobivala više šamara sa svih strana svijeta

Post by Leviathan2 11/9/2017, 17:10

Eroo wrote:Da čitaju ovaj i slične forume, saznali bi sve što im treba znati.
Hrvati su u biti lijeni ljudi, osim mene i još ponekog. :D

Sad bih vam u svezi upravo napisao jednu moju istinu, koju nikad nisam spomenio
na ovom forumu, ali ne znam ima li smisla...ma ima, ja ne znam što to znači biti na dopust.
U cijelom mom životu sam bio 2x po 3 tjedna i jednom 2 tjedna. Ostalo tu i tamo po 3-4 dana.
Zadnjih 20 godina uopće nisam bio na dopustu. Nisam ja sirotinja koji si to nisam mogao priušti...
Naprotiv. Ne kažem da to nije neke vrste prokletstvo, barem što se tiče moje obitelji...
A jebiga, tako mi zapisano u zvjezdama. :W
naravno da jesu ako ih pustis,
al da vidis kako skacu kad svabo podvikne, lete ko osice , isto ko bosandzerosi ili srbi,
pusti ih po njihovom,  e kurac ces vidjet a ne poso
i imaju jebenu ali jebenu naviku podcjenjivat druge, kao, drugi nista ne znaju  i nikakvi majstori
kad odem u hr, zapitam se ko te ljude placa, pocevsi od kojekakvih ureda pa cak i do sljakera po firmama

_________________
ANALIZA Hrvatsku vode bivši diplomati, a nikad nije dobivala više šamara sa svih strana svijeta - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

ANALIZA Hrvatsku vode bivši diplomati, a nikad nije dobivala više šamara sa svih strana svijeta - Page 2 Empty Re: ANALIZA Hrvatsku vode bivši diplomati, a nikad nije dobivala više šamara sa svih strana svijeta

Post by Leviathan2 11/9/2017, 17:11

Eva_ wrote:Pa kad provodiš vrijeme s obitelji?
ma jebo ti njega, sredio se ero, nece ni primjetit kad ode u pemziju, poslozio sve i boli ga djon

_________________
ANALIZA Hrvatsku vode bivši diplomati, a nikad nije dobivala više šamara sa svih strana svijeta - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

ANALIZA Hrvatsku vode bivši diplomati, a nikad nije dobivala više šamara sa svih strana svijeta - Page 2 Empty Re: ANALIZA Hrvatsku vode bivši diplomati, a nikad nije dobivala više šamara sa svih strana svijeta

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum