ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Preminuo Ljubisa Samardzic

Page 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Go down

Preminuo Ljubisa Samardzic - Page 14 Empty Re: Preminuo Ljubisa Samardzic

Post by vuksadinare 14/9/2017, 15:23

jastreb wrote:
Totenkopf wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
Vidim od naših nije bilo nikoga. Ja da sam glumac i da sam ga znao išo bih.
na koncu klonca pa tko ti je i od nasih starih ostao ziv mislim na njegovu generaciju..nema vise borisa,fabijana,gimbeka,relje...kad sve zbrojis..ovo sve drugo ili premlado a i ne bas poznato
Kako nema? Milan Štrljić. Pa Mira Furlan. Špiro. Na kraju krajeva mogao je i Oliver.
Koji ku*ac imenovani imaju s pokojnikom, navlastito oliver?
Pa glumili su u brojnim filmovima i bili prijatelji. Oliver je pak pjevao u filmovima u kojima je ovaj glumio.
ja s ene sjecam da je bas spiro guberina puno glumio sa ljubisom..bogami ni jednog filma se ne mogu sjetiti

vuksadinare

Posts : 99378
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo Ljubisa Samardzic - Page 14 Empty Re: Preminuo Ljubisa Samardzic

Post by jastreb 14/9/2017, 15:24

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:pokopan ljubisa uz pjesmu 'a sad adio..'
Vidim od naših nije bilo nikoga. Ja da sam glumac i da sam ga znao išo bih.
na koncu klonca pa tko ti je i od nasih starih ostao ziv mislim na njegovu generaciju..nema vise borisa,fabijana,gimbeka,relje...kad sve zbrojis..ovo sve drugo ili premlado a i ne bas poznato
Kako nema? Milan Štrljić. Pa Mira Furlan. Špiro. Na kraju krajeva mogao je i Oliver.
oliver je pjevac ne glumac....dobro i spiro guberina ali on je ipak star preko 80...buzancic isto..sad da idu na put..buzancic jos bolestan...
Jesi ti lud ili kaj?  Buzančić je mrtav.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Preminuo Ljubisa Samardzic - Page 14 Empty Re: Preminuo Ljubisa Samardzic

Post by vuksadinare 14/9/2017, 15:25

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
Vidim od naših nije bilo nikoga. Ja da sam glumac i da sam ga znao išo bih.
na koncu klonca pa tko ti je i od nasih starih ostao ziv mislim na njegovu generaciju..nema vise borisa,fabijana,gimbeka,relje...kad sve zbrojis..ovo sve drugo ili premlado a i ne bas poznato
Kako nema? Milan Štrljić. Pa Mira Furlan. Špiro. Na kraju krajeva mogao je i Oliver.
oliver je pjevac ne glumac....dobro i spiro guberina ali on je ipak star preko 80...buzancic isto..sad da idu na put..buzancic jos bolestan...
Jesi ti lud ili kaj?  Buzančić je mrtav.
joj da..jbg ko bi s esvega sjetio..dakle ostade samo spiro..od starijih..strljic i ovi su ipak mlađa generacija koja vise pripada glumi osamdesetih
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99378
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo Ljubisa Samardzic - Page 14 Empty Re: Preminuo Ljubisa Samardzic

Post by T. 14/9/2017, 15:25

vuksadinare wrote:bogami dobro zborim...prakticno 90% umrlo glumaca koji su obiljezili filmove i glumu 60-tih,70-tih i 80-tih u ex yu...ostala koliko vidim ziva milena dravic i voja brajovic...sa srpske strane...sa nas ejos je ziv boris buzancic iz stare generacije
Buzančić je rahmetli ohoho...
T.
T.

Posts : 17174
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Preminuo Ljubisa Samardzic - Page 14 Empty Re: Preminuo Ljubisa Samardzic

Post by vuksadinare 14/9/2017, 15:26

Totenkopf wrote:
vuksadinare wrote:bogami dobro zborim...prakticno 90% umrlo glumaca koji su obiljezili filmove i glumu 60-tih,70-tih i 80-tih u ex yu...ostala koliko vidim ziva milena dravic i voja brajovic...sa srpske strane...sa nas ejos je ziv boris buzancic iz stare generacije
Buzančić je rahmetli ohoho...
je...jbg ne mos sve znat..pomrlo ih je ko pljevlje..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99378
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo Ljubisa Samardzic - Page 14 Empty Re: Preminuo Ljubisa Samardzic

Post by jastreb 14/9/2017, 15:27

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
Totenkopf wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
na koncu klonca pa tko ti je i od nasih starih ostao ziv mislim na njegovu generaciju..nema vise borisa,fabijana,gimbeka,relje...kad sve zbrojis..ovo sve drugo ili premlado a i ne bas poznato
Kako nema? Milan Štrljić. Pa Mira Furlan. Špiro. Na kraju krajeva mogao je i Oliver.
Koji ku*ac imenovani imaju s pokojnikom, navlastito oliver?
Pa glumili su u brojnim filmovima i bili prijatelji. Oliver je pak pjevao u filmovima u kojima je ovaj glumio.
ja s ene sjecam da je bas spiro guberina puno glumio sa ljubisom..bogami ni jednog filma se ne mogu sjetiti
Oni su jako dobri prijatelji. To mi je reko sam Špiro,kojeg osobno znam. Imam i slike sa njime. I Špiro mi je rekao da je Ljubiša po prvom planu trebao glumiti Strikana u Velom mistu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Preminuo Ljubisa Samardzic - Page 14 Empty Re: Preminuo Ljubisa Samardzic

Post by vuksadinare 14/9/2017, 15:29

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
Totenkopf wrote:
jastreb wrote:
Kako nema? Milan Štrljić. Pa Mira Furlan. Špiro. Na kraju krajeva mogao je i Oliver.
Koji ku*ac imenovani imaju s pokojnikom, navlastito oliver?
Pa glumili su u brojnim filmovima i bili prijatelji. Oliver je pak pjevao u filmovima u kojima je ovaj glumio.
ja s ene sjecam da je bas spiro guberina puno glumio sa ljubisom..bogami ni jednog filma se ne mogu sjetiti
Oni su jako dobri prijatelji. To mi je reko sam Špiro,kojeg osobno znam. Imam i slike sa njime. I Špiro mi je rekao da je Ljubiša po prvom planu trebao glumiti Strikana u Velom mistu.
to znam i ja ovo za strikana....ali mislim da je ljubisa odustao jer je bio angaziran za snimanje jednog filma...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99378
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo Ljubisa Samardzic - Page 14 Empty Re: Preminuo Ljubisa Samardzic

Post by T. 14/9/2017, 15:32

Ako su glumili zajedno u nekim filmovima, ne znači da su bili prijatelji...
Tada se snimalo sve u 16, uvijek ista ekipa glumaca, te je neminovno da su imenovani kojo put i glumili u istom filmu s pokojnikom, ali kazati da su radi toga bili prijatelji, malo je preuzetno...
Da su bili, vjerojatno bi otišli na sprovod, osim toga tko može znati tko je bio a tko nije, vuk?

_________________
Preminuo Ljubisa Samardzic - Page 14 Unname11
T.
T.

Posts : 17174
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Preminuo Ljubisa Samardzic - Page 14 Empty Re: Preminuo Ljubisa Samardzic

Post by vuksadinare 14/9/2017, 15:38

Totenkopf wrote:Ako su glumili zajedno u nekim filmovima, ne znači da su bili prijatelji...
Tada se snimalo sve u 16, uvijek ista ekipa glumaca, te je neminovno da su imenovani kojo put i glumili u istom filmu s pokojnikom, ali kazati da su radi toga bili prijatelji, malo je preuzetno...
Da su bili, vjerojatno bi otišli na sprovod, osim toga tko može znati tko je bio a tko nije, vuk?
znam da su prijateljevali boris dvornik,samrdzic i bata zivojinovic...to ej bilo opce poznato a i mislim da je fabijan sovagovic prijateljevao sa dvornikom i ljubisom smarđicem za batu ne znam...i fabijana...da i pok.ivo serdar je bio dobar prijatelj sa ljubisom samrđicem...i boris dvornik i ivica vidovic..ova druga prijateljstva među ostalim glumcima su mi manje poznata
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99378
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo Ljubisa Samardzic - Page 14 Empty Re: Preminuo Ljubisa Samardzic

Post by vuksadinare 14/9/2017, 15:40

uglavnom ovi navedini su i najvise glumili zajedno u dosta filmova i serija...znam da je i pavle vujisic bio dosta tezak za prijateljstvo...mislim da su pavle vujisic i boris dvornik bili dosta bliski kao sto je ejdnom rekao boris dvornik...vujisic i ckalja su bili na noz i to je opce poznato
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99378
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo Ljubisa Samardzic - Page 14 Empty Re: Preminuo Ljubisa Samardzic

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum