ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirija

Page 35 of 50 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by AlfaOmega 30/10/2017, 14:02

Ma dala je njima CIA mnogo toga. Ali problem je što su u CIA-i neinteligentni, a al-Hassan vođa Tigrova jako inteligentan vojskovođa. 
A đoda opet na aparatima jerbo njegovi gube.

AlfaOmega

Posts : 10265
2015-09-11


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Guest 30/10/2017, 14:15

AlfaOmega wrote:Ma dala je njima CIA mnogo toga. Ali problem je što su u CIA-i neinteligentni, a al-Hassan vođa Tigrova jako inteligentan vojskovođa. 
A đoda opet na aparatima jerbo njegovi gube.
ne gube moji.. ja navijam za assada .. samo mi smješno ovo što tipkate
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Kermit 30/10/2017, 14:18

AlfaOmega wrote:Ovo im je dala CIA.
Ma nije to su gluposti, to je isil uzeo od iračke vojske prilikom njihova raspada i od tkz. umjerenih kanibala onomad, usput to je f16 znači puška koja je uvedena za vrijeme vijetnamskog rata
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Guest 30/10/2017, 14:51

asilovski wrote:
AlfaOmega wrote:Ovo im je dala CIA.
Ma nije to su gluposti, to je isil uzeo od iračke vojske prilikom njihova raspada i od tkz. umjerenih kanibala onomad, usput to je f16 znači puška koja je uvedena za vrijeme vijetnamskog rata
mrziš ruse i navijaš za cio-kanibale tvojigube
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by epikur37 30/10/2017, 15:13

Pinochet wrote:
AlfaOmega wrote:Ma dala je njima CIA mnogo toga. Ali problem je što su u CIA-i neinteligentni, a al-Hassan vođa Tigrova jako inteligentan vojskovođa. 
A đoda opet na aparatima jerbo njegovi gube.
ne gube moji.. ja navijam za assada .. samo mi smješno ovo što tipkate

e a sad, sad čak i ero navija za assada...di ste bili kad je gorilo
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 30/10/2017, 15:22

epikur37 wrote:
Pinochet wrote:
AlfaOmega wrote:Ma dala je njima CIA mnogo toga. Ali problem je što su u CIA-i neinteligentni, a al-Hassan vođa Tigrova jako inteligentan vojskovođa. 
A đoda opet na aparatima jerbo njegovi gube.
ne gube moji.. ja navijam za assada .. samo mi smješno ovo što tipkate

e a sad, sad čak i ero navija za assada...di ste bili kad je gorilo
:aw
ispracali assada dok je bjezao na podmornici :D

_________________
Sirija - Page 35 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by epikur37 30/10/2017, 15:27

Leviathan2 wrote:
epikur37 wrote:
Pinochet wrote:
AlfaOmega wrote:Ma dala je njima CIA mnogo toga. Ali problem je što su u CIA-i neinteligentni, a al-Hassan vođa Tigrova jako inteligentan vojskovođa. 
A đoda opet na aparatima jerbo njegovi gube.
ne gube moji.. ja navijam za assada .. samo mi smješno ovo što tipkate

e a sad, sad čak i ero navija za assada...di ste bili kad je gorilo
:aw
ispracali assada dok je bjezao na podmornici :D

Na krilima nepobjedive i nepogrešive američke politike...

kad ono prc :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Stanojko 30/10/2017, 15:29

Eh, era... krv nije voda, suncokret ko suncokret...

_________________
Sirija - Page 35 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by AlfaOmega 30/10/2017, 16:40

epikur37 wrote:
Pinochet wrote:
AlfaOmega wrote:Ma dala je njima CIA mnogo toga. Ali problem je što su u CIA-i neinteligentni, a al-Hassan vođa Tigrova jako inteligentan vojskovođa. 
A đoda opet na aparatima jerbo njegovi gube.
ne gube moji.. ja navijam za assada .. samo mi smješno ovo što tipkate

e a sad, sad čak i ero navija za assada...di ste bili kad je gorilo
Svi oni sad navijaju za Assada, ali ih neprestano nervira kad CIA nekaj kiksa i to se objelodani. :D

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10265
2015-09-11


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by mutava baštarda 30/10/2017, 17:34

epikur37 wrote:
Pinochet wrote:
AlfaOmega wrote:Ma dala je njima CIA mnogo toga. Ali problem je što su u CIA-i neinteligentni, a al-Hassan vođa Tigrova jako inteligentan vojskovođa. 
A đoda opet na aparatima jerbo njegovi gube.
ne gube moji.. ja navijam za assada .. samo mi smješno ovo što tipkate

e a sad, sad čak i ero navija za assada...di ste bili kad je gorilo
Evo i Al jazeera veli da je Game over
U članku objavljenom na arapskom izdanju katarske Al-Jazeere se govori o ulozi koju je Islamska Republika Iran odigrala u zaštiti suvereniteta i teritorijalnog integriteta Sirije, koja se suočila s agresijom orkestriranom iz inozemstva. Agresiju je počinilo nekoliko desetaka tisuća terorista iz 80 različitih zemalja, koji su u Siriju došli svrgnuti legitimnu sirijsku vladu i predsjednika Bashara Al-Assada. 

[size=35]U članku se navode iskazi nekoliko vojnih zapovjednika pobunjeničkih skupina u borbi protiv sirijske vlade.[/size]
[size=35]Fateh Hassoun, bivši zapovjednik takozvane ”Slobodne sirijske vojske” i terorista u Homsu, rekao je da je sirijska vlada u ljeto 2012. godine bila blizu propasti, ali su vojna intervencija Irana i libanonski Hezbollah omogućili sirijskoj vladi da preživi napad kojeg su podupirali stranci.[/size]
[size=35]Bashar Al-Zoubi, koji je u to vrijeme zapovijedao militantnim skupinama na jugu zemlje, također tvrdi da je sirijska vojska bila blizu kolapsa i imala je petinu, možda četvrtinu svoje bivše snage.[/size]
[size=35]”Međutim, intervencija Irana, Hezbollaha, afganistanskih, pakistanskih i iračkih dragovoljaca je spriječila da 2013. godine oporba ostvari sigurnu pobjedu”, rekao je Bashar Al-Zoubi.[/size]
[size=35]Sve je više znakova da Katar izlazi iz skupine sirijskih agresora, a katarski mediji i dužnosnici počinju govoriti ono što stvarno jest. U svjetlu optužbi od strane Rijada i Washingtona, Katar je odlučio da ne želi biti jedini na optuženičkoj klupi zbog sponzoriranja terorizma i agresije na Siriju, kada je poznato da je sve učinjeno u sprezi s vehabijskim režimom iz Rijada, Washingtonom, Turskom, Izraelom i zaljevskim monarhijama.[/size]
[size=35]Prilično mudar potez mladog emira Tamima bin Hamada Al-Thanija, koji je preuzeo vlast u emiratu u ljeto 2013. i za sve ranije odluke može reći da ih je donio njegov otac, bivši emir Hamad bin Khalifa Al-Thani, koji je bio ključni akter u financiranju ”Arapskog proljeća” i naoružavanju islamističkih skupina na Bliskom istoku.[/size]
[size=35]Izjave dvojice visokih zapovjednika takozvane ”Slobodne sirijske vojske” za Al-Jazeeru su ujedno priznanje da je”revolucija” gotova i da Assad ostaje u predsjedničkom uredu u Damasku, sve dok narod na izborima ne odluči drugačije.[/size]

[size=35]Još samo da Gargamel kaže udri Asade i onda možemo otvarat novu temu :)))[/size]

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 30/10/2017, 19:46

Pinochet wrote:
Yehudi wrote:Najnoviji oružje NATO-a pronađeno u Daesh Depotu u Al Mayadinu - sirijski general


Brigadni general Sirijske Arapske vojske pokazuje novinarima oružje koje su osvojili nakon oslobođenja Sirijskog grada Al Mayadina. Službenik NATO-a uskratio je informacije.
Najveće skladište Daesh koje su uhvatile sirijske oružane snage u gradu Al Mayadinu, na istoku Sirije, sadržavale su najnovije primjere oružja NATO-a iz Sjedinjenih Država, Belgije i Velike Britanije, brigadni general sirijske arapske vojske Hasan Suheil izjavio je novinarima.  

lijepo. može li slika ?

 Klip sam stavio ali očito nije proša.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Guest 31/10/2017, 14:52



Evo pogledajte, najbolji video što ste vidjeli zadnjih par mjeseci na ovaj rat. Ovo prikazuje stanje na terenu svakih par mjeseci.
Zanimljiv je "građanski rat" između ISISa i umjerenih kanibala.
USA je ušla u rat krajem 9mjeseca 2014. Kod Kobanea. Spasila Kobane, i naoružavala Kurde i od tada Kurdi žuto se šire na račun ISISa.

Rusija ulazi rat 1.10.2015, točno godinu dana nakon Amera. Pogledajte mapu ISISa. ISIS se čak tada skoro godinu dana širio na račun Rusa i Kanibala(jer Rusi nisu dirali ISIS skoro godinu dana), a Kurdi osvajaju teritorij od ISISa.

Zatim , ISIS je od svih poraza pred raspadom, i sada ga svi šamaraju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by AlfaOmega 31/10/2017, 16:29

Sad će i Idlib početi crveniti. Danas su krenuli Šiiti da to pometu, jel

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10265
2015-09-11


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by crvenkasti 31/10/2017, 16:32

Kad bih ja bio musliman, ne bih volio da sam Šiit niti da se zovem Ismet.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 31/10/2017, 17:15

BiH POD VELOM TAJNOSTI IZRUČILA OPASNOG DŽIHADISTA AMERIKANCIMA
 'Kandić je bio važan operativac Islamske države, poslali su i posebni zrakoplov'


Osumnjičeni terorist Mirsad Kandić, za kojega se pretpostavlja kako je bio važan operativac terorističke organizacije 


Islamska država (IS), lociran je i uhićen na području Sarajeva, a u utorak je pod velom tajnosti izručen američkim vlastima


 koje su za njim tragale godinama, objavili su lokalni mediji.



Prema dostupnim informacijama, Kandić je rođen na Kosovu 1981. godine, a godinama je živio u 
SAD i posjedovao je američku "zelenu kartu". On se na popisu osoba za kojima traga američko 
Ministarstvo pravosuđa nalazi od 2014. godine, a dvije godine kasnije za njim je izdana 
međunarodna "crvena tjeralica".
Prema istom izvoru, Kandić je, prije nego što je stigao u BiH, boravio na teritoriju pod kontrolom 
IS-a, točnije baš u Raki, prijestolnici samoproglašenog terorističkog kalifata.
Pritom se koristio imenima Al Bosni Abdula Rahim, Kandoq Mirsad te Rahim Abdul.
Zadaća koja mu je bila povjerena je opskrba potencijalnih bombaša-
samoubojica posebnim prslucima te nabavka oružja
Prepiska posredstvom platforme WhatsApp, koju su presrele obavještajne službe, dokazuje kako 
je Kandić bio u vezi s nekima od najutjecajnijih osoba u strukturi IS-a.


Uslijedila su dva mjeseca intenzivne potrage i na kraju su istražitelji potvrdili kako je on u BiH 
ušao preko sarajevske zračne luke. Pritom se koristio ukrajinskom putovnicom izdanom na 
ime Ivan Popović.
Kada su ga pripadnici Državne agencije za istrage i zaštitu BiH (SIPA) uhitili kod njega su
 pronašli još dvije lažne putovnice Kosova, a nije imao niti jedan dokument koji bi glasio na 
njegovo ime.


----------------------------------------------------------------------------------


  Ukro i kosovske putovnice hahahahahahahahaha oličenja uzornih država
Očito su RH šare izašle iz mode
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Guest 31/10/2017, 17:55

Yehudi wrote:BiH POD VELOM TAJNOSTI IZRUČILA OPASNOG DŽIHADISTA AMERIKANCIMA
 'Kandić je bio važan operativac Islamske države, poslali su i posebni zrakoplov'


Osumnjičeni terorist Mirsad Kandić, za kojega se pretpostavlja kako je bio važan operativac terorističke organizacije 


Islamska država (IS), lociran je i uhićen na području Sarajeva, a u utorak je pod velom tajnosti izručen američkim vlastima


 koje su za njim tragale godinama, objavili su lokalni mediji.



Prema dostupnim informacijama, Kandić je rođen na Kosovu 1981. godine, a godinama je živio u 
SAD i posjedovao je američku "zelenu kartu". On se na popisu osoba za kojima traga američko 
Ministarstvo pravosuđa nalazi od 2014. godine, a dvije godine kasnije za njim je izdana 
međunarodna "crvena tjeralica".
Prema istom izvoru, Kandić je, prije nego što je stigao u BiH, boravio na teritoriju pod kontrolom 
IS-a, točnije baš u Raki, prijestolnici samoproglašenog terorističkog kalifata.
Pritom se koristio imenima Al Bosni Abdula Rahim, Kandoq Mirsad te Rahim Abdul.
Zadaća koja mu je bila povjerena je opskrba potencijalnih bombaša-
samoubojica posebnim prslucima te nabavka oružja
Prepiska posredstvom platforme WhatsApp, koju su presrele obavještajne službe, dokazuje kako 
je Kandić bio u vezi s nekima od najutjecajnijih osoba u strukturi IS-a.


Uslijedila su dva mjeseca intenzivne potrage i na kraju su istražitelji potvrdili kako je on u BiH 
ušao preko sarajevske zračne luke. Pritom se koristio ukrajinskom putovnicom izdanom na 
ime Ivan Popović.
Kada su ga pripadnici Državne agencije za istrage i zaštitu BiH (SIPA) uhitili kod njega su
 pronašli još dvije lažne putovnice Kosova, a nije imao niti jedan dokument koji bi glasio na 
njegovo ime.


----------------------------------------------------------------------------------


  Ukro i kosovske putovnice hahahahahahahahaha oličenja uzornih država
Očito su RH šare izašle iz mode


Svakako je liku pala žljic u med..ameri od ovakvog materijala stvaraju profesionalne ubojice..sklonit ce ga negdje potiho,cekati da se prasina slegne,promijeniti mu ID,i onda ce raditi za Ciju..ili neku drugu agenciju..itji ce po svijetu,i sve sto ne paše Amerima,romanticno rjesavati kao Bound..James Bound.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Kavran 31/10/2017, 20:11

a pazi onu flekicu kanibala ID-a na izraelskoj granici. njih nitko ne dira? čiji su?

:roll

_________________
Trči vrime, cvili maška,
traje jubav, pusta siromaška,
šaka suza, vrića smija, 
ča je život vengo fantazija.
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 31/10/2017, 20:23

Kavran wrote:a pazi onu flekicu kanibala ID-a na izraelskoj granici. njih nitko ne dira? čiji su?

:roll
izraelovi, ciji bi bili, saa nesmije ni prismrdit tamo ;D

_________________
Sirija - Page 35 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Kavran 31/10/2017, 20:25

Leviathan2 wrote:
Kavran wrote:a pazi onu flekicu kanibala ID-a na izraelskoj granici. njih nitko ne dira? čiji su?

:roll
izraelovi, ciji bi bili, saa nesmije ni prismrdit tamo ;D

i što kažu ovi forumski đuiši ..... ti im nisu bed?

:)
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 31/10/2017, 20:32

Biće " Druzi " ili neki mišling 

  Ima i korisnih budala a koje možeš likvidirati kad god ti paše 

 a svi će ti čestitati na tome
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 31/10/2017, 20:35

Yehudi wrote:Biće " Druzi " ili neki mišling 

  Ima i korisnih budala a koje možeš likvidirati kad god ti paše 

 a svi će ti čestitati na tome
ma nisu druzi, cisti daesh, sunije, medjutim oni su izraelu dobra tampon zona, usput drze po paskom i ostale kozojebe iz tzv fsa pod pritiskom da se nebi mozda odlucili na suradnju sa sirijskom vojskom,
a mogu ih srokati kad uzele i nitko im nece zamjerit nego ce pljeskat

_________________
Sirija - Page 35 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 35 Empty Re: Sirija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 35 of 50 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum