ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirija

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Go down

Sirija - Page 24 Empty Re: Sirija

Post by Eroo 26/9/2017, 15:40

Leviathan2 wrote:
Eroo wrote:
Leviathan2 wrote:https://www.almasdarnews.com/article/video-russian-forces-build-huge-tank-carrying-bridge-across-euphrates-just-two-days/




Ja sam ovako nešto predlagao za Pelješki. :D
ja sam jos uvijek misljenja da se trebalo napravit brza cesta kroz bosnu, al jedu govna bakir i ekipa
jesi vidio most sto put sto rade rusi za krim?
jebacki posao
Vidio. Nad vodom ima jedan prolaz,  cca 35- 40 m visine. Bakiru je za turske brodove premalo 56 m. :D

Eroo

Posts : 74861
2016-07-22


Back to top Go down

Sirija - Page 24 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 26/9/2017, 16:11

Eroo wrote:
Leviathan2 wrote:
Eroo wrote:
Leviathan2 wrote:https://www.almasdarnews.com/article/video-russian-forces-build-huge-tank-carrying-bridge-across-euphrates-just-two-days/




Ja sam ovako nešto predlagao za Pelješki. :D
ja sam jos uvijek misljenja da se trebalo napravit brza cesta kroz bosnu, al jedu govna bakir i ekipa
jesi vidio most sto put sto rade rusi za krim?
jebacki posao
Vidio. Nad vodom ima jedan prolaz,  cca 35- 40 m visine. Bakiru je za turske brodove premalo 56 m. :D
ma ja bi mu jebo mater, hrvatska moze napravit blok bosanske granice za transport roba, da visis kako bi bakiru bilo ok i 30 metara

_________________
Sirija - Page 24 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 24 Empty Re: Sirija

Post by Eroo 27/9/2017, 12:59

In pictures: Syrian Army captures ISIS militants alive in eastern Deir Ezzor

By
Chris Tomson
26/09/2017

Sirija - Page 24 DKo5NVRXcAEJ5Zj-1-917x516

DAMASCUS, SYRIA (7:15 P.M.) – With stage three of the ‘Big Dawn’ offensive unfolding before the world audience, the Syrian Arab Army (SAA) captured a group of ISIS fighters alive in eastern Syria on Tuesday morning.
The ISIS insurgents, depicted below, surrendered themselves to the SAA near the town of Khusham, east of the Euphrates River in Deir Ezzor, after they were discovered hiding inside an isolated building that was surrounded by an SAA forward unit.
Photos of the incident:

Sirija - Page 24 DKo5M0xWsAAicI4-290x516Chris Tomson | AMN

Sirija - Page 24 DKo5N4TXoAE5Wzp-290x516Chris Tomson | AMN

Sirija - Page 24 DKo5OatW4AATpio-290x516Chris Tomson | AMN
With the tables turned and Islamic State forces suddenly besieged inside the provincial capital of Deir Ezzor, more and more jihadist belligerents have begun to turn themselves in to security forces instead of facing certain death.
Once the SAA fully liberates Deir Ezzor city, government forces are expect to thrust south and eastwards in the governorate to retake the border with Iraq.
Eroo
Eroo

Posts : 74861
2016-07-22


Back to top Go down

Sirija - Page 24 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 27/9/2017, 21:40

My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 24 Empty Re: Sirija

Post by Eroo 29/9/2017, 13:03

@Levi,

Dogodilo se upravo ono što sam i predvidio: totalno zaustavljanje konačnog oslobođenja 
Sirije od ISIL-a. ISIL-ovci su čak prešli u ofanzivu i oslobađaju već izgubljene teritorije i gradove.
Potpuno su prekinili cestovnu vezu sa Deir ez'Zorom. 
Prelazak Eufrata je bila velika pogreška...jebala ih nafta. Čudim se i Rusima...
Sirija - Page 24 Image
Eroo
Eroo

Posts : 74861
2016-07-22


Back to top Go down

Sirija - Page 24 Empty Re: Sirija

Post by mutava baštarda 29/9/2017, 13:08

Pa neće valjda napasti braću iz sdf :)
Dobro... nek ih je na hrpi, kab 500 će se pobrinuti za ostalo...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Sirija - Page 24 Empty Re: Sirija

Post by Eroo 29/9/2017, 13:16

Prelzak Eufrata je bila u vojnom smislu potpuni promašaj.
Sve je bilo podređeno tome cilju i sad imaju ovo što gledamo.
Na taj način su dozvolili prekonsolidaciju ISILa, koji je već bio u rasulu.
Ginu im ljudi kojih itako imaju premalo za teritorij Sirije.
Eroo
Eroo

Posts : 74861
2016-07-22


Back to top Go down

Sirija - Page 24 Empty Re: Sirija

Post by mutava baštarda 29/9/2017, 13:25

Br'te Ero. Prvo informacije o nekom velikom napadu su prenapuhane,a jučer su pričali o zarobljenim rusima dok nisu svi prebrojeni i na broju. Nemaju glavosječe više kapaciteta za nešto veliko. Mogu presjeći komunikaciju na dan, dva i to platiti visoko, više nego što bi prekid komunikacije koštao drugu stranu. 
A kad se spominje prelazak eufrata podsjetio bi na prvi prelazak zračnim desantom u svrhu zaustavljanja napredovanja saa kontra isila...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Sirija - Page 24 Empty Re: Sirija

Post by Eroo 29/9/2017, 13:35

mutava baštarda wrote: 
A kad se spominje prelazak eufrata podsjetio bi na prvi prelazak zračnim desantom u svrhu zaustavljanja napredovanja saa kontra isila...
Čemu ako to može i dobro radi SDF? Ne vidiš u čemu je fora?
Ne razuijem Ruse. Evo sve, ali kako su mogli dozvoliti gubitak generala i 2 pukovnika, jebate?
Eroo
Eroo

Posts : 74861
2016-07-22


Back to top Go down

Sirija - Page 24 Empty Re: Sirija

Post by Guest 29/9/2017, 14:15

Zadnji trzaji isil, kao njemacka ofenziva u belgiji zima 1944
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 24 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 29/9/2017, 14:28

mutava baštarda wrote:Br'te Ero. Prvo informacije o nekom velikom napadu su prenapuhane,a jučer su pričali o zarobljenim rusima dok nisu svi prebrojeni i na broju. Nemaju glavosječe više kapaciteta za nešto veliko. Mogu presjeći komunikaciju na dan, dva i to platiti visoko, više nego što bi prekid komunikacije koštao drugu stranu. 
A kad se spominje prelazak eufrata podsjetio bi na prvi prelazak zračnim desantom u svrhu zaustavljanja napredovanja saa kontra isila...
nisu ni presjekli komunikaciju nego su je samo ugrozili, dosli su u zonu iz koje mogu gadjati artiljerijom i minobacacima, uzeli su neka dva sela i to je koliko znam jucer vracen s opcim masakrom isilovaca

_________________
Sirija - Page 24 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 24 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 29/9/2017, 14:31

Pinochet wrote:Zadnji trzaji isil, kao njemacka ofenziva u belgiji zima 1944
sad isil trguje s amerima ko naciji  za drugog rata, za slobodnu bjezaniju kroz kurdski teritorij, onaj kraj iznad deir zoura je odjedared postao bez isisovaca, ostalo par malih grupa da ometaju prebacivanje na drugu obalu
s druge strane sdf ide ko kroz puter, bez otpora, trguje se, mi vama prepustimo naftna polja a vi nama sacuvate guzicu,  svi ovi isilovci koji sretnu saa ce ili biti pobijeni ili nece vise sunca vidjet za svog zivotam s druge strane iracki pmu cak ih ne ostavlja zive iako se predaju, ispita i metak u glavu

_________________
Sirija - Page 24 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 24 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 29/9/2017, 14:33

Eroo wrote:
mutava baštarda wrote: 
A kad se spominje prelazak eufrata podsjetio bi na prvi prelazak zračnim desantom u svrhu zaustavljanja napredovanja saa kontra isila...
Čemu ako to može i dobro radi SDF? Ne vidiš u čemu je fora?
Ne razuijem Ruse. Evo sve, ali kako su mogli dozvoliti gubitak generala i 2 pukovnika, jebate?
:D
ne razumijes,
smijem se kladit da je tu i americka igra
ameri igraju dole ober podlom sa svim stranama

_________________
Sirija - Page 24 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 24 Empty Re: Sirija

Post by Eroo 29/9/2017, 14:48

Leviathan2 wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote: 
A kad se spominje prelazak eufrata podsjetio bi na prvi prelazak zračnim desantom u svrhu zaustavljanja napredovanja saa kontra isila...
Čemu ako to može i dobro radi SDF? Ne vidiš u čemu je fora?
Ne razuijem Ruse. Evo sve, ali kako su mogli dozvoliti gubitak generala i 2 pukovnika, jebate?
:D
ne razumijes,
smijem se kladit da je tu i americka igra
ameri igraju dole ober podlom sa svim stranama
Ali, mislim, ono... generala i dva pukovnika izgubiti, ejjj...Šta rade na prvoj liniji bojišnice?
Ma kakvi Ameri i  kakve trice...
S dva pametna telefona (1 na liniji i 1 daleko u pozadini) se sve vidi i vodi, zar nije tako? :)
Eroo
Eroo

Posts : 74861
2016-07-22


Back to top Go down

Sirija - Page 24 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 29/9/2017, 14:58

Eroo wrote:
Leviathan2 wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote: 
A kad se spominje prelazak eufrata podsjetio bi na prvi prelazak zračnim desantom u svrhu zaustavljanja napredovanja saa kontra isila...
Čemu ako to može i dobro radi SDF? Ne vidiš u čemu je fora?
Ne razuijem Ruse. Evo sve, ali kako su mogli dozvoliti gubitak generala i 2 pukovnika, jebate?
:D
ne razumijes,
smijem se kladit da je tu i americka igra
ameri igraju dole ober podlom sa svim stranama
Ali, mislim, ono... generala i dva pukovnika izgubiti, ejjj...Šta rade na prvoj liniji bojišnice?
Ma kakvi Ameri i  kakve trice...
S dva pametna telefona (1 na liniji i 1 daleko u pozadini) se sve vidi i vodi, zar nije tako? :)
i nisu bili na prvoj liniji, bili su dovoljno daleko u ispostavljenoj bazi koju isis nikako nije mogao locirat bez pomoci amera
ero, imam info s bojista
damir je u deir zouru,
shaitat pleme samo zahvaljujuci rusima nije krenulo na sdf, a ako krene shaitat pleme znas da ce se rasplamsat, medjutim shaitat ima sam dovoljno oruzja pa cak i nekoliko tenkova, dobili su sve od rusa pa i strele, oni ce biti glavna sila u deir zouru za kontrolu situacije a nabrijani su da kurde istjeraju iz pokrajine deir zour i po cjenu krvi, s njima se ne pregovara,
veli damir da ih jedva drze pod kontrolom
a moto im je , il u smrt ili pobijedit
ludo pleme i jedno od najmocnijih u siriji i jedno od najbrojnijih, pola tigrovih jedinica je iz shaitata, ima ih nekoliko brigada,
na podrucju uz eufrat nece ostat niti jedan isilovac niti njihov clan familije i to je isilovcima jasno i to im je zakletva

_________________
Sirija - Page 24 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 24 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 29/9/2017, 15:06

taj "kontranapad" isila je kao kad su uzeli onu cementaru u alepu i neki blok a pretrpjeli gubitke katastrofa i ubrzali pad grada
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 24 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 29/9/2017, 15:22

My Brother Billo wrote:taj "kontranapad" isila je kao kad su uzeli onu cementaru u alepu i neki blok a pretrpjeli gubitke katastrofa i ubrzali pad grada
kaze damir da ce za dva tjedna deir zour biti isil free, ono sto drze u gradu ce biti sravnato

_________________
Sirija - Page 24 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 24 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 29/9/2017, 15:25

pa sta drze u gradu ako grad nikad nije ni pao u njihove ruke a okolica je valjda ociscena
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 24 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 29/9/2017, 15:27

My Brother Billo wrote:pa sta drze u gradu ako grad nikad nije ni pao u njihove ruke a okolica je valjda ociscena
drze jedan dio grada

_________________
Sirija - Page 24 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 24 Empty Re: Sirija

Post by Ringo10 29/9/2017, 15:44

Leviathan2 wrote:
mutava baštarda wrote:Br'te Ero. Prvo informacije o nekom velikom napadu su prenapuhane,a jučer su pričali o zarobljenim rusima dok nisu svi prebrojeni i na broju. Nemaju glavosječe više kapaciteta za nešto veliko. Mogu presjeći komunikaciju na dan, dva i to platiti visoko, više nego što bi prekid komunikacije koštao drugu stranu. 
A kad se spominje prelazak eufrata podsjetio bi na prvi prelazak zračnim desantom u svrhu zaustavljanja napredovanja saa kontra isila...
nisu ni presjekli komunikaciju nego su je samo ugrozili, dosli su u zonu iz koje mogu gadjati artiljerijom i minobacacima, uzeli su neka dva sela i to je koliko znam jucer vracen s opcim masakrom isilovaca
Još iz naših ratova devedesetih sam naučio to da sve informacije uzimam sa krajnjom rezervom i sumnjom.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21563
2015-09-24


Back to top Go down

Sirija - Page 24 Empty Re: Sirija

Post by Eroo 29/9/2017, 16:16

Sirija - Page 24 Image

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74861
2016-07-22


Back to top Go down

Sirija - Page 24 Empty Re: Sirija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum