ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Europski sud upravo je odbacio tužbe Mađarske i Slovačke

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Europski sud upravo je odbacio tužbe Mađarske i Slovačke - Page 2 Empty Re: Europski sud upravo je odbacio tužbe Mađarske i Slovačke

Post by Guest 6/9/2017, 15:26

Regoč wrote:
Na čemu se temelji odluka? Na diktaturi? I mi, da nam nije premijer Merkeličina pudlica, odbili bismo sve te što nam Švabčad "vraća". Nismo ih mi zvali, njek ih izdržava tko im je rekal da dođu.
dobro,kad vam vasa premijerka bude rekla da se naguzite i primite Kozoebe,i to ce te poslusati...tko kog treba sluziti premijer naroda,ili narod premijera...kod vas nes podosta naopacke..dignite glas,pobunite se,kad kozojebi pocnu otvoreno pristizati,onda bude kasno,necete smjeti niti zucnuti..ono govor mrznje,pičke materine...
:cleanteeth

Guest
Guest


Back to top Go down

Europski sud upravo je odbacio tužbe Mađarske i Slovačke - Page 2 Empty Re: Europski sud upravo je odbacio tužbe Mađarske i Slovačke

Post by Guest 6/9/2017, 15:27

Regoč wrote:
asilovski wrote:
The Klaw wrote:
jednostavno ne možeš siliti države da nešto rade, mislim možda i možeš..

ali u konačnici ne možeš siliti imigrante da ostanu u Mađarskoj primjerice, vidjet će koja je cijena rada i u kakvom su okruženju, i opet će zgibati za Austriju-Njemačku, ne možeš ih prisilno zadržati, gdje je sloboda kretanja?
Neće biti važna cijena rada nego će "izbjeglice" biti tak dočekane da će zaželjeti da nikad nisu došle
Njemački sud je presudil da ih ne smiju vraćati u Grčku jer su tamo nehumani uvjeti. To je put kako ih se i mi možemo riešiti.
reg,zar bi ti bil nehuman prema toj jadnoj kozojepskoj populaciji??? Europski sud upravo je odbacio tužbe Mađarske i Slovačke - Page 2 1f608  Europski sud upravo je odbacio tužbe Mađarske i Slovačke - Page 2 1f608  Europski sud upravo je odbacio tužbe Mađarske i Slovačke - Page 2 1f608
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Europski sud upravo je odbacio tužbe Mađarske i Slovačke - Page 2 Empty Re: Europski sud upravo je odbacio tužbe Mađarske i Slovačke

Post by gargamel0101 6/9/2017, 15:30

Kinezi kupli Grke, a ovi iz Eu jebz Mađare i Slovake jer je baba zvala one koje nije trebala. Ode Eu.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Europski sud upravo je odbacio tužbe Mađarske i Slovačke - Page 2 Empty Re: Europski sud upravo je odbacio tužbe Mađarske i Slovačke

Post by debotoijusto 6/9/2017, 16:09

Regoč wrote:
Eva_ wrote:
Regoč wrote:
Eva_ wrote:
Regoč wrote:
Na čemu se temelji odluka? Na diktaturi? I mi, da nam nije premijer Merkeličina pudlica, odbili bismo sve te što nam Švabčad "vraća". Nismo ih mi zvali, njek ih izdržava tko im je rekal da dođu.
Na ravnopravnosti članstva. Članstvo u EU i NATU ima svoju cijenu.
Kakvoj ravnopravnosti? Tko ih je zval, njek ih udomi! Što mi imamo s tim?
Pa naši političari koji dijele stavove EU
Ne sjećam se da je Milanović rekal "dođite". Čovjek ih je liepo poslal onima koji su ih zvali. A ako misliš na Merkeličinu pudlicu, da, on je kriv što nam ih utrpavaju.

kad deloziraju plocu hoce li tvoja upisna nestati kao da je nikada nije bilo te rekli smo da nismo a) oli ce postati relikt proslosti b)
to bi da te pitam , kolega @regy
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Europski sud upravo je odbacio tužbe Mađarske i Slovačke - Page 2 Empty Re: Europski sud upravo je odbacio tužbe Mađarske i Slovačke

Post by Regoč 7/9/2017, 18:35

pismejker wrote:
Regoč wrote:
asilovski wrote:
The Klaw wrote:
jednostavno ne možeš siliti države da nešto rade, mislim možda i možeš..

ali u konačnici ne možeš siliti imigrante da ostanu u Mađarskoj primjerice, vidjet će koja je cijena rada i u kakvom su okruženju, i opet će zgibati za Austriju-Njemačku, ne možeš ih prisilno zadržati, gdje je sloboda kretanja?
Neće biti važna cijena rada nego će "izbjeglice" biti tak dočekane da će zaželjeti da nikad nisu došle
Njemački sud je presudil da ih ne smiju vraćati u Grčku jer su tamo nehumani uvjeti. To je put kako ih se i mi možemo riešiti.
reg,zar bi ti bil nehuman prema toj jadnoj kozojepskoj populaciji??? Europski sud upravo je odbacio tužbe Mađarske i Slovačke - Page 2 1f608  Europski sud upravo je odbacio tužbe Mađarske i Slovačke - Page 2 1f608  Europski sud upravo je odbacio tužbe Mađarske i Slovačke - Page 2 1f608
Pošumljavanje otokah ljeti, čišćenje sniega zimi. I mi to radimo, zašto ne bi i oni? :)

_________________
Europski sud upravo je odbacio tužbe Mađarske i Slovačke - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Europski sud upravo je odbacio tužbe Mađarske i Slovačke - Page 2 Empty Re: Europski sud upravo je odbacio tužbe Mađarske i Slovačke

Post by Regoč 7/9/2017, 18:36

debotoijusto wrote:
Regoč wrote:
Eva_ wrote:
Regoč wrote:
Eva_ wrote:
Na ravnopravnosti članstva. Članstvo u EU i NATU ima svoju cijenu.
Kakvoj ravnopravnosti? Tko ih je zval, njek ih udomi! Što mi imamo s tim?
Pa naši političari koji dijele stavove EU
Ne sjećam se da je Milanović rekal "dođite". Čovjek ih je liepo poslal onima koji su ih zvali. A ako misliš na Merkeličinu pudlicu, da, on je kriv što nam ih utrpavaju.

kad deloziraju plocu hoce li tvoja upisna nestati kao da je nikada nije bilo te rekli smo da nismo a) oli ce postati relikt proslosti b)
to bi da te pitam , kolega @regy
Ostaje dok ne bude nova tema koju ću podržati. Kao i svi prethodni potpisi.

_________________
Europski sud upravo je odbacio tužbe Mađarske i Slovačke - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Europski sud upravo je odbacio tužbe Mađarske i Slovačke - Page 2 Empty Re: Europski sud upravo je odbacio tužbe Mađarske i Slovačke

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum