ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurobasket * 2017

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Go down

Eurobasket * 2017 - Page 8 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Guest Wed 6 Sep - 8:17

oćeš da odigramo jednu, " prijateljsku "
moze i kod vas, nije problem !?

Guest
Guest


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 8 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by vuksadinare Wed 6 Sep - 8:20

pizzon wrote:oćeš da odigramo jednu, " prijateljsku "
moze i kod vas, nije problem !?
joj samo vi nemojte..nakon sto godina cete se vjerojatno plasiratui na neko svjetsko natjecanje..mi da nemamo ovaj olos u hns-u 'taticare'..i debila na klupi koji ej tamo spletom zelja 'peraca love'....vec bi bili danas na sp...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 8 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Guest Wed 6 Sep - 8:25

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:oćeš da odigramo jednu, " prijateljsku "
moze i kod vas, nije problem !?
joj samo vi nemojte..nakon sto godina cete se vjerojatno plasiratui na neko svjetsko natjecanje..mi da nemamo ovaj olos u hns-u 'taticare'..i debila na klupi koji ej tamo spletom zelja 'peraca love'....vec bi bili danas na sp...

nemoj da mi drzis predavanje iy istorije,
el si spreman il nisi spreman ??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 8 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Guest Wed 6 Sep - 8:35

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
pizzon wrote:oćeš da odigramo jednu, " prijateljsku "
moze i kod vas, nije problem !?
joj samo vi nemojte..nakon sto godina cete se vjerojatno plasiratui na neko svjetsko natjecanje..mi da nemamo ovaj olos u hns-u 'taticare'..i debila na klupi koji ej tamo spletom zelja 'peraca love'....vec bi bili danas na sp...

nemoj da mi drzis predavanje iy istorije,
el si spreman il nisi spreman ??

ok, nisi u raspolozenju da se to i realizuje !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 8 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by vuksadinare Wed 6 Sep - 8:36

sto ti kazes an utakmicu hrvatska-spanjolska?..kad ej tema vec o kosarci...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 8 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Guest Wed 6 Sep - 8:41

pitam, da li vasi nba igraci igraju za rep. ili ne ?
ako ne igraju, rezultat je super, ako igraju,
moralo je bolje.
nasi najbolji ne igraju, zato je i ovo sto nam pruzaju,
prihvatljivo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 8 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by vuksadinare Wed 6 Sep - 8:43

pizzon wrote:pitam, da li vasi nba igraci igraju za rep. ili ne ?
ako ne igraju, rezultat je super, ako igraju,
moralo je bolje.
nasi najbolji ne igraju, zato je i ovo sto nam pruzaju,
prihvatljivo.
pa igraju saric,bogdanovic....no nas problem je sto nemamo dugu klupu..i to se vidjelo zadnjih pet minuta kad su saric i bogdanovic spali na 'pola gasa'..a nije ih imao tko kvalitetno zamjeniti...da smo imali sirinu na klupi spanjolci bi izgubili i upravo tu su nas dobili spanjolci jer su im u zadnjim minutama dobre role imali igraci sa klupe...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 8 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Guest Wed 6 Sep - 8:46

ne pali se vucko, spanski cigani se uvek cuvaju i kalkulisu u grupama. pa na proslom EP su bili na loptu od ispadanja, pa su na kraju osvojili prvenstvo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 8 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Guest Wed 6 Sep - 8:47

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:pitam, da li vasi nba igraci igraju za rep. ili ne ?
ako ne igraju, rezultat je super, ako igraju,
moralo je bolje.
nasi najbolji ne igraju, zato je i ovo sto nam pruzaju,
prihvatljivo.
pa igraju saric,bogdanovic....no nas problem je sto nemamo dugu klupu..i to se vidjelo zadnjih pet minuta kad su saric i bogdanovic spali na 'pola gasa'..a nije ih imao tko kvalitetno zamjeniti...da smo imali sirinu na klupi spanjolci bi izgubili i upravo tu su nas dobili spanjolci jer su im u zadnjim minutama dobre role imali igraci sa klupe...
vidi, spanija ima 47 mil. stanovnika
hrvatska, oko 3,7
srbija. 7,2
pa, nasi su super u odnosu na kvantitet i kvalitet 
kojim raspolaze spanija !
tu spaniju, nasi / yu )  pobedjivali su u prolazu, tesko ali redovno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 8 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by vuksadinare Wed 6 Sep - 8:47

...da nam nisu otkazali ona dvojica nba igraca...dobili bi na sirini..ali jbg..tako je to...predmjevam da cemo tesko uci u borbu za medalju cisto zbog tanke klupe...a treba rjesiti pitanje soliranja nekih pojedinaca...da se bar to eliminira jos nekako bi bili u igri mozda za medalje..ovako...neminovan je pad u zadnjih 5,6 minuta to nam se desilo i protiv crnogoraca(mada smo tu pobjedili) i protiv spanjolaca...dobro je sto ce biti sada pauze od dva,tri dana pa eventualno se mogu donekle odmoriti saric i bogdanovic
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 8 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Guest Wed 6 Sep - 8:49

10 najboljih iz srbije i hrvatske, 
tim bi pobedjivao spaniju,
ali da su uigrani, da ne postoji animozitet, 
da odigraju za lovu i slavu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 8 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by vuksadinare Wed 6 Sep - 8:54

Braća wrote:ne pali se vucko, spanski cigani se uvek cuvaju i kalkulisu u grupama. pa na proslom EP su bili na loptu od ispadanja, pa su na kraju osvojili prvenstvo...
nisu u pitanju spanjolci...mi ih gotovo uvijek namucimo..valjda nam dijelom leze..problem....je kod nas sirina klupe...nekad su drazen,kukoc,divac mozda mogli solo rjesavati utakmice...danas i nije bas tako cisto radi fizikalije...i grublje igre...nekidan sam gledao utakmicu jugoplastika-zvezda..iz 1989 godine...ono bas igra za oci ali realno fizikalija je bila u drugom planu...tu je kukoc mogao odigrati bez problema citavu utakmicu...a danas...kad ej igra na fizickoj granici...eventualno mozda ako bi nabio debelo misicnu masu...drazen petrovic je nosio sam cibonu...igrao svih cetrdeset minuta u 30-tak utakmica u sezoni...a danas bi to bilo tesko ostavriti da pojedinac dovede sam momcad do vrha..rijetki su takvi izuzeci danas..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 8 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by vuksadinare Wed 6 Sep - 8:57

...dans ces rijetko vidjet nekog igraca da konstatno ubacuje 30,40 koseva po utakmici kao nekad petrovic,galis...i dovodili zbog toga svoje momcadi na vrh...koji su bile dobre ali ne i vrhunske...danas moras imati skoro dvanaest igraca podjednake kvalitete ako zelis na vrh...spanjolci to imaju...i ameri...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 8 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Guest Wed 6 Sep - 9:05

vuksadinare wrote:...dans ces rijetko vidjet nekog igraca da konstatno ubacuje 30,40 koseva po utakmici kao nekad petrovic,galis...i dovodili zbog toga svoje momcadi na vrh...koji su bile dobre ali ne i vrhunske...danas moras imati skoro dvanaest igraca podjednake kvalitete ako zelis na vrh...spanjolci to imaju...i ameri...

spanci osim braće gasol nemaju nekog preterano vrhunskog igrača. 
litvanija je savršeno izbalansirana ekipa, srbija takođe-pogotovo sa svim ovim otkazima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 8 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Guest Wed 6 Sep - 9:06

pizzon wrote:10 najboljih iz srbije i hrvatske, 
tim bi pobedjivao spaniju,
ali da su uigrani, da ne postoji animozitet, 
da odigraju za lovu i slavu.


stara jugoslavija bi se setala prvenstvima u skoro svim kolektivnim sportovima, a verovatno bi i u fudbalu bila medju 4 na svetu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 8 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by vuksadinare Wed 6 Sep - 9:11

Braća wrote:
vuksadinare wrote:...dans ces rijetko vidjet nekog igraca da konstatno ubacuje 30,40 koseva po utakmici kao nekad petrovic,galis...i dovodili zbog toga svoje momcadi na vrh...koji su bile dobre ali ne i vrhunske...danas moras imati skoro dvanaest igraca podjednake kvalitete ako zelis na vrh...spanjolci to imaju...i ameri...

spanci osim braće gasol nemaju nekog preterano vrhunskog igrača. 
litvanija je savršeno izbalansirana ekipa, srbija takođe-pogotovo sa svim ovim otkazima.
imaju momcad....timski igraju i kvalitetniju klupu...i zato imaju konstantu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 8 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by kic Wed 6 Sep - 9:12


kad vidiš kako burazeri ginu za loptu, svi dobiju 10-20% na svoju igru i sami daju iznad svog maksimuma..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 8 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Guest Wed 6 Sep - 9:13

nadam se da će ono ružno nafiksano govno posle EP da odjebe više od reprezentacije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 8 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Guest Wed 6 Sep - 9:15

vuksadinare wrote:
Braća wrote:
vuksadinare wrote:...dans ces rijetko vidjet nekog igraca da konstatno ubacuje 30,40 koseva po utakmici kao nekad petrovic,galis...i dovodili zbog toga svoje momcadi na vrh...koji su bile dobre ali ne i vrhunske...danas moras imati skoro dvanaest igraca podjednake kvalitete ako zelis na vrh...spanjolci to imaju...i ameri...

spanci osim braće gasol nemaju nekog preterano vrhunskog igrača. 
litvanija je savršeno izbalansirana ekipa, srbija takođe-pogotovo sa svim ovim otkazima.
imaju momcad....timski igraju i kvalitetniju klupu...i zato imaju konstantu...

lull im previše fali. mnogo im fali kvalitetan bek da mogu da se makljaju sa najjačima. 
šteta što ne igra gobert, tako smo mi na svetskom prošli u finale-gobert sa džinovskim rukama izdominira drogiranog, onda francuzi dođu na nas, i mi ih isprangijamo... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 8 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by vuksadinare Wed 6 Sep - 9:20

šuker:'podrzimo trenera..'..mrs u t.p.m...i ti i on...ti i mamic preko njega perete lovu na igracima i zarto vam trebaju ti cirkusanti na klupi sa kojima mozete manipulirati...fuj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 8 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Guest Wed 6 Sep - 9:40

Eurobasket * 2017 - Page 8 161540_ireland-serbia-216_f




Nije sve gotovo, ostale su nam dve utakmice, ali sa jednom pobedom sigurno idemo dalje, tako da sam siguran da će moji momci biti ozbiljni i da će napraviti poslednji korak, koji je i najteži. Blizu smo cilju i ovo mnogo znači za našu zemlju jer nismo bili na tri poslednja velika takmičenja. Plasman bi bio veliki uspeh i nadam se da će doprineti napretku fudbala u našoj zemlji -  rekao je Muslin na konferenciji za novinare posle utakmice u Dablinu.

Pitao sam igrače na poluvremenu da počnemo da igramo fudbal jer nismo dobro igrali. Srećno smo dali gol i mislim da smo u drugom delu igrali bolje, ne računajući poslednjih 15 minuta kada smo imali izbačenog i povređenog igrača.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurobasket * 2017 - Page 8 Empty Re: Eurobasket * 2017

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum