ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jeza na autoputu prema Slavoniji

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Jeza na autoputu prema Slavoniji - Page 3 Empty Re: Jeza na autoputu prema Slavoniji

Post by Kermit 31/8/2017, 13:30

Regoč wrote:Aso opet laže. Stavlja slike zatvorenih odmorišta, ona koje rade izgledaju kako i treba.
Prometa nema manje, nego su sada četiri vozne trake odvojene od naseljah pa se njima brže putuje i nema gužve kao na negdašnjoj magistralnoj cesti lažno zvanoj autoput.
Ako tko laže laže Index jer je ovo Vip a ja sam c/p slike sa dotičnog portala, drugo ne lažu jer tam prolazim često i daleko je najzapušteniji autoput u državi, iako mi nije jasno zašto ne daju u koncesiju zapuštene objekte jer bi tamo samo na turcima zaradili jako puno. Što se tiče Slavonike ona je posve prazna a što i ne čudi jer ne vodi nigdje a drugo ona je preskupa, ali no idemo dalje...

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jeza na autoputu prema Slavoniji - Page 3 Empty Re: Jeza na autoputu prema Slavoniji

Post by Kermit 31/8/2017, 13:32

veber wrote:ma aso sere. 

s druge strane smanjene su koncesije jer po zakonu moraš imati određen broj odmarališta i benzinskih. a turci se natankiraju u srbiji ili čak u makedoniji i onda piče za hrvatsku. kod nas odspavaju u kabini i vozi dalje. stanu tek u austriji. svi im tegljači imaju duple rezervoare.

neki se natankiraju u turskoj i vrate se u tursku bez tankiranja.

zato hr, slo, aut i de brane ulaz šleperima s duplim tankovima. može imat dupli tank ali oba moraju biti prazna.

a, aco neka trkelja.


prema splitu je slično. svakih 40km tankstelle, a za split nema uopće plina. tek ispred maslenice. ja svog natankiram u zg i prebaci mi se na benzin par km prije tifona. ako ne jurcam onda mi izdrži
Moraš mkalo otići u Zagreba da znaš kako je izvan, eo u Srbiji od Beograda do Niša jedno 5-6 ogromnih restoran odmarališta samo i isključivo za Turke kod nas ne možeš niti pištat
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jeza na autoputu prema Slavoniji - Page 3 Empty Re: Jeza na autoputu prema Slavoniji

Post by Kermit 31/8/2017, 13:34

čardak efendija wrote:
Roy_Bean wrote:
Regoč wrote:Aso opet laže. Stavlja slike zatvorenih odmorišta, ona koje rade izgledaju kako i treba.
Prometa nema manje, nego su sada četiri vozne trake odvojene od naseljah pa se njima brže putuje i nema gužve kao na negdašnjoj magistralnoj cesti lažno zvanoj autoput.

dosta često prođem tim pravcem kad idem do frenda u djakovo i boldano je istina...
pre par dana
kofein stavio slike iz
bogojeva
aso tvrdio da tamo rvati spavaju kolika
je navala
slike pokazale prazan dućan
nigde nikoga među redovima
heheheh baš prazno 

http://www.glas-slavonije.hr/335526/1/Slavonci-i-Baranjci-po-Vegetu-lijekove-i-cigarete-odlaze-u-Bogojevo

MEKA JEFTINE KUPNJE

[size=46]Slavonci i Baranjci po Vegetu, lijekove i cigarete odlaze u Bogojevo[/size]


Jeza na autoputu prema Slavoniji - Page 3 304137
1 / 1







https://www.vecernji.hr/vijesti/u-selo-bogojevo-hrvati-hrle-po-jeftiniju-hranu-1075849


U selo Bogojevo Hrvati hrle po jeftiniju hranu
Najčešći su kupci stanovnici istočne Hrvatske koji kažu da im smeta to što su mnogi hrvatski proizvodi povoljniji u Bogojevu nego kod nas
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jeza na autoputu prema Slavoniji - Page 3 Empty Re: Jeza na autoputu prema Slavoniji

Post by Guest 31/8/2017, 19:08

nema žive duš...ovaj, slobodne korpe!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jeza na autoputu prema Slavoniji - Page 3 Empty Re: Jeza na autoputu prema Slavoniji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum