ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ - Page 2 Empty Re: Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ

Post by Guest 27/8/2017, 11:20

RayMabus wrote:
catabbath wrote:I tako će biti sve do samouništenja. Dok čardak hrani uhljebe, uhljebi će podržavati čardak a nravano ima i budala koji će ga podržavati čak i kad moraju jesti gova u ima čardaka. Oni koji ga pak ne podržavaju se iseljavaju u normalne zemlje. I tako sve ide u krug kanibalizma dok na kraju čardaklije ne budu pojele čardak. Neće čardak izdržati koliko i prošla država.
natalitet je krahirao

Nije istina. Indijaca,Kineza i Afrikanaca ko gljiva.

Guest
Guest


Back to top Go down

Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ - Page 2 Empty Re: Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ

Post by RayMabus 27/8/2017, 11:24

MaximusDecimusMiridije wrote:
RayMabus wrote:
catabbath wrote:I tako će biti sve do samouništenja. Dok čardak hrani uhljebe, uhljebi će podržavati čardak a nravano ima i budala koji će ga podržavati čak i kad moraju jesti gova u ima čardaka. Oni koji ga pak ne podržavaju se iseljavaju u normalne zemlje. I tako sve ide u krug kanibalizma dok na kraju čardaklije ne budu pojele čardak. Neće čardak izdržati koliko i prošla država.
natalitet je krahirao

Nije istina. Indijaca,Kineza i Afrikanaca ko gljiva.
Ima nešto u tome Al slabo
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ - Page 2 Empty Re: Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ

Post by Leviathan2 27/8/2017, 11:46

ko ne voli hdz taj je jugonostalgicar, orjunas i slicno, (srbin nije vise , koliko vidim srbi i hdz idu ko kava i rakija skupa)

_________________
Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ - Page 2 Empty Re: Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ

Post by Guest 27/8/2017, 11:48

Dobro ja stvarno imam namjeru od sada prilaziti izborima na način da vidim tko ima najveće šanse protiv tog smeća od stranke i onda glasam za njih. Sad tko je ta ugroza mi postaje sve manje svejedno ono....komunisti,liberali,Khuen Herdervary,Sotona,Ero,Vuco,Karađorđevići....tako svejedno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ - Page 2 Empty Re: Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ

Post by Leviathan2 27/8/2017, 11:49

maks, jes ti orjunas a :D
jbte sad ce cardaklije da te uzmu za zub :D

_________________
Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ - Page 2 Empty Re: Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ

Post by Guest 27/8/2017, 11:50

Možda trenutno. To je moderan svijet koji idu u korak s vremenom i događanjima :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ - Page 2 Empty Re: Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ

Post by RayMabus 27/8/2017, 11:51

MaximusDecimusMiridije wrote:Dobro ja stvarno imam namjeru od sada prilaziti izborima na način da vidim tko ima najveće šanse protiv tog smeća od stranke i onda glasam za njih. Sad tko je ta ugroza mi postaje sve manje svejedno ono....komunisti,liberali,Khuen Herdervary,Sotona,Ero,Vuco,Karađorđevići....tako svejedno.
Erdogan kad pusti izbjeglice na Balkan
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ - Page 2 Empty Re: Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ

Post by Leviathan2 27/8/2017, 11:52

MaximusDecimusMiridije wrote:Možda trenutno. To je moderan svijet koji idu u korak s vremenom i događanjima :))
ko,cardaklije?
ajukurac

_________________
Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ - Page 2 Empty Re: Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ

Post by kaya 27/8/2017, 11:52

MaximusDecimusMiridije wrote:Dobro ja stvarno imam namjeru od sada prilaziti izborima na način da vidim tko ima najveće šanse protiv tog smeća od stranke i onda glasam za njih. Sad tko je ta ugroza mi postaje sve manje svejedno ono....komunisti,liberali,Khuen Herdervary,Sotona,Ero,Vuco,Karađorđevići....tako svejedno.
:)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ - Page 2 Empty Re: Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ

Post by Guest 27/8/2017, 11:53

To je nekako najveći apsurd i dokaz koliko je EU u kurcu. Pazi....ovisiš od potpunog kretena kad je u pitanju ilegalno useljavanje. A sasvim je sposobna sama zatvoriti granice. E ali ako to sama EU napravi, onda po vlastitom shvaćanju nije liberalna,napredna i otvorena. Ali ako plati liku da to on napravi i preuzme stigmu onda je to okej...lol
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ - Page 2 Empty Re: Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ

Post by Guest 27/8/2017, 11:55

Leviathan2 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Možda trenutno. To je moderan svijet koji idu u korak s vremenom i događanjima :))
ko,cardaklije?
ajukurac

Pa šta nije tako? Prvo...i krvi ispod vrata za Jebemarka...prije toga za šjor Ivu,pa Jacu...i sad za ovoga. Koji god od njih da je došao na vlast došao je preko leša onoga prije sebe. A glasačima stranke to sve skupa ne predstavlja ništa čudno.

Zato kažem. To je jedan napredan i tolerantan svijet koji ide u korak s vremenom :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ - Page 2 Empty Re: Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ

Post by Leviathan2 27/8/2017, 11:57

MaximusDecimusMiridije wrote:To je nekako najveći apsurd i dokaz koliko je EU u kurcu. Pazi....ovisiš od potpunog kretena kad je u pitanju ilegalno useljavanje. A sasvim je sposobna sama zatvoriti granice. E ali ako to sama EU napravi, onda po vlastitom shvaćanju nije liberalna,napredna i otvorena. Ali ako plati liku da to on napravi i preuzme stigmu onda je to okej...lol
nije to jedini apsurd, ako ja ili ti odemo u te takozvane zapadne zemlje i pokazemo samo malo odstupanje dobit cemo kaznace da se pushi, skocice panduri ko lesinari, al kad kozojebi i crncuge, njih se ne dira da se ne ispadne rasist ili islamofob

_________________
Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ - Page 2 Empty Re: Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ

Post by RayMabus 27/8/2017, 12:19

HDZ nema većinu uvijek će morati s nekim koalirati a to je pad moći
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ - Page 2 Empty Re: Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ

Post by Sora 27/8/2017, 14:33

Leviathan2 wrote:heheheh, cardaklije u usponu i napreduju, hrvati na aparatima ili na vlaku za irsku
Vlak za Irsku ? 
Kume moj.... 
to je valjda nrki leteći s krilima ? :aw

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ - Page 2 Empty Re: Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ

Post by Leviathan2 27/8/2017, 15:21

Sora wrote:
Leviathan2 wrote:heheheh, cardaklije u usponu i napreduju, hrvati na aparatima ili na vlaku za irsku
Vlak za Irsku ? 
Kume moj.... 
to je valjda nrki leteći s krilima ? :aw
jbte,  zas nebi bio, jos samo da englezovi spoje prugu sa irskom ako je vec nisu spojili,
u stvari kad upisem u trazilicu kaze mi da kartu  za dablin moram kupit u londonu
znaci moze

_________________
Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ - Page 2 Empty Re: Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ

Post by Eroo 27/8/2017, 15:24

Za neke je bilo bolje kad je bilo gore...to se vidi i na ovoj temi. :clown

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74964
2016-07-22


Back to top Go down

Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ - Page 2 Empty Re: Usprkos svemu Hrvati i dalje obožavaju HDZ

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum