ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!!

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!! Empty "Zapalila sam Brgud jer tamo žive SRBI"

Post by pizzon2 23/8/2017, 23:18

Jutarnji list | 23. 08. 2017 - 19:05h
Komentara: 68
Vatrena stihija koja od 20. avgusta guta celi benkovački kraj i dalje neumorno divlja, a zadarska je policija zbog piromanskog čina u selu Brgud, desetak kilometara od Benkovca u kojem je većinom srpsko stanovništvo, uhapsila dve devojke stare 21 i 26 godina.

Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!! FZlktkqTURBXy85OGFlNmYwMDJkMzUwZGI1YWM2Y2RjNDBiOWYxYjE4OS5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA

Foto: Profimedia

Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!! Share_v1_pintrest_gray_icoUmjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!! Share_v1_facebook_gray_ico

Jedna od dve mlade piromanke istražiteljima je, kako pišre [size=15]Jutarnji list, priznala da je podmetnula požar, a otkrila im je i motiv za to.


- Revoltirana sam prema Srbima još od Domovinskog rata. Tada mi je zapaljen dom. Moja porodica ostala je bez svega – rekla je mlada piromanka policajcima odavši im razlog osvete zbog koje je pričinjena velika materijalna šteta, a žitelji Brguda, u kojem većinom živi srpsko stanovništvo, od tada žive na rubu straha.
S obzirom na priznanje piromanke, ona i njena pomagačica kazneno će odgovarati za podmetanje požara odnosno za dovođenje u opasnost života i imovine, a za što im preti do pet godina zatvora. Ostaje nepoznanica, međutim, zašto su izabrale upravo Brgud kao lokaciju za osvetu, odnosno jesu li i one u ratnom vihoru živele na tom području kao deca.
Žitelji Brguda su zgroženi. Oštro osuđuju svako nasilje dok gledaju na oranice koje im i dalje vatra nemilosrdno uništava, a koje su im jedini izvor prihoda uz domaće životinje o kojima se brinu.- Ne znam što da kažem osim da brinem. U selu nas je ostalo još 15 ljudi. Godinama je tako. Pokušavamo da opstanemo zaboravljeni od svih. Evo, požar i sada bukti. Samo da vetar ne okrene pa da opet ne krene prema kućama. U ponedeljak mi je vatra bila doslovno pod prozorom. Ovce su mi ostale na brdu i nisam ih mogao spustiti jer je vatra navalila na selo. A te dve uhapšene devojke, koliko sam čuo, ne žive vam one više ovde. U selu je svega par tako mladih, ostalo su sredovečni ljudi pa naviše. Mnogima kuće još od rata zjape prazne. Neke su prodane, a nekima se izjalovila obnova. Svako gleda da se ne vrati u selo jer tu nema perspektive. Na televiziji požar izgleda strašno, ali uživo je sasvim druga priča. Čudo neviđeno! Juče sam bio u Kožlovcu. Tamo su i kuće izgorele. Očajni ljudi sede na zgarištima, na pepelu – govori za Jutarnji list jedan od meštana,[/size]
avatar
pizzon2

Posts : 1267
2017-05-25


Back to top Go down

Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!! Empty Re: Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!!

Post by epikur37 23/8/2017, 23:32

Recimo da vodite 20:1 ;)

Jedna naša luđakinja pored vaših tucet terorista....

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!! Empty Re: Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!!

Post by Serbinho-3 24/8/2017, 00:05

Dileje.

Treba biti teska budala, pa otici tamo na odmor, zapale te i kao imaju razlog za pravdanje :cleanteeth
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!! Empty Re: Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!!

Post by vuksadinare 24/8/2017, 06:21

rat se sad vodi sibicama... lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!! Empty Re: Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!!

Post by Guest 24/8/2017, 07:23

Eto odgoja. Pali Sirotinju a glasaj Za Chardak koji ce u koaliciju sa Chedama
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!! Empty Re: Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!!

Post by dzango 24/8/2017, 07:28

Gomila idiota.

_________________
Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!! Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!! Empty Re: Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!!

Post by mutava baštarda 24/8/2017, 08:09

djevojčice sa šibicama...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!! Empty Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!!

Post by Kermit 24/8/2017, 10:36

http://www.index.hr/vijesti/clanak/zapalila-brgud-jer-tamo-zive-srbi-25godisnja-piromanka-kazneno-prijavljena-za-zlocin-iz-mrznje/990158.aspx
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!! Empty Re: Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!!

Post by Eroo 24/8/2017, 10:47

Nije ti se baš posrećio naslov. Pobjeglo ti to "umjesto".
No, ako već tako, onda bi ti  bolje pri/stajalo "Umjesto...trebali su itd". :D
Eroo
Eroo

Posts : 74788
2016-07-22


Back to top Go down

Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!! Empty Re: Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!!

Post by kaya 24/8/2017, 10:58

Pinochet wrote:Eto odgoja. Pali Sirotinju a glasaj Za Chardak koji ce u koaliciju sa Chedama
:tu
pa počeo si mi čitati misli...
zapalila budala jadnicima kuću , i malo hrvatske šume.
ali ona je produkt ovih budala...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!! Empty Re: Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!!

Post by crvenkasti 24/8/2017, 11:02

asilovski wrote:ZAPALILA BRGUD JER TAMO ŽIVE SRBI

Prije 25 godina smo i cijelu Hrvatsku tako dok ih se nismo riješili.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28777
2014-04-17


Back to top Go down

Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!! Empty Re: Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!!

Post by dzango 24/8/2017, 11:06

Jebiga kada nema više Srba a mora neko da pali.

_________________
Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!! Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!! Empty Re: Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!!

Post by Eroo 24/8/2017, 11:24

dzango wrote:Jebiga kada nema više Srba a mora neko da pali.
Ima, ima, kako da ne...Doduše  neki su u međuvremenu postali Hrvati, kao Crvekasti, na primjer... :)
Eroo
Eroo

Posts : 74788
2016-07-22


Back to top Go down

Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!! Empty Re: Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!!

Post by kic 24/8/2017, 11:31


hrvatski Varg
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!! Empty Re: Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!!

Post by crvenkasti 24/8/2017, 11:31

Eroo wrote:
dzango wrote:Jebiga kada nema više Srba a mora neko da pali.
Ima, ima, kako da ne...Doduše  neki su u međuvremenu postali Hrvati, kao Crvenkasti, na primjer... :)

Tako najbolji od nas i nastaju. Eno ti, Herceg Stjepan je bio četnik, herceg svetog Save, pa su hercegovci danas najbolji Hrvati .
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28777
2014-04-17


Back to top Go down

Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!! Empty Re: Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!!

Post by kic 24/8/2017, 11:33


ovo je zločin iz mržnje, a oni maloljetnici srpski državljani oko kistanja su samo nestašni :)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!! Empty Re: Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!!

Post by dzango 24/8/2017, 11:33

crvenkasti wrote:
Eroo wrote:
dzango wrote:Jebiga kada nema više Srba a mora neko da pali.
Ima, ima, kako da ne...Doduše  neki su u međuvremenu postali Hrvati, kao Crvenkasti, na primjer... :)

Tako najbolji od nas i nastaju. Eno ti, Herceg Stjepan je bio četnik, herceg svetog Save, pa su hercegovci danas najbolji Hrvati .
Šta mu dođe onda Ero? Alpski četnik?

_________________
Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!! Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!! Empty Re: Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!!

Post by vuksadinare 24/8/2017, 11:34

crvenkasti wrote:
asilovski wrote:ZAPALILA BRGUD JER TAMO ŽIVE SRBI

Prije 25 godina smo i cijelu Hrvatsku tako dok ih se nismo riješili.
hoces opet da ponovim gradivo sto je bilo prije 25 godina..mogu ja opet nije mi tesko tu postavljat dokaze.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!! Empty Re: Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!!

Post by dzango 24/8/2017, 11:35

kic wrote:
ovo je zločin iz mržnje, a oni maloljetnici srpski državljani oko kistanja su samo nestašni :)
Drugo je to. Ove pale svoje i imaju na to pravo.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!! Empty Re: Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!!

Post by crvenkasti 24/8/2017, 11:38

vuksadinare wrote:
crvenkasti wrote:
asilovski wrote:ZAPALILA BRGUD JER TAMO ŽIVE SRBI

Prije 25 godina smo i cijelu Hrvatsku tako dok ih se nismo riješili.
hoces opet da ponovim gradivo sto je bilo prije 25 godina..mogu ja opet nije mi tesko tu postavljat dokaze.. :)

Ali, ti si otišao sa foruma i obećao da nećeš više.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28777
2014-04-17


Back to top Go down

Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!! Empty Re: Umjesto Srba Hrvati pale svoju obalu!!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum