ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nba

Page 39 of 52 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 45 ... 52  Next

Go down

nba - Page 39 Empty Re: nba

Post by Guest Mon 10 Dec - 20:10

nikad normalno

Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 39 Empty Re: nba

Post by Guest Mon 10 Dec - 20:53

Luka Dončić neće biti veliki igrač.

On je to već sada. Bolji je nego što je Kukoč ikada bio. Najbolji je igrač kojega je Europa dala u NBA (Dražen, Divac, Stojaković, Jokić, znam, znam...).

A možda će jednog dana dignuti i MVP trofej, kao najbolji košarkaš svijeta u tom trenutku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 39 Empty Re: nba

Post by Guest Mon 10 Dec - 21:47

kolerik wrote:Luka Dončić neće biti veliki igrač.

On je to već sada. Bolji je nego što je Kukoč ikada bio. Najbolji je igrač kojega je Europa dala u NBA (Dražen, Divac, Stojaković, Jokić, znam, znam...).

A možda će jednog dana dignuti i MVP trofej, kao najbolji košarkaš svijeta u tom trenutku.


Mnogo malo utakmica ima da bi se smatrao najboljim evropljaninom u NBA u istoriji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 39 Empty Re: nba

Post by kic Wed 12 Dec - 16:40


kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

nba - Page 39 Empty Re: nba

Post by scorpion Wed 12 Dec - 17:49

Najgluplja tema na podforumu. Ključaj ovo sranje

_________________
nba - Page 39 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

nba - Page 39 Empty Re: nba

Post by kic Wed 12 Dec - 18:08


kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

nba - Page 39 Empty Re: nba

Post by Guest Wed 12 Dec - 18:10

scorpion wrote:Najgluplja tema na podforumu. Ključaj ovo sranje


Ključaj svoja usta, da prekinu gluposti iz njih da izlaze... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 39 Empty Re: nba

Post by Guest Wed 12 Dec - 19:32

scorpion wrote:Najgluplja tema na podforumu. Ključaj ovo sranje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 39 Empty Re: nba

Post by Guest Wed 12 Dec - 19:33

briši ovu temu. dodem na pdf nogomet pisat o nogometu a tema košarka
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 39 Empty Re: nba

Post by muckodjubre Wed 12 Dec - 20:49

NBA kreće od doigravanja jer tada vidimo kako se biber melje...do tada je zagrijavanje i polucirkus

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

nba - Page 39 6b8efe2f85c2b63406b2nba - Page 39 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500nba - Page 39 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

nba - Page 39 Empty Re: nba

Post by Guest Wed 12 Dec - 23:39

Vidi se da nisi pogledao nijednu utakmicu ove sezone.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 39 Empty Re: nba

Post by Guest Thu 13 Dec - 8:03



Osveta se služi hladna... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 39 Empty Re: nba

Post by kic Thu 13 Dec - 14:53


kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

nba - Page 39 Empty Re: nba

Post by Guest Thu 13 Dec - 15:48

Kukoč je najbolji Europljanin svih vrimena...
Bolji od Dražena i Dirka...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 39 Empty Re: nba

Post by Guest Thu 13 Dec - 16:43

fridrih_niche wrote:Kukoč je najbolji Europljanin svih vrimena...
Bolji od Dražena i Dirka...
;)

Po toj logici je LeBron bolji od Jordana. Razlikuj potencijal i kvalitetu.

Toni je bio nevjerojatno nadaren igrač, Dončić mu je uvelike sličan. Kukoč ne bi ni na haklu bio vodja, u NBA je spao na role-playera (uši i meni krvare, ali tako je).

Ameri su meni na jedan način pričali o Draženu, Dirku, Stojakoviću i Radji, a na drukčiji način o Kukoču i Sabonisu. Talent nije bio sporan, glava jest. Toni je već u Trevisu naišao na probleme, nije tu mogao ubaciti 3 koša, a namjestiti po 20-30 Ivanoviću i Radji i pobjeda.

Chicago Bullsi su igrali trokut napad gdje se radi blok na jačoj strani sa pivotom, a slobodan igrač bezuvjetno puca. To je sustav koji je korišten da Jordana odtereti samostalnih ulaza u reket (a tamo se prolazilo već kako protiv koga igraš) i ne treba genijalca-playmakera koji će usred te rotacije poslati loptu u reket u drvene ruke Longleya koji ju ne želi niti ju treba.

Osim što nije pucao kad je bio slobodan, pucao je preko ruku kad nije bio slobodan, a MICHAEL JEST. Nije radio blokove u trokut napadu. Nije koristio svoje duge ruke da krade lopte, katastrofalno se postavljao i na terenu i prema igraču kojega je branio (jesi li primjetio koliko puta ga je Pippen gurnuo u ledja da ga usmjeri?)

Ok, bio je sjajan clutch igrač. Ok, mogao je sa klupe u NBA finalu zabiti 30+. Ali to su bile iznimne utakmice, a sve gore je bilo pravilo.

U Europi je bio nepojmljiv, u NBA je bio nepredvidljiv.

Dončić je i u NBA nepojmljiv.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 39 Empty Re: nba

Post by Guest Thu 13 Dec - 16:55

Džaba si sve to obrazložio kada će glupander da nastavi da tera po svom... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 39 Empty Re: nba

Post by kic Thu 13 Dec - 16:59

Dirk no.1

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

nba - Page 39 Empty Re: nba

Post by Guest Thu 13 Dec - 17:21

Svaka čast Dirku, Dražen je br. 1. Mozzart sa košarkaškom loptom... :hail
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 39 Empty Re: nba

Post by Guest Thu 13 Dec - 17:33

Trener Denver Nagetsa Majk Maloun veruje da će iza Nikole Jokića ostati veliko ime, nakon što 23-godišnji Somborac završi svoju NBA karijeru.


Maloun kaže da je najveći izazov u radu sa Jokićem prethodnih sezona bila njegova fizička sprema i možda ga je baš ona do sada delila od toga da bude ol-star.



Košarkaške inteligencije centar Denvera ima na pretek, pa je samo pitanje koliko može da "pogura" svoje fizikalije, kako bi u svakom aspektu bio dominantna sila na terenu.



"Mislim da će biti redovni ol-star, član najboljih petorki NBA lige, koji će za 15, 20, 25 godina biti i u Kući slavnih. Ljudi jednostavno nemaju brojke kakve on pravi. Mislim da je već sada drugi na listi stranih igrača po broju tripl dablova, utiče na igru na toliko načina i može da dominira, a da ne postigne nijedan koš. Samo kroz skokove i organizaciju napada", rekao je Maloun za ESPN i dodao šta mu je najveći izazov prethodnih godina bio sa Jokićem.





"Taj izazov nije imao veze sa košarkom, on već ima veštine. Moj izazov sa njim je bio da stalno fizički napreduje, da mentalno postane čvršći, da se drugačije ponaša u odnosu prema sudijama, da postane lider. Video sam veliki igrački napredak, ali još važnije kod njega kao osobe. To je mladić koji je došao u novu zemlju i novu kulturu, a usput je radio na učenju, adaptiranju i sazrevanju usput, zbog čega mogu da zahvalim upravi što je to prepoznala i izabrala ga kao zvezdu tima oko koga ćemo moći da se gradimo u godinama koje dolaze", kaže Maloun.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 39 Empty Re: nba

Post by Guest Thu 13 Dec - 18:23

Serbia Strong wrote:Svaka čast Dirku, Dražen je br. 1. Mozzart sa košarkaškom loptom... :hail
Glupanderu, piše se Mozart...
Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 39 Empty Re: nba

Post by Guest Thu 13 Dec - 18:25

kolerik wrote:
fridrih_niche wrote:Kukoč je najbolji Europljanin svih vrimena...
Bolji od Dražena i Dirka...
;)

Po toj logici je LeBron bolji od Jordana. Razlikuj potencijal i kvalitetu.

Toni je bio nevjerojatno nadaren igrač, Dončić mu je uvelike sličan. Kukoč ne bi ni na haklu bio vodja, u NBA je spao na role-playera (uši i meni krvare, ali tako je).

Ameri su meni na jedan način pričali o Draženu, Dirku, Stojakoviću i Radji, a na drukčiji način o Kukoču i Sabonisu. Talent nije bio sporan, glava jest. Toni je već u Trevisu naišao na probleme, nije tu mogao ubaciti 3 koša, a namjestiti po 20-30 Ivanoviću i Radji i pobjeda.

Chicago Bullsi su igrali trokut napad gdje se radi blok na jačoj strani sa pivotom, a slobodan igrač bezuvjetno puca. To je sustav koji je korišten da Jordana odtereti samostalnih ulaza u reket (a tamo se prolazilo već kako protiv koga igraš) i ne treba genijalca-playmakera koji će usred te rotacije poslati loptu u reket u drvene ruke Longleya koji ju ne želi niti ju treba.

Osim što nije pucao kad je bio slobodan, pucao je preko ruku kad nije bio slobodan, a MICHAEL JEST. Nije radio blokove u trokut napadu. Nije koristio svoje duge ruke da krade lopte, katastrofalno se postavljao i na terenu i prema igraču kojega je branio (jesi li primjetio koliko puta ga je Pippen gurnuo u ledja da ga usmjeri?)

Ok, bio je sjajan clutch igrač. Ok, mogao je sa klupe u NBA finalu zabiti 30+. Ali to su bile iznimne utakmice, a sve gore je bilo pravilo.

U Europi je bio nepojmljiv, u NBA je bio nepredvidljiv.

Dončić je i u NBA nepojmljiv.
Za mene je Kukoč najveći...
Dražen odma do njega...
Pa Dirk...
Iako, Dražen je sigurno ima najveću karizmu, ka šta je bija i najveći lider...
Al Toni je genije...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 39 Empty Re: nba

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 39 of 52 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 45 ... 52  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum