ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nba

Page 4 of 52 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 28 ... 52  Next

Go down

nba - Page 4 Empty Re: nba

Post by kic 13/11/2017, 10:30


a prošle godine si hvalio Izajiu na sva zvona haha

kic
Admin

Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

nba - Page 4 Empty Re: nba

Post by Guest 13/11/2017, 13:07

kic wrote:
a prošle godine si hvalio Izajiu na sva zvona haha

malecki je fantastican napadac i neverovatno je koliko dominira sa svojim skromnim dimenzijama, ali u odbrani je truba-igrac manje. takodje po stilu igre je vise SG nego PG, mada se i za kyriea moze isto reci.... ali kyrie je em mladji, em po meni kvalitetniji igrac od maleckog, a uz to je i pitanje u kakvoj formi ce biti kada se vrati, obzirom da su povrede kuka jedne od zajebanijih...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 4 Empty Re: nba

Post by Guest 13/11/2017, 23:13

Jokara igrač nedelje na zapadu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 4 Empty Re: nba

Post by bafalo 14/11/2017, 00:53

kako je ružan jokić sreća da zna igrat

_________________
nba - Page 4 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

nba - Page 4 Empty Re: nba

Post by bafalo 14/11/2017, 00:55

šta je sa teodosićem on me podsjeća na balića obojica mogu biti manekeni ali imaju te hobo brade i kosurdu žali bože gluperda

_________________
nba - Page 4 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

nba - Page 4 Empty Re: nba

Post by Guest 14/11/2017, 08:17

teo je povredio zglob, trebalo bi da se vrati za jedno 3 nedelje... 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 4 Empty Re: nba

Post by kic 14/11/2017, 08:33

bafalo wrote:teodosić maneken

pale
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

nba - Page 4 Empty Re: nba

Post by Guest 14/11/2017, 08:41

bafalo wrote:kako je ružan jokić sreća da zna igrat

za šarića je apolon... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 4 Empty Re: nba

Post by Guest 16/11/2017, 11:09

boze dragi, kakva monstruozna partija embiida sinoc... :hail
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 4 Empty Re: nba

Post by muckodjubre 16/11/2017, 12:50

kada se vraća KAWHI??

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

nba - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2nba - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500nba - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

nba - Page 4 Empty Re: nba

Post by Guest 17/11/2017, 08:42

koja krntija od ekipe onaj phx, pa čovece-rakete su im sinoć utrpale 90 za poluvreme :facepalm 

a boston je the real deal. kakva timčina, bože dragi... :hail
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 4 Empty Re: nba

Post by kic 17/11/2017, 11:48


bome sad ih ozb shvaćam, imaju karakter vratit se u tekmu..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

nba - Page 4 Empty Re: nba

Post by Guest 17/11/2017, 11:56

kic wrote:
bome sad ih ozb shvaćam, imaju karakter vratit se u tekmu..

ima nesto u toj fransizi, a uz to imaju i najboljeg trenera trenutno u ligi... 
da se gayward nije potrgao, imali bi 15:0 do sada. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 4 Empty Re: nba

Post by bafalo 19/11/2017, 22:14

kako je šarke zalijepio durantulu

_________________
nba - Page 4 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

nba - Page 4 Empty Re: nba

Post by kic 20/11/2017, 07:59

bafalo wrote:kako je šarke zalijepio durantulu

predivno, i babo dere

http://www.index.hr/sport/clanak/briljantni-bogdanovic-jednom-od-najboljih-nba-utakmica-pobijedio-miami/1008515.aspx

inače taj Miami je podbačaj s obzirom da su obećavali..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

nba - Page 4 Empty Re: nba

Post by Guest 20/11/2017, 08:00

izbacili jokaru sinoc, zajedno sa maloneom. povredio se i milsap i odmah potop denvera...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 4 Empty Re: nba

Post by Guest 21/11/2017, 09:24

babo u paklenoj formi ponovo utrpao 26...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 4 Empty Re: nba

Post by Guest 23/11/2017, 09:37

bogdan se sve vise privikava na igru, sinoc medju najboljima u redovima kingsa. jednostavno pleni koliko sve skolski i pravilno izvodi. od driblinga do skok suta...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 4 Empty Re: nba

Post by Guest 24/11/2017, 03:02

fridrih_niche wrote:
kolerik wrote:




LeBron James bi trebao ove ili naredne sezone definitivno poceti skupljati pomalo stvari. Njegova igra je zasnovana na atletskoj premoci, to je bio i temelj njegove raznovrsnosti. Takvi igraci mogu igrati do 33-te godine, a onda slijedi strmi pad. Ako nisu Vince Carter.
Ovo ka da pišeš za Cristiana Ronalda...
I slazen se...
Obojica su bili fizičke zvijeri sa ne bas velikim talentom, koji su cilu igru bazirali na fizičkoj premoći...
Pa danas, kad padaju sa fizikom, nisu ni sjena nekad dominantnih igrača...
Tako je CR npr., i statistički i po dojmu, najgori napadač  liga petice...
;)

Apsolutno. I nitko im nije kriv, mogli su modificirati igru sa vremenom. Michael Jordan je to cinio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 4 Empty Re: nba

Post by Guest 24/11/2017, 03:07

Браћала wrote:
kolerik wrote:
Браћала wrote:
kic wrote:
je, 76ersi su zanimljivi za gledati, šteta samo za Embiida ali mislim da od njega neće biti ništa jer je presklon ozljedama nažalost..

Mogli bi small ball da igraju, sa šarketom na 5-ici i simmonsom na 4-ci.

Ako im trener nadje loseg dilera, mogli bi. Na trici, sa loptom u ruci, osjeca se najbolje. Mozda i cetvorka u napadu...Nema danas pravih petica, ali tesko ce tamo doci do izrazaja.

Na Istoku ne prolazi smallball, Philadelphia ne bi trebala eksperimentirati dok ju ide.

Bojan igra standardno, radi ono sto njegova ekipa ocekuje. Ima konacno ugovor, startno mjesto, lopte i akcije na njega, davno je to zasluzio. I Indiana isto ima Sindrom Patricka Ewinga, otkad je Paul George (inace meni jedan od drazih igraca) otisao.

Generalno, uz ovakvo ubrzanje igre, ne moze se ocekivati da ce tzv. ''supermomcadi'' doci do izrazaja. Ovakva pucacka kosarka odgovara mladim ekipama sa brzom rotacijom lopte, bez pravog playa, sa laznom cetvorkom i dubokom klupom.

LeBron James bi trebao ove ili naredne sezone definitivno poceti skupljati pomalo stvari. Njegova igra je zasnovana na atletskoj premoci, to je bio i temelj njegove raznovrsnosti. Takvi igraci mogu igrati do 33-te godine, a onda slijedi strmi pad. Ako nisu Vince Carter.


ne slazem se za lebrona. vidi se da je za korak sporiji nego ranije, ali je dosta popravio sut i mnogo ljudi podcenjuju njegove organizatorske sposobnosti i pregled igre. problem je sto su mu ekipu nakrcali veteranima i staklenim igracima. videcemo kako ce to izgledati kada se malecki vrati, ali je malecki meni izuzetno limitiran igrac, i mislim da je boston napravio pravu stvar, ma kradju kada je uzeo kyriea za maleckog i crowdera i zizica. tradeom crowdera i bradleya u pistonse, oslobodili su prostore za male snage tatuma i browna koji su mozda i najbolji mladi duo lige uz simmonsa i embiida. Stevens radi fenomenalan posao i mislim da je vec sada medju najboljim trenerima lige.

Malecki je zadnje dvije sezone pokazao puno, nije najbolji igrac lige na svojoj poziciji, ali ima srce i leadership.
LeBrona gledam vec 14 godina, i vec zadnje 3 sezone je sve sporiji i nemocniji (jedino je zasjao u Finalu 2016). Ima tu malih stvari, par koraka sporiji, par centimetara nizi odraz, drugacija gradja tijela (namjerno gubi na tezini). Ali ne mijenja stil igre.
Boston je ocito napravio dobru stvar sa Irvingom, ali da li je to dovoljno za finale ili naslov?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 4 Empty Re: nba

Post by Guest 24/11/2017, 03:15

Браћала wrote:bogdan se sve vise privikava na igru, sinoc medju najboljima u redovima kingsa. jednostavno pleni koliko sve skolski i pravilno izvodi. od driblinga do skok suta...

Bogdana treba pratiti, raznovrstan je i iskusan, ima dovoljne atletske predispozicije, cita igru, ima kosarkasku inteligenciju i mentalitet ubojice. Uz to, u losoj je ekipi na Zapadu, a to za takvog igracinu znaci minutazu i lopte.

Teo se puno kockao, kasno je otisao u ligu koja njegov genij ne prepoznaje. Bodiroga nije nogom stupio na NBA parket, iako je u svoje doba bio sigurno jedan od 10 najboljih igraca svijeta, jer je znao da Amerima nije jasan igrac koji ubaci 12 koseva, a odvede ekipu do pobjede, egzekucija na finjaka i bez greske.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 4 Empty Re: nba

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 52 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 28 ... 52  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum