ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nba

Page 16 of 52 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 34 ... 52  Next

Go down

nba - Page 16 Empty Re: nba

Post by kic 20/4/2018, 09:26


e moji Blazersi-

kic
Admin

Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

nba - Page 16 Empty Re: nba

Post by Guest 20/4/2018, 09:27

sta rade holliday i rondo mccolumu i lillardu ovu seriju... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 16 Empty Re: nba

Post by Guest 20/4/2018, 11:11

Tko je ono rekao da je GsW  izi pick trenutno ?

Šalju onog balkanca u kameno doba.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 16 Empty Re: nba

Post by Guest 20/4/2018, 12:18

za SAS nista trenutno nije izi pick. tim koncipiran na kombinaciji starackog doma, nedovoljno talentovanih mladih igraca i aldridgeu koji je vecito bio luzer i nedorecen igrac...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 16 Empty Re: nba

Post by Guest 20/4/2018, 21:51

Meni je jedino sokantna pozicije sa koje je Portland krenuo u play-off. Ima Boga pa su naletjeli na ekipu sa najjacim frontcourtom u ligi, kad se drukcije karte mjesaju ;)

Nisam vjerovao da ce Indiana uzeti Clevelandu prednost, ali skuzili su da atletski ne mogu drzati LBJ-a. Pa drze sve ostale, a on igra za sebe, i ne kuzi da mu serija (mozda) klize niz prste.

Boston solidno przi kroz sezonu i dalje, bez poremecaja. Tamo se dobro, dobro radi. Ne igraju brzo, nemaju fenomenalne atlete, osim Irvinga nemaju zvijezde (a on to u Bostonu i nije), necete ih vidjeti u highlightsima. Oni su tihi ubojice. Boston igra promisljeno, napipava suparniku mane i raspolozenje svojih igraca, i ide logicnim putem...

Miami i Phila su se isto posteno dohvatili, ali tu je prerano ista prognozirati. Prodje li Homie & comp., ovo bi mogla biti prijelomna sezona ne samo za njih, nego i za ligu. Dize se nova dinastija na opustosenom Eastu...

Nije Wade jedini, trgnuo se i Paul George. :) OKC ce pokopati Westbrook osobno ili ce ih odtegliti u nekakvo finale Konferencije, ali dobro.

Harden je na vrhuncu karijere, nema sumnje. Uvijek je bio odlican napadac, vec dvije godine igra bolju obranu. Ali Houston ce otici onoliko daleko koliko ih Harden odvede.

I dalje ostajem pri prognozi: GSW-u naslov, Curry MVP finala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 16 Empty Re: nba

Post by Guest 20/4/2018, 21:55

Serbia Strong wrote:za SAS nista trenutno nije izi pick. tim koncipiran na kombinaciji starackog doma, nedovoljno talentovanih mladih igraca i aldridgeu koji je vecito bio luzer i nedorecen igrac...

To je neizbjezno, potrosio se model kad je Leonard odbio igrati (?!).

Predugo bez pravog tradea i visokog picka na draftu. Nije ni Popovic svemocan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 16 Empty Re: nba

Post by Guest 21/4/2018, 09:04

kolerik wrote:

Boston solidno przi kroz sezonu i dalje, bez poremecaja. Tamo se dobro, dobro radi. Ne igraju brzo, nemaju fenomenalne atlete, osim Irvinga nemaju zvijezde (a on to u Bostonu i nije), necete ih vidjeti u highlightsima. Oni su tihi ubojice. Boston igra promisljeno, napipava suparniku mane i raspolozenje svojih igraca, i ide logicnim putem


Rozier, brown i tatum su vrhunske atlete...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 16 Empty Re: nba

Post by Guest 21/4/2018, 09:07

Kako je babo ukrao pobedu kraljici... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 16 Empty Re: nba

Post by kic 21/4/2018, 09:21


sta je Kawhiu jeboga.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

nba - Page 16 Empty Re: nba

Post by Guest 21/4/2018, 09:26

Bojkotuje Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 16 Empty Re: nba

Post by muckodjubre 21/4/2018, 10:23

Babo...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

nba - Page 16 6b8efe2f85c2b63406b2nba - Page 16 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500nba - Page 16 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

nba - Page 16 Empty Re: nba

Post by muckodjubre 21/4/2018, 10:24

kolerik wrote:Meni je jedino sokantna pozicije sa koje je Portland krenuo u play-off. Ima Boga pa su naletjeli na ekipu sa najjacim frontcourtom u ligi, kad se drukcije karte mjesaju ;)

Nisam vjerovao da ce Indiana uzeti Clevelandu prednost, ali skuzili su da atletski ne mogu drzati LBJ-a. Pa drze sve ostale, a on igra za sebe, i ne kuzi da mu serija (mozda) klize niz prste.

Boston solidno przi kroz sezonu i dalje, bez poremecaja. Tamo se dobro, dobro radi. Ne igraju brzo, nemaju fenomenalne atlete, osim Irvinga nemaju zvijezde (a on to u Bostonu i nije), necete ih vidjeti u highlightsima. Oni su tihi ubojice. Boston igra promisljeno, napipava suparniku mane i raspolozenje svojih igraca, i ide logicnim putem...

Miami i Phila su se isto posteno dohvatili, ali tu je prerano ista prognozirati. Prodje li Homie & comp., ovo bi mogla biti prijelomna sezona ne samo za njih, nego i za ligu. Dize se nova dinastija na opustosenom Eastu...

Nije Wade jedini, trgnuo se i Paul George. :) OKC ce pokopati Westbrook osobno ili ce ih odtegliti u nekakvo finale Konferencije, ali dobro.

Harden je na vrhuncu karijere, nema sumnje. Uvijek je bio odlican napadac, vec dvije godine igra bolju obranu. Ali Houston ce otici onoliko daleko koliko ih Harden odvede.

I dalje ostajem pri prognozi: GSW-u naslov, Curry MVP finala.
Pa jel nije curry out do kraja sezone?

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

nba - Page 16 6b8efe2f85c2b63406b2nba - Page 16 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500nba - Page 16 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

nba - Page 16 Empty Re: nba

Post by kic 21/4/2018, 11:25


Babo as
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

nba - Page 16 Empty Re: nba

Post by Guest 21/4/2018, 21:41

Nema više onog homoseksualca kojeg su se svi bojali pod tušem ,zato su se male mamuze otele kontroli starog balkanskog pedofila.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 16 Empty Re: nba

Post by Guest 22/4/2018, 01:28

muckodjubre wrote:
Pa jel nije curry out do kraja sezone?

Do polufinala, toliko mogu bez njega. Ali ne znam da li mogu bez njega i Duranta...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 16 Empty Re: nba

Post by Guest 22/4/2018, 01:28

kic wrote:
Babo as
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 16 Empty Re: nba

Post by Guest 22/4/2018, 01:34

Serbia Strong wrote:
kolerik wrote:

Boston solidno przi kroz sezonu i dalje, bez poremecaja. Tamo se dobro, dobro radi. Ne igraju brzo, nemaju fenomenalne atlete, osim Irvinga nemaju zvijezde (a on to u Bostonu i nije), necete ih vidjeti u highlightsima. Oni su tihi ubojice. Boston igra promisljeno, napipava suparniku mane i raspolozenje svojih igraca, i ide logicnim putem


Rozier, brown i tatum su vrhunske atlete...

Ne.

LeBron, Durant, George, Leonard (povijesno Pippen, Robinson, Carter, Jordan) su vrhunski atlete. Ovi bi bili vrhunski atlete u Euroligi.

Ali Boston igra grit kosarku, pametno i svidja mi se. Igraju kosarku kako je treba igrati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 16 Empty Re: nba

Post by Guest 22/4/2018, 10:18

Kako se obrva ispišala po blazersima i jrue po lillardu... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 16 Empty Re: nba

Post by kic 22/4/2018, 14:37


Simmons zvijer
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

nba - Page 16 Empty Re: nba

Post by Guest 22/4/2018, 19:03

Gdje su oni jazavci što tvrde da je LBJ bolji od Svetog Zraka?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 16 Empty Re: nba

Post by muckodjubre 22/4/2018, 19:04

a tko je to uopće tvrdio? ima li uopće takvih,osim možda pokoji klinac iz osnovne škole

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

nba - Page 16 6b8efe2f85c2b63406b2nba - Page 16 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500nba - Page 16 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

nba - Page 16 Empty Re: nba

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 52 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 34 ... 52  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum