ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nba

Page 11 of 52 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 31 ... 52  Next

Go down

nba - Page 11 Empty Re: nba

Post by Guest Fri 2 Mar - 12:17



koji klosar... Basketball

Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 11 Empty Re: nba

Post by bafalo Fri 2 Mar - 15:49

razbio bi ga šarke da je kralj propalica krenuo za ozbiljno još bi malih crčića odraslo bez oca  B-)

_________________
nba - Page 11 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

nba - Page 11 Empty Re: nba

Post by Guest Fri 2 Mar - 19:26

Dobro, to se ne radi. Ja barem to nisam nikada napravio. Gotova utakmica, obrana se ne igra i ides zakucati.

Ali reakcija isto nije bila na mjestu. Da su pobijedili, samo bi se nasmijali. Ovako, bijeli Europljanin im je stavio tricu za +4, usred trash talkinga. Bijeli Europljanin im je zakucao na preko 10 razlike. Manjak karaktera i rasizam.

Nikakvo cudo sto je stara garda medju komentatorima stala na Saricevu stranu. Malo soli, papra i rivaliteta na poharanom Istoku ne bi bilo lose ;) jos da se vide u playoffu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 11 Empty Re: nba

Post by Guest Fri 2 Mar - 19:30

bafalo wrote:razbio bi ga šarke da je kralj propalica krenuo za ozbiljno još bi malih crčića odraslo bez oca  B-)

Saric je bio skoncentriran da ne dobije utakmicu kazne, ipak je gost :)

Ali je ostao ispred LeBrona, u nadi da ce ovaj zamahnuti, pa da ce Cavsi skroz krenuti nizbrdo u slijedecim utakmicama.

Tucnjava je super u tunelu ili na parkingu, na terenu se mlate samo budale.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 11 Empty Re: nba

Post by Guest Fri 2 Mar - 19:43

kolerik wrote:Dobro, to se ne radi. Ja barem to nisam nikada napravio. Gotova utakmica, obrana se ne igra i ides zakucati.

Ali reakcija isto nije bila na mjestu. Da su pobijedili, samo bi se nasmijali. Ovako, bijeli Europljanin im je stavio tricu za +4, usred trash talkinga. Bijeli Europljanin im je zakucao na preko 10 razlike. Manjak karaktera i rasizam.

Nikakvo cudo sto je stara garda medju komentatorima stala na Saricevu stranu. Malo soli, papra i rivaliteta na poharanom Istoku ne bi bilo lose ;) jos da se vide u playoffu.
To se radi...
Trpas do iznemoglosti...
Ili mako bi veliki Rohrl reka:

I am not interested in winning by one second. 
There are people who say: 'that was a really tough fight, I won by one second!'
I want to win by 10 minutes. That makes me happy! (Walter Röhrl)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 11 Empty Re: nba

Post by Guest Sun 4 Mar - 1:34

fridrih_niche wrote:
kolerik wrote:Dobro, to se ne radi. Ja barem to nisam nikada napravio. Gotova utakmica, obrana se ne igra i ides zakucati.

Ali reakcija isto nije bila na mjestu. Da su pobijedili, samo bi se nasmijali. Ovako, bijeli Europljanin im je stavio tricu za +4, usred trash talkinga. Bijeli Europljanin im je zakucao na preko 10 razlike. Manjak karaktera i rasizam.

Nikakvo cudo sto je stara garda medju komentatorima stala na Saricevu stranu. Malo soli, papra i rivaliteta na poharanom Istoku ne bi bilo lose ;) jos da se vide u playoffu.
To se radi...
Trpas do iznemoglosti...
Ili mako bi veliki Rohrl reka:

I am not interested in winning by one second. 
There are people who say: 'that was a really tough fight, I won by one second!'
I want to win by 10 minutes. That makes me happy! (Walter Röhrl)

Dobro, gle, danas se to vise zbilja ne radi u uskopljenom NBA-u. Ni u playoffu ni finalu...

Ja nisam zelio ponizavati protivnike (barem ne one koji klece), i ako se ne igra obrana na meni, a utakmica je gotova, sto ja imam zakucavati? Jebes takav kos, puno mu je vise vrijedila ona trica sa kojom je prelomio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 11 Empty Re: nba

Post by Guest Sun 4 Mar - 7:37

Istina je negdi između...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 11 Empty Re: nba

Post by kic Mon 5 Mar - 9:56


http://www.index.hr/sport/clanak/kobe-bryant-osvojio-oscara/1030011.aspx

mamba ne staje
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

nba - Page 11 Empty Re: nba

Post by Guest Mon 5 Mar - 10:35

Svaka čast!
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 11 Empty Re: nba

Post by Sexual Tyrannosaurus Mon 5 Mar - 17:21

Kobeu sudili u cro ...optuzbe za silovanje nestale iduci dan dobio oskara ..kao u režiji tatte


Btw šarićev dunk ....obrane nije ni bilo ..jedan lik koji nije ni trčao ..le dron plače ko crv7
Sexual Tyrannosaurus
Sexual Tyrannosaurus

Posts : 808
2017-07-30


Back to top Go down

nba - Page 11 Empty Re: nba

Post by kic Mon 5 Mar - 17:55


https://i.imgur.com/u7MS6u0.gifv

srećo..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

nba - Page 11 Empty Re: nba

Post by Sexual Tyrannosaurus Mon 5 Mar - 21:29

Vidjeh to .ledronov sharingan radi
Sexual Tyrannosaurus
Sexual Tyrannosaurus

Posts : 808
2017-07-30


Back to top Go down

nba - Page 11 Empty Re: nba

Post by Guest Mon 12 Mar - 10:03

Nikola Jokić je nedavno, 19. februara, prestao da bude 22-godišnjak. A ovog dana, 12. marta, postao je NBA igrač koji je na korak od toga da preuzme laskavo priznanje - najbolji strani košarkaš svih vremena u najjačoj ligi sveta po broju tripl-dabl učinaka.

nba - Page 11 Pwwk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTldFN01EQV8vMjE5OWVjZGI2Yzk1OTEyMGZkY2IwMDcxYzViZDQ5YmEuanBlZ5GTAs0CQgCBoTABFOTO: TANJUG/AP
Nikola Jokić na meču sa "kraljevima"
U pobedi nad Sakramento Kingsima od 130:104) on je čak sedmi put ove sezone, a trinaesti put u NBA karijeri (koja traje tek nešto više od dve i po sezone) uspeo da u tri statističke kategorije ima dvocifren učinak.
Taj tripl-dabl ga je doveo na korak zaostatka za slavnim centrom Hakimom Olajdžuvonom, koji je svojevremeno ostvario 14 takvih utakmica. A upravo je Hakim, čiji je nadimak bio "San", trenutno najbolji od svih igrača rođenih van SAD po tripl-dabl učincima na NBA parketima.

Iza "Sna" (14) i "Džokera" (13), na trećem mestu je Dikembe Mutombo sa 10, a potom sledi Pau Gasol sa osam.

nba - Page 11 LlKk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWTJFN01EQV8vYjZiMGM0MDE1N2M1NTZhNWFjODU3ZDk4YTk2NWM3ZjQuanBlZ5GTAs0CQgCBoTABFOTO: TANJUG/AP
Jokić poentira na utakmici sa Sakramentom
Ono što je posebno frapantno jeste da je Jokić svoj 13. "trocifreno-dvocifreni" meč ostvario u 213. odigranoj utakmici u najjačem prvenstvu na planeti, a Olajdžuvon je za isto to vreme, od starta karijere do svog 213. meča - imao samo dva tripl-dabl nastupa.
"Koraci po snovima" našeg mladog centra se nastavljaju u 2018, u kojoj naročito briljira od 1. februara. U 16 mečeva od tada, proseci su mu 19,8 poena, 10,5 skokova, 8,1 asistencija, uz 56,5% uspešnosti šuta iz igre, a 53,1% kada se radi o trojkama. U dosadašnjem toku sezone 2017/2018 više od njega tripl-dabl mečeva imaju samo Rasel Vestbruk (19) i Lebron Džejms (13).
Možda je elita koja se proslavila (i) tripl-dabl učincima daleko (na večnoj listi vode Oskar Robertson - 181, Medžik Džonson - 138, Džejson Kid - 107, Vestbruk - 97, Vilt Čembrlen - 78, Džejms - 67, Leri Bird - 59, Fet Lejver - 43, Džejms Harden - 34 i Bob Kuzi - 33), ali ono što Nikola Jokić ovih dana radi na NBA parketima stvarno deluje kao u nekom snu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 11 Empty Re: nba

Post by bafalo Mon 12 Mar - 10:59

danas svi samo gledaju statistiku i nabijaju

_________________
nba - Page 11 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

nba - Page 11 Empty Re: nba

Post by Guest Tue 13 Mar - 5:58

Kic, ispušiće ti spursi za PO... No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 11 Empty Re: nba

Post by kic Tue 13 Mar - 7:11


vratit će se Claw za koji dan..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

nba - Page 11 Empty Re: nba

Post by Guest Tue 13 Mar - 7:30

pitanje je u kakvoj ce formi i koliko ce biti spreman za povratak. 

ali sta sviraju hardenu, pa ono je najveca sramota u istoriji kosarke. :facepalm 
da su ovakav tretman imali kobe i mj, imali bi prosek od 60 poena za karijeru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 11 Empty Re: nba

Post by Guest Tue 13 Mar - 9:35

nba - Page 11 29136970_10156147291933610_8983784110950449152_n

:rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 11 Empty Re: nba

Post by muckodjubre Tue 13 Mar - 19:50

spursima će trebati rekonstrukcija,svježa krv i to kvalitetna krv...parker više nije to to,a manu je star,leonard ozljeđen i duže nego sam milsio!?

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

nba - Page 11 6b8efe2f85c2b63406b2nba - Page 11 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500nba - Page 11 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

nba - Page 11 Empty Re: nba

Post by Guest Wed 14 Mar - 7:27

beli 13 poena u zadnjoj cetvrtini...  nba - Page 11 1f525
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nba - Page 11 Empty Re: nba

Post by kic Fri 16 Mar - 8:22




RIP Nurky
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

nba - Page 11 Empty Re: nba

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 52 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 31 ... 52  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum