ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/2/2018, 00:55

isključivi krivac wrote:

'Suđenje je iritantno, zar se plaše suditi protiv Dinama?! Nije nam dao penal, a čovjek ne može stati na nogu!'




Kmečavci iz Osijeka Basketball
Naravno, Benkovic polomi momka, al za njega očigledno vride druga pravila...
Zato se smijen kad kažu da je igracina...
Jer kad izadje iz Tattine lige i kad se suoči sa normalnim suđenjem, brzo ce se spustit u realnost...
Uostalom, takva je priča i sa Dinamom: u ligi koju kontrolira je car, u Europi je prosjak i kanta za napucavanje...
;)

Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 11/2/2018, 00:59

Tommy R wrote:
fridrih_niche wrote:U glavama Mamicevaca sigurno...
:D
Hajduk je velesila, nemjerljiv sa ijednim drugim klubom, a kamoli malenim klubićem koji je minja ima 100 puta...
;)
Ahahaha...kako si jadan. Kakvi mamićevci imaju veze? Provincijski klubić, a ne velesila, koji svakih 10 godina ugrabi kakav kup. Kad mu puste.
Ajmo tomek jeste da smo veci klub tu nema spora i da nismo kmecavci ka oni ali brate oni barem imaju navijace a mi kurcina. Oni su spremni ujedinjeni zapocet rat zbog hajduka mi smo totalno razjedinjeni i sada me otvoreno nagriza sumnja da ih ima vise nego nas. Mada mi na kurac idu nevjerovatno mi nazalost nemamo tu slavu kao oni. 
Imat cemo jednog dana kada odredjena osoba napusti ovaj svijet ali doslovno. Tuzno i zalosno da na vjecitom derbiju cak i u nasem maksimiru oni imaju podrsku kao da su bayern a nasi kao da su sta ja znam neki francuski treceligas

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/2/2018, 01:02

Evo, Ante konta kako stvari stoje...
I zato ćemo popit pivu u Veritasa kad dodjes ovo lito...
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 11/2/2018, 01:02

Po svemu smo veci osim po jednoj ili dvi stvari slavi i ljubavi.
Pa u dalmaciji to se na kucama od cigla velica hajduk 
Sestra mi iz imotskoga salje poruku da je zet minja ciglu i jos me zajebaje da je od druge boje cigli  na krovu kuce napisa Hajduk.
A meni jedino ostala uspomena i sveti dres dinama

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 11/2/2018, 01:04

fridrih_niche wrote:Evo, Ante konta kako stvari stoje...
I zato ćemo popit pivu u Veritasa kad dodjes ovo lito...
:cru
Ovo necu moci iman puno posla za radit
Iduce dolazim na misec dana 
Cilo lito sam zauzet sa folklorom po juznoj americi i centralnoj.
Stizu nam neki istrani pa cemo ih ugostiti i sa njima na turnehu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 11/2/2018, 01:06

Stric mi posla poruku svi njegovi i moji osim cace imaju clanske iskaznice tog nesritnog hajduka jedino ja i caca nemamo di uplatiti.
A to boli
Srce boli kad ga prevare moj Dinamo to je najgore

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/2/2018, 01:28

Mišljenja oko veličine kluba se uvik i uvik će se razilaziti, za mene nikad nisu niti mogu jedino trofeji biti bitni, a primjerice trofeji u bivšoj državi sviđalo se to nekome ili ne  imaju veći značaj, što zbog konkurencije, što zbog činjenice da si uvik bija podređenom položaju u odnosu na Beograd i politiku koja se vodila (s tim da Hajduk danas ima isti slučaj, ako ne gore u odnosu na Zagreb). Nema potrebe dinamovcu pokušati nametnuti daje Hajduk najveći,kao i obratno. Dinamovcu će uvik to biti Dinamo kao i hajdukovcu Hajduk i obje strane će imati neke svoje argumente, kakve-takve.

No ovo šta je Ante spomenija, koliki značaj Hajduk ima pogotovo u Dalmaciji,ali ne samo tamo je jedan pokazatelj veličine kluba. Trofeja danas imaš xy, sutra ćeš možda imati više, možda ti se opet dogodi zlatna generacija kao tamo 70-ih, kao što se može dogoditi i loš period - kakav traje već neko vrime, ali neke stvari pokazuju veličinu i značaj kluba. Bio sam u tom Liverpoolu, klub FC Liverpool danas nije tako uspješan kao što je nekad bio, ali brate mili ti kad dođeš tamo, kad obiđeš stadion, muzej i sve ostalo ti vidiš da je to jebena institucija, vidiš veličinu i ne može to danas nijedan M. Šiti i slični klubovi imati niti će ikad imati. Možda i sljedećih 10 godina taj Liverpool ne osvoji ništa,ali je veliki klub i institucija. Ko što je institucija Hajduk, vidi se to na svakom koraku, kad dođeš na Poljud, kad čuješ pismu, kad uđeš u trofejnu salu, kad prošetaš Splitom, kad prošetaš po mnogim mjestima diljem Dalmacije,pa i van nje. Klub koji danas ima organizirane udruge DPH diljem Hrvatske pa i van granica Hrvatske gdje se okupljaju članovi Hajduka, pa i eto u jednom Zagrebu imaš jaku organizaciju kako same navijačke skupine Hajduka Torcida, tako i DPH Zagreb, pa s toga tvrditi da je Hajduk provincijski klub mogu samo jalne budale. A sve to zbog ovog što je Ante napisa, zbog toga jer su njima ostale samo uspomene i sveti dres, stari dres dok onaj našmrkani nije od njega napravija sve suprotno od toga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/2/2018, 09:19

fridrih_niche wrote:
isključivi krivac wrote:

'Suđenje je iritantno, zar se plaše suditi protiv Dinama?! Nije nam dao penal, a čovjek ne može stati na nogu!'






Kmečavci iz Osijeka Basketball
Naravno, Benkovic polomi momka, al za njega očigledno vride druga pravila...
Zato se smijen kad kažu da je igracina...
Jer kad izadje iz Tattine lige i kad se suoči sa normalnim suđenjem, brzo ce se spustit u realnost...
Uostalom, takva je priča i sa Dinamom: u ligi koju kontrolira je car, u Europi je prosjak i kanta za napucavanje...
;)
Kako si licemjeran. Ili nisi uopće gledao utakmicu. Da se za onakav start svira Dinamu penal, još recimo protiv Hajduka bilo bi tri dana ustanka. Baš vani, za što se ti hvataš, se takvi startovi na loptu ne sude. Čisti start na loptu. Mogući usputni kontakt ne može biti penal. Uostalom, jadno je od kapetana Osijeka nakon što su razbijenj potpuno (golove zabili kad se Dinamo opustio) da uopće spomene suca, a ne sebe. Nek se ugleda u svog trenera.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/2/2018, 11:12

fridrih_niche wrote:
Naravno, Benkovic polomi momka, al za njega očigledno vride druga pravila...
Zato se smijen kad kažu da je igracina...
Jer kad izadje iz Tattine lige i kad se suoči sa normalnim suđenjem, brzo ce se spustit u realnost...
Uostalom, takva je priča i sa Dinamom: u ligi koju kontrolira je car, u Europi je prosjak i kanta za napucavanje...
;)
Negdi sam pročita kako Benković u HNL-u igra sasvim drugi sport. Nije daleko od toga. Ona utakmica lani na Poljudu prošle sezone, kad sam ja tu izvadija video isječke što mu se sve tolerira. U pojedinim situacijama to su više bili startovi tipični za borilačke sportove,a nikakve sankcije.

Jučer je odigra lošu utakmicu ( onaj promašaj čiste lopte na početku utakmice kad je igrač Osijek iša jedan na jedan s Livakovićem koji je spasija gol :facepalm ) ali nisam vidija da se po medijima o tome piše. Bitno kad odigra jednu dobru utakmicu, onda će nas opet početi bombadirati člancima da on mora u reprezentaciju, da mora na SP i u Rusiju, kao što bombardiraju sad za vrijeme prijelaznog roka s ciframa o ponudama koje je Dinamo dobio a odbio, što je smiješno i komično. Kako je jučer odigra nije ni za mladu reprezentaciju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/2/2018, 14:24

Desert_fox wrote:
fridrih_niche wrote:Evo, Ante konta kako stvari stoje...
I zato ćemo popit pivu u Veritasa kad dodjes ovo lito...
:cru
Ovo necu moci iman puno posla za radit
Iduce dolazim na misec dana 
Cilo lito sam zauzet sa folklorom po juznoj americi i centralnoj.
Stizu nam neki istrani pa cemo ih ugostiti i sa njima na turnehu
Onda iduće lito...
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/2/2018, 14:26

I Tominjo, nisan ja licemjeran, slobodno zanemari ovaj penal i utakmicu protiv Osijeka...
Al je činjenica da se Benkovicu sve tolerira, al bas sve...
Lik može i s pištoljem igrat obranu, neće dobit zuti...
Kad se proda vanka vidit ce se kakav je igrač: običan euro prosjek i ništa vise...
A u Dinamu pari Nesta...
Sprdačina...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 11/2/2018, 15:31

fridrih_niche wrote:I Tominjo, nisan ja licemjeran, slobodno zanemari ovaj penal i utakmicu protiv Osijeka...
Al je činjenica da se Benkovicu sve tolerira, al bas sve...
Lik može i s pištoljem igrat obranu, neće dobit zuti...
Kad se proda vanka vidit ce se kakav je igrač: običan euro prosjek i ništa vise...
A u Dinamu pari Nesta...
Sprdačina...
;)
Nesta dobar igrac

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/2/2018, 16:01

fridrih_niche wrote:I Tominjo, nisan ja licemjeran, slobodno zanemari ovaj penal i utakmicu protiv Osijeka...
Al je činjenica da se Benkovicu sve tolerira, al bas sve...
Lik može i s pištoljem igrat obranu, neće dobit zuti...
Kad se proda vanka vidit ce se kakav je igrač: običan euro prosjek i ništa vise...
A u Dinamu pari Nesta...
Sprdačina...
;)
Tak se pričalo za Lovrena, pa dečko u karijeri stalno ide naprijed. I Šimunovića. A Benković je bolji od obojice. Sprdačina je da jedan Nižić bude ispred Benkovića.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 11/2/2018, 18:52

jel to sljedeći vikend najveći splitski klub gostuje kod najvećeg hrvatskoga kluba?

mogla bi biti dobra utakmica s puno golova

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 28 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 28 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 28 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by skripar 11/2/2018, 18:56

muckodjubre wrote:jel to sljedeći vikend najveći splitski klub gostuje kod najvećeg hrvatskoga kluba?

mogla bi biti dobra utakmica s puno golova
hoćeš li ići na utakmicu?
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 11/2/2018, 18:58

skripar wrote:
muckodjubre wrote:jel to sljedeći vikend najveći splitski klub gostuje kod najvećeg hrvatskoga kluba?

mogla bi biti dobra utakmica s puno golova
hoćeš li ići na utakmicu?
ne zanima me baš nešto...pogledam na TVu ako budem za vikend doma

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 28 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 28 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 28 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by skripar 11/2/2018, 19:08

muckodjubre wrote:
skripar wrote:
muckodjubre wrote:jel to sljedeći vikend najveći splitski klub gostuje kod najvećeg hrvatskoga kluba?

mogla bi biti dobra utakmica s puno golova
hoćeš li ići na utakmicu?
ne zanima me baš nešto...pogledam na TVu ako budem za vikend doma
ja bi trebao ići, bio sam već jednom na derbiju kad je bilo 0:0, vjerujem da bi sad moglo biti dosta golova i pobjeda dinama naravno
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 11/2/2018, 19:14

skripar wrote:
muckodjubre wrote:
skripar wrote:
muckodjubre wrote:jel to sljedeći vikend najveći splitski klub gostuje kod najvećeg hrvatskoga kluba?

mogla bi biti dobra utakmica s puno golova
hoćeš li ići na utakmicu?
ne zanima me baš nešto...pogledam na TVu ako budem za vikend doma
ja bi trebao ići, bio sam već jednom na derbiju kad je bilo 0:0, vjerujem da bi sad moglo biti dosta golova i pobjeda dinama naravno
amo da vrijeme bude dobro,da ne rokne neki snijeg...

zimus sam bio na adventu i prolazim pored makismira,vidim gore reflektori i neka tekma...tek kasnije provjerio igrali lokomotiva-hajduk...slabo pratim u zadnje vrijeme

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 28 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 28 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 28 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by skripar 11/2/2018, 19:16

imam neki osjećaj da će bit rezultat 3:2 i baš dobra tekma i neizvjesna
skripar
skripar

Male
Posts : 1031
2015-08-09

Age : 34

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/2/2018, 19:18

Klasika će biti. Za Dinamo još jedna utakmica u nizu, a za Hajduk pitanje života i smrti. Tako je to kad se mali napale na velike. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/2/2018, 21:49

skripar wrote:
muckodjubre wrote:jel to sljedeći vikend najveći splitski klub gostuje kod najvećeg hrvatskoga kluba?

mogla bi biti dobra utakmica s puno golova
hoćeš li ići na utakmicu?
:roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum