ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'

Page 1 of 19 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Go down

Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'  Empty Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'

Post by Eroo 21/8/2017, 00:53

PONOVNO U PITANJU STRANAC
Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'
20.08.2017 21:18
Vijesti.hr
Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'  Seksualno-zlostavljanje-seks-napad-silovanje-67c72f53a93302626aebf12adf8edb7b_view_article_new
Ilustracija/Photos.com
Njen napadač je uhićen nakon tri dana, a policija ga je prepoznala po snimkama videonadzora

Nakon što je objavljena priča o napadu na žensku osobu u javnom WC-u Importanne centra u petak navečer, jedna Zagrepčanka odlučila je za 24sata ispričati kako je i nju također napao stranac. 
Krajem srpnja šetala je nedaleko od zagrebačkog Glavnog kolodvora i hotela Esplanade gdje ju je presreo napadač. "Bio je ispred mene, no očito me je vidio i zastao. Stao je i pokušala sam proći što dalje od njega no uhvatio me je za grudi i za ruku. Kad sam se pokušavala otrgnuti, počeo me psovati i nazivati kurvom", ispričala je djevojka za 24sata uz molbu da zbog proživljenog straha i šoka ostane anonimna. 
Kako tvrdi, derala se da ju pusti na miru i prijetila mu policijom, a muškarac joj je na mješavini hrvatskog i engleskog odgovorio "Kome ćeš ti zvati policiju? Ja sam policija". Djevojka je uspjela doći do obližnjeg kafića pa je napadač odustao od nauma i pobjegao, a ubrzo je došla i policija koja je počela istragu.
PROČITAJTE VIŠE:
>> Drugi pokušaj silovanja u Zagrebu u manje od mjesec dana: oba puta osumnjičeni tražitelji azila
>> Užas u centru Zagreba: pokušao silovati ženu u pothodniku, policija ga ubrzo uhitila
Njen napadač je uhićen nakon  tri dana. Prepoznali su ga po snimkama videonadzora, no prema neslužbenim informacijama to mu nije bila jedina žrtva.Njega su zbog ovog napad također osumnjičili zbog bludnih radnji.
"Doveli su me na prepoznavanje iza stakla. Brzo sam ga prepoznala i potvrdila koji je od njih. Rekli su mi tad da je tražio azil u Hrvatskoj, ima 24 godine te da je kod nas došao iz Iraka. Priznali su mi da nije bio prijavljen u centru da ga ne bi tako lako pronašli", ispričala je djevojka za 24sata.
Eroo
Eroo

Posts : 74911
2016-07-22


Back to top Go down

Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'  Empty Re: Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'

Post by Eroo 21/8/2017, 00:54

Vidi nje..kud hoda po gradu sama bez pratnje muškarca. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74911
2016-07-22


Back to top Go down

Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'  Empty Re: Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'

Post by catabbath 21/8/2017, 07:58

Nigdje reakcije raznih feminazi udruga, B.A.B.E. i tako to.

_________________
Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'  Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'  Empty Re: Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'

Post by catabbath 21/8/2017, 08:02

Index  silenzio stampa, objaviti će vijest za par dana kao i prošli put kad skupe dovoljno onlone trolovo koji će pokušati relativizirati kulturno novo  obogaćivanje zagrepčanki.

_________________
Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'  Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'  Empty Re: Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'

Post by Trinity 21/8/2017, 08:34

Eroo wrote:Vidi nje..kud hoda po gradu sama bez pratnje muškarca. :D
Nema nikog da ju čuva, sigurno je ružna.:_|
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'  Empty Re: Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'

Post by Guest 21/8/2017, 08:45

tražite i dat će vam se

kucajte i otvorit će vam se

naši migranti su dobrodošli, a oni s mržnjom najbolje da odu, ili bar neka štue
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'  Empty Re: Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'

Post by Guest 21/8/2017, 09:51

Zene su te(dio forumasica) koje su se najvise zalagale za trpacinu (metilda npr da joj se svidja kako se muslimani klanjaju u bezboznoj europi) i druge forumasice, a ironicno najvise ce najebati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'  Empty Re: Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'

Post by Guest 21/8/2017, 09:58

Pinochet wrote:Zene su te(dio forumasica) koje su se najvise zalagale za trpacinu (metilda npr da joj se svidja kako se muslimani klanjaju u bezboznoj europi)  i druge forumasice, a ironicno najvise ce najebati

Od tebe direktno prozvana metilda (a i ostale forumašice na koje se to odnosi) se naravno nije nikada zalagala za 'trpačinu' nego za temeljno human odnos prema migrantima, ali od beskorisne ništarije i maloumnog idiota kakav si ti bi stvarno bilo previše očekivati da bilo što razumije, a kamoli kada su takve finese u pitanju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'  Empty Re: Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'

Post by catabbath 21/8/2017, 10:06

Nažalost uglavnom ne stradaju te glupače koje prizivaju kozojebe. Metilda nije u Zg i nažalost njoj neće neki Marokanac silovanjem pokazati šta je to pravi vjernik.

_________________
Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'  Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'  Empty Re: Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'

Post by Guest 21/8/2017, 10:27

Eroo wrote:Vidi nje..kud hoda po gradu sama bez pratnje muškarca. :D

glavni zagrebacki kolodvor-esplanade..vrlo poznata ruta samozatajnih cura... :clown

sto ja govorih??doci ce vrijemekad ce Kozojebi rulati balkanskim ulicama... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'  Empty Re: Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'

Post by Guest 21/8/2017, 10:28

Triny wrote:
Eroo wrote:Vidi nje..kud hoda po gradu sama bez pratnje muškarca. :D
Nema nikog da ju čuva, sigurno je ružna.:_|
ni ne treba, pravi frajer bi se šeretski nasmijao, odmahnuo rukom i okrenuo glavu, pa joj dođe na isto. sama ili s pravim frajerom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'  Empty Re: Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'

Post by Guest 21/8/2017, 10:30

pismejker wrote:
Eroo wrote:Vidi nje..kud hoda po gradu sama bez pratnje muškarca. :D

glavni zagrebacki kolodvor-esplanade..vrlo poznata ruta samozatajnih cura... :clown
sto ja govorih??doci ce vrijemekad ce Kozojebi rulati balkanskim ulicama... :cleanteeth
a ti misliš da se "samozatajne" cure smije pipati bez pristanka? ili da tim dijelom grada nitko drugi ne hoda?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'  Empty Re: Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'

Post by marcellus 21/8/2017, 10:32

Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'  20915110

_________________
Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'  Empty Re: Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'

Post by Guest 21/8/2017, 10:34

slidingdoorsoperator wrote:
Pinochet wrote:Zene su te(dio forumasica) koje su se najvise zalagale za trpacinu (metilda npr da joj se svidja kako se muslimani klanjaju u bezboznoj europi)  i druge forumasice, a ironicno najvise ce najebati

Od tebe direktno prozvana metilda (a i ostale forumašice na koje se to odnosi) se naravno nije nikada zalagala za 'trpačinu' nego za temeljno human odnos prema migrantima, ali od beskorisne ništarije i maloumnog idiota kakav si ti bi stvarno bilo previše očekivati da bilo što razumije, a kamoli kada su takve finese u pitanju.
Trpačina ili humanitarno pomaganje demonima islamskim,u sustini nema razlike..

n puta sam vam objasnjavao,ali vi necete da slusate,da je muslimanima,narocito onim iz muslimanskih drzava,humanitost,pristojnost,uljudnost,suzdrzanost etc. SAMO ZNAK SLABOSTI I PIČKATOSTI....

evo,posto sam ja toga svjestan,od samog pocetka iako rizikujem noz izmedju rebara,nasutavam i naguravam te smradove,kad se rasire kao plijesni sirom staze ili moje rute...nema druge...One koji se humano i pristojno sklone u stranu,samo posprdljivo pogledaju i prokomentiraju nes na arapskom...
Mene kad vide,fino se skupe,maknu u stranu,da mogu proci svojim dijelom staze...

Poanta svega je da spomenute Cure forumske i teta Mety,jednostavno emocijama procijenjuju,tamo gdje bi trebalo logikom...

No..ovakve stvari sada,izuzeci,u narednih 10-20 godina ce postati kao pravilo.. :cleanteeth


Last edited by pismejker on 21/8/2017, 10:37; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'  Empty Re: Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'

Post by Guest 21/8/2017, 10:36

Noor wrote:
pismejker wrote:
Eroo wrote:Vidi nje..kud hoda po gradu sama bez pratnje muškarca. :D

glavni zagrebacki kolodvor-esplanade..vrlo poznata ruta samozatajnih cura... :clown
sto ja govorih??doci ce vrijemekad ce Kozojebi rulati balkanskim ulicama... :cleanteeth
a ti misliš da se "samozatajne" cure smije pipati bez pristanka? ili da tim dijelom grada nitko drugi ne hoda?
naravno da ne..nisam pobornik sile u slucaju zena..treba biti neodoljivo sarmantan... :clown

ovo ostalo je zajebancija na temu...nisu Kozojebi ludi.a znaju da tim kvartom "ordiniraju" samozatajne cure..i ne samo one,pa se onda dogodi ovo... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'  Empty Re: Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'

Post by Guest 21/8/2017, 10:37

pismejker wrote:
evo,posto sam ja toga svjestan,od samog pocetka iako rizikujem noz izmedju rebara,nasutavam i naguravam te smradove,kad se rasire kao plijesni sirom staze ili moje rute...nema druge...Oni koji se humano i pristojno sklone u stranu,samo posprdljivo pogledaju i prokomentiraju nes na arapskom...
Mene kad vide,fino se skupe,maknu u stranu,da mogu proci svojim dijelom staze...
joj daaaaaaaj :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'  Empty Re: Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'

Post by Guest 21/8/2017, 10:39

Noor wrote:
pismejker wrote:
evo,posto sam ja toga svjestan,od samog pocetka iako rizikujem noz izmedju rebara,nasutavam i naguravam te smradove,kad se rasire kao plijesni sirom staze ili moje rute...nema druge...Oni koji se humano i pristojno sklone u stranu,samo posprdljivo pogledaju i prokomentiraju nes na arapskom...
Mene kad vide,fino se skupe,maknu u stranu,da mogu proci svojim dijelom staze...
joj daaaaaaaj :facepalm
sto daj,Irud ga yebo??

idem svojom putanjom,i ne micem se,a kad ih rastepem svojom tjelesinom ko čunjeve,nece drugi puta sigurno...ne sklanjam se za pola glave visim i jacim turcima...i popicit cu se i sa njima ako treba..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'  Empty Re: Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'

Post by Guest 21/8/2017, 10:43

neka neka..bas vam trebaju takvi u broju da se pocnu coporiti ulicama,pa neki im se decki uljudno sklanjaju...na kraju ce oni vas nasutavati i naguravati na vlastitim ulicama,kako rade svabima.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'  Empty Re: Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'

Post by Guest 21/8/2017, 10:48

pismejker wrote:
Noor wrote:
pismejker wrote:
evo,posto sam ja toga svjestan,od samog pocetka iako rizikujem noz izmedju rebara,nasutavam i naguravam te smradove,kad se rasire kao plijesni sirom staze ili moje rute...nema druge...Oni koji se humano i pristojno sklone u stranu,samo posprdljivo pogledaju i prokomentiraju nes na arapskom...
Mene kad vide,fino se skupe,maknu u stranu,da mogu proci svojim dijelom staze...
joj daaaaaaaj :facepalm
sto daj,Irud ga yebo??

idem svojom putanjom,i ne micem se,a kad ih rastepem svojom tjelesinom ko čunjeve,nece drugi puta sigurno...ne sklanjam se za pola glave visim i jacim turcima...i popicit cu se i sa njima ako treba..
kulturno je, ako je prolaz preuzak, da se svi malo sklonite kako bi prošli jedni kraj drugih, a ti se radije postavljaš...ko i Perica
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'  Empty Re: Još jedan napad na žene u Zagrebu: 'Uhvatio me je za grudi, psovao i nazivao ku*vom'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 19 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum