ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina - Page 2 Empty Re: Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina

Post by pizzon2 16/8/2017, 20:46

SAD upozorava na veličanje ustaštva i antisrpska osećanja u HR
U novom izveštaju o verskim slobodama SAD su upozorile na veličanje Nezavisne države Hrvatske (NDH), umanjivanje ustaških zločina i protivsrpska osećanja u Hrvatskoj u 2016. godini.
ZAGREB - U novom izveštaju o verskim slobodama SAD su upozorile na veličanje Nezavisne države Hrvatske (NDH), umanjivanje ustaških zločina i protivsrpska osećanja u Hrvatskoj u 2016. godini.
U redovnom godišnjem izveštaju o verskim slobodama u svetu za 2016., uključujući i Hrvatsku, Stejt department pominje bivšeg ministra kulture Zlatka Hasanbegovića i reditelja Jakova Sedlara kao osobe čiji su stavovi o ustaškom režimu izazivali posebne kritike jevrejskih i srpskih verskih zajednica i nevladinih organizacija, prenosi Hina.

to sta oni osecaju prema srbima, zabole nas stojko !
da je neko a la pizzon na celu srbiji,
te pisanije bile bi kitnjastije i obuhvatnije !

pizzon2

Posts : 1267
2017-05-25


Back to top Go down

Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina - Page 2 Empty Re: Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina

Post by epikur37 16/8/2017, 20:52

Hasance na tapetu
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina - Page 2 Empty Re: Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina

Post by kaya 16/8/2017, 20:54

ček to se javljaju oni gdje se nekidan pomlatio ku klux klan, neonacisti  protiv ..nebitno koga , nekoga...gdje je mrtvih bilo?!
jebeno..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina - Page 2 Empty Re: Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina

Post by Guest 16/8/2017, 22:18

Boli Hasu kurac, ovakvke gluposti mu jos dizu rejting
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina - Page 2 Empty Re: Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina

Post by L'âme 16/8/2017, 22:30

Jastreb taman lagano pripit i gušta..salut drink

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina - Page 2 Empty Re: Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina

Post by melkior 16/8/2017, 23:36

jastreb wrote:http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Analiza-State-Departmenta-Amerinkanci-pobrajali-ustaske-ekscese-podsjetili-na-Jurica-Hasanbegovica-Sedlara
State Department je najmanje relevantan ikoga u svijetu prozivati radi kršenja ljudskih prava.
U posljednjih 100 godina Sjedinjene Američke Države su napale i bombardirale 115 država, izravni su krivac za nasilne smjene režima i vojne pučeve i udare diljem Latinske Amerike, za jedina dva bacanja atomske bombe na gradove i civilno stanovništvo, izazvali su rat  u kojem je poginulo preko milijun i pol Iračana u posljednjem ratu, naoružavali najgore terorističke organizacije, bombardiranje nebrojenih civila po Afganistanu i izravni su krivac za divljanje globalnog i islamističkog terora te za globalno zatopljenje. Same Sjedinjene Američke Države mogu se pohvaliti jednom od najvećih stopa zatvorenika u svijetu, neljudskim i nehumanim uvjetima u zatvorima, zatim, jednom od najvećih stopa siromašne djece, i apsolutno nisu nikakav autoritet da ikoga u svijetu prozivaju za bilo što.

I za kraj, svake godine izvješće State Departmenta o stanju ljudskih prava u Hrvatskoj izgleda identično. A izgleda iz jednostavnog razloga jer vjeruje i preuzima podatke samo od srpskih nevladinih organizacija.
avatar
melkior

Posts : 17210
2015-08-09


Back to top Go down

Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina - Page 2 Empty Re: Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina

Post by melkior 16/8/2017, 23:51

melkior wrote:
jastreb wrote:http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Analiza-State-Departmenta-Amerinkanci-pobrajali-ustaske-ekscese-podsjetili-na-Jurica-Hasanbegovica-Sedlara
State Department je najmanje relevantan ikoga u svijetu prozivati radi kršenja ljudskih prava.
U posljednjih 100 godina Sjedinjene Američke Države su napale i bombardirale 115 država, izravni su krivac za nasilne smjene režima i vojne pučeve i udare diljem Latinske Amerike, za jedina dva bacanja atomske bombe na gradove i civilno stanovništvo, izazvali su rat  u kojem je poginulo preko milijun i pol Iračana u posljednjem ratu, naoružavali najgore terorističke organizacije, bombardiranje nebrojenih civila po Afganistanu i izravni su krivac za divljanje globalnog i islamističkog terora te za globalno zatopljenje. Same Sjedinjene Američke Države mogu se pohvaliti jednom od najvećih stopa zatvorenika u svijetu, neljudskim i nehumanim uvjetima u zatvorima, zatim, jednom od najvećih stopa siromašne djece, i apsolutno nisu nikakav autoritet da ikoga u svijetu prozivaju za bilo što.

I za kraj, svake godine izvješće State Departmenta o stanju ljudskih prava u Hrvatskoj izgleda identično. A izgleda iz jednostavnog razloga jer vjeruje i preuzima podatke samo od srpskih nevladinih organizacija.
Osim toga, na utjecaj izvješća State departmenta o ljudskim pravima u svijetu debelo igra ulogu i CIA, kojoj ta, unaprijed naručena izvješća služe kao platforma za kreiranje politike u narednom razdoblju prema osumnjičenim zemljama. A politika SAD-a/State Departmenta na Balkanu još od završetka rata je ravnomjerna raspodjela krivnje, u čemu veliku ulogu ima upravo deep state, neovisno o Hrvatskoj inače, sklonim američkim predsjednicima posljednjih 15-ak godina. Da je State Department htio biti iole objektivan, napisali bi da najveću opasnost u Hrvatskoj ne predstavljaju ustaše, već povampirena gerijatrija povezana s partitokratskim interesnim lobijima, ali to ne bi napisali niti za živu glavu, jer ih previše podsjeća na Washington cat
avatar
melkior

Posts : 17210
2015-08-09


Back to top Go down

Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina - Page 2 Empty Re: Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina

Post by L'âme 16/8/2017, 23:57

Melki, pusti jastreba da uziva..gonjenje ustaske zmije super ide uz mrzlo pivo..steta sto nije jedan predsjednik pa da ide uz dosmrtno bogacenje..;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina - Page 2 Empty Re: Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina

Post by RayMabus 16/8/2017, 23:57

Fina tema

Upravo sam saznao da narrkić iz Imotski oće pare iako brat bratu nije tu 40 godina brokvu zabio

Greška
.

Pripremi se da me upoznati
RayMabus
RayMabus

Posts : 177334
2014-04-11


Back to top Go down

Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina - Page 2 Empty Re: Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina

Post by Guest 16/8/2017, 23:58

melkior wrote:I za kraj, svake godine izvješće State Departmenta o stanju ljudskih prava u Hrvatskoj izgleda identično. A izgleda iz jednostavnog razloga jer vjeruje i preuzima podatke samo od srpskih nevladinih organizacija.

I moralne nakaze od Efraima Zuroffa poznatog po urednom negiranju genocida u Srebrenici bez obzira na više presuda u Haagu u tom smislu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina - Page 2 Empty Re: Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina

Post by RayMabus 16/8/2017, 23:59

RayMabus wrote:Fina tema

Upravo sam saznao da narrkić iz Imotski oće pare iako brat bratu nije tu 40 godina brokvu zabio

Greška
.

Pripremi se da me upoznati
pa ćeš upoznati koga si ucjenovao

Ima on

KUMA
RayMabus
RayMabus

Posts : 177334
2014-04-11


Back to top Go down

Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina - Page 2 Empty Re: Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina

Post by RayMabus 17/8/2017, 00:01

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Fina tema

Upravo sam saznao da narrkić iz Imotski oće pare iako brat bratu nije tu 40 godina brokvu zabio

Greška
.

Pripremi se da me upoznati
pa ćeš upoznati koga si ucjenovao

Ima on

KUMA
Gotov je

IZIST ĆU GA ZA DORUČAK
RayMabus
RayMabus

Posts : 177334
2014-04-11


Back to top Go down

Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina - Page 2 Empty Re: Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina

Post by RayMabus 17/8/2017, 00:02

Može bit sretan ako ga ne ubijem
RayMabus
RayMabus

Posts : 177334
2014-04-11


Back to top Go down

Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina - Page 2 Empty Re: Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina

Post by Guest 17/8/2017, 00:04

melkior wrote:
melkior wrote:
jastreb wrote:http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Analiza-State-Departmenta-Amerinkanci-pobrajali-ustaske-ekscese-podsjetili-na-Jurica-Hasanbegovica-Sedlara
State Department je najmanje relevantan ikoga u svijetu prozivati radi kršenja ljudskih prava.
U posljednjih 100 godina Sjedinjene Američke Države su napale i bombardirale 115 država, izravni su krivac za nasilne smjene režima i vojne pučeve i udare diljem Latinske Amerike, za jedina dva bacanja atomske bombe na gradove i civilno stanovništvo, izazvali su rat  u kojem je poginulo preko milijun i pol Iračana u posljednjem ratu, naoružavali najgore terorističke organizacije, bombardiranje nebrojenih civila po Afganistanu i izravni su krivac za divljanje globalnog i islamističkog terora te za globalno zatopljenje. Same Sjedinjene Američke Države mogu se pohvaliti jednom od najvećih stopa zatvorenika u svijetu, neljudskim i nehumanim uvjetima u zatvorima, zatim, jednom od najvećih stopa siromašne djece, i apsolutno nisu nikakav autoritet da ikoga u svijetu prozivaju za bilo što.

I za kraj, svake godine izvješće State Departmenta o stanju ljudskih prava u Hrvatskoj izgleda identično. A izgleda iz jednostavnog razloga jer vjeruje i preuzima podatke samo od srpskih nevladinih organizacija.
Osim toga, na utjecaj izvješća State departmenta o ljudskim pravima u svijetu debelo igra ulogu i CIA, kojoj ta, unaprijed naručena izvješća služe kao platforma za kreiranje politike u narednom razdoblju prema osumnjičenim zemljama. A politika SAD-a/State Departmenta na Balkanu još od završetka rata je ravnomjerna raspodjela krivnje, u čemu veliku ulogu ima upravo deep state, neovisno o Hrvatskoj inače, sklonim američkim predsjednicima posljednjih 15-ak godina. Da je State Department htio biti iole objektivan, napisali bi da najveću opasnost u Hrvatskoj ne predstavljaju ustaše, već povampirena gerijatrija povezana s partitokratskim interesnim lobijima, ali to ne bi napisali niti za živu glavu, jer ih previše podsjeća na Washington cat
A ja...i to uglavnom u virtuali,opskurnim kaficima i tako...Na ulici u realnom zivotu su nevidljivi..

jedini je problem,uticaj na mladež,koja u svojoj bespresppektivnosti vidi i kanalizira svoje frustracije i negativu upravo kroz ekstremne opcije...to nije za potcijeniti..

nedavno vidim klinca od susjeda,stari mu bio u 131.Roštiljadskoj,a on,jos nije bio u 5godisnjem rodnom planu.-..

tudej nosi HOS majjicu...da pukne petarda klase 2,usro bi se u gaćove..da je moj,natriskao bih ga i poslao da uci,ili bi ga povukao van da radi nesto korisno... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina - Page 2 Empty Re: Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina

Post by Guest 17/8/2017, 00:05

Ooo,Longi,gdi si mi? sto radis?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina - Page 2 Empty Re: Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina

Post by RayMabus 17/8/2017, 00:05

Trideset do četrdeset godina nije jebenu brokvu tamo zabio

Sad kad je vidio da mi radimo sad bi pare

Sine

GOTOV

SI
RayMabus
RayMabus

Posts : 177334
2014-04-11


Back to top Go down

Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina - Page 2 Empty Re: Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina

Post by Guest 17/8/2017, 00:06

sto je to brokva?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina - Page 2 Empty Re: Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina

Post by Guest 17/8/2017, 00:08

a jebote,zaboravih ves u masini.... :doh
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina - Page 2 Empty Re: Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina

Post by kaya 17/8/2017, 00:09

pismejker wrote:sto je to brokva?
Ekser...
:)
Čavao...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina - Page 2 Empty Re: Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina

Post by RayMabus 17/8/2017, 00:09

pismejker wrote:Ooo,Longi,gdi si mi? sto radis?
radio kuhinju

Oko podne Tukao cimenat kako mi je meštar rekao

Evo prije uru završili

Sutra isto dolazi 500 kuna dobija

Lik ti može slomiti sve kosti u tijelu

Slomi mu neki ud

Nisam baš u kondiciji

Ostalo prepustiti meni
RayMabus
RayMabus

Posts : 177334
2014-04-11


Back to top Go down

Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina - Page 2 Empty Re: Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina

Post by RayMabus 17/8/2017, 00:09

pismejker wrote:sto je to brokva?
čavao
RayMabus
RayMabus

Posts : 177334
2014-04-11


Back to top Go down

Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina - Page 2 Empty Re: Ustaštvo u Hrvatskoj nije moja izmišljotina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum