ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lista najvecih izdajnika svih vremena

Go down

Lista najvecih izdajnika svih vremena Empty Lista najvecih izdajnika svih vremena

Post by FRANK 10/8/2017, 23:05

10.mjesto zauzima Stipe Mesic svi znamo zasto
9.mjesto zauzima Luis Enrique. Ostavio loreal presa u cmarsu
8.mjesto Luis Figo obrnuti smjer
7.mjesto zauzima Toni Kroos
6.mjesto Bonucci. Jos mi nije jasno kako neko moze sa konja na magarca prijeci
5.mjesto zauzima uvjerljivo Niko Kranjcar.
4.mjesto zauzima Zlatan Ibrahimovic 
3.mjesto zauzima Ivo Josipovic
2.mjesto zauzima Cristiano Ronaldo jednak slucaj kao i Bonucci samo Bonucci je prisa u manje zlo
1.Klaus von Stauffenberg. Ni jedan od 9 navedenih nije napravio gnjusniju i odvratniju i sotonistickiju izdaju svih vremena kao to smrdljivo sugavo incestuozno kopile.

P.s 
Judu ne spominjem jer je on izdao BOGA SINA I DUHA SVETOGA. taj smrad gori u paklu skupa sa onim olosem koji je imao inicijale JBT

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Lista najvecih izdajnika svih vremena Empty Re: Lista najvecih izdajnika svih vremena

Post by Sexual Tyrannosaurus 11/8/2017, 12:35

Desert_fox wrote:
1.Klaus von Stauffenberg. Ni jedan od 9 navedenih nije napravio gnjusniju i odvratniju i sotonistickiju izdaju svih vremena kao to smrdljivo sugavo incestuozno kopile.
Lista najvecih izdajnika svih vremena 20620710
Sexual Tyrannosaurus
Sexual Tyrannosaurus

Posts : 808
2017-07-30


Back to top Go down

Lista najvecih izdajnika svih vremena Empty Re: Lista najvecih izdajnika svih vremena

Post by FRANK 11/8/2017, 16:25

Kojj si ti... u nedilju cekaj momke isprid kuce

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Lista najvecih izdajnika svih vremena Empty Re: Lista najvecih izdajnika svih vremena

Post by scorpion 14/8/2017, 23:55

Juda i Stauffenberg su sinonimi za izdaju

_________________
Lista najvecih izdajnika svih vremena 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Lista najvecih izdajnika svih vremena Empty Re: Lista najvecih izdajnika svih vremena

Post by FRANK 15/8/2017, 00:37

scorpion wrote:Juda i Stauffenberg su sinonimi za izdaju
Za njih je rezervirano mjesto u 10.krugu pakla

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Lista najvecih izdajnika svih vremena Empty Re: Lista najvecih izdajnika svih vremena

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum