ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hasini ne miruju...II

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Hasini ne miruju...II - Page 2 Empty Re: Hasini ne miruju...II

Post by Antijunak 7/8/2017, 20:46

asilovski wrote:http://novilist.hr/Vijesti/Rijeka/Mrznjom-obiljezili-Dan-pobjede-Gradskom-vijecniku-Mili-Opacicu-isarali-automobil-psovkama-i-uvredama

Koji si ti kreten! Bez trunke dokaza optužuješ hasine pristaše za to.
Ovdje na Jadranu na ljetovanju viđam i automobile s beogradskim registarskim oznakama i premda su mi antipatični ne diram te autombile!

Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Hasini ne miruju...II - Page 2 Empty Re: Hasini ne miruju...II

Post by Antijunak 7/8/2017, 20:48

jastreb wrote:
ljubo1212 wrote:
jastreb wrote:
ljubo1212 wrote:kretenluk, kako ovo što su napravili, tako vi koji pišete..
pa da se pridružim kad vas očito nemrem pobjediti...rijeka je uvijek bila uporište ustaštva, što ne bi i danas, jel?
Ustaše koji su u Rijeci uvijek bili mirni,sada su počeli podizati glave,ohrabreni svime što se u Hrvatskoj događa.

Pa znaš li ti koje stranke u PGŽ imaju najveći rast članstva?

Pravaši.

Pratim malo njihove skupove po fejsu. Pa to je strašno!
ti si dokazani lažljivac, ali daj linkove tih strahota
stranka prava u županijskim vijećima vidim ovdje, baš se zalaže za škrabotine po partizanskim spomenicima....

http://www.hsp.hr/category/vijesti/zupanijska-vijeca/primorsko-goranska-zupanija/
Pusti ti to za što se oni javno zalažu.

Na dernecima i feštama pjevaju ustaške pjesme,pljuju po Srbima i "komunistima" i škrguću zubima.

Znam ih ja.

najbolje da ti još okačim sa Fejsa njihove slike. Pa nisam lud. To su mi znanci i ja ih, mada se ne slažem sa njihovom ideologijom,opet ne želim kompromitirati.

Jesi bio osobno na tim "dernecima"?
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Hasini ne miruju...II - Page 2 Empty Re: Hasini ne miruju...II

Post by jastreb 7/8/2017, 20:55

Antijunak wrote:
jastreb wrote:
ljubo1212 wrote:
jastreb wrote:
ljubo1212 wrote:kretenluk, kako ovo što su napravili, tako vi koji pišete..
pa da se pridružim kad vas očito nemrem pobjediti...rijeka je uvijek bila uporište ustaštva, što ne bi i danas, jel?
Ustaše koji su u Rijeci uvijek bili mirni,sada su počeli podizati glave,ohrabreni svime što se u Hrvatskoj događa.

Pa znaš li ti koje stranke u PGŽ imaju najveći rast članstva?

Pravaši.

Pratim malo njihove skupove po fejsu. Pa to je strašno!
ti si dokazani lažljivac, ali daj linkove tih strahota
stranka prava u županijskim vijećima vidim ovdje, baš se zalaže za škrabotine po partizanskim spomenicima....

http://www.hsp.hr/category/vijesti/zupanijska-vijeca/primorsko-goranska-zupanija/
Pusti ti to za što se oni javno zalažu.

Na dernecima i feštama pjevaju ustaške pjesme,pljuju po Srbima i "komunistima" i škrguću zubima.

Znam ih ja.

najbolje da ti još okačim sa Fejsa njihove slike. Pa nisam lud. To su mi znanci i ja ih, mada se ne slažem sa njihovom ideologijom,opet ne želim kompromitirati.

Jesi bio osobno na tim "dernecima"?
U prolazu. Na jednom derneku. Pozvali su me na pivo. Popio i ošo.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Hasini ne miruju...II - Page 2 Empty Re: Hasini ne miruju...II

Post by debotoijusto 7/8/2017, 21:15

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
ljubo1212 wrote:
jastreb wrote:
ljubo1212 wrote:kretenluk, kako ovo što su napravili, tako vi koji pišete..
pa da se pridružim kad vas očito nemrem pobjediti...rijeka je uvijek bila uporište ustaštva, što ne bi i danas, jel?
Ustaše koji su u Rijeci uvijek bili mirni,sada su počeli podizati glave,ohrabreni svime što se u Hrvatskoj događa.

Pa znaš li ti koje stranke u PGŽ imaju najveći rast članstva?

Pravaši.

Pratim malo njihove skupove po fejsu. Pa to je strašno!
ti si dokazani lažljivac, ali daj linkove tih strahota
stranka prava u županijskim vijećima vidim ovdje, baš se zalaže za škrabotine po partizanskim spomenicima....

http://www.hsp.hr/category/vijesti/zupanijska-vijeca/primorsko-goranska-zupanija/
Pusti ti to za što se oni javno zalažu.

Na dernecima i feštama pjevaju ustaške pjesme,pljuju po Srbima i "komunistima" i škrguću zubima.

Znam ih ja.
vidis da ih ne znas..evo ja bio na jednoj festi ne tako davno gdje je vecina pravasa..niti rijeci o srbima i komunstima...razgovaralo se manje vise o sportu,kulinarskim umiejcima i sto se radilo akd si bio mlad

ka pickice bozemiprosti  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Hasini ne miruju...II - Page 2 Empty Re: Hasini ne miruju...II

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum