ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CIA sumnja u službenu verziju ubojstva JFK-a

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

CIA sumnja u službenu verziju ubojstva JFK-a - Page 3 Empty Re: CIA sumnja u službenu verziju ubojstva JFK-a

Post by Guest 5/8/2017, 22:15

Noor wrote::D
maxo, a ti meni pričaš o intelektualnom deficitu...pa daj se ušima pokrij, tako ti svega.

Tuj tuj....prebiri po kuruzi i eno ti srba na drugoj temi, osjeti sama trenutak za prezentaciju nemoj da ti ja to moram napominjati. To je tvoj forte :))

Guest
Guest


Back to top Go down

CIA sumnja u službenu verziju ubojstva JFK-a - Page 3 Empty Re: CIA sumnja u službenu verziju ubojstva JFK-a

Post by dijagram 5/8/2017, 22:16

Noor wrote:
dijagram wrote:
Noor wrote::D
a jesi ,..ko ugalj
malo manje na sunce
ajd..o'sad sam onda u hladu B-)
fino grije,radio i ove vruce dane, al uskoro ce to proci
ucas eto snjegova i minusa,zato valja uzivati na 40 celzijanaca:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

CIA sumnja u službenu verziju ubojstva JFK-a - Page 3 Empty Re: CIA sumnja u službenu verziju ubojstva JFK-a

Post by My Brother Billo 5/8/2017, 22:17

MaximusDecimusMiridije wrote:
My Brother Billo wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
My Brother Billo wrote:
Triny wrote:
Nešt je po običaju škrabao po Twitteru.
a da on je onako twiter man,ne pratim bas te twitove njegove,valjda je jedini razlog sto ga gotivim to sto ga liberali nevole a ovo drugo se bas nesto i nije pokazao al ajde

Ti si svjestan da je Trump do pred 5-6 godina bio zakleti liberal? Ono...glavni financijer Clintonovih kampanja, gay prava, pomoc imigrantima (lik je organizirao donacijske vecere za iste itd)....
ali zasto su se onda mainstream mediji onako okomili na njega i protiv njega? i jos danas sikcu na njega,zasto ?

Sta ja znam....problem njihovim medijima pokopati nekoga. Doduse mislim da su se na njega vise okomili jer su svi oni bili za Hillary. Posto vecina stvari koje su mu spocitavali su bile objektivno pizdarije. Mislim...tip je sam sebi najgori neprijatelj. Jer lupa napamet ono...bez provjere ikakve. Bez problema uvrijedi ljude...kineskog predsjednika itd. Sad jel on kasnije njima objasni da je to predstava za medije ja to ne znam. On gaji taj nekakav tough-guy profil u javnosti. Vise su mu srali po glavi zato jer su svi urtali da bude Hillary gazdarica.

Mislim pa i po onom Sandersu su srali te ovo te ono kad je bilo izmedju njega i nje.
Jedan juznjak iz Tenesija mi kaze da je situacija zrela za rasni rat a mediji t svaki dan podgrijavaju,cudim se takvom auto destruktivnom mentalitetu
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

CIA sumnja u službenu verziju ubojstva JFK-a - Page 3 Empty Re: CIA sumnja u službenu verziju ubojstva JFK-a

Post by Guest 5/8/2017, 22:20

MaximusDecimusMiridije wrote:
Noor wrote::D
maxo, a ti meni pričaš o intelektualnom deficitu...pa daj se ušima pokrij, tako ti svega.

Tuj tuj....prebiri po kuruzi i eno ti srba na drugoj temi, osjeti sama trenutak za prezentaciju nemoj da ti ja to moram napominjati. To je tvoj forte :))

aj ne pametuj više, radije namiri deficit i vozi dalje....sutra je novi dan
srbi su tvoja ekipa, do sada to nije bilo tako očito, ali bože moj...kroz forume svašta čovjek vidi i sazna.
ajte vi samo rukicu pod rukicu...danas nije sramota biti ni gay.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CIA sumnja u službenu verziju ubojstva JFK-a - Page 3 Empty Re: CIA sumnja u službenu verziju ubojstva JFK-a

Post by Guest 5/8/2017, 22:22

dijagram wrote:
Noor wrote:
dijagram wrote:
Noor wrote::D
a jesi ,..ko ugalj
malo manje na sunce
ajd..o'sad sam onda u hladu B-)
fino grije,radio i ove vruce dane, al uskoro ce to proci
ucas eto snjegova i minusa,zato valja uzivati na 40 celzijanaca:)
uh, valja bome :D
bio bi red uskoro opet, šta kažeš?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CIA sumnja u službenu verziju ubojstva JFK-a - Page 3 Empty Re: CIA sumnja u službenu verziju ubojstva JFK-a

Post by dijagram 5/8/2017, 22:24

Noor wrote:
dijagram wrote:
Noor wrote:
dijagram wrote:
Noor wrote::D
a jesi ,..ko ugalj
malo manje na sunce
ajd..o'sad sam onda u hladu B-)
fino grije,radio i ove vruce dane, al uskoro ce to proci
ucas eto snjegova i minusa,zato valja uzivati na 40 celzijanaca:)
uh, valja bome :D
bio bi red uskoro opet, šta kažeš?
:coffee :cro
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

CIA sumnja u službenu verziju ubojstva JFK-a - Page 3 Empty Re: CIA sumnja u službenu verziju ubojstva JFK-a

Post by Guest 5/8/2017, 22:25

dijagram wrote:
Noor wrote:
dijagram wrote:
Noor wrote:
dijagram wrote:
a jesi ,..ko ugalj
malo manje na sunce
ajd..o'sad sam onda u hladu B-)
fino grije,radio i ove vruce dane, al uskoro ce to proci
ucas eto snjegova i minusa,zato valja uzivati na 40 celzijanaca:)
uh, valja bome :D
bio bi red uskoro opet, šta kažeš?
:coffee :cro
javi kad siđeš odozgo :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CIA sumnja u službenu verziju ubojstva JFK-a - Page 3 Empty Re: CIA sumnja u službenu verziju ubojstva JFK-a

Post by dijagram 5/8/2017, 22:27

Noor wrote:
dijagram wrote:
Noor wrote:
dijagram wrote:
Noor wrote:
ajd..o'sad sam onda u hladu B-)
fino grije,radio i ove vruce dane, al uskoro ce to proci
ucas eto snjegova i minusa,zato valja uzivati na 40 celzijanaca:)
uh, valja bome :D
bio bi red uskoro opet, šta kažeš?
:coffee :cro
javi kad siđeš odozgo :P
nadam se dobroj pauzi za koji dan, nije normalno ove godine
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

CIA sumnja u službenu verziju ubojstva JFK-a - Page 3 Empty Re: CIA sumnja u službenu verziju ubojstva JFK-a

Post by Guest 5/8/2017, 22:29

dijagram wrote:
Noor wrote:
dijagram wrote:
Noor wrote:
dijagram wrote:
fino grije,radio i ove vruce dane, al uskoro ce to proci
ucas eto snjegova i minusa,zato valja uzivati na 40 celzijanaca:)
uh, valja bome :D
bio bi red uskoro opet, šta kažeš?
:coffee :cro
javi kad siđeš odozgo :P
nadam se dobroj pauzi za koji dan, nije normalno ove godine
šuti i spremaj...biće bolje :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CIA sumnja u službenu verziju ubojstva JFK-a - Page 3 Empty Re: CIA sumnja u službenu verziju ubojstva JFK-a

Post by Guest 5/8/2017, 22:29

My Brother Billo wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
My Brother Billo wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
My Brother Billo wrote:
a da on je onako twiter man,ne pratim bas te twitove njegove,valjda je jedini razlog sto ga gotivim to sto ga liberali nevole a ovo drugo se bas nesto i nije pokazao al ajde

Ti si svjestan da je Trump do pred 5-6 godina bio zakleti liberal? Ono...glavni financijer Clintonovih kampanja, gay prava, pomoc imigrantima (lik je organizirao donacijske vecere za iste itd)....
ali zasto su se onda mainstream mediji onako okomili na njega i protiv njega? i jos danas sikcu na njega,zasto ?

Sta ja znam....problem njihovim medijima pokopati nekoga. Doduse mislim da su se na njega vise okomili jer su svi oni bili za Hillary. Posto vecina stvari koje su mu spocitavali su bile objektivno pizdarije. Mislim...tip je sam sebi najgori neprijatelj. Jer lupa napamet ono...bez provjere ikakve. Bez problema uvrijedi ljude...kineskog predsjednika itd. Sad jel on kasnije njima objasni da je to predstava za medije ja to ne znam. On gaji taj nekakav tough-guy profil u javnosti. Vise su mu srali po glavi zato jer su svi urtali da bude Hillary gazdarica.

Mislim pa i po onom Sandersu su srali te ovo te ono kad je bilo izmedju njega i nje.
Jedan juznjak iz Tenesija mi kaze da je situacija zrela za rasni rat a mediji t svaki dan podgrijavaju,cudim se takvom auto destruktivnom mentalitetu

Nda...to je pretezito nadrkana ekipa. Bili lani u Splitu. Mislim Georgia da je bilo. Nekakvi misionari kao radili s djecom s problemima u razvoju i onda usput te nekakve religiozne radionice itd. U njih jednostavno toliko medija raznih ima,pritvatnih televizija i tih nekakvih cudaka koji prodaju spasenje duse za kikiriki. I onda se na to nakace ljudi i pizdarije nevidjene govore. Tako i ovi bili. Bio clanak sta god da su ih pitali ono normalno razmisljaju o svemu, sport,putovanja,turizam,hrana,piche....ovo-ono. I onda odu na religiju i eto ti njihove teme. I onda izblebletaju stvari ono.....Kaćunko bi posjedio u 3 minute od toga izrečenog.

Masa ljudi ode u totalne ekstreme. Sad....ima teorije da čak i kod nas kao i svugdje na svijetu ima podjednak broj osobenjaka samo što u zemljama u kojima žive nema tolikog interesa da ih medijski se tako prati. Pitaj boga. Ono...kod njih takvi likovi imaju svoje emisije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CIA sumnja u službenu verziju ubojstva JFK-a - Page 3 Empty Re: CIA sumnja u službenu verziju ubojstva JFK-a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum