ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Treba se biti korak ispred, makar pokušati, a to se radi

Go down

Treba se biti korak ispred, makar pokušati, a to se radi Empty Treba se biti korak ispred, makar pokušati, a to se radi

Post by debotoijusto 18/9/2015, 16:20

Na pitanje misli li da bi se u sve trebala uključiti vojska, odgovara da je on sada u mirovini. 'Sada to rade neki mladi ljudi', rekao je Gotovina. Budući da se čuju i komentari da bi se Hrvatska trebala zatvoriti na neki način jer nema kapaciteta primiti veći broj ljudi, Gotovina se ne slaže s tim da se zemlja zatvori za izbjeglice.
'Ja na znam brojku i nije mi bitna. Postoje institucije koje se brinu za to i odgovorne su za to. 'Ne možete se zatvoriti. Kako zatvoriti? Treba se pristupiti problemu organizirano i to se radi. Treba se biti korak ispred,makar pokušati, a to rade', zaključuje.

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/ante-gotovina-o-izbjeglickoj-krizi-treba-se-biti-korak-ispred-makar-pokusati-a-to-rade---409037.html
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Treba se biti korak ispred, makar pokušati, a to se radi Empty Re: Treba se biti korak ispred, makar pokušati, a to se radi

Post by debotoijusto 18/9/2015, 16:20

he he i jos jedno he...
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Treba se biti korak ispred, makar pokušati, a to se radi Empty Re: Treba se biti korak ispred, makar pokušati, a to se radi

Post by Guest 18/9/2015, 16:20

To je čovjek...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Treba se biti korak ispred, makar pokušati, a to se radi Empty Re: Treba se biti korak ispred, makar pokušati, a to se radi

Post by debotoijusto 18/9/2015, 16:47

red wolf wrote:To je čovjek...
ae...da je za zabranu/vojsku/sator sad bi bilo 16st. upisa...
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Treba se biti korak ispred, makar pokušati, a to se radi Empty Re: Treba se biti korak ispred, makar pokušati, a to se radi

Post by v_vlado 18/9/2015, 17:03

Ne treba ga kritizirat,svašta je prošao,sad ima milione i deblja ribe....šta mu fali?
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Treba se biti korak ispred, makar pokušati, a to se radi Empty Re: Treba se biti korak ispred, makar pokušati, a to se radi

Post by debotoijusto 18/9/2015, 17:24

v_vlado wrote:Ne treba ga kritizirat,svašta je prošao,sad ima milione i deblja ribe....šta mu fali?
njemu nista...fali kvazidesnicarima vodja jer sami nemaju muda a osovina klem/glogoski su desnicari od slatke vode
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Treba se biti korak ispred, makar pokušati, a to se radi Empty Re: Treba se biti korak ispred, makar pokušati, a to se radi

Post by Trinity 18/9/2015, 17:26

Ne znam šta su ga to uopće išli pitati. Čovjek gleda svoje posle.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Treba se biti korak ispred, makar pokušati, a to se radi Empty Re: Treba se biti korak ispred, makar pokušati, a to se radi

Post by Guest 18/9/2015, 17:33

Gotovina ima francusku putovnicu i ugled u Južnoj Americi. Boli našeg generala qrac kad je već preko 10 godina bježao i gulio za politički montirani proces u Haagu. Nakon svega toga ima svako pravo i pilati kontra ove zemlje i naroda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Treba se biti korak ispred, makar pokušati, a to se radi Empty Re: Treba se biti korak ispred, makar pokušati, a to se radi

Post by Guest 18/9/2015, 17:47

Trinity wrote:Ne znam šta su ga to uopće išli pitati. Čovjek gleda svoje posle.
Pa u vijeću za nacionalnu sigurnost je kod predsjednice...I ti pitaš gluposti...Ali, vjerujem da ju je iznenadio svojim stavom...hehehehehehehehe
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Treba se biti korak ispred, makar pokušati, a to se radi Empty Re: Treba se biti korak ispred, makar pokušati, a to se radi

Post by debotoijusto 18/9/2015, 17:58

red wolf wrote:
Trinity wrote:Ne znam šta su ga to uopće išli pitati. Čovjek gleda svoje posle.
Pa u vijeću za nacionalnu sigurnost je kod predsjednice...I ti pitaš gluposti...Ali, vjerujem da ju je iznenadio svojim stavom...hehehehehehehehe
kod gospodje babe inflacija vijeca , svaki dan jedno novo...i 128 ureda po HR , mnogo lijepo
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Treba se biti korak ispred, makar pokušati, a to se radi Empty Re: Treba se biti korak ispred, makar pokušati, a to se radi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum