ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani!

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani! - Page 8 Empty Re: Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani!

Post by kic 5/8/2017, 16:52


rodio se taki! :^^

kic
Admin

Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani! - Page 8 Empty Re: Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani!

Post by Guest 5/8/2017, 16:54

Neve wrote:kakav izgled se kome sviđa, to je stvar ukusa.. netko voli jako nabildane, netko vitke i nježne, netko one s istaknutim oblinama i bujnije

korisno je baviti se nekom fizičkom aktivnošću, sportom, biti vani, kretati se, živjeti dovoljno zdravo, dovoljno spavati, dobro se osjećati i biti zdrav.. pa će i izgled također biti u skladu s tim, s vidljivim mišićima ili bez njih

uostalom, muškarac se ne mora baviti body buildingom da bi bio mišićav, niti mora biti sav 'kvrgav' i predimenzioniran, mislim da ovome dolje ništa ne fali, bar mu ja ovako odoka ne nalazim neku manu :W 

Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani! - Page 8 Joe-manganiello-workout4x5
neve, a ti stvarno misliš da ovaj ne boravi dobar dio dana u teretani, bar 2-3 puta tjedno?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani! - Page 8 Empty Re: Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani!

Post by neva 5/8/2017, 17:04

naravno da vježba, takav izgled ne može imati samo od dubokog disanja zraka :D
rečenica iznad slike bila je usmjerena onima koji pod pojmom mišićavog muškarca automatski podrazumijevaju nešto ovakvo:

Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani! - Page 8 Mmelol-1
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani! - Page 8 Empty Re: Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani!

Post by Guest 5/8/2017, 17:07

24sata su nekid dan slikali ženske po plažama, nijedna nema sise, a nisu ni nabildane, gdje su in mestale, bit će da su to neke gender devijantne, čim legne na leđa sise nestanu, u sportskom grudnjaku vjerojatno izgledaju kao muški, samo im nedostaje ona stvar

Spoiler:

Spoiler:

*izvor, naslovnica 24sata (@kic)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani! - Page 8 Empty Re: Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani!

Post by kic 5/8/2017, 17:12


cokladni nabildani zecevi :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani! - Page 8 Empty Re: Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani!

Post by Guest 5/8/2017, 17:13

Neve wrote:naravno da vježba, takav izgled ne može imati samo od dubokog disanja zraka :D
rečenica iznad slike bila je usmjerena onima koji pod pojmom mišićavog muškarca automatski podrazumijevaju nešto ovakvo:

Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani! - Page 8 Mmelol-1
ma ne, to su profesionalci sportaši, nisu tema, bar koliko sam ja shvatila. to nije više ljepota tijela, to je sama sebi svrha, uhvatiti odličje i titulu na natjecanjima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani! - Page 8 Empty Re: Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani!

Post by darth_vader 5/8/2017, 17:32

Ala ste bukvalne, jebagaled...zna se na koje tetkice se ovdi misli...:)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani! - Page 8 Empty Re: Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani!

Post by kic 5/8/2017, 17:59


cattabath još jednom i ban, daj jbt
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani! - Page 8 Empty Re: Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani!

Post by Guest 5/8/2017, 18:05

jasambrend wrote:Ala ste bukvalne, jebagaled...zna se na koje tetkice se ovdi misli...:)
na koje..misliš na dedu? pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani! - Page 8 Empty Re: Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani!

Post by darth_vader 5/8/2017, 18:08

I Kic se uzvrpoljio nešto... :P
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani! - Page 8 Empty Re: Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani!

Post by Guest 5/8/2017, 18:12

zašto je sramota vježbati ili trenirati? zašto je sramota tijelo dovest u lijep oblik, blago naznačenih mišića, bez masnih naslaga?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani! - Page 8 Empty Re: Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani!

Post by catabbath 5/8/2017, 18:17

Noor wrote:zašto je sramota vježbati ili trenirati? zašto je sramota tijelo dovest u lijep oblik, blago naznačenih mišića, bez masnih naslaga?

Nije sramota naravno, problem je jedino šta je to danas nekakva opsesija pa se ljudi žele na brzinu nabildati i onda se bodu steroidima/hormonima tako da se u biti gubi smisao toga. I na kraju muški na pumpani kemijom, žene napumpane silikonom samo da bi  svi lijepo izgledali na facebooku.


Last edited by catabbath on 5/8/2017, 18:18; edited 1 time in total (Reason for editing : 123)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani! - Page 8 Empty Re: Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani!

Post by Guest 5/8/2017, 18:21

catabbath wrote:
Noor wrote:zašto je sramota vježbati ili trenirati? zašto je sramota tijelo dovest u lijep oblik, blago naznačenih mišića, bez masnih naslaga?

Nije sramota naravno, problem je jedino šta je to danas nekakva opsesija pa se ljudi žele na brzinu nabildati i onda se bodu steroidima/hormonima tako da se u biti gubi smisao toga. I na kraju muški na pumpani kemijom, žene napumpane silikonom samo da bi  svi lijepo izgledali na facebooku.
ja ne znam da li si s obale ili iz unutrašnjosti istre, ali ja sam eto, sada već pune dvije godine 3 dana tjedno u poreču..i ne znam o čemu pričaš. ispratila sam prošlogodišnju turu turista, a evo i ovu sada gledam svaki dan, pa nigdje ne vidim sve te nabildane ljude o kojima pričaš. većina ih je debela, amorfna i hladetinasta tvorba, koja se valja i razlijeva po ležaljkama. strahota i gađenje!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani! - Page 8 Empty Re: Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani!

Post by catabbath 5/8/2017, 18:23

Noor wrote:ja ne znam da li si s obale ili iz unutrašnjosti istre, ali ja sam eto, sada već pune dvije godine 3 dana tjedno u poreču..i ne znam o čemu pričaš. ispratila sam prošlogodišnju turu turista, a evo i ovu sada gledam svaki dan, pa nigdje ne vidim sve te nabildane ljude o kojima pričaš. većina ih je debela, amorfna i hladetinasta tvorba, koja se valja i razlijeva po ležaljkama. strahota i gađenje!

S obale. Moj komentar se ondosio na propagandne slike sa Zrća i nekih drugih plaža.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani! - Page 8 Empty Re: Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani!

Post by Guest 5/8/2017, 18:23

ajde, ima i normalnih, ali nabildanih nema.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani! - Page 8 Empty Re: Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani!

Post by Guest 5/8/2017, 18:24

catabbath wrote:
Noor wrote:ja ne znam da li si s obale ili iz unutrašnjosti istre, ali ja sam eto, sada već pune dvije godine 3 dana tjedno u poreču..i ne znam o čemu pričaš. ispratila sam prošlogodišnju turu turista, a evo i ovu sada gledam svaki dan, pa nigdje ne vidim sve te nabildane ljude o kojima pričaš. većina ih je debela, amorfna i hladetinasta tvorba, koja se valja i razlijeva po ležaljkama. strahota i gađenje!

S obale. Moj komentar se ondosio na propagandne slike sa Zrća i nekih drugih plaža.
takvih ima malo, al kad su koncentrirani u jednoj slici sa zrća, čini ih se puno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani! - Page 8 Empty Re: Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani!

Post by dzango 5/8/2017, 18:32

Neve wrote:kakav izgled se kome sviđa, to je stvar ukusa.. netko voli jako nabildane, netko vitke i nježne, netko one s istaknutim oblinama i bujnije

korisno je baviti se nekom fizičkom aktivnošću, sportom, biti vani, kretati se, živjeti dovoljno zdravo, dovoljno spavati, dobro se osjećati i biti zdrav.. pa će i izgled također biti u skladu s tim, s vidljivim mišićima ili bez njih

uostalom, muškarac se ne mora baviti body buildingom da bi bio mišićav, niti mora biti sav 'kvrgav' i predimenzioniran, mislim da ovome dolje ništa ne fali, bar mu ja ovako odoka ne nalazim neku manu :W 

 Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani! - Page 8 Joe-manganiello-workout4x5
Odakle ti moja slika?
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani! - Page 8 Empty Re: Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani!

Post by neva 5/8/2017, 18:40

dzango wrote:Odakle ti moja slika?
imam dobre veze.. sad još adresa i broj telefona :] B-)
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani! - Page 8 Empty Re: Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani!

Post by Guest 5/8/2017, 18:43

u praksi,cure ipak teze vise obdarenim likovima koji dobro heftace,ne tak osavrsena izgleda..pogotovo one preko 40 godina...zadovoljstvo doli postaje primarno,dok setnja privlacnog lika,tek na trecem mjestu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani! - Page 8 Empty Re: Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani!

Post by dzango 5/8/2017, 18:45

Neve wrote:
dzango wrote:Odakle ti moja slika?
imam dobre veze.. sad još adresa i broj telefona :] B-)
Najveća kuća na Dedinju. Ne možeš da promašiš.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani! - Page 8 Empty Re: Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani!

Post by neva 5/8/2017, 18:45

@pis a ti si cura pa znaš? :W
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani! - Page 8 Empty Re: Ljepotice sa Zrća: Najvažnije je da su dečki nabildani!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum