ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenki mijenja i kraljicu

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Plenki mijenja i kraljicu - Page 3 Empty Re: Plenki mijenja i kraljicu

Post by orion Sat 29 Jul - 22:15

jastreb wrote:
Iknar je gay wrote:
Regoč wrote:
Iknar je gay wrote:Kolindu mogu maknuti samo oni koji su je postavili.Ona je jedna od najistaknutiji članica ženskog masonjeriskog sestrinstva,pa koliko mi je poznato,postoji neki ekvivalent,pa što je mason 33 stupnja,na isti način se pozicioniraju i ženske članice.
Ono što je zanimljivo,Kolinda je po tim stupnjevima u masonjerijskoj hijerarhiji ispred Therese May,a ono što me iznenadilo čak ispred i same Merkelice a tek stupanj ispod Hillary Clinton.
I ako nisu članice iste lože,Kolinda je barem tu ispred britansko-njemačkih baba.
Masonsko sestrinstvo? Nisu li masoni mizogini?
Je,kak da ne a osim toga,većina njih,pogotovu onih na nižim stupnjevima,uopće ne znaju kome se klanjaju.
Pa neki dan joj je pozlilo poslije mise. Šta misliš zašto?


lol!  ...ideš

orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Plenki mijenja i kraljicu - Page 3 Empty Re: Plenki mijenja i kraljicu

Post by orion Sat 29 Jul - 22:20

Regoč wrote:
orion wrote:
Regoč wrote:
orion wrote:nije valjda d će po drugi put biti kulturno udaljena ...inače, jako bi joj naštetili :D  .... stradao bi samo ego ...... i krojačice bi ostale bez dobrog posla :D
Iskreno, trebala je biti udaljena još kad je samovoljno otišla s mjesta hrvatske veleposlanice u Americi. Trenutačni otkaz i nemogućnost povrata u državnu i javnu službu kao primjer drugima. Ali sad što je tu je. Bolje nemamo pa ju podupiremo.


u svakom slučaju biti će onako kako Šeks kaže .....
Ne nego Buzin.


ne znam tko je Buzin, znam gdje je Buzin ..... :shy  ......

unatoč masoneriji, hramovima i ložama na belosvetskom nivou  kladim na Šeksa  :D
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Plenki mijenja i kraljicu - Page 3 Empty Re: Plenki mijenja i kraljicu

Post by Regoč Sat 29 Jul - 22:25

orion wrote:
Regoč wrote:
orion wrote:
Regoč wrote:
orion wrote:nije valjda d će po drugi put biti kulturno udaljena ...inače, jako bi joj naštetili :D  .... stradao bi samo ego ...... i krojačice bi ostale bez dobrog posla :D
Iskreno, trebala je biti udaljena još kad je samovoljno otišla s mjesta hrvatske veleposlanice u Americi. Trenutačni otkaz i nemogućnost povrata u državnu i javnu službu kao primjer drugima. Ali sad što je tu je. Bolje nemamo pa ju podupiremo.


u svakom slučaju biti će onako kako Šeks kaže .....
Ne nego Buzin.


ne znam tko je Buzin, znam gdje je Buzin ..... :shy  ......

unatoč masoneriji, hramovima i ložama na belosvetskom nivou  kladim na Šeksa  :D
E, najgore je što nikada nećemo znati jer nam nije dano vidjeti sve tajne.

_________________
Plenki mijenja i kraljicu - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Plenki mijenja i kraljicu - Page 3 Empty Re: Plenki mijenja i kraljicu

Post by IL Risorto Sat 29 Jul - 22:28

orion wrote:
Regoč wrote:
orion wrote:
Regoč wrote:
orion wrote:nije valjda d će po drugi put biti kulturno udaljena ...inače, jako bi joj naštetili :D  .... stradao bi samo ego ...... i krojačice bi ostale bez dobrog posla :D
Iskreno, trebala je biti udaljena još kad je samovoljno otišla s mjesta hrvatske veleposlanice u Americi. Trenutačni otkaz i nemogućnost povrata u državnu i javnu službu kao primjer drugima. Ali sad što je tu je. Bolje nemamo pa ju podupiremo.


u svakom slučaju biti će onako kako Šeks kaže .....
Ne nego Buzin.


ne znam tko je Buzin, znam gdje je Buzin ..... :shy  ......

unatoč masoneriji, hramovima i ložama na belosvetskom nivou  kladim na Šeksa  :D
Američka ambasada a Šeks je dobar priležnik svakoj strukturi kojoj može biti koristan,ali njegovo vrijeme je prošlo.Nije on prošao škole i inicijacije da bi se kvalificirao za takvu vrstu podatnosti i bezpogovorne raspoloživosti,ali jedno mu se mora priznati,mudriji je nego ova nova postava političara(Kolinda,Plenković,Josipović)
I Šeks bi bio dobar sluga tim gospodarima,ali on bi uvijek za sebe znao nešto usićarit,baš kao i Stipe Mesić.Ta stara Titova škola preživila bi kataklizmu,dok je Kolinda jedna od onih,,neću ništa pitati,znati,važno je samo da sam u tom društvu''
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Plenki mijenja i kraljicu - Page 3 Empty Re: Plenki mijenja i kraljicu

Post by Guest Sat 29 Jul - 22:46

Iknar je gay wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:
Pa neki dan joj je pozlilo poslije mise. Šta misliš zašto?
zašto?
Ne znam. Pitam stručnjaka za okultizam-Iknara jea gaya.
Aha, mislila sam da imaš odgovor.
Pa vjerojatno zbog pomanjkanja zraka i mišunga svakojakih mirisa...vruće, zagušljivo...
Da,pogotovu od mirisa tamjana. :D
pa da..i meni je to težak miris
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki mijenja i kraljicu - Page 3 Empty Re: Plenki mijenja i kraljicu

Post by IL Risorto Sun 6 Aug - 12:10

jastreb wrote:
Iknar je gay wrote:
Regoč wrote:
Iknar je gay wrote:Kolindu mogu maknuti samo oni koji su je postavili.Ona je jedna od najistaknutiji članica ženskog masonjeriskog sestrinstva,pa koliko mi je poznato,postoji neki ekvivalent,pa što je mason 33 stupnja,na isti način se pozicioniraju i ženske članice.
Ono što je zanimljivo,Kolinda je po tim stupnjevima u masonjerijskoj hijerarhiji ispred Therese May,a ono što me iznenadilo čak ispred i same Merkelice a tek stupanj ispod Hillary Clinton.
I ako nisu članice iste lože,Kolinda je barem tu ispred britansko-njemačkih baba.
Masonsko sestrinstvo? Nisu li masoni mizogini?
Je,kak da ne a osim toga,većina njih,pogotovu onih na nižim stupnjevima,uopće ne znaju kome se klanjaju.
Pa neki dan joj je pozlilo poslije mise. Šta misliš zašto?
http://www.index.hr/vijesti/clanak/uzivo-iz-knina-kolinda-nije-isla-na-misu-jer-joj-je-prevruce-plenkovic-porucio-ne-damo-na-oluju/986674.aspx

      UŽIVO IZ KNINA Kolinda nije otišla na misu jer joj je prevruće




Plenki mijenja i kraljicu - Page 3 Kolindavruce
Foto: Dusko Jaramaz, Hrvoje Jelavić/PIXSELL, Index





lol! lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Plenki mijenja i kraljicu - Page 3 Empty Re: Plenki mijenja i kraljicu

Post by Guest Sun 6 Aug - 12:13

Da im hoce netko oruzje podijeliti pa da to naprave kako Bog zapovjeda...kuga ih odnijela.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki mijenja i kraljicu - Page 3 Empty Re: Plenki mijenja i kraljicu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum