ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’

Page 12 of 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Go down

Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’ - Page 12 Empty Re: Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’

Post by Guest 27/7/2017, 23:35

pismejker wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:Svi krucijalni dokumenti moraju ici n neovisnu forenziku i dokazivanje...Presedan tome bi bilo zlonamjerno iskoristavanje u kojekakve,vecinom nezakonite namjere..
tehnologija je danas toliko napredovala da se sve i svasta moze falsificirati doslovno 100% identicno...
Tako se primjer moze ,ako se dogodi presedan i dokumenat prihvati bez certificiranja,kreirati dokumenat iz razloga optuzivanja,omalovazivanja,sramocenja,ili trecih namjera..

Znamo i da su ista ova garnitura koja sad u ovome vidi Sveti gral,kategoricki odbijala neke druge dokumente,koji su inkriminirali njihove miljenike,pljujuci i obezvredjujuci autenticnost i izvore..iako su ti izvor,na svjckom nivou i nalaeze se u ustanovama koje su provele kontrolu autenticnosti..

Toliko o tome..sad pišat pa spavat.. :cleanteeth

ali da znaju arlaukat kad na svjetlo dana izađe neki dokument koji njih kompromitira to je strahota. upregnu čoporativno pljuvat po svemu i svima, internet i mobiteli rade 100 na sat dogovaraju se virtualne bitke i trolanje, provokacija neistomišljenika i slične gadarije. sve udbaške metode..

Pa Gnječo,oni u biti i jedsu najveci Udbasi...pjevali su u potpunosti drugu pjesmu u Titino doba..to je priroda tih stvar ii togmenthalnog sklopa
Eto,mojima je ww2 odnio siroj obitelji lanac apoteka u Madjaskoj,ex-Kraljevini Jugi,to je bilo nacionalizirano..No ne pada mi na pamet da izoblicavam povijest,kako bih optuzio neke koji su se u globalu fajtali protiv fasista i nacista..to sto je komjunizam dosao,a jebi ga..padom gvozdene zavese,nesto je Obitelj u Madjaskoj uspjela povrstiti,u biti najvecim dijelom,jer su postojali dionicki i vlasnicki zapisi.,na Balkanu,kad ti nesto zamrace,zaboravi,sve da ti Bog stoji iza papira..
Balkan je poseban menthalni sklop i ovdje ne pomaze niti komjunizam niti kapitalizam,negou sustini rulaju najsvestranije lopurde..i pripadajuca im suita...

pa ti su me kurbini sinovi najviše iritirali u SFRJ nisam ih žive mogao smislit najveća kaljuža od najveće kaljuže ljudskog uma to su oni .nanjušim ih na kilometre i onda se nešto onako sumnjičavo ponadaš da će ih vrag uzet kad se SFRJ raspadne da će biti streljani zaklani sva ta fejkana komunistička govna komunisti iz interesa najveći komunisti najveći govnjari koje sam ikad upoznao totalni pušiničari uvlakači jebivjetri polusvijet lopine muljatori oportunisti bez obraza bez savjesti bez srama jebeni genetski otpad i ono kurac evo ih opet u novom ruhu isti taj gnoj komunistički iz interesa (ti sa komunizmom nisu imali veze) sada ti isti čardak ekipa opet iz interesa jebe se njima za RH i za domoljublje to je farsa njih zanima samo kako što više pokrast i ništa više. pa jebem li im mater krvavu da im jebem.

Guest
Guest


Back to top Go down

Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’ - Page 12 Empty Re: Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’

Post by Guest 27/7/2017, 23:55

Gnječ wrote:
pismejker wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:Svi krucijalni dokumenti moraju ici n neovisnu forenziku i dokazivanje...Presedan tome bi bilo zlonamjerno iskoristavanje u kojekakve,vecinom nezakonite namjere..
tehnologija je danas toliko napredovala da se sve i svasta moze falsificirati doslovno 100% identicno...
Tako se primjer moze ,ako se dogodi presedan i dokumenat prihvati bez certificiranja,kreirati dokumenat iz razloga optuzivanja,omalovazivanja,sramocenja,ili trecih namjera..

Znamo i da su ista ova garnitura koja sad u ovome vidi Sveti gral,kategoricki odbijala neke druge dokumente,koji su inkriminirali njihove miljenike,pljujuci i obezvredjujuci autenticnost i izvore..iako su ti izvor,na svjckom nivou i nalaeze se u ustanovama koje su provele kontrolu autenticnosti..

Toliko o tome..sad pišat pa spavat.. :cleanteeth

ali da znaju arlaukat kad na svjetlo dana izađe neki dokument koji njih kompromitira to je strahota. upregnu čoporativno pljuvat po svemu i svima, internet i mobiteli rade 100 na sat dogovaraju se virtualne bitke i trolanje, provokacija neistomišljenika i slične gadarije. sve udbaške metode..

Pa Gnječo,oni u biti i jedsu najveci Udbasi...pjevali su u potpunosti drugu pjesmu u Titino doba..to je priroda tih stvar ii togmenthalnog sklopa
Eto,mojima je ww2 odnio siroj obitelji lanac apoteka u Madjaskoj,ex-Kraljevini Jugi,to je bilo nacionalizirano..No ne pada mi na pamet da izoblicavam povijest,kako bih optuzio neke koji su se u globalu fajtali protiv fasista i nacista..to sto je komjunizam dosao,a jebi ga..padom gvozdene zavese,nesto je Obitelj u Madjaskoj uspjela povrstiti,u biti najvecim dijelom,jer su postojali dionicki i vlasnicki zapisi.,na Balkanu,kad ti nesto zamrace,zaboravi,sve da ti Bog stoji iza papira..
Balkan je poseban menthalni sklop i ovdje ne pomaze niti komjunizam niti kapitalizam,negou sustini rulaju najsvestranije lopurde..i pripadajuca im suita...

pa ti su me kurbini sinovi najviše iritirali u SFRJ nisam ih žive mogao smislit najveća kaljuža od najveće kaljuže ljudskog uma to su oni .nanjušim ih na kilometre i onda se nešto onako sumnjičavo ponadaš da će ih vrag uzet kad se SFRJ raspadne da će biti streljani zaklani sva ta fejkana komunistička govna komunisti iz interesa najveći komunisti najveći govnjari koje sam ikad upoznao totalni pušiničari uvlakači jebivjetri polusvijet lopine muljatori oportunisti bez obraza bez savjesti bez srama jebeni genetski otpad i ono kurac evo ih opet u novom ruhu isti taj gnoj komunistički iz interesa (ti sa komunizmom nisu imali veze) sada ti isti čardak ekipa opet iz interesa jebe se njima za RH i za domoljublje to je farsa njih zanima samo kako što više pokrast i ništa više. pa jebem li im mater krvavu da im jebem.

Kazem,idealno okruzje,uspijevaju vec stotinama godina isti nacin,Velike sile dolaze i odlaze,ali oni opstaju,jer su i po precima naslijedili gene za prezivljavanje na taj nacin...sve kako si nabrojao,je flora i fauna tih prostora..zivot na balkanskim prostorima je uvijek bi ona vjetrometini dogadjaja,radili su se kompromisi trgovalo i vjerom a sve samo za radi svojeg interesa..rad kao rad je uvijek bio na slaboj cijeni..lakse je bilo popljackati druge,presresti i oteti,ubiti i prisvojiti..
ne govorim sad tu o politickoj pripadnosti,nego cisto genetskom postavu.,.
Cak i drugim drzavama,ima izreka za Balkance... "Drzi se podalje "svojih",prije ce te zajebati,nego ti pomoci.."

I sad hajd ti tu i u tom okruzju "sagradi" normalnu drzavu..Nece ici...

Dobro je Tito i radio...sakupio 6 nesreca balkanskih i svakom po pički tko je digao roge..To nije moglo opstati s obzirom na involvirane,niti je Juga u tom smislu imala perspektivu...samo se eto,ipak 45 godina odrzao mir..buducnost sto donosi,sudeci po proslosti..budemo vidjeli za mindeštens 13-18 godina...mogu se kladiti u tom periodu da neko sljedece balkansko sranje slijedi,mozda i puno prije..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’ - Page 12 Empty Re: Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’

Post by Eroo 28/7/2017, 00:29

Gnječ wrote:
pismejker wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:Svi krucijalni dokumenti moraju ici n neovisnu forenziku i dokazivanje...Presedan tome bi bilo zlonamjerno iskoristavanje u kojekakve,vecinom nezakonite namjere..
tehnologija je danas toliko napredovala da se sve i svasta moze falsificirati doslovno 100% identicno...
Tako se primjer moze ,ako se dogodi presedan i dokumenat prihvati bez certificiranja,kreirati dokumenat iz razloga optuzivanja,omalovazivanja,sramocenja,ili trecih namjera..

Znamo i da su ista ova garnitura koja sad u ovome vidi Sveti gral,kategoricki odbijala neke druge dokumente,koji su inkriminirali njihove miljenike,pljujuci i obezvredjujuci autenticnost i izvore..iako su ti izvor,na svjckom nivou i nalaeze se u ustanovama koje su provele kontrolu autenticnosti..

Toliko o tome..sad pišat pa spavat.. :cleanteeth

ali da znaju arlaukat kad na svjetlo dana izađe neki dokument koji njih kompromitira to je strahota. upregnu čoporativno pljuvat po svemu i svima, internet i mobiteli rade 100 na sat dogovaraju se virtualne bitke i trolanje, provokacija neistomišljenika i slične gadarije. sve udbaške metode..

Pa Gnječo,oni u biti i jedsu najveci Udbasi...pjevali su u potpunosti drugu pjesmu u Titino doba..to je priroda tih stvar ii togmenthalnog sklopa
Eto,mojima je ww2 odnio siroj obitelji lanac apoteka u Madjaskoj,ex-Kraljevini Jugi,to je bilo nacionalizirano..No ne pada mi na pamet da izoblicavam povijest,kako bih optuzio neke koji su se u globalu fajtali protiv fasista i nacista..to sto je komjunizam dosao,a jebi ga..padom gvozdene zavese,nesto je Obitelj u Madjaskoj uspjela povrstiti,u biti najvecim dijelom,jer su postojali dionicki i vlasnicki zapisi.,na Balkanu,kad ti nesto zamrace,zaboravi,sve da ti Bog stoji iza papira..
Balkan je poseban menthalni sklop i ovdje ne pomaze niti komjunizam niti kapitalizam,negou sustini rulaju najsvestranije lopurde..i pripadajuca im suita...

pa ti su me kurbini sinovi najviše iritirali u SFRJ nisam ih žive mogao smislit najveća kaljuža od najveće kaljuže ljudskog uma to su oni .nanjušim ih na kilometre i onda se nešto onako sumnjičavo ponadaš da će ih vrag uzet kad se SFRJ raspadne da će biti streljani zaklani sva ta fejkana komunistička govna komunisti iz interesa najveći komunisti najveći govnjari koje sam ikad upoznao totalni pušiničari uvlakači jebivjetri polusvijet lopine muljatori oportunisti bez obraza bez savjesti bez srama jebeni genetski otpad i ono kurac evo ih opet u novom ruhu isti taj gnoj komunistički iz interesa (ti sa komunizmom nisu imali veze) sada ti isti čardak ekipa opet iz interesa jebe se njima za RH i za domoljublje to je farsa njih zanima samo kako što više pokrast i ništa više. pa jebem li im mater krvavu da im jebem.
:D
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’ - Page 12 Empty Re: Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’

Post by jastreb 28/7/2017, 08:32

Gnječ wrote:
pismejker wrote:Svi krucijalni dokumenti moraju ici n neovisnu forenziku i dokazivanje...Presedan tome bi bilo zlonamjerno iskoristavanje u kojekakve,vecinom nezakonite namjere..
tehnologija je danas toliko napredovala da se sve i svasta moze falsificirati doslovno 100% identicno...
Tako se primjer moze ,ako se dogodi presedan i dokumenat prihvati bez certificiranja,kreirati dokumenat iz razloga optuzivanja,omalovazivanja,sramocenja,ili trecih namjera..

Znamo i da su ista ova garnitura koja sad u ovome vidi Sveti gral,kategoricki odbijala neke druge dokumente,koji su inkriminirali njihove miljenike,pljujuci i obezvredjujuci autenticnost i izvore..iako su ti izvor,na svjckom nivou i nalaeze se u ustanovama koje su provele kontrolu autenticnosti..

Toliko o tome..sad pišat pa spavat.. :cleanteeth

ali da znaju arlaukat kad na svjetlo dana izađe neki dokument koji njih kompromitira to je strahota. upregnu čoporativno pljuvat po svemu i svima, internet i mobiteli rade 100 na sat dogovaraju se virtualne bitke i trolanje, provokacija neistomišljenika i slične gadarije. sve udbaške metode..
Gleč,Gnječ...

Do sada sam namjerno šutio,misleći da će se netko sjetiti tzv.lijevih skretanja iz 1941. gdje su Đilas i Moša u C.Gori i Hercegovini na svoju ruku počeli sprovoditi tzv drugu fazu revolucije,odnosno obračun sa domaćom reakcijom,kulacima,inteligencijom...a što je rezultiralo osipanjem partizanskih redova i masovnim odlascima u četnike,te je Crna Gora odjednom ostala bez partizana.

Ove svinjarije,kako ih je nazvao Tito bile su težak udarac NOP-u i snažno su osuđene od rukovodstva Partije.

Tako da je netko 1943.izdao takav dokumenat,u kojem se traži ponavljanje svinjarija iz 1941.taj bi bio strijeljan istoga trena.

Mislim da smo zaključili "slučaj".

A "ljubaznog slovenskog povjesnika" bih zamolio neka kopa dalje,ali neka prije objave bar malo razmisli. Sedlar se već jednom zaletio pa se osramotio pred cijelim svijetom
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’ - Page 12 Empty Re: Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’

Post by dijagram 28/7/2017, 09:08

Ako nekome jos trebaju dokumenti da bi znao sto je i kako radila ova banda onda,..jebga.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’ - Page 12 Empty Re: Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’

Post by crvenkasti 28/7/2017, 09:51

dijagram wrote:Ako nekome jos trebaju dokumenti da bi znao sto je i kako radila ova banda onda,..jebga.

Točno, ne trebaju ti dokumenti.
To jednostavno osjećaš. Udahneš duboko, zažmiriš, napneš se i sve ti je jasno.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28715
2014-04-17


Back to top Go down

Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’ - Page 12 Empty Re: Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’

Post by L'âme 28/7/2017, 09:55

Briga tebe, crveni, ne spominju glupane..sad mozes nastavit pisat da si glup do mile volje :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’ - Page 12 Empty Re: Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’

Post by dijagram 28/7/2017, 09:55

crvenkasti wrote:
dijagram wrote:Ako nekome jos trebaju dokumenti da bi znao sto je i kako radila ova banda onda,..jebga.

Točno, ne trebaju ti dokumenti.
To jednostavno osjećaš. Udahneš duboko, zažmiriš, napneš se i sve ti je jasno.
To se zna blento.
Jos je i zivih svjedoka.
Treba li ti rodni list djeteta da znas kako ono postoji i tko ga je rodio?
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’ - Page 12 Empty Re: Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’

Post by crvenkasti 28/7/2017, 09:57

maggie13 wrote:Briga tebe, crveni, ne spominju glupane..sad mozes nastavit pisat da si glup do mile volje :D

Zašto mi se rugaš, vidio bih tebe kad bi bila glupa kao ja...
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28715
2014-04-17


Back to top Go down

Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’ - Page 12 Empty Re: Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’

Post by L'âme 28/7/2017, 10:01

crvenkasti wrote:
maggie13 wrote:Briga tebe, crveni, ne spominju glupane..sad mozes nastavit pisat da si glup do mile volje :D

Zašto mi se rugaš, vidio bih tebe kad bi bila glupa kao ja...
tststa, kakva je to reakcija na moju svesrdnu podrsku tvom izricaju razlicitosti..:-S
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’ - Page 12 Empty Re: Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’

Post by crvenkasti 28/7/2017, 10:05

dijagram wrote:
crvenkasti wrote:
dijagram wrote:Ako nekome jos trebaju dokumenti da bi znao sto je i kako radila ova banda onda,..jebga.

Točno, ne trebaju ti dokumenti.
To jednostavno osjećaš. Udahneš duboko, zažmiriš, napneš se i sve ti je jasno.
To se zna blento.
Jos je i zivih svjedoka.
Treba li ti rodni list djeteta da znas kako ono postoji i tko ga je rodio?

Danas ujutro mi je došlo da idem baš ono jako biti Hrvat. Zacrvenio sam se, iskolačio oči, stisnuo zube, i držim, kad osjetim ja nešto u trbuhu. Mislim, evo ga, Hrvat, to je to. Osjećam, to je hrvatstvo, raste u meni. Držim ja tako, kad osjetim da ono hoće van. Mislim, ajde, pustit ću ga, nek ide, meni ne smrdi, a za duge me baš briga. Stisnem još malo, kad ono, nije to bilo hrvatstvo, nego govno. Skoro sm se usrao, jebote.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28715
2014-04-17


Back to top Go down

Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’ - Page 12 Empty Re: Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’

Post by Guest 28/7/2017, 10:05

dijagram wrote:Ako nekome jos trebaju dokumenti da bi znao sto je i kako radila ova banda onda,..jebga.

U biti ekipa negiranjem autentičnosti ovog dokumenta ide za ciljem negiranja da su se takvi pokolji uopće dogodili, bez obzira na činjenicu da postoji ogroman broj svjedoka i njihovih svjedočanstava i tako se pokušava opravdati vlastita podrška političkim opcijama koje ih i danas relativiziraju, umanjuju pa čak i opravdavaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’ - Page 12 Empty Re: Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’

Post by Guest 28/7/2017, 10:06

U Zakonski kvalitetno postavljenim drzavama,svaki jebeni komadic papirra je bitam.Ima to svoje..kao i njegova autenticnost. 
nejednom sam se oslonio doli na "riječ" i popusio debelo..

Tolik ose posvecuje pazennje Rijeci na Balkanu,a gazi je sa da je vec i amsterdamska Kurwa i njeno gazenje postalo smjesnonaspram pogazenih rijeci na Balkanu.

Politicari,Privrednici,uhljebi ovi i oni,svakodnevno gaze rijec..Pravosudje??' ufffff koliko cestitih svjedocenja,a nedavno ste se smijali Modriću kako drzi do rijeci i svjedoci na sudu,dok se Gazda iza cudom cudi svemu..

Neka,papira i to onog potvrdjenog medjunarodnim agencijama...Na balkanu se Rijec jeftino prodaje..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’ - Page 12 Empty Re: Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’

Post by jastreb 28/7/2017, 10:09

pismejker wrote:U Zakonski kvalitetno postavljenim drzavama,svaki jebeni komadic papirra je bitam.Ima to svoje..kao i njegova autenticnost. 
nejednom sam se oslonio doli na "riječ" i popusio debelo..

Tolik ose posvecuje pazennje Rijeci na Balkanu,a gazi je sa da je vec i amsterdamska Kurwa i njeno gazenje postalo smjesnonaspram pogazenih rijeci na Balkanu.

Politicari,Privrednici,uhljebi ovi i oni,svakodnevno gaze rijec..Pravosudje??' ufffff koliko cestitih svjedocenja,a nedavno ste se smijali Modriću kako drzi do rijeci i svjedoci na sudu,dok se Gazda iza cudom cudi svemu..

Neka,papira i to onog potvrdjenog medjunarodnim agencijama...Na balkanu se Rijec jeftino prodaje..
Do sada sam namjerno šutio,misleći da će se netko sjetiti tzv.lijevih skretanja iz 1941. gdje su Đilas i Moša u C.Gori i Hercegovini na svoju ruku počeli sprovoditi tzv drugu fazu revolucije,odnosno obračun sa domaćom reakcijom,kulacima,inteligencijom...a što je rezultiralo osipanjem partizanskih redova i masovnim odlascima u četnike,te je Crna Gora odjednom ostala bez partizana.

Ove svinjarije,kako ih je nazvao Tito bile su težak udarac NOP-u i snažno su osuđene od rukovodstva Partije.

Tako da je netko 1943.izdao takav dokumenat,u kojem se traži ponavljanje svinjarija iz 1941.taj bi bio strijeljan istoga trena.

Mislim da smo zaključili "slučaj".

A "ljubaznog slovenskog povjesnika" bih zamolio neka kopa dalje,ali neka prije objave bar malo razmisli. Sedlar se već jednom zaletio pa se osramotio pred cijelim svijetom
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’ - Page 12 Empty Re: Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’

Post by Guest 28/7/2017, 10:09

uostalom sto se Ekipa  zdravo-za gotovo buni? Dokazom i vjestacenjem,ce dbiti jops cvrsci i neupitni dokaz...Valjda je napose svima u interesu istina...
I na Zapadu se svaki "Dokaz" vjestaci,dok ne postane vjerodostojni dokaz...Inace,kako rekoh taj sustav bi se zlouporabio u milijun svrha..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’ - Page 12 Empty Re: Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’

Post by Guest 28/7/2017, 10:25

pismejker wrote:I na Zapadu se svaki "Dokaz" vjestaci,dok ne postane vjerodostojni dokaz...Inace,kako rekoh taj sustav bi se zlouporabio u milijun svrha..

Imaš već u prvoj epizodi dokumentarca Godina Oluje svjedočenje jednog generala Vojske Srpske Republike Krajine (ne mogu se sad sjetiti imena) koji je mrtav hladan ustvrdio kako je prilikom topničkog napada na Knin početkom Oluje u jutro vidio stotine poubijanih srpskih civila po gradu.
Znaš li koliko je u procesu generalu Gotovini u Haagu dokazano i utvrđeno da je tom prilikom poubijano civlila?
Niti jedan.
U cijeloj akciji na tom širem području je u Haagu dokazano stradanje samo jednog civila i to od granate pri evakuaciji organiziranoj od Martićeve vlasti na cesti do Bosanskog Petrovca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’ - Page 12 Empty Re: Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’

Post by Guest 28/7/2017, 10:28

jastreb wrote:Tako da je netko 1943.izdao takav dokumenat,u kojem se traži ponavljanje svinjarija iz 1941.taj bi bio strijeljan istoga trena.

Mislim da smo zaključili "slučaj".

Slučaj je davno zaključio metodolog na starom forumu citiranjem ogromnog broja upravo takvih naredbi i političkih i vojnih upustava prije svega od lokalnih političkih i vojnih vodstava partizanskih jedinica ali također i iz samog vrha Partije i partizanskog pokreta općenito.
Čovjek je zbog posla kojim se bavi imao direktan uvid u arhive i dobro je znao o čemu govori, za razliku od tebe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’ - Page 12 Empty Re: Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’

Post by Guest 28/7/2017, 10:32

slidingdoorsoperator wrote:
pismejker wrote:I na Zapadu se svaki "Dokaz" vjestaci,dok ne postane vjerodostojni dokaz...Inace,kako rekoh taj sustav bi se zlouporabio u milijun svrha..

Imaš već u prvoj epizodi dokumentarca Godina Oluje svjedočenje jednog generala Vojske Srpske Republike Krajine (ne mogu se sad sjetiti imena) koji je mrtav hladan ustvrdio kako je prilikom topničkog napada na Knin početkom Oluje u jutro vidio stotine poubijanih srpskih civila po gradu.
Znaš li koliko je u procesu generalu Gotovini u Haagu dokazano i utvrđeno da je tom prilikom poubijano civlila?
Niti jedan.
U cijeloj akciji na tom širem području je u Haagu dokazano stradanje samo jednog civila i to od granate pri evakuaciji organiziranoj od Martićeve vlasti na cesti do Bosanskog Petrovca.
Pa zato i tvrdim da se Rijec mora dokazati na sve druge dostupne nacine..

Ljudi lazu kao psi smrdljivi..Prodaju se za saku novca,radno mjeste,da ne idem dalje..

Ppirni dokazi ratni zapisi,naredjenja,topnicki dnevnici.,.sve se to valorizira i procijenjuje..i dobro je sto to postoji,i ima sve svoje zasto se i u ratu mora koristiti..

Jucer ili prekjucer si spomenuo samo da te Istina zanima..Pa eto.... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’ - Page 12 Empty Re: Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’

Post by Guest 28/7/2017, 10:40

pismejker wrote:Pa zato i tvrdim da se Rijec mora dokazati na sve druge dostupne nacine..

Ljudi lazu kao psi smrdljivi..Prodaju se za saku novca,radno mjeste,da ne idem dalje..

Ppirni dokazi ratni zapisi,naredjenja,topnicki dnevnici.,.sve se to valorizira i procijenjuje..i dobro je sto to postoji,i ima sve svoje zasto se i u ratu mora koristiti..

Jucer ili prekjucer si spomenuo samo da te Istina zanima..Pa eto.... :cleanteeth

Točno. To smo imali prilike vidjeti u ogromnom broju svjedočenja o navodnim zločinima ove ili one strane nakon rata. Sve bez ijednog iole ozbiljnog forenzičkog dokaza koji bi ta svjedočanstva potvrdio. I od toga su stvoreni pravi mitovi na kojima se gradila politika.
A kako vidimo na primjeru koji sam spomenuo, ta se praksa pokušava nastaviti i danas. Samo je problem što su se okolnosti bitno promjenile pa je to puno teže ostvariti.
I točno je, istina (s malim početnim i) je zapravo jedino što me onako baš pravo zanima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’ - Page 12 Empty Re: Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’

Post by Guest 28/7/2017, 11:16

slidingdoorsoperator wrote:
pismejker wrote:Pa zato i tvrdim da se Rijec mora dokazati na sve druge dostupne nacine..

Ljudi lazu kao psi smrdljivi..Prodaju se za saku novca,radno mjeste,da ne idem dalje..

Ppirni dokazi ratni zapisi,naredjenja,topnicki dnevnici.,.sve se to valorizira i procijenjuje..i dobro je sto to postoji,i ima sve svoje zasto se i u ratu mora koristiti..

Jucer ili prekjucer si spomenuo samo da te Istina zanima..Pa eto.... :cleanteeth

Točno. To smo imali prilike vidjeti u ogromnom broju svjedočenja o navodnim zločinima ove ili one strane nakon rata. Sve bez ijednog iole ozbiljnog forenzičkog dokaza koji bi ta svjedočanstva potvrdio. I od toga su stvoreni pravi mitovi na kojima se gradila politika.
A kako vidimo na primjeru koji sam spomenuo, ta se praksa pokušava nastaviti i danas. Samo je problem što su se okolnosti bitno promjenile pa je to puno teže ostvariti.
I točno je, istina (s malim početnim i) je zapravo jedino što me onako baš pravo zanima.

E,o tome pricamo..Ja sam doista neutralus po pitanju slicnih stvari,bas zato jer nisam u to niti involviran,kao nitri moja Obitelj(puuuno kasnije dosli na balkan No No No ) pa mogu trijezne glave i smireno naglasavati sto je bitno i kako je najbolje postupati..a povodim se primjerom svabije,koji su vrlo uredni sto se tice pridrzavanja i primjene zakona...Dugorocno to svima ide u korist,a malobrojnijim lopinama,prije ili poslije dojde glave...zakon mislim..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’ - Page 12 Empty Re: Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’

Post by bora-corba 28/7/2017, 11:30

asilovski wrote:
metilda wrote:doznat ćemo.. prije ili kasnije će se otvoriti arhivi, a ako se sjećaš metodologa sa starog foruma - on je stavljao fotografije hrpe dokumenata koji su već dostupni - no obožavateljima masovnog ubojice tileta to nije vjerodostojno...
Dok je HDZ-e na vlasti sigurno neće
pa to im je cilj, evo šta sad ne otključaju arhive, šta ne zatvaraju ubice? Zato jer laju o tome a ruke im krvave do laktova i džepovi puni para politika im je laj laj ali boljševike ne diraj,  zato pišu o tome a prijavili su samo RayMabusa.

RayMabus je jedini optuženi i prijavljeni policiji od hdz-a.
bora-corba
bora-corba

Posts : 501
2015-08-20


Back to top Go down

Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’ - Page 12 Empty Re: Dokument OZNA-e mijenja povijest: ‘Pobiti svećenike, seljake, trgovce, bogataše …’

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum