ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njemica(16) u ISIL-u:Snajperistica sam i ubijala sam vaše vojnike

Go down

Njemica(16) u ISIL-u:Snajperistica sam i ubijala sam vaše vojnike Empty Njemica(16) u ISIL-u:Snajperistica sam i ubijala sam vaše vojnike

Post by vuksadinare 24/7/2017, 08:44

http://www.vecernji.hr/vijesti/isil-linda-wenzel-teroristica-dzihadisti-mosul-1184343
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Njemica(16) u ISIL-u:Snajperistica sam i ubijala sam vaše vojnike Empty Re: Njemica(16) u ISIL-u:Snajperistica sam i ubijala sam vaše vojnike

Post by vuksadinare 24/7/2017, 08:45

..hm iz istocne njemacke...odakle je ono merkelica.. Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Njemica(16) u ISIL-u:Snajperistica sam i ubijala sam vaše vojnike Empty Re: Njemica(16) u ISIL-u:Snajperistica sam i ubijala sam vaše vojnike

Post by Guest 24/7/2017, 19:14

vuksadinare wrote:..hm iz istocne njemacke...odakle je ono merkelica.. Basketball
nebitno Fuk...citaj sa razumijevanjem..16 godina,hormoni divljaju,vjerovatno je opalio neki Zavodnik,a otale do slijepe odanosti,je samo jedan korak..kad sam  kao Mladjahan Dečko Ja,opalio curu tog setupa,iducih nekoliko godina sam bio drzan na dlanu kao Bog,sve jradila za Menea,sto sam htio..No ja nisam bio Zlocest..u najgorem slucaju sam zahtijavao baklavu da mi napravi... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemica(16) u ISIL-u:Snajperistica sam i ubijala sam vaše vojnike Empty Re: Njemica(16) u ISIL-u:Snajperistica sam i ubijala sam vaše vojnike

Post by catabbath 24/7/2017, 19:25

I Njemci imaju "cvijeće"

_________________
Njemica(16) u ISIL-u:Snajperistica sam i ubijala sam vaše vojnike Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Njemica(16) u ISIL-u:Snajperistica sam i ubijala sam vaše vojnike Empty Re: Njemica(16) u ISIL-u:Snajperistica sam i ubijala sam vaše vojnike

Post by jastreb 24/7/2017, 19:27

Treba postupiti po šerijatu.

Izvesti je i strijeljati snajperskom puškom.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Njemica(16) u ISIL-u:Snajperistica sam i ubijala sam vaše vojnike Empty Re: Njemica(16) u ISIL-u:Snajperistica sam i ubijala sam vaše vojnike

Post by Guest 24/7/2017, 19:28

catabbath wrote:I Njemci imaju "cvijeće"
Ma ovo ne mos pod tim uzeti.,..bedasta cura se narajcala na markantnog arapa i izgubila glavu...ovo je svugdje moguce,jer zene ne razmisljaju glavom :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemica(16) u ISIL-u:Snajperistica sam i ubijala sam vaše vojnike Empty Re: Njemica(16) u ISIL-u:Snajperistica sam i ubijala sam vaše vojnike

Post by catabbath 24/7/2017, 19:38

pismejker wrote:
catabbath wrote:I Njemci imaju "cvijeće"
Ma ovo ne mos pod tim uzeti.,..bedasta cura se narajcala na markantnog arapa i izgubila glavu...ovo je svugdje moguce,jer zene ne razmisljaju glavom :cleanteeth

Umisto arapa stavi turčina, umisto njemice stavi bosanku i šta dobiš vanka? cheers   flower flower flower flower flower flower
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Njemica(16) u ISIL-u:Snajperistica sam i ubijala sam vaše vojnike Empty Re: Njemica(16) u ISIL-u:Snajperistica sam i ubijala sam vaše vojnike

Post by jastreb 24/7/2017, 19:41

pismejker wrote:
catabbath wrote:I Njemci imaju "cvijeće"
Ma ovo ne mos pod tim uzeti.,..bedasta cura se narajcala na markantnog arapa
Čečena. Goga i Magoga.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Njemica(16) u ISIL-u:Snajperistica sam i ubijala sam vaše vojnike Empty Re: Njemica(16) u ISIL-u:Snajperistica sam i ubijala sam vaše vojnike

Post by Guest 24/7/2017, 22:14

jastreb wrote:
pismejker wrote:
catabbath wrote:I Njemci imaju "cvijeće"
Ma ovo ne mos pod tim uzeti.,..bedasta cura se narajcala na markantnog arapa
Čečena. Goga i Magoga.
Kakogod,svakako dojmljiviji nego glistasti Svabi...cure balave padaju na ovakve "kosjanere",rokere i slicno cvijece.

Njemica(16) u ISIL-u:Snajperistica sam i ubijala sam vaše vojnike 80D3F646-61C5-4E5B-AA4E-1875F795AEC7.jpg__680__460__CROPz0x680y460
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemica(16) u ISIL-u:Snajperistica sam i ubijala sam vaše vojnike Empty Re: Njemica(16) u ISIL-u:Snajperistica sam i ubijala sam vaše vojnike

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum