ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pogledajte fenomenalan gol Nike Kranjčara protiv Marseillea

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Pogledajte fenomenalan gol Nike Kranjčara protiv Marseillea - Page 2 Empty Re: Pogledajte fenomenalan gol Nike Kranjčara protiv Marseillea

Post by Guest 26/7/2017, 07:38

jasambrend wrote:Jalni Tominjo...
Kaj bi bio jalan. Niko je dobar dečko, ali nije napravio karijeru. Mogao je biti legenda Dinama ko i ćaća.mu, a on je odabrao put izdajnika i to bude ga uvijek pratilo. Ko i Jeličića.

Guest
Guest


Back to top Go down

Pogledajte fenomenalan gol Nike Kranjčara protiv Marseillea - Page 2 Empty Re: Pogledajte fenomenalan gol Nike Kranjčara protiv Marseillea

Post by Guest 26/7/2017, 11:33

Morpheus wrote:
bafalo wrote:
Morpheus wrote:
bafalo wrote:
Morpheus wrote:Samo klošari se pale na prijateljske utakmice.Što nije zabio Luksemburžanima? Prejaki su za njega.
kad sam odvučeš usrani portsmouth do pobjednika fa cupa steć ćeš pravo kritizirat gospodina niku kranjčara do tada zuc
Sam? Hahaha...bajke za malu djecu, koje s vremenom postanu legenda. Kurac bi ih on sam nekud odvukao da nisu imali takvu momčad tada.
niko je sam samcat napravio karijeru harry redkampu u svaku momčad ga moli na koljenima da dođe jer zna kakav je to talent i ključni igrač. bez nike bi portsmouth završio kao dinamo u europi a ne kao osvajač fa kupa
Informiraj se kakvu je ekipu imao tada Portsmouth. A da ne pričamo kako im se posložilo da su u kupu igrali sve sa 2- i 3-ligašima, osim Uniteda koji je igrao s miješanom ekipom.
S miješanom ekipom? :) 
 Van der sar - Brown - Ferdinand - Vidić - Evra - Scholes - Hargreaves - Ronaldo - Nani - Rooney - Tevez

Baš ih je stari fergi promiješal cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pogledajte fenomenalan gol Nike Kranjčara protiv Marseillea - Page 2 Empty Re: Pogledajte fenomenalan gol Nike Kranjčara protiv Marseillea

Post by Guest 26/7/2017, 12:52

Ko je branio tu utakmicu, sjebao gol i dobio crveni karton?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pogledajte fenomenalan gol Nike Kranjčara protiv Marseillea - Page 2 Empty Re: Pogledajte fenomenalan gol Nike Kranjčara protiv Marseillea

Post by kic 26/7/2017, 14:40

isključivi krivac wrote:
Morpheus wrote:
bafalo wrote:
Morpheus wrote:
bafalo wrote:
Morpheus wrote:Samo klošari se pale na prijateljske utakmice.Što nije zabio Luksemburžanima? Prejaki su za njega.
kad sam odvučeš usrani portsmouth do pobjednika fa cupa steć ćeš pravo kritizirat gospodina niku kranjčara do tada zuc
Sam? Hahaha...bajke za malu djecu, koje s vremenom postanu legenda. Kurac bi ih on sam nekud odvukao da nisu imali takvu momčad tada.
niko je sam samcat napravio karijeru harry redkampu u svaku momčad ga moli na koljenima da dođe jer zna kakav je to talent i ključni igrač. bez nike bi portsmouth završio kao dinamo u europi a ne kao osvajač fa kupa
Informiraj se kakvu je ekipu imao tada Portsmouth. A da ne pričamo kako im se posložilo da su u kupu igrali sve sa 2- i 3-ligašima, osim Uniteda koji je igrao s miješanom ekipom.
S miješanom ekipom? :) 
 Van der sar - Brown - Ferdinand - Vidić - Evra - Scholes - Hargreaves - Ronaldo - Nani - Rooney - Tevez

Baš ih je stari fergi promiješal cheers

flower
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Pogledajte fenomenalan gol Nike Kranjčara protiv Marseillea - Page 2 Empty Re: Pogledajte fenomenalan gol Nike Kranjčara protiv Marseillea

Post by Guest 26/7/2017, 19:37

brown, vidić, nani, rooney, hargveas, van der saar, scholes ne znaš tko je veći klošar
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pogledajte fenomenalan gol Nike Kranjčara protiv Marseillea - Page 2 Empty Re: Pogledajte fenomenalan gol Nike Kranjčara protiv Marseillea

Post by Guest 27/7/2017, 02:16

Morpheus wrote:Ko je branio tu utakmicu, sjebao gol i dobio crveni karton?
Branio je Van der sar, koji je na poluvremenu zbog ozljede zamijenjen Kuszczakom,koji je u nastavku napravio penal i dobio crveni.

Pričamo o sastavu s kojim je fergi zaigrao, zaigrao je najjačim sastavom, a ne kako ti trabunjaš! Uopće nije izveo miješanu momčad. Primjerice, za razliku od finala LP te sezone, samo jedna jedina promjena u početnom sastavu (u finalu LP je od prve minute zaigrao Carrick, dok je u tom FA cupu protiv Portmoutha od prve minute zaigrao Nani. U finalu LP Nani je ušao u produžecima, dok je Carrick u spomenutom FA cupu igrao od 68-e minute). Toliko o miješanom sastavu.

A kad već spominješ tu situaciju (penal - crveni), tko je kreirao tu najbolju akciju Portmoutha, kreirao tu "jedan na jedan" priliku suigraču (Milan Baroš) nakon čega ga golman MU ruši za penal i crveni? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pogledajte fenomenalan gol Nike Kranjčara protiv Marseillea - Page 2 Empty Re: Pogledajte fenomenalan gol Nike Kranjčara protiv Marseillea

Post by Guest 27/7/2017, 02:20

operw wrote:brown, vidić, nani, rooney, hargveas, van der saar, scholes ne znaš tko je veći klošar
Kako bilo te godine su ti igrači uzeli LP, trofej koji tvoji junačine iz Juve-a tipa Buffon i Chiellini mogu ipak samo sanjati Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pogledajte fenomenalan gol Nike Kranjčara protiv Marseillea - Page 2 Empty Re: Pogledajte fenomenalan gol Nike Kranjčara protiv Marseillea

Post by Guest 27/7/2017, 08:26

operw wrote:brown, vidić, nani, rooney, hargveas, van der saar, scholes ne znaš tko je veći klošar


najveci si ti, ostali neka se poredjaju... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pogledajte fenomenalan gol Nike Kranjčara protiv Marseillea - Page 2 Empty Re: Pogledajte fenomenalan gol Nike Kranjčara protiv Marseillea

Post by Guest 27/7/2017, 08:26

isključivi krivac wrote:
operw wrote:brown, vidić, nani, rooney, hargveas, van der saar, scholes ne znaš tko je veći klošar
Kako bilo te godine su ti igrači uzeli LP, trofej koji tvoji junačine iz Juve-a tipa Buffon i Chiellini mogu ipak samo sanjati Basketball


kakva samarcina klosarcini... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pogledajte fenomenalan gol Nike Kranjčara protiv Marseillea - Page 2 Empty Re: Pogledajte fenomenalan gol Nike Kranjčara protiv Marseillea

Post by Guest 27/7/2017, 10:21

isključivi krivac wrote:
Morpheus wrote:Ko je branio tu utakmicu, sjebao gol i dobio crveni karton?
Branio je Van der sar, koji je na poluvremenu zbog ozljede zamijenjen Kuszczakom,koji je u nastavku napravio penal i dobio crveni.

Pričamo o sastavu s kojim je fergi zaigrao, zaigrao je najjačim sastavom, a ne kako ti trabunjaš! Uopće nije izveo miješanu momčad. Primjerice, za razliku od finala LP te sezone, samo jedna jedina promjena u početnom sastavu (u finalu LP je od prve minute zaigrao Carrick, dok je u tom FA cupu protiv Portmoutha od prve minute zaigrao Nani. U finalu LP Nani je ušao u produžecima, dok je Carrick u spomenutom FA cupu igrao od 68-e minute). Toliko o miješanom sastavu.

A kad već spominješ tu situaciju (penal - crveni), tko je kreirao tu najbolju akciju Portmoutha, kreirao tu "jedan na jedan" priliku suigraču (Milan Baroš) nakon čega ga golman MU ruši za penal i crveni? :D
Ja ne idem za svaki post guglati i vaditi statistiku. Ostalo mi je u sjećanju da je Poljak napravio glupi penal i prestrogo isključen. Izvučeno je ionako iz konteksta da su sve igrali s tadašnjim 2- i 3-ligašima osim Uniteda i da nije vukao sam jer je imao u vezi Diarru i Muntarija koji su orali i kopali umjesto njega, u napadu Kanua i Baroša, a u obrani Campbella i onog Francuza te Jamesa na golu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pogledajte fenomenalan gol Nike Kranjčara protiv Marseillea - Page 2 Empty Re: Pogledajte fenomenalan gol Nike Kranjčara protiv Marseillea

Post by Guest 27/7/2017, 10:31

Morpheus wrote:
isključivi krivac wrote:
Morpheus wrote:Ko je branio tu utakmicu, sjebao gol i dobio crveni karton?
Branio je Van der sar, koji je na poluvremenu zbog ozljede zamijenjen Kuszczakom,koji je u nastavku napravio penal i dobio crveni.

Pričamo o sastavu s kojim je fergi zaigrao, zaigrao je najjačim sastavom, a ne kako ti trabunjaš! Uopće nije izveo miješanu momčad. Primjerice, za razliku od finala LP te sezone, samo jedna jedina promjena u početnom sastavu (u finalu LP je od prve minute zaigrao Carrick, dok je u tom FA cupu protiv Portmoutha od prve minute zaigrao Nani. U finalu LP Nani je ušao u produžecima, dok je Carrick u spomenutom FA cupu igrao od 68-e minute). Toliko o miješanom sastavu.

A kad već spominješ tu situaciju (penal - crveni), tko je kreirao tu najbolju akciju Portmoutha, kreirao tu "jedan na jedan" priliku suigraču (Milan Baroš) nakon čega ga golman MU ruši za penal i crveni? :D
Ja ne idem za svaki post guglati i vaditi statistiku. Ostalo mi je u sjećanju da je Poljak napravio glupi penal i prestrogo isključen. Izvučeno je ionako iz konteksta da su sve igrali s tadašnjim 2- i 3-ligašima osim Uniteda i da nije vukao sam jer je imao u vezi Diarru i Muntarija koji su orali i kopali umjesto njega, u napadu Kanua i Baroša, a u obrani Campbella i onog Francuza te Jamesa na golu.
:D
Ne guglam ni ja za svaki post, ali mi je "ostalo u glavi" da je MU tada igrao u najjačem sastavu, a kad sam vidio što si ti napisao, išao sam provjeriti. Ništa nije izvučeno iz konteksta, nego pišeš nešto što nije istina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pogledajte fenomenalan gol Nike Kranjčara protiv Marseillea - Page 2 Empty Re: Pogledajte fenomenalan gol Nike Kranjčara protiv Marseillea

Post by bafalo 27/7/2017, 15:00

isključivi krivac wrote:
operw wrote:brown, vidić, nani, rooney, hargveas, van der saar, scholes ne znaš tko je veći klošar
Kako bilo te godine su ti igrači uzeli LP, trofej koji tvoji junačine iz Juve-a tipa Buffon i Chiellini mogu ipak samo sanjati Basketball
rip operw

_________________
Pogledajte fenomenalan gol Nike Kranjčara protiv Marseillea - Page 2 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Pogledajte fenomenalan gol Nike Kranjčara protiv Marseillea - Page 2 Empty Re: Pogledajte fenomenalan gol Nike Kranjčara protiv Marseillea

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum