ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Današnje spoznaje..

Page 8 of 40 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next

Go down

Današnje spoznaje.. - Page 8 Empty Re: Današnje spoznaje..

Post by My Brother Billo 27/7/2017, 20:56

joj jebote,zato sam i utekao iz te balkanske kanalizacije,sjecam se kad sam isao vaditi neke dokumente,dodjes na neko mjesto i dobijes neke instrukcije zbrda zdola,moras ici u neki biro i napraviti to i to,i ja odem,dodjm tamo i gledaju te ko krava u mrtvo tele i kazu ko ti je rekao da dolazis ovdje i posalju te nazad tamo i ovi od tamo nazad i tako te jebu ko sansku kozu...u anglosaksoniji je bar to nekako sve bolje sredjeno,onako jesu fashisti ali bar nama kmetovima daju da zivimo

My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Današnje spoznaje.. - Page 8 Empty Re: Današnje spoznaje..

Post by Guest 27/7/2017, 23:16

Triny wrote:
My Brother Billo wrote:
Triny wrote:Sutra idem na Poreznu posjetiti nadležnog Regoča.
pozdravi gospon uhljeba  geek
E, ipak je gospođa Regoč...
I pitam ja nešto nju, pogleda me blagoteleći i kaže, mi vam samo ispunjavamo formulare, pitajte nekog drugog...!?
Al doslovno tim riječima !
Ženo, radiš u poreznoj, pitam te nešto u vezi poreza, a ti meni da pitam nekog drugog ?
Pekara možda?

ahhh..pocela si upoznavati sve blagodati upravljanja Firmom.. :clown..

jel ti rekla koga da pitaš?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Današnje spoznaje.. - Page 8 Empty Re: Današnje spoznaje..

Post by orion 28/7/2017, 22:01

niš posebno nisam danas spoznala ..... :W
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Današnje spoznaje.. - Page 8 Empty Re: Današnje spoznaje..

Post by orion 28/7/2017, 22:05

Triny wrote:
My Brother Billo wrote:
Triny wrote:Sutra idem na Poreznu posjetiti nadležnog Regoča.
pozdravi gospon uhljeba  geek
E, ipak je gospođa Regoč...
I pitam ja nešto nju, pogleda me blagoteleći i kaže, mi vam samo ispunjavamo formulare, pitajte nekog drugog...!?
Al doslovno tim riječima !
Ženo, radiš u poreznoj, pitam te nešto u vezi poreza, a ti meni da pitam nekog drugog ?
Pekara možda?


hahahahaaa..... šalterski tip :D  .....
nema kruha od njihovih savjeta, nisu plaćeni da misle.
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Današnje spoznaje.. - Page 8 Empty Re: Današnje spoznaje..

Post by Trinity 29/7/2017, 12:32

orion wrote:
Triny wrote:
My Brother Billo wrote:
Triny wrote:Sutra idem na Poreznu posjetiti nadležnog Regoča.
pozdravi gospon uhljeba  geek
E, ipak je gospođa Regoč...
I pitam ja nešto nju, pogleda me blagoteleći i kaže, mi vam samo ispunjavamo formulare, pitajte nekog drugog...!?
Al doslovno tim riječima !
Ženo, radiš u poreznoj, pitam te nešto u vezi poreza, a ti meni da pitam nekog drugog ?
Pekara možda?


hahahahaaa..... šalterski tip :D  .....
nema kruha od njihovih savjeta, nisu plaćeni da misle.
A, nije to obična šalterašica...referentica sa svojim uredom...
Ispunjava elektronski formular, ako aplikacija ne pušta dalje, slegne ramenima i šalje nekuda ...ni sama ne zna gdje...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Današnje spoznaje.. - Page 8 Empty Re: Današnje spoznaje..

Post by Guest 29/7/2017, 17:19

orion wrote:
Triny wrote:
My Brother Billo wrote:
Triny wrote:Sutra idem na Poreznu posjetiti nadležnog Regoča.
pozdravi gospon uhljeba  geek
E, ipak je gospođa Regoč...
I pitam ja nešto nju, pogleda me blagoteleći i kaže, mi vam samo ispunjavamo formulare, pitajte nekog drugog...!?
Al doslovno tim riječima !
Ženo, radiš u poreznoj, pitam te nešto u vezi poreza, a ti meni da pitam nekog drugog ?
Pekara možda?


hahahahaaa..... šalterski tip :D  .....
nema kruha od njihovih savjeta, nisu plaćeni da misle.
u svabiji je sve rjeswavanje na salteru,a salterasice,bogumi sve znaju sto se od njih moze na tom podrucju traziti,stovise,ljubazno i samoinicijativno objasnjavaju,ako vide da je netk ozainteresiran za nesto vise..zato se mogu prepustiti i uzivati i u njihovim pojavama.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Današnje spoznaje.. - Page 8 Empty Re: Današnje spoznaje..

Post by orion 29/7/2017, 21:07

pismejker wrote:
orion wrote:
Triny wrote:
My Brother Billo wrote:
Triny wrote:Sutra idem na Poreznu posjetiti nadležnog Regoča.
pozdravi gospon uhljeba  geek
E, ipak je gospođa Regoč...
I pitam ja nešto nju, pogleda me blagoteleći i kaže, mi vam samo ispunjavamo formulare, pitajte nekog drugog...!?
Al doslovno tim riječima !
Ženo, radiš u poreznoj, pitam te nešto u vezi poreza, a ti meni da pitam nekog drugog ?
Pekara možda?


hahahahaaa..... šalterski tip :D  .....
nema kruha od njihovih savjeta, nisu plaćeni da misle.
u svabiji je sve rjeswavanje na salteru,a salterasice,bogumi sve znaju sto se od njih moze na tom podrucju traziti,stovise,ljubazno i samoinicijativno objasnjavaju,ako vide da je netk ozainteresiran za nesto vise..zato se mogu prepustiti i uzivati i u njihovim pojavama.. :cleanteeth
hahaha koji si ti lik :^0

.... a po pitanju propisa, izmjena i dopuna, mišljena i tumačenja ne znam kakva je situacija u švabiji, al sigurno je stabilnija i ustaljenija nego u kroaciji ...ovdje mijenjaju porezne i pidružene im propise ko cigan konje, tako da bi zapravo bilo neobično da ide sve brzo i ekspeditivno. Ljudi se ne stignu pravo educirati, već idu temeljne izmjene i još temeljnije dopune.... :roll
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Današnje spoznaje.. - Page 8 Empty Re: Današnje spoznaje..

Post by orion 29/7/2017, 21:10

Triny wrote:
orion wrote:
Triny wrote:
My Brother Billo wrote:
Triny wrote:Sutra idem na Poreznu posjetiti nadležnog Regoča.
pozdravi gospon uhljeba  geek
E, ipak je gospođa Regoč...
I pitam ja nešto nju, pogleda me blagoteleći i kaže, mi vam samo ispunjavamo formulare, pitajte nekog drugog...!?
Al doslovno tim riječima !
Ženo, radiš u poreznoj, pitam te nešto u vezi poreza, a ti meni da pitam nekog drugog ?
Pekara možda?


hahahahaaa..... šalterski tip :D  .....
nema kruha od njihovih savjeta, nisu plaćeni da misle.
A, nije to obična šalterašica...referentica sa svojim uredom...
Ispunjava elektronski formular, ako aplikacija ne pušta dalje, slegne ramenima i šalje nekuda ...ni sama ne zna gdje...


ahhh da te aplikacije ..... možda bi trebali pročitati manual  :D
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Današnje spoznaje.. - Page 8 Empty Re: Današnje spoznaje..

Post by Guest 29/7/2017, 21:41

orion wrote:
pismejker wrote:
orion wrote:
Triny wrote:
My Brother Billo wrote:
pozdravi gospon uhljeba  geek
E, ipak je gospođa Regoč...
I pitam ja nešto nju, pogleda me blagoteleći i kaže, mi vam samo ispunjavamo formulare, pitajte nekog drugog...!?
Al doslovno tim riječima !
Ženo, radiš u poreznoj, pitam te nešto u vezi poreza, a ti meni da pitam nekog drugog ?
Pekara možda?


hahahahaaa..... šalterski tip :D  .....
nema kruha od njihovih savjeta, nisu plaćeni da misle.
u svabiji je sve rjeswavanje na salteru,a salterasice,bogumi sve znaju sto se od njih moze na tom podrucju traziti,stovise,ljubazno i samoinicijativno objasnjavaju,ako vide da je netk ozainteresiran za nesto vise..zato se mogu prepustiti i uzivati i u njihovim pojavama.. :cleanteeth
hahaha koji si ti lik :^0

.... a po pitanju propisa, izmjena i dopuna, mišljena i tumačenja ne znam kakva je situacija u švabiji, al sigurno je stabilnija i ustaljenija nego u kroaciji ...ovdje mijenjaju porezne i pidružene im propise ko cigan konje, tako da bi zapravo bilo neobično da ide sve brzo i ekspeditivno. Ljudi se ne stignu pravo educirati, već idu temeljne izmjene i još temeljnije dopune.... :roll
Porezni zakoni su u biti u sustini stari,sa izmejenama po pitanju % i visina u brojkama..svabo godinama osmisljava zakone,i onda ih pazljivo pise,svodeci sto je moguce manje,da ne budu dvosmisleni i da mogu potaknuti krivo tumacenje..Zato kod njih sudovi opcenito brzo rjesavaju slucajeve svih vrsta...Sam Ustav je vrlo lako i pitko stivo,pisantak oda ga i prosjecni gradjanin moze dobro razumijeti,i da ga nitk one moze na stetu drugog koristiti..
Nema toliko Pametnih "tumaca" kao u RH,dapace,nema ih uopce...Odvjetnici su tu uglavnom,da komuniciraju sa Sudom,umjesto klijenta,cisto radi brzine,ne radi nekavoga uzvisenog tumacenja..
Zakona ima jako puno,ali su koncizni i vrlo jasni...gdje god mogu,svabi poticu gradjane da se interesiraju za svoja prava i da uce da ne mogu biti iskoristeni od bilo koga...

nema toga u svabiji..ono,saltanje nejasnih zakona dopun pizdre materine..
Kao i u USA,u koje mje Ustav baziran na svemu jos prije 200 i kusur godina..Sjelo se,dobro razmislilo i napisalo..koji qrc mijenjati..


Pa da..cure i zene sredovjecne,su onako fak-at kao sirene dok se okrecu vizlasto na onim svojim okrecucim biro stolicama,prekrizenih nogu sa visokim izrezima,i uzvracaju zloceste pogledae a u isto vrijeme sve tumace,nivoa profica...
Jebo ti naseg Regoča...memljivi ,prasnjavi Čiko... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Današnje spoznaje.. - Page 8 Empty Re: Današnje spoznaje..

Post by orion 29/7/2017, 21:59

dojčland je uređena država, a što je najbitnije sklop balkanca nikada, ama baš nikada neće biti kao sklop nijemca. Mi se prilagodimo, dobri smo i pošteni stanovnici i radnici u svim državama osim u svojoj :(
Biće zato što riba smrdi od glave - to je jednostavno u kamenu zapisano.
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Današnje spoznaje.. - Page 8 Empty Re: Današnje spoznaje..

Post by Guest 29/7/2017, 22:24

orion wrote:dojčland je uređena država, a što je najbitnije sklop balkanca nikada, ama baš nikada neće biti kao sklop nijemca. Mi se prilagodimo, dobri smo i pošteni stanovnici i radnici u svim državama osim u svojoj :(
Biće zato što riba smrdi od glave - to je jednostavno u kamenu zapisano.

Da...No glavni razlog jest sto se rad ne cijeni..uza jos hrpu epitata koji opisuju nepostenje,prevare,sebicluk i ostalo..

Posten i mukotrpan rad nisu u opciji...

"bitno da se snadjes"...stogod to znacilo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Današnje spoznaje.. - Page 8 Empty Re: Današnje spoznaje..

Post by kic 30/7/2017, 18:31


lezim u krevetu maloprije, i udisaji moji me pocnu podsjecati na valove, kao kad plutam pa valovi lagano prolaze kraj mene, kroz mene, fokusiram se na tu asocijaciju i ne znam ali cijelo tijelo pocne sudjelovati u disanju, svaki udisaj je morski val koji podize i budi neku energiju latentnu, od noznog palca do tjemena.. predobro nesto..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Današnje spoznaje.. - Page 8 Empty Re: Današnje spoznaje..

Post by Trinity 30/7/2017, 21:25

Malo me prebaci na Vodafone Hungary, malo na T-mobile Hungary.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Današnje spoznaje.. - Page 8 Empty Re: Današnje spoznaje..

Post by Trinity 30/7/2017, 23:10

Kako ljudi koji umiru prirodnom smrcu smrsave prije smrti.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Današnje spoznaje.. - Page 8 Empty Re: Današnje spoznaje..

Post by Guest 1/8/2017, 09:21

noćas mi nestalo svih 15 maca  No
lako je živjeti među ljudima, nije lako među vampirima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Današnje spoznaje.. - Page 8 Empty Re: Današnje spoznaje..

Post by Guest 1/8/2017, 09:27

dafuq ??? Suspect Suspect Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Današnje spoznaje.. - Page 8 Empty Re: Današnje spoznaje..

Post by Guest 1/8/2017, 10:23

jednostavno ne možemo shvatiti kako su nestale... da je u pitanju pas valjda bi uhvatio jednu a ostale se razbježale, da je bio čovjek bilo bi isto tako jer nisu umiljate i ne vole se maziti i bježe od stranih ljudi.. jedino ih je netko od susjeda mogao otrovati... ali naprosto ne želim u to povjerovati.. sinoć su sve bile na večeri... žive i zdrave.. i jutros ih nema...  No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Današnje spoznaje.. - Page 8 Empty Re: Današnje spoznaje..

Post by My Brother Billo 1/8/2017, 14:16

mozda ih je macka premjestila
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Današnje spoznaje.. - Page 8 Empty Re: Današnje spoznaje..

Post by mizantrop 1/8/2017, 15:46

15 mačaka?kaj si ti neka stara vještica?jbt pa da su žive već bi se barem jedna vratila,wtf?!? affraid No

moja današnja spoznaja;bolje umret kao mlad,bogat i lijep leš nego star,ružan,sam i siromašan čekat penziju i smrt.. yoda
mizantrop
mizantrop

Male
Posts : 300
2017-05-01


Back to top Go down

Današnje spoznaje.. - Page 8 Empty Re: Današnje spoznaje..

Post by Guest 1/8/2017, 16:10

My Brother Billo wrote:mozda ih je macka premjestila

izgleda da je bio u pitanju pas lutalica koji ih je dobro prestrašio i rastjerao.. vratile su se 4 mame i 6 mačića, možda se do noći svi vrate  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Današnje spoznaje.. - Page 8 Empty Re: Današnje spoznaje..

Post by Guest 1/8/2017, 16:11

metalhead wrote:15 mačaka?kaj si ti neka stara vještica?jbt pa da su žive već bi se barem jedna vratila,wtf?!? affraid No

moja današnja spoznaja;bolje umret kao mlad,bogat i lijep leš nego star,ružan,sam i siromašan čekat penziju i smrt.. yoda

moja spoznaja je ova: osim ako ćeš se ubiti sad kad si lijep mlad i bogat  rendeer morat ćeš proć ovo sa star, penzioner i na kraju smrt  geek
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Današnje spoznaje.. - Page 8 Empty Re: Današnje spoznaje..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 40 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum