ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

don Ivo Pavić

Go down

don Ivo Pavić Empty don Ivo Pavić

Post by jastreb Mon 17 Jul - 11:01

Večeras ,sutra i prekosutra u mom mjestu,u crkvi gostuje don Ivo Pavić iz Šurkovca kod Prijedora. Poznati propovjednik i karizmatik.

Namjeravam ići,poslušati ga.


Ima li tko kakvih iskustava? Jel neko bio na njegovim obnovama?
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

don Ivo Pavić Empty Re: don Ivo Pavić

Post by Trinity Mon 17 Jul - 21:34

Imaš temu o tom manipulatoru:

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t13724-posrednik-izmeu-uvrijeenog-boga-i-gresnog-naroda
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

don Ivo Pavić Empty Re: don Ivo Pavić

Post by Guest Tue 18 Jul - 6:05

jastreb wrote:Večeras ,sutra i prekosutra u mom mjestu,u crkvi gostuje don Ivo Pavić iz Šurkovca kod Prijedora. Poznati propovjednik i karizmatik.

Namjeravam ići,poslušati ga.


Ima li tko kakvih iskustava? Jel neko bio na njegovim obnovama?

fra Ivo Pavić.. nisam bila na njegovim obnovama, ali moji poznanici iz župe su organizirali hodočašća, svi imaju samo dobre riječi..
evo ti i jedan video, sažeto..  kako ga treba doživjeti...

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

don Ivo Pavić Empty Re: don Ivo Pavić

Post by Guest Tue 18 Jul - 6:24



možda doživiš i ovo.. to sam osobno doživjela u Taboru... smijeh koji se čuje u prvom dijelu videa je sveti smijeh.. duša u Duhu vidi da je spašena i smije se od sreće...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

don Ivo Pavić Empty Re: don Ivo Pavić

Post by jastreb Tue 18 Jul - 7:31

Jučer nisam bio,jer sam imao neka posla,a danas bih mogao. Čak sam ga prolazeći kroz mjesto vidio izvana kroz otvorena vrata crkve. U crkvi i pored ulaza u crkvu bilo je masa raje. Bio bih se približio ,pa i ušao,ali sam bio u japankama i šortsu.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

don Ivo Pavić Empty Re: don Ivo Pavić

Post by Guest Tue 18 Jul - 9:09

ajde otiđi, baš me zanima kakvi će biti tvoji utisci... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

don Ivo Pavić Empty Re: don Ivo Pavić

Post by orion Tue 18 Jul - 20:14

Triny wrote:Imaš temu o tom manipulatoru:

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t13724-posrednik-izmeu-uvrijeenog-boga-i-gresnog-naroda


ovisno kako se postaviš - placebo efekt nije zanemariv u bezbroj situacija. Ako se sakupi dovoljan broj ljudi koji projiciraju nadu, istrenirani voditelj na energetskoj razini može napraviti puno dobrih stvari za te ljude. Otići će kući sretni, puni  dobrih vibracija.
Ako bi pogled bio uvjetno rečeno realan tada ide ona prastara poskočica  "dok bedaki imaju novaca i kramari trže". :)
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

don Ivo Pavić Empty Re: don Ivo Pavić

Post by Guest Tue 18 Jul - 20:36

orion wrote:
Triny wrote:Imaš temu o tom manipulatoru:

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t13724-posrednik-izmeu-uvrijeenog-boga-i-gresnog-naroda


ovisno kako se postaviš - placebo efekt nije zanemariv u bezbroj situacija. Ako se sakupi dovoljan broj ljudi koji projiciraju nadu, istrenirani voditelj na energetskoj razini može napraviti puno dobrih stvari za te ljude. Otići će kući sretni, puni  dobrih vibracija.
Ako bi pogled bio uvjetno rečeno realan tada ide ona prastara poskočica  "dok bedaki imaju novaca i kramari trže". :)

jesi li bila ikad na nekom od duhovnih seminara? u Taboru, Sigetu, kod fra Ive Pavića, kod fra Ivana Ivande? kad budeš, onda napiši dojmove...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

don Ivo Pavić Empty Re: don Ivo Pavić

Post by orion Tue 18 Jul - 20:42

metilda wrote:
orion wrote:
Triny wrote:Imaš temu o tom manipulatoru:

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t13724-posrednik-izmeu-uvrijeenog-boga-i-gresnog-naroda


ovisno kako se postaviš - placebo efekt nije zanemariv u bezbroj situacija. Ako se sakupi dovoljan broj ljudi koji projiciraju nadu, istrenirani voditelj na energetskoj razini može napraviti puno dobrih stvari za te ljude. Otići će kući sretni, puni  dobrih vibracija.
Ako bi pogled bio uvjetno rečeno realan tada ide ona prastara poskočica  "dok bedaki imaju novaca i kramari trže". :)

jesi li bila ikad na nekom od duhovnih seminara? u Taboru, Sigetu, kod fra Ive Pavića, kod fra Ivana Ivande? kad budeš, onda napiši dojmove...


jesam li napisala da će ljudi otići kući sretni i ispunjeni   :) .... mislim da je to bit takvih seminara :) ..zar ne ?
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

don Ivo Pavić Empty Re: don Ivo Pavić

Post by Guest Tue 18 Jul - 20:45

orion wrote:
metilda wrote:
orion wrote:
Triny wrote:Imaš temu o tom manipulatoru:

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t13724-posrednik-izmeu-uvrijeenog-boga-i-gresnog-naroda


ovisno kako se postaviš - placebo efekt nije zanemariv u bezbroj situacija. Ako se sakupi dovoljan broj ljudi koji projiciraju nadu, istrenirani voditelj na energetskoj razini može napraviti puno dobrih stvari za te ljude. Otići će kući sretni, puni  dobrih vibracija.
Ako bi pogled bio uvjetno rečeno realan tada ide ona prastara poskočica  "dok bedaki imaju novaca i kramari trže". :)

jesi li bila ikad na nekom od duhovnih seminara? u Taboru, Sigetu, kod fra Ive Pavića, kod fra Ivana Ivande? kad budeš, onda napiši dojmove...


jesam li napisala da će ljudi otići kući sretni i ispunjeni   :) .... mislim da je to bit takvih seminara :) ..zar ne ?

je, ali moraš znati razlog zašto odlaze ispunjeni, ne nužno sretni, jer mnogi spoznaju ispraznost svog dotadašnjeg života.. to je ono bitno...
a to se ne može znati dok se isto ne doživi... sve ostalo su naklapanja.. i nema tu veze čovjek.. tu djeluje Bog sam kako u propovjedniku tako u onome koji ga sluša
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

don Ivo Pavić Empty Re: don Ivo Pavić

Post by orion Tue 18 Jul - 20:53

ok :)
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

don Ivo Pavić Empty Re: don Ivo Pavić

Post by jastreb Tue 18 Jul - 21:32

Zanimljivo i nešto novo. U svakom slučaju . Crkva je bila prepuna. I nisu svi mogli sjediti.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

don Ivo Pavić Empty Re: don Ivo Pavić

Post by Guest Tue 18 Jul - 21:47

Evo, prepričati ću dva različita iskustva. Mene, koja sam jednom otišla u to selo (koja je veliki skeptik), u kojem Ivo vodi mise, sudjelovala dakako u slavlju, i osobe koja je iskusila slavlje. Ta druga osoba mi je prepričala osobni doživljaj koji ću pokušati na svoj način prenijeti. Početi ću od sebe:
....i tako mene nagovorili da idem s njima. Išli oni zbog bolesnog djeteta, a ja eto, jer su me nagovorili, a i znatiželja je tinjala u meni. Krenuli smo put putom i stigli u neku selendru gdje si po mnoštvu mogao zaključiti gdje je centar događaj. Lijepo se nakon nakog vremena i uspjeli parkirati, jest malo dalje od centra događaja, no nije na odmet i malo propješačiti. Nakon pješačenja, nekako smo se uspjeli ugurati u mnoštvo ispred crkve. Osjećala sam se poput zgužvanog miša, no uzbuđenje i znatiželja su peglale moje odijelo :)
Počelo je, ljudi mole, molim i ja, i stalno očekujem - nešto. Kadli počelo neko zazivanje, svi u glas, ja se onako ježim, ne znam jel od te mase ili riječi koje svećenik izgovara, kadli ispred mene neka žena počne režati. Ja se ukočila od straha, gledam u ostale i mislim: hoće li netko reagirati, mislim, mene je strah. Nitko ništa. Čujem u daljini psovke, i dalje to režanje u blizini mene. Ljudi moji, što se to ovdje događa, jesu li ovo psihički bolesnici oko mene, hoće li navaliti na mene?!
Nakon što je sve to prošlo, vidim hoda Ivo među ljudima, polaže ruke na osobe. Vidim neki padaju i leže. Hoću pomoći, skočim, no zaustave me i kažu: oni su blagoslovljeni, a ja si mislim pa ozlijediti će se netko.
I tako ja s nevjericom, sve to gledam i mislim si: gdje sam ja to došla?!
Priča druga:
.....meni draga, mlada osoba kaže: idem na duhovnu obnovu kod Ive. Ja joj kažem, a jel s tobom sve ok, mislim, odi na ispovijed ili nešto, pa bila sam tamo, vidjela i nije mi se nimalo svidjelo. Kaže: odlučila sam, danas se idem ispovijediti, pripremiti za slavlje i sutra idem. Mislim si ja, pa grijeh bi bio odgovarati ju, ma neka ide, ionako će mi prepričati. Možda nekome pomogne....
Dva dana nakon ovog događaja i dan nakon što je ona bila tamo, razgovaram ja opet s njom, ona sva nekako drugačija, lijepog pogleda i, i...
Pitam ju ja kako je bilo, a ona meni s suzama u očima počne pričati: u životu se nije tako lijepo osjećala, toliku blagost osjetila. Reko: što se dogodilo?
Kaže nakon mise, stajali su svi u redu, prilazio je svima i polagao ruke na glavu. I ona se uplašila kada je vidjela da neki padaju i mislila je samo da ne padne, no kada je njoj prilazio kaže vidjela je samo stopala i svjetlost, osjetila toplinu, u tom trenutku nije niti bila svjesna da je ona pala jer su joj o tome drugi pričali. Rekli da je ležala 5 minuta i samo se smiješila (tako su joj drugi rekli), a ono što je ona osjećala je potpuno ispunjenje, neopisiva ljepota, mir, sreća.
Nakon što je došla k sebi, plakala je, ali od sreće. Plakala je i dok je meni pričala.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

don Ivo Pavić Empty Re: don Ivo Pavić

Post by orion Tue 18 Jul - 21:58

ne bih htjela biti gruba, ali zar ti se ne čini da se dogodila- u narodu rečeno- masovna histerija ..... 
Ne bih znala medicinski točno objasniti, ali zbog vanjskog podražaja tj. očekivanog nabrijavanja podivljaju hormoni i ljudi jednostavno otkinu.
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

don Ivo Pavić Empty Re: don Ivo Pavić

Post by Guest Tue 18 Jul - 22:07

Ja ne znam što se događa, zato sam napisala dva različita, vjerodostojna događaja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

don Ivo Pavić Empty Re: don Ivo Pavić

Post by Guest Wed 19 Jul - 6:55

mate wrote:Evo, prepričati ću dva različita iskustva. Mene, koja sam jednom otišla u to selo (koja je veliki skeptik), u kojem Ivo vodi mise, sudjelovala dakako u slavlju, i osobe koja je iskusila slavlje. Ta druga osoba mi je prepričala osobni doživljaj koji ću pokušati na svoj način prenijeti. Početi ću od sebe:
....i tako mene nagovorili da idem s njima. Išli oni zbog bolesnog djeteta, a ja eto, jer su me nagovorili, a i znatiželja je tinjala u meni. Krenuli smo put putom i stigli u neku selendru gdje si po mnoštvu mogao zaključiti gdje je centar događaj. Lijepo se nakon nakog vremena i uspjeli parkirati, jest malo dalje od centra događaja, no nije na odmet i malo propješačiti. Nakon pješačenja, nekako smo se uspjeli ugurati u mnoštvo ispred crkve. Osjećala sam se poput zgužvanog miša, no uzbuđenje i znatiželja su peglale moje odijelo :)
Počelo je, ljudi mole, molim i ja, i stalno očekujem - nešto. Kadli počelo neko zazivanje, svi u glas, ja se onako ježim, ne znam jel od te mase ili riječi koje svećenik izgovara, kadli ispred mene neka žena počne režati. Ja se ukočila od straha, gledam u ostale i mislim: hoće li netko reagirati, mislim, mene je strah. Nitko ništa. Čujem u daljini psovke, i dalje to režanje u blizini mene. Ljudi moji, što se to ovdje događa, jesu li ovo psihički bolesnici oko mene, hoće li navaliti na mene?!
Nakon što je sve to prošlo, vidim hoda Ivo među ljudima, polaže ruke na osobe. Vidim neki padaju i leže. Hoću pomoći, skočim, no zaustave me i kažu: oni su blagoslovljeni, a ja si mislim pa ozlijediti će se netko.
I tako ja s nevjericom, sve to gledam i mislim si: gdje sam ja to došla?!
Priča druga:
.....meni draga, mlada osoba kaže: idem na duhovnu obnovu kod Ive. Ja joj kažem, a jel s tobom sve ok, mislim, odi na ispovijed ili nešto, pa bila sam tamo, vidjela i nije mi se nimalo svidjelo. Kaže: odlučila sam, danas se idem ispovijediti, pripremiti za slavlje i sutra idem. Mislim si ja, pa grijeh bi bio odgovarati ju, ma neka ide, ionako će mi prepričati. Možda nekome pomogne....
Dva dana nakon ovog događaja i dan nakon što je ona bila tamo, razgovaram ja opet s njom, ona sva nekako drugačija, lijepog pogleda i, i...
Pitam ju ja kako je bilo, a ona meni s suzama u očima počne pričati: u životu se nije tako lijepo osjećala, toliku blagost osjetila. Reko: što se dogodilo?
Kaže nakon mise, stajali su svi u redu, prilazio je svima i polagao ruke na glavu. I ona se uplašila kada je vidjela da neki padaju i mislila je samo da ne padne, no kada je njoj prilazio kaže vidjela je samo stopala i svjetlost, osjetila toplinu, u tom trenutku nije niti bila svjesna da je ona pala jer su joj o tome drugi pričali. Rekli da je ležala 5 minuta i samo se smiješila (tako su joj drugi rekli), a ono što je ona osjećala je potpuno ispunjenje, neopisiva ljepota, mir, sreća.
Nakon što je došla k sebi, plakala je, ali od sreće. Plakala je i dok je meni pričala.....

lijepo  :) to je isti doživljaj, samo si u prvom čula režanje i psovke zloduha koji reagira kad se spusti Duh Sveti .. ima toga na svim takvim karizmatskim susretima i osobe koje su zaposjednute ne mogu to spriječiti.. trebala si dopustiti da na tebe položi ruku..   :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

don Ivo Pavić Empty Re: don Ivo Pavić

Post by Guest Wed 19 Jul - 8:48

Bila sam u šoku :) U neke pojave ne vjeruješ, sve dok ne vidiš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

don Ivo Pavić Empty Re: don Ivo Pavić

Post by Guest Wed 19 Jul - 8:49

jastreb wrote:Zanimljivo i nešto novo. U svakom slučaju . Crkva je bila prepuna. I nisu svi mogli sjediti.

međutim, nisi ništa duhovno doživio.. da jesi, ne bi jutros bio na Vijestima.. nakon Tabora ja nisam tri godine povirila na forum, a kamoli pisala
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

don Ivo Pavić Empty Re: don Ivo Pavić

Post by immortal Wed 1 Aug - 20:53

jastreb wrote:Zanimljivo i nešto novo. U svakom slučaju . Crkva je bila prepuna. I nisu svi mogli sjediti.
i ni rijeci vise... znaci bilo je jakih utisaka
immortal
immortal

Female
Posts : 23123
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

don Ivo Pavić Empty Re: don Ivo Pavić

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum