ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 42 of 50 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 46 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 42 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 14/2/2018, 23:01

Dolazis u imotski mater sprema peku.
A kad dobijem potvrdu da smin u BIH
Idemo u Glavasa u tihaljinu na rakove i blitvu

FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 42 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 14/2/2018, 23:02

Nisan bija u Imotskom ima sto godina...
Lipo mi tamo...
Ne ka u Sinju, Al opet...
:p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 42 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 14/2/2018, 23:04

Iduce lito dolazis.
Mater i sestre u bilom dresu ja i caca u plavon

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 42 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 14/2/2018, 23:09

Žene su uvik bile mudrije od muških...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 42 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 14/2/2018, 23:11

Pusi kurac

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 42 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 14/2/2018, 23:19

I ja tebe volin, pederu...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 42 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 15/2/2018, 11:42

Verbal Kint wrote:
fridrih_niche wrote:Rečenica ‘HNS pogodovao Hajduku’ se ne može nać ni u najvećim bajkama u rangu onih braće Grimm...
To ne postoji...
I zato prestani pisat gluposti, marioneto blesava...
;)
Mada su se pokušaji komunikacije s njihove strane u zadnje vrime vidimo intenzivirali pa su poslali onog kustića u ispipavanje terena za novi pokušaj mirenja a i neki dan na ćakuli smo iz prve ruke saznali da su nan ispod banka nudili brda i doline, sve redom rukovodeća mista u savezu, samo da šutimo i više ne talasamo.
:facepalm :facepalm :facepalm :facepalm :facepalm :facepalm

Isuse, bože. Pa gdje je kraj vašim nebulozama i glupoći ?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 42 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 15/2/2018, 12:27

Verbal Kint wrote:

Mada su se pokušaji komunikacije s njihove strane u zadnje vrime vidimo intenzivirali pa su poslali onog kustića u ispipavanje terena za novi pokušaj mirenja a i neki dan na ćakuli smo iz prve ruke saznali da su nan ispod banka nudili brda i doline, sve redom rukovodeća mista u savezu, samo da šutimo i više ne talasamo.
Valjda misleći da smo mi ka oni osiječki i riječki kmetovi koje kupe mistom u odboru za hitnost ili oni jadnici od 5. do 10. mista koji se prodaju za 10 baluna, plaćene pripreme i ostanak u ligi
Da, priko Kustića su odlučili srediti stvar,što je on sam potvrdio zadnjih dana u par navrata s tom pričom, a kao naglašava bilo je grešaka i s strane saveza i slično. Najjače su pak one njegove:"nazvao sam Kosa, čestitao na pobijedi" i slične gluposti. Njima nikako nije jasno da Hajduk neće niti ga mogu kupiti, ni novcem ni pozicijom, jedino rješenje da usvoje Hajdukove zahtjeve, a oni to neće napraviti jer onda tu u tom HNS-u više ne bi bilo njih, ni Šukera, ni Vrbanovića,lažova Svetine ni tog HDZ-og opanka Kustića, niti njima sličnih. Uzalud im je je to sve, mogu nuditi što god hoće, kad im nije jasno da nisu bitne funkcije i pozicije nego da je bitno nešto sasvim drugo. Nek pogledaju Hajdukovu prezentaciju o ustroju HNS-a, ali ovaj put s razumijevanjem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 42 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 15/2/2018, 18:50

Desert_fox wrote:
Verbal Kint wrote:
fridrih_niche wrote:
Verbal Kint wrote:
fridrih_niche wrote:HNS je kriminalna hobotnica koja ce, prije ili posli, bit izvadjena iz mora i stavljena ispod peke...
<3
Ja obožavan kužinavat ribu ali brate mili ko bi to ija  :D
Te smradove bi možda najbolje bilo narizat, i pola nadit na parangal za ugore a pola stavit u vrše za škampe. Samo kurac bi išta peškali jer neće naša riba na škovace  :P
Al kakvu san beštiju ja sprema danas  love

Hajduk Split - Page 42 FB_IMG_1518633089102

Glavu i rep osika za juhu, ostalo isika na fete i u škrovadu. Od jučer poslipodne u pacu, danas pagala  :20
Izbili se, doslovno ist pit hajduk split  B-)
Sta si oovo kuva smrade jedan jel ovo ugor???
Ja san danas izija brujet od cileanskog bassa i sabljarke
Ova moja spremila danas za rucak satra san se od lipote.
Kuva talijanska zivina extra
Palamida enti gospu vlašku, kakav ugor.
A ona moja sila nečista iz slavonije.
Udala se ona u split i doša tako veliki petak, razumiš triba spremit ribu za obid.
Uzea na peškariji škarpinu, računan da naučin nušu kako se sprema brujet, govorin ženo aj ti je očisti dok ja isickan luk, zažutin kapulu i skuvan puru.
Kad ona isti sekund odma se ubola, nateka joj prst, za 5 minuti cila šaka, i manito žensko uzme je od bisa i zaiti u škovace.
Biži ća, dobro je nisan ubija. Od tada joj je strogo zabranjen pristup bilo kojoj ribi i gradelama.
I dan danas je znan uvatit kako mi žuga zbog ribe, ona bi mesa.
To ono ka kad je anđa vlajna spremila roku teletinu na badnjak, najjača scena najjače epizode najjače serije ikad igdi  :^0


_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 42 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 15/2/2018, 18:52

Anđa Vlajina!
<3
Bija san zaljubljen u Zdravku Krstulovic...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 42 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 15/2/2018, 21:22

Verbal Kint wrote:
Desert_fox wrote:
Verbal Kint wrote:
fridrih_niche wrote:
Verbal Kint wrote:
<3
Ja obožavan kužinavat ribu ali brate mili ko bi to ija  :D
Te smradove bi možda najbolje bilo narizat, i pola nadit na parangal za ugore a pola stavit u vrše za škampe. Samo kurac bi išta peškali jer neće naša riba na škovace  :P
Al kakvu san beštiju ja sprema danas  love

Hajduk Split - Page 42 FB_IMG_1518633089102

Glavu i rep osika za juhu, ostalo isika na fete i u škrovadu. Od jučer poslipodne u pacu, danas pagala  :20
Izbili se, doslovno ist pit hajduk split  B-)
Sta si oovo kuva smrade jedan jel ovo ugor???
Ja san danas izija brujet od cileanskog bassa i sabljarke
Ova moja spremila danas za rucak satra san se od lipote.
Kuva talijanska zivina extra
Palamida enti gospu vlašku, kakav ugor.
A ona moja sila nečista iz slavonije.
Udala se ona u split i doša tako veliki petak, razumiš triba spremit ribu za obid.
Uzea na peškariji škarpinu, računan da naučin nušu kako se sprema brujet, govorin ženo aj ti je očisti dok ja isickan luk, zažutin kapulu i skuvan puru.
Kad ona isti sekund odma se ubola, nateka joj prst, za 5 minuti cila šaka, i manito žensko uzme je od bisa i zaiti u škovace.
Biži ća, dobro je nisan ubija. Od tada joj je strogo zabranjen pristup bilo kojoj ribi i gradelama.
I dan danas je znan uvatit kako mi žuga zbog ribe, ona bi mesa.
To ono ka kad je anđa vlajna spremila roku teletinu na badnjak, najjača scena najjače epizode najjače serije ikad igdi  :^0

Prividjenja ti isusova  :cook

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 42 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/2/2018, 10:46

Mario Tičinović potpisao za Hajduk!


http://dalmatinskiportal.hr/sport/mario-ticinovic-potpisao-za-hajduk/28942

Vratija se Tić. Nekad veliki talent, bija je najmlađi debitan i strijelac za Hajduk (rekordi koje je kasnije samo Vlašić srušija) brzina, motoričnost, sasvim solidna tehnika, dobar udarac s obje noge. Iako nije skroz propa (skoro 100 nastupa za danski Nordsjaelland, bio prvak, igrao LP, te preko 70 nastupa za belgijski Lokeren) ima je sve da postane klasan vezni/krilni igrač što na kraju nije posta, a na Poljud se vrača kao desni bek!?!

Svojedobno kao mlad igrač Hajduka osim talenta pokaza je da više volija čašicu i noćni život nego trening, to ga je sigurno koštalo bolje karijere dosad. Informacije govore da je danas drugačiji čovjek, vodi uredan život (žena, dica) i dolazi na pozicciju koja je Hajduku ionako ranjiva gdje su Tudor i Juranović, a Fran je duže ozlijeđen. Posudba do lita uz mogućnost otkupa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 42 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/2/2018, 10:52

Naš Hajduk: Projekt navijača Hajduka ZA SVA VRIMENA najbolji u 2017. godini!


Na završnom danu IMPACT konferencije održanoj u Muzeju suvremene umjetnosti u Zagrebu, projekt Udruge Naš Hajduk – ˝ZA SVA VRIMENA˝osvojio je dvije nagrade – titulu najbolje zamišljene i odrađene društveno korisne kampanje u 2017. godini.

http://www.nogometplus.net/index.php/domaci_nogomet/nas-hajduk-projekt-navijaca-hajduka-za-sva-vrimena-najbolji-2017-godini/


:tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 42 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/2/2018, 11:23

Ako je smanjija alkohol, možda i bude nesto od njega...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 42 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/2/2018, 17:50

Hajduk Split - Page 42 Img-2013
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 42 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/2/2018, 18:06

Zar Dinamo nije najkatolicanskiji klub na svitu?
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 42 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/2/2018, 19:12

Dinamo je svet sam po sebi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 42 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 16/2/2018, 20:10

isključivi krivac wrote:
Verbal Kint wrote:

Mada su se pokušaji komunikacije s njihove strane u zadnje vrime vidimo intenzivirali pa su poslali onog kustića u ispipavanje terena za novi pokušaj mirenja a i neki dan na ćakuli smo iz prve ruke saznali da su nan ispod banka nudili brda i doline, sve redom rukovodeća mista u savezu, samo da šutimo i više ne talasamo.
Valjda misleći da smo mi ka oni osiječki i riječki kmetovi koje kupe mistom u odboru za hitnost ili oni jadnici od 5. do 10. mista koji se prodaju za 10 baluna, plaćene pripreme i ostanak u ligi
Da, priko Kustića su odlučili srediti stvar,što je on sam potvrdio zadnjih dana u par navrata s tom pričom, a kao naglašava bilo je grešaka i s strane saveza i slično. Najjače su pak one njegove:"nazvao sam Kosa, čestitao na pobijedi" i slične gluposti. Njima nikako nije jasno da Hajduk neće niti ga mogu kupiti, ni novcem ni pozicijom, jedino rješenje da usvoje Hajdukove zahtjeve, a oni to neće napraviti jer onda tu u tom HNS-u više ne bi bilo njih, ni Šukera, ni Vrbanovića,lažova Svetine ni tog HDZ-og opanka Kustića, niti njima sličnih. Uzalud im je je to sve, mogu nuditi što god hoće, kad im nije jasno da nisu bitne funkcije i pozicije nego da je bitno nešto sasvim drugo. Nek pogledaju Hajdukovu prezentaciju o ustroju HNS-a, ali ovaj put s razumijevanjem.
Da on napiše da je jučer jeo govna, ti bi napisal da su baš i tebi bila fina.  jocolor

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 42 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 16/2/2018, 22:13

fridrih_niche wrote:Zar Dinamo nije najkatolicanskiji klub na svitu?
:D
Naravno da je. Kad je Hajduk napravija malu kapelicu na Poljudu, Zdravko Mamić je vođen onom "ne bu mene niko jebal" poentirao da će i on za Dinamo na Maksimiru napraviti kapelicu, samo puno bolju, moderniju, raskošniju, veću, da će biti najbolja. Tako i bi. Što više novaca u nju uložiš, veći si katolik  lol!   :^0 :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 42 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/2/2018, 00:17

isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:Zar Dinamo nije najkatolicanskiji klub na svitu?
:D
Naravno da je. Kad je Hajduk napravija malu kapelicu na Poljudu, Zdravko Mamić je vođen onom "ne bu mene niko jebal" poentirao da će i on za Dinamo na Maksimiru napraviti kapelicu, samo puno bolju, moderniju, raskošniju, veću, da će biti najbolja. Tako i bi. Što više novaca u nju uložiš, veći si katolik  lol!    :^0 :D
:facepalm :facepalm :facepalm ...ovo nema nigdje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 42 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/2/2018, 00:53

Tommy R wrote:
isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:Zar Dinamo nije najkatolicanskiji klub na svitu?
:D
Naravno da je. Kad je Hajduk napravija malu kapelicu na Poljudu, Zdravko Mamić je vođen onom "ne bu mene niko jebal" poentirao da će i on za Dinamo na Maksimiru napraviti kapelicu, samo puno bolju, moderniju, raskošniju, veću, da će biti najbolja. Tako i bi. Što više novaca u nju uložiš, veći si katolik  lol!    :^0 :D
:facepalm :facepalm :facepalm ...ovo nema nigdje
:rofl Naravno da nema.
Samo znaš kaj, to kaj je vaš Mamić stvarno izjavija nešto u tom stilu. Nemoj me sad hvatati za svaku riječ, ali na presici je svojedobno najavija gradnju kapelice, a netko mu je spomenuo kako je Hajduk već ima, pa je nadodao da će njihova biti veća i modernija. :hail :hail :hail
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 42 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 42 of 50 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum