ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 7/1/2018, 22:02

fridrih_niche wrote:Ma neće nam niko pustit kup, jebe mi se za kup...
Al ovo je Ercegu zadnji vlak za dignit pare i nek nesto zaradi, zaslužija je...
;)
Erceg je realno za momčad značija više nego šta si mogu za njega dobiti. No on nije do sad zaradija neku lovu, ovo mu je zadnja prilika s obzirom na godine i sve ozljede koje je ima.
U ofenzivi imamo kvalitete, nek ulože taj novac u dva beka .

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/1/2018, 18:09

Hajduk Split - Page 36 File



:lell :lell :lell :lell :lell
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 22/1/2018, 18:05

Filipa liječnički pregled dijeli od transfera u Hajduk


Steliana Filipa, kapetana rumunjskog Dinama, samo liječnički pregled dijeli od transfera u Hajduk, potvrdili su informaciju trener bukureštanskog kluba Vasile Miriuță te sportski direktor Ionel Dănciulescu.

 
Trener je za telekomsport.ro izjavio:

“Želim Filipu da uspješno prođe liječnički pregled i da napravi dobar posao u Hajduku. On je bio naš kapetan, ali nadam se da nećemo osjetiti njegov odlazak. Imamo igrače koji ga mogu zamijeniti.”

Sportski direkor je pak za TV postaju Digi Sport rekao:

“Steliano Filip više nije igrač Dinama. U utorak će se priključiti Hajduku na pripremama u Antalyji. Želim mu se zahvaliti i poželjeti uspjeh u novom klubu, gdje će vjerujem postati ključan igrač.”

Digi Sport također donosi vijest da će Dinamu pripasti odšteta od 300.000 eura, a da će 23-godišnji lijevi bočni imati mjesečnu plaću od 20.000 eura. Filip je danas otputovao u Bukurešt, a već sutra se priključuje Hajduku na pripremama u Beleku.

http://www.nogometplus.net/index.php/domaci_nogomet/filipa-lijecnicki-pregled-dijeli-od-transfera-u-hajduk/

E da je sad vratiti/kupiti Mikanovića bila bi to respektabilna ekipa. Iako je plan tu forsirati pa prodati Tudora, a onda dovesti novog igrača.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 23/1/2018, 21:08

Bogami oni naš slovenac na golu ubija španjolce večeras, proglašen na kraju za igrača utakmice i skroz zakomplicira njihovu grupu

https://m.facebook.com/210690649326223/photos/a.210693232659298.1073741828.210690649326223/315618838833403/?type=3

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 23/1/2018, 21:30

Kad smo kod janeza, kaže telegraph jučer



A third-dan black belt in karate who has crossed the Sahara Desert four times by car and once on a motorbike, Ceferin was born in Ljubljana when Slovenia was still part of Yugoslavia and he grew up a supporter of Croatia’s Hajduk Split.



http://www.telegraph.co.uk/football/2018/01/22/aleksander-ceferin-black-belt-karate-dealt-big-blow-establishment/


Sad je jasno kako je uefa nama s onoliko debelim dosjeom posušila kaznu praznog poljuda ovo lito kontra brondbyja  :coffee

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 23/1/2018, 21:33

Hajduk je ciganski klub koji zna samo plakati.
Seljacki klub tocno sam ponosan sto navijam za Dinamo

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 25/1/2018, 15:45

VELIKO POJAČANJE 'BIJELIH': Mijo Caktaš se vratio u Hajduk!

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 25/1/2018, 17:11

O Miji Caktašu vjerujemo da sve znate, pa nećemo previše dužiti sa predstavljanjem.

Mijo ima 25 godina, a za Hajduk je debitirao 25. veljače 2012. godine protiv Istre. Do kolovoza 2013. godine bio je redovito jedan od najboljih igrača Hajduka, a onda se teško ozlijedio u U-21 reprezentaciji Hrvatske. Dugo se vraćao u staru formu, a definitivno se vratio dolaskom Damira Burića na klupu Hajduka. U toj polusezoni pod vodstvom Burića, u 28 utakmica zabio je čak 13 golova te je bio najbolji igrač i strijelac Hajduka. Odigrao je definitivno najbolju polusezonu u karijeri, oduševio je posebno igrama u kvalifikacijama za Europsku ligu te u derbiju na Maksimiru protiv Dinama gdje je odigrao nevjerojatno dobru utakmicu. Inače, zanimljivo da je u dresu Hajduka na Maksimiru protiv Dinama zabio čak 4 gola.

Za Hajduk je odigrao 134 utakmice, zabio je 39 golova te upisao 15 asistencija.

U zimskom prijelaznom roku 2016. godine za milijun eura otišao je u ruski Rubin Kazan. Uspio se odmah izboriti za standardnog igrača te je u 11 utakmica prve polusezone zabio jedan gol te upisao 2 asistencije.

Prošle sezone odigrao je 21 utakmicu, zabio dva gola i upisao dvije asistencije.

Ove sezone odigrao je 10 utakmica u jesenskoj polusezoni, zabio je dva gola i upisao tri asistencije. Znači, možemo reći da je uglavnom bio standardan u jakoj ruskoj momčadi nakon odlaska iz Hajduka.

Rubin je u velikim financijskim problemima te je nekoliko igrača napustilo klub jer nisu dobili plaću, među kojima je i Caktaš. Protiv Caktaša su najavili tužbu jer je otišao, ali tu je Mijo u prednosti.

Naravno, Mijo je imao jako puno interesa od klubove iz Europe, među kojima su Torino, PAOK, turski Sivvaspor... Hajduk je veliki posao radio u potpunoj tišini, bez ikakvih vijesti o Caktašu te je današnja vijest definitivno pozitivno iznenadila sve navijače Hajduka.

Mijo je sa 39 golova najbolji strijelac Hajduka u posljednjih 7 godina. Sa sedam golova u 22 utakmice nalazi se u top pet Hajdukovih strijelaca u europskim utakmicama. 2013. godine sa Hajdukom je osvojio Kup Hrvatske, nadamo se istom uspjehu 5 godina poslije.

Nakon Josipa Radoševića, Mario Branco je u Hajduk vratio i drugog dugopoljskog dragulja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 25/1/2018, 17:32

Koliki bi post tek bio da je pjesnik odlučio "dužiti" sa predstavljanjem.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 25/1/2018, 17:36

Drag mi je Caktas...
Ako bude u dobroj formi, onda ce bit pojačanje...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 25/1/2018, 17:44

fridrih_niche wrote:Drag mi je Caktas...
Ako bude u dobroj formi, onda ce bit pojačanje...
;)
Inače sam bija protiv toga da dovodimo novog veznjaka,ali kad se pružila prilika da Caktaš dođe besplatno, to se ne propušta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 25/1/2018, 21:00

https://www.youtube.com/watch?v=JiXpVRCZGRU&feature=youtu.be&t=5m46s

Vratija se taj lucidan igrač B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 25/1/2018, 23:01

isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:Drag mi je Caktas...
Ako bude u dobroj formi, onda ce bit pojačanje...
;)
Inače sam bija protiv toga da dovodimo novog veznjaka,ali kad se pružila prilika da Caktaš dođe besplatno, to se ne propušta.
Slazen se, jer je jos uvik mlad igrač...
Nije moga zaboravit igrat...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 25/1/2018, 23:09

fridrih_niche wrote:
isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:Drag mi je Caktas...
Ako bude u dobroj formi, onda ce bit pojačanje...
;)
Inače sam bija protiv toga da dovodimo novog veznjaka,ali kad se pružila prilika da Caktaš dođe besplatno, to se ne propušta.
Slazen se, jer je jos uvik mlad igrač...
Nije moga zaboravit igrat...
:D
Nije on loše igra u Rusiji, iako se u Rubinu dosta rotira, u dvi godine odigra je više od 40 utakmica, u jačoj, boljoj i kvalitetnijoj ligi. I zadnje kolu jeseni je igra i upisa asistenciju. Nije se njega Rubin odreka, nego se Caktaš odreka Rubina, prijavija ih je zbog neisplaćenih plača (upali su u neke financijske probleme). Pokazalo je dosta klubova interes za njega, neki su vjerojatno mogli platiti više, ali izabra je Hajduk i povratak doma, iako nije baš da sad ima ugovor za kikiriki kao nekoć :| , postaje najplaćeniji igrač.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 25/1/2018, 23:11

Dobro je, Hajduk lipo radi u miru i tišini...
Samo nek tako nastave...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 25/1/2018, 23:23

:mog

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 25/1/2018, 23:24

Ovo drkanje je u rangu sa Milim i predragim Predragom kad je onaj klosar ciknija

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 25/1/2018, 23:29

fridrih_niche wrote:Dobro je, Hajduk lipo radi u miru i tišini...
Samo nek tako nastave...
;)
Orjuna, ulica i fantomska komunistička udruga NH cheers lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 26/1/2018, 00:33

isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:Dobro je, Hajduk lipo radi u miru i tišini...
Samo nek tako nastave...
;)
Orjuna, ulica i fantomska komunistička udruga NH cheers lol!
Hajduk Split - Page 36 Ab3fbe10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 27/1/2018, 15:56

PropalI talenat

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 27/1/2018, 17:22

isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:Dobro je, Hajduk lipo radi u miru i tišini...
Samo nek tako nastave...
;)
Orjuna, ulica i fantomska komunistička udruga NH cheers lol!
Zaboravija si dica jugooficira  :raspa

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum