ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 5/11/2017, 15:43

Znaci, HDZ ti je u srcu...
Enough said...
I ja cu se povest za mudrom odlukom Ampera i ne diskutirat sa Mamicevim petokolonasem...
Adieu...
;)

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 5/11/2017, 15:55

fridrih_niche wrote:Znaci, HDZ ti je u srcu...
Enough said...
I ja cu se povest za mudrom odlukom Ampera i ne diskutirat sa Mamicevim petokolonasem...
Adieu...
;)
hdz mi nije u srci niti mi je bio..ali bog te jebo pa ne moze za sve kriv biti mamic,hdz...vec nesposobnost,neznanje i prodavanje demagogije na zidicu....a realno cek se dalmatinci dohvate tu slabo trava raste..ako cemo posteno od politicara preko javnih osoba kvazi poduzetnika i slicno..ajme...nikad gore drzava stala pod zadnja tri premijera dalmatinca plus jedan predsjednik...uzas
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 5/11/2017, 15:57

i sto bi rekao kolega pinoce splicanin sa vip-a ja nasin ne bi da da ni kokosinjac vode cega se dohvate razjebu,pokradu,neradnistvo zavlada,nered
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 5/11/2017, 15:58

dat medjimurcu,primorcu eventualno svabi i to je to...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 5/11/2017, 16:02

nasima dati uniformu i pusku,ribolovstvo i organizirat feste i sieste i to je to..sto dalje od njih vodjenje politike,biznisa,sportskih kolektiva..inace gore nego nakon atomske bombe ostanu posljedice
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 5/11/2017, 18:49

fridrih_niche wrote:
sitting_bull wrote:namišteno.

iz 1 u 2.

ulica zna posal.
Doceka si, a?
:D
A nisi bija tako brz kad je bilo ric o uhićenjima u Dinamu i ostalom kaleidoskopu negativnih pojava unutar tog lopovskog kluba...
Većina foruma ima takav modus operandi...
Silenzio stampa kad ne ide klubu za koji drukaju, a uključivanje iste sekunde kad susidu umre krava...
Standard...
;)
a e.

opet je mamić sve izrežirao, a vaša dica odigrala kako se šika.

ispraznim  blebetanjem o negativnostima u dinamu već godinama pokušavate skrenuti pozornost s đubra u vašem dvorištu.
sad se kora raspala i grubo vam je zavonjalo, al' ništa se promijeniti neće. nemate vi niti muda niti pameti realno sagledati stvari i suočiti se s tim.
ovo je samo jedna malo bučnija epizoda koja ništa neće promijeniti,
još 10-tak godina gutanja prašine iza dinama, rijeke i osijeka.

kaj se krave tiče: ne more mrtva krava dvaput krepat.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 5/11/2017, 18:54

Projiciraš...
Naime, ti već godinama pokušavaš skrenit pozornost s đubra u GNK Lopovu sa ispraznim blebetanjem o negativnostima u Hajduku...
To je tvoj modus operandi...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 5/11/2017, 21:48

Upravo i iskljućivo iz razloga da za svoje očajne rezultate i očajnu ekipu već više od 10 godina, uzroke tražite tamo gdje oni sigurno nisu, u Dinamu i Zagrebu i jeste tak' očajni. Da ste samo 10 % vremena od vremena koje ste potrošili na kmečanje i priviđenja u vidu bijelih miševa, te na titranje jaja onim nadrogiranim majmunima iz Torcide i udruge Naš Hajduk, iskoristili za rad sa nogometašima, sve bi to garantirano puno drugačije izgledalo. Ako si stvarno bio nekakav sportaš, kao što govoriš, onda moraš znati da ako uđeš u utakmicu sa unaprijed iskonstruiranim razlozima zašto si ju izgubio, ako ju izgubiš, ti ćeš takvu utakmicu u 90 % slučajeva izgubiti. I sve dok ne promijenite takav mentalni sklop ništa bolje od ovoga nemojte očekivati.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 5/11/2017, 21:54

fridrih_niche wrote:Projiciraš...
Naime, ti već godinama pokušavaš skrenit pozornost s đubra u GNK Lopovu sa ispraznim blebetanjem o negativnostima u Hajduku...
To je tvoj modus operandi...
;)
Ma ne triba se zamarati, mene uopće ne dira šta govore razno-razni pojedinci, pogotovo kad dolazi iz usta mamićevih kujica. Brinu me neki iz vlastitih redova.
Kad se smjenjivao Brbić i dovodio Kos, ja sam rekao da nisam zadovoljan tom odlukom, no borili smo se za demokraciju i to da navijači odlučuju, NO je odlučio kako je i smatram da su pogrišili. Ipak, dao sam priliku i NO i ovoj Upravi, tj. predsjedniku no eto nisu ostvarili ciljeve i ne rade dobro. Na stranu neke dobre stvari, s prvom momčadi su pogrišili totalno i to je jasno,a prva momčad je ogledalo kluba. Doći će novi ljudi, prije ili kasnije i triba ići dalje. Ono što je bitno, Hajduk je ipak sređen klub, nema financijskih problema. Kad dođu novi ljudi, ne bi bilo dobro da sve mijenjaju jer neke stvari uopće nisu loše (primjerice škola nogometa, ovo ulaganje u infrastrukturu).
Hajduk ide dalje, nema nikakvog kaosa, propadanja i sličnog. Triba se maksimalno spremiti za nastavak sezone, očito je da smo u borbi za to drugo misto, imamo kup ispred sebe. Zima mora biti bitna za selekciju i pripremu za europske utakmice i pokušaj ulaska u tu EL što bi puno značilo za klub! Prvo uz novog trenera jer je jasno da je Carillo izgubio konce u svlačionici i nije taj koji može prominiti stanje na bolje!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 5/11/2017, 22:06

I btw. nešto sam zaboravija napisati. Koliko se za vrime Brbića spominjala njegova plača (koja je bila oko 30 tisuća kuna) i koliko je prigovaralo na nju. A profesionalan i dobar rad zahtjeva i dobru plaču. Brbić je radija u uvjetima gotovo nikad gorim i ima je jebeno teško zadaću da spasi klub, i u tome je uspija, s Hajdukom ima i trofej i Hajduk je drža tu pri vrhu (s obzirom na dugove i jeftin budžet za prvu ekipu,ne bi to svakome uspilo). No problem je bila njegova plača, a taj oprezni Brbić je potpisiva oprezne ugovore, pazio je takoreći na svaki detalj i koliko sam upoznat nije platio nijednu otpremninu za trenera. Vrlo izvjesno da će Kos morati platiti za Carilla, platija je veliku otpremninu Pušniku, kad se zbroje te otpremnine iznos bi moga biti jednak Brbićevoj plači u jednom mandatu. Kad pogledaš malo šire, vidiš koliko je zapravo bio jeftin predsjednik!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 5/11/2017, 22:25

Onda Ivan Kos, predsjednik Uprave Hajduka, najblaže rečeno, prodaje maglu rečenicama tipa: „borili smo se hrabro“, „ova momčad sazrijeva, dogodine će biti bolje“, „hvala Torcidi, ti momci su zaslužni za sve“, „ne možemo se pomiriti s trećim mjestom“ i sl…
Dakle, radi sve ono što bi moglo kratkoročno ili srednjoročno upaliti navijačku masu, rasplamsati je najnižim strastima i homogenizirati, a sve kako bi učvrstio vlastitu poziciju. Nešto slično radio je prije KosaMarin Brbić plačući nakon utakmica, vrijeđajući sudce, Zdravka Mamića i dinamovce. Jer je znao da jedino i isključivo takvim populističkim metodama može kontinuirano održavati svoj publicitet i afirmirati se u fiktivnog „vođu“, „predvodnika potlačenih“ ili „pučkog glasnogovornika“. A to je ono što narodu treba. Međutim jedan i drugi znaju da sudci ne mogu toliko griješiti, da Hrvatski nogometni savez, ma koliko nesređen bio, ne može utjecati na ishod utakmica. Čak naprotiv, od toga i nemaju  interesa, a naročito u posljednje vrijeme kada se bave problemima u vlastitom dvorištu.


Zar je, dakle, problem otvoreno stati pred novinare i „muški“ kazati: „Ljudi loši smo, nemamo resurse, nemamo etabliranu omladinsku školu, nemamo infrastrukturu i u konačnici nemamo igru i dok je tako možemo se boriti za treće, eventualno drugo mjesto na Nisu imali hrabrosti za takav pothvat koji bi mogao realno kristalizirati njihov stvaran utjecaj, moć i ugled kojeg uživaju na čelnim klupskim funkcijama. Kako je vrijeme prolazilo, činilo se da je njihov jedini problem stanoviti strah  od Torcide i udruge „Naš Hajduk“, skupinama koje su monopolizirale ljubav nad klubom odnosno participiraju u njegovom vlasničkom udjelu.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 6/11/2017, 00:10

Hajduk je kokos bez glave i repa

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19983
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 6/11/2017, 00:20

fridrih_niche wrote:Projiciraš...
Naime, ti već godinama pokušavaš skrenit pozornost s đubra u GNK Lopovu sa ispraznim blebetanjem o negativnostima u Hajduku...
To je tvoj modus operandi...
;)
već godinama ti ukazujem kako lopovi ulaze u hajduk kao u javnu kuću i izlaze kad pokupe lovu i ostave izjeban klub.

godinama ukazujem kako velika većina vas to vidi i uredno i dalje žmiri i fanatično podržava svakog novog lopova koji zasjedne na čelo hajduka.

koji god dan da ti to kažem, nije bitno da l' je to nakon što vas porazi i ponizi rudeš, ili je to nako što vam dinamo uvali 4 komada, ili vas rijeka pregazi lakše nego plitak potok, svaki taj dan je stanje u hajduku isto i svaki taj dan ste u istom kurcu samo se mijenja retorika kojima pojedina ekipa koja trenutačno na vrhu u hajduku hipnotizira zaluđenu masu koja sebe naziva torcida, ili naš hajduk, ili samo navijačima hajduka.

sereš po dinamu, a trebalo vam je 12 godina da počnete kopirati ono što je dinamo već etablirao kao vrhunski proizvod: školu nogometa.

govoriš o negativnostima u dinamu, a taj isti dinamo je od ulaganja u svoju školu nogometa kroz transfere inkasirao novac od kojeg živi i koji mu osigurava budućnost.
čak i da je netko uzeo više nego mu pripada, uzeo je od onoga što je dinamo sam zaradio.
nasuprot tome hajduk je uzeo od države, od grada splita, od naivnih zaljubljenika u klub koji su kupovanjem dionica mislili kako spašavaju hajduk, a napunili su džepove likovima koji su ih gledali u oči i lagali dok su praznili hajdukovu kasu.

seronjo usrani, taj modus operandi nisi uočio?
svjesno si pustio  da te godinama varaju?

i još imaš obraza nekom nešto spočitavati i pridikovati.

idiot.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 6/11/2017, 09:28

oeose carillo i branco..ajd prvi mozda i niej toliki krivac..on ej trener za poslozenu momcad..ovaj drugi..je dobrim dijelom krivac..kog ej sve dovodio ajme..a bogami ne sumnjam da je iz toga pobirao dobre postotke..i sad se trebas rjesiti 50% njegovih igraca da bi napravio mujesta drugim igracima ako nista bar ono motiviranijim...a vjerojatno bar od dijela 'pojacanja' i kvalitetniji...nađes ih u hajduku b sigurno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 6/11/2017, 10:41

Zanimljive su opservacije Savjetnikovih dupelizaca i marioneta...
Kako pršte dobre namjere prema Hajduku iz njihovih upisa...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 6/11/2017, 11:01

fridrih_niche wrote:Zanimljive su opservacije Savjetnikovih dupelizaca i marioneta...
Kako pršte dobre namjere prema Hajduku iz njihovih upisa...
;)
a tko ima losu namjeru bar sto s etice hajdukovih navijaca?...pa i corava koka vidi da ovo definitivno ne stima..branco je utukao lovu na 'pojacanja' koja da su vrijedili kako ej neko rekao ostali bi igrati u 2,3 njemackoj,nizozemskoj,spanjolskoj ligi koje uzgred nisu slabije od hrvatske lige dapace..a sigurno i bolej placaju..carillo?...nije on los trener ali za hajduk u ovakvom stanju nije...on ej trener za psolozene momcadi koje imaju glavu i rep...njega mi je i najvsie zao..zrtva je spleta losih poteza i okolnosti...kos?....predjsednik ili 'predsjednik' koji ej zadnja dva,tri mjeseca boravio vecinom u osijeku i druzio se se osjeckim funkcionerima kluba..nije nelegitimno ali odaje sumnju...ciji ej to u stavri covjek...neki vele sirkanov..ne bi vise nista zacudilo...2/3 uprave zivi van splita konkretnije u zagrebu...sto u međuvremenu rade s kim kontaktiraju pitaj boga...uglavnom sportski plan je veliko NULA..jebote oni cigani su dva pet puta duzniji do hajduka ali na sportskom planu pet puta uspjesniji i bolje igrace dovode mislčim na strance..ovo ide za zvezdu..makniti s eod demagogije,gledati sebe a manje u druga dvorista..rad i samorad prvenstveno na sporstkom polju sa strucnjacima koji imaju kvalitetu i uspjeh ce doci pa i doza srece..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 6/11/2017, 11:15

Gasi klub...opet "vizionarska" promjena trenera u pola sezone...nema smisla ovo vise...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 6/11/2017, 11:19

jasambrend wrote:Gasi klub...opet "vizionarska" promjena trenera u pola sezone...nema smisla ovo vise...
ma joj nije kriv klub..jednostavno nema kvalitete u vođenju kluba....ili ako imas one koji se kuze u nogomet onda imaju neki drugi feler(konoba,kafic) a s druge strane imas one koji imaju mozda volju ali znanje im je oskudno ili ga nemaju...i tako vec puno godina...nego jasambrand odgovorio sam ti na ono pitanje na pdf povijest
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 6/11/2017, 11:27

jasambrend wrote:Gasi klub...opet "vizionarska" promjena trenera u pola sezone...nema smisla ovo vise...
Bolje mijenjati sad nego na zimu, novi trener ima vrimena za viditi situaciju, kadar koji ima i ono što treba. Branco je također na izlazu,ostat će neko vrime, ali očigledno ne dugo. Promjene su bile nužne. Nitko ne traži da budeš prvi, igraš EL (ok, imaš te ambicije) ali ovo je previše i ljudi u struci su krivi. Ni Kos kao najodgovorniji neće još dugo. U manje od godine dana on je pristojnu lovu potrošio na otpremnine trenerima. Ja ne očekujem da budemo prvi (niti u ovom HNL-u bar do promjena ne možemo biti) ali očekujem neki napredak,makar mali. Sportska politika je promašaj, previše dovedenih igrača sa strane, zatvorena vrata novim mladim igračima (novom Vlašiću, Baliću, Pašaliću) a rezulltat je takoreći još gori. Ako ostvariš rezultat i napredak, nitko ti neće pitati gdje su mladi igrači, ovako...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 6/11/2017, 11:34

Ocigledno onda steka komunikacija negdje...jer ako su postavljeni odredeni ciljevi koji se ne.slijede, koji kurac se onda gubi cijela sezona ponovno za presaltavanje...ne znam, brijem da se nakon dopadljivih igara u kolovozu I transfera Vlasica, islo malo grlom u jagode, a Hajduk sigurno nema kadar za borbu za vrh...medutim imam osjecaj da je Carillu to netko postavio kao imperativ, nekako mi se cini da on najmanje zasluzuje biti skartan jer od govana ne mozes napraviti bogznasto, a u Hajduku danas svega I svacega ima, a pocevsi od vratara neki nisu ni za Solina...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 6/11/2017, 11:43

jasambrend wrote:Ocigledno onda steka komunikacija negdje...jer ako su postavljeni odredeni ciljevi koji se ne.slijede, koji kurac se onda gubi cijela sezona ponovno za presaltavanje...ne znam, brijem da se nakon dopadljivih igara u kolovozu I transfera Vlasica, islo malo grlom u jagode, a Hajduk sigurno nema kadar za borbu za vrh...medutim imam osjecaj da je Carillu to netko postavio kao imperativ, nekako mi se cini da on najmanje zasluzuje biti skartan jer od govana ne mozes napraviti bogznasto, a u Hajduku danas svega I svacega ima, a pocevsi od vratara neki nisu ni za Solina...
..carillo mozda nije ni bio svjestan u kakvu je kasetu brokava upao...on ej ok trener ali za poslozenu i sistematiziranu momcad...ovako vjerojatno doveden na poznatu sprehu tipa..'publika,atmosfera,ambicije i slicno vec viđeno'...a branco mu utrpao u momcad ono sa likovima kojima je hajduk usputna stanica jer su ozljeđeni,rezrve u drugoligaskim i treceligaskim momcadima portugala,spanjolske,njemacke,nizozemske...ili dovede almeidu pri zalasku karijere koji ej vise ozlijeđen(?) nego sto vidi travnjak..ne znam ni di su nasli ovog branca po kojoj ej on preporuci pak dosao..znam da je radio kao menađer u klubovima portugala ala cibalia,ponikve,sibenik
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98987
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum