ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 7/7/2017, 09:42

Bivsi igraci Hajduka bas ne vjeruju svom klubu.'Puno se prica a rezultati su na kapaljku,svaka cast na promicji,marketingu i slicno ali glavne stvari se događaju na terenu i oni odlucju da li klub ide gore ili ce tavoriti u prosjecnosti' slicnih su razmisljanja u posljednje vrijeme oni koji su nosili dres hajduka kroz razlicita vremena(Mate Baturina,Stipe Pletikosa,Tomislav Erceg,Blaz Sliskovic,Josko Jelicic,Milan Rapaic,Zoran Vulic,Drazen Muzinic) oni naglasavaju da ima pomaka u nekim segmentima poput menađmenta,priblizavnja navijacima ali najvazniji segment koji određuje klub a to su igraci,natjecateljski karakter su i dalje niskog inteziteta i tu je vrlo malo pomaka u zadnjih nekoliko godina.Kako su naglasili mogu razumjeti da je tako bilo kad je klub imao financijsku krizu a sad kad se stanje na tom polju popravilo opet nema zeljenih rezultata te naglasavaju da neki imaju izgovore da je europa vaznija za klub nego prvenstvo i bilo bi to nekakvo opravdanje da su rezultati u europi zadovoljavajuci ali nisu da bi pokrili opravdanje za ne bas dobre rezultate u prvenstvu s obzirom na renome Hajduka.

vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 7/7/2017, 09:51

..bolje receno budimo iskreni osim iznimaka u globalu hajduk nema puno ljudi koji imaju nogomet u malom prstu...jedne godine ima s problem sa napadacima druge sa obranom evo trece sa veznim redom....fali ta sistematika u hajduku..ako su sistematicni u menađmentu onda je upravo mozda i najvazniji sistematicki segment zakazao onaj igracki...ili se ne mogu pronaci kvalitetni ljudi,struka koji bi konacno napravili dobru sistematizaciju igrackog i svekolikog drugog kadra
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 7/7/2017, 12:13

vuksadinare wrote:..bolje receno budimo iskreni osim iznimaka u globalu hajduk nema puno ljudi koji imaju nogomet u malom prstu...jedne godine ima s problem sa napadacima druge sa obranom evo trece sa veznim redom....fali ta sistematika u hajduku..ako su sistematicni u menađmentu onda je upravo mozda i najvazniji sistematicki segment zakazao onaj igracki...ili se ne mogu pronaci kvalitetni ljudi,struka koji bi konacno napravili dobru sistematizaciju igrackog i svekolikog drugog kadra
A što ti znači ovo "nogomet u malo prstu"?
U nogometnu školu su dovedeni brojni treneri koji su se dokazali u drugim sredinama, doveden je sportski direktor koji je radio u klubu s limitiranim financijama i dva puta skupa s ostalima ušao u EL, doveden je trener koji je radio i bio u stožeru s svjetski poznatim trenerima Sousom i Pochettinom, trener koji je bio prvak Mađarske iako je njegova momčad bila daleko od favorita. Samo, trener je doša prije malo više od pola godine, sportski direktor lani, a nitko ne da vremena.
Lani je došao Futač i postao najplaćeniji igrač, ove sezone je tek treči jer više imaju Radošević i ovaj španjolac. Povećavaju se plače, počelo se ulagati u A momčad, a rezultat toga ne može doći preko noći. Ovaj put kojim je Hajduk krenija je spor i dug, to ponavljamo cijelo vrijeme, a ovi bivši igrači što se javljaju, a neki od njih su sudjelovali u devastaciji kluba, neki mirno gledali. Kaže ono govno Štimac da evo već 5-6 godina od udruge "Naš Hajduk" a da nema velikog pomaka, nema trofeja. Da je bilo prije 5-6 godina krenuti od nule, pitam se gdje bi Hajduk bio danas, a ne da su izgubili 5-6 godina na preživljavanje i saniranje štete koju su napravili taj Štimac i njemu slični...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 7/7/2017, 13:14

isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:..bolje receno budimo iskreni osim iznimaka u globalu hajduk nema puno ljudi koji imaju nogomet u malom prstu...jedne godine ima s problem sa napadacima druge sa obranom evo trece sa veznim redom....fali ta sistematika u hajduku..ako su sistematicni u menađmentu onda je upravo mozda i najvazniji sistematicki segment zakazao onaj igracki...ili se ne mogu pronaci kvalitetni ljudi,struka koji bi konacno napravili dobru sistematizaciju igrackog i svekolikog drugog kadra
A što ti znači ovo "nogomet u malo prstu"?
U nogometnu školu su dovedeni brojni treneri koji su se dokazali u drugim sredinama, doveden je sportski direktor koji je radio u klubu s limitiranim financijama i dva puta skupa s ostalima ušao u EL, doveden je trener koji je radio i bio u stožeru s svjetski poznatim trenerima Sousom i Pochettinom, trener koji je bio prvak Mađarske iako je njegova momčad bila daleko od favorita. Samo, trener je doša prije malo više od pola godine, sportski direktor lani, a nitko ne da vremena.
Lani je došao Futač i postao najplaćeniji igrač, ove sezone je tek treči jer više imaju Radošević i ovaj španjolac. Povećavaju se plače, počelo se ulagati u A momčad, a rezultat toga ne može doći preko noći. Ovaj put kojim je Hajduk krenija je spor i dug, to ponavljamo cijelo vrijeme, a ovi bivši igrači što se javljaju, a neki od njih su sudjelovali u devastaciji kluba, neki mirno gledali. Kaže ono govno Štimac da evo već 5-6 godina od udruge "Naš Hajduk" a da nema velikog pomaka, nema trofeja. Da je bilo prije 5-6 godina krenuti od nule, pitam se gdje bi Hajduk bio danas, a ne da su izgubili 5-6 godina na preživljavanje i saniranje štete koju su napravili taj Štimac i njemu slični...
...ipak dvije godine se 'slaze' ekipa...a trebali smo bar negdje napraviti iskorak..u kupu recimo olako ispadamo...nismo ako vec ne za prvo mjesto konkuretni ni za drugo mjesto..a u eropi ni makac od drugog,treceg pretkola..mislim da s etu ne radi toliko o igracima..nego ne znam kako bih rekao..mentalnom problemu..previse kemijanja...evo ide treca sezona i ne mozes se vise vaditi 'nije bitno'..zasto?..pa zato sto su dvije pa i tri godine vec duzi period..ne radi se o dva ili tri mjeseca..iapk se nakon dvije gdoine moralo nekog iskustva nakupiti..izanalizirati...da bi se napravio iskorak vise...nitko ne trazi da odmas budes prvak ili uletis u EL..ali bar da uhvatis zadnje pretkolo ili ozbiljnije konukriras za osvajanje kupa to bi trebao biti ipak neka ozbiljna ambicija i plan..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 7/7/2017, 14:16

Mate Baturina porucio upravi Hajudka:'Mozda vi niste losi ali oprostite ne vjerujem vam godine iskustva..'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 7/7/2017, 15:04

Mate Baturina:'Ne,nisam ogorcen na Hajduka to je moj klub ali slobodno se izrazim ovakvim modelom upravljanja kluba ne vidim sporstku buducnost svoje djece.Tu najmanje ima ljudi sa sportskim motivima odnosno rekao bi ne vidim tu previse sportskih ambicija onih koji upravljaju klubom.Pa pobogu Hajduk je sportski kolektiv i Hajduk mora biti ponajprije uspjesan na sportskom i takmicarskom polju,rezultati su ti koji određuju sudbinu igraca i kluba ali ispada da ej ljudima u klubu i oko kluba sve drugo vaznije nego uspjeh koji ce klub ostvariti na sportskim terenima.Dosta mi je vise bilo slusati da je uvijek netko drugi kriv.Ako ispadnes da ne podcjenjujem klubove tamo od nekih klubova gdje im pola momcadi radi u tvornici ne mozes govoriti o 'uspjehu' i 'ambicijama'.Zao mi je ja svoju djecu ne zelim vidjeti u prosjecnosti',pomalo ogorceno je zakljucio svoje rijeci Mate Baturina
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 7/7/2017, 17:58

svi bježe iz hajduka
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 7/7/2017, 19:24

vuksadinare wrote:
isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:..bolje receno budimo iskreni osim iznimaka u globalu hajduk nema puno ljudi koji imaju nogomet u malom prstu...jedne godine ima s problem sa napadacima druge sa obranom evo trece sa veznim redom....fali ta sistematika u hajduku..ako su sistematicni u menađmentu onda je upravo mozda i najvazniji sistematicki segment zakazao onaj igracki...ili se ne mogu pronaci kvalitetni ljudi,struka koji bi konacno napravili dobru sistematizaciju igrackog i svekolikog drugog kadra
A što ti znači ovo "nogomet u malo prstu"?
U nogometnu školu su dovedeni brojni treneri koji su se dokazali u drugim sredinama, doveden je sportski direktor koji je radio u klubu s limitiranim financijama i dva puta skupa s ostalima ušao u EL, doveden je trener koji je radio i bio u stožeru s svjetski poznatim trenerima Sousom i Pochettinom, trener koji je bio prvak Mađarske iako je njegova momčad bila daleko od favorita. Samo, trener je doša prije malo više od pola godine, sportski direktor lani, a nitko ne da vremena.
Lani je došao Futač i postao najplaćeniji igrač, ove sezone je tek treči jer više imaju Radošević i ovaj španjolac. Povećavaju se plače, počelo se ulagati u A momčad, a rezultat toga ne može doći preko noći. Ovaj put kojim je Hajduk krenija je spor i dug, to ponavljamo cijelo vrijeme, a ovi bivši igrači što se javljaju, a neki od njih su sudjelovali u devastaciji kluba, neki mirno gledali. Kaže ono govno Štimac da evo već 5-6 godina od udruge "Naš Hajduk" a da nema velikog pomaka, nema trofeja. Da je bilo prije 5-6 godina krenuti od nule, pitam se gdje bi Hajduk bio danas, a ne da su izgubili 5-6 godina na preživljavanje i saniranje štete koju su napravili taj Štimac i njemu slični...
...ipak dvije godine se 'slaze' ekipa...a trebali smo bar negdje napraviti iskorak..u kupu recimo olako ispadamo...nismo ako vec ne za prvo mjesto konkuretni ni za drugo mjesto..a u eropi ni makac od drugog,treceg pretkola..mislim da s etu ne radi toliko o igracima..nego ne znam kako bih rekao..mentalnom problemu..previse kemijanja...evo ide treca sezona i ne mozes se vise vaditi 'nije bitno'..zasto?..pa zato sto su dvije pa i tri godine vec duzi period..ne radi se o dva ili tri mjeseca..iapk se nakon dvije gdoine moralo nekog iskustva nakupiti..izanalizirati...da bi se napravio iskorak vise...nitko ne trazi da odmas budes prvak ili uletis u EL..ali bar da uhvatis zadnje pretkolo ili ozbiljnije konukriras za osvajanje kupa to bi trebao biti ipak neka ozbiljna ambicija i plan..
Nije istina da se dvije godine slaže ekipa, momčad.Prošle godine se počela slagati momčad, i uz minimalne promjene (radošević umjesto jeffa, nijemac umjesto kvesića i ovaj španjolac kao pojačanje za stopera). Dakle lani se počelo, istina sezona nije bila dobra i izbor trenera Pušnika nije bio dobar, na proliće je to puno bolje izgledalo, sad ćemo viditi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 7/7/2017, 19:31

vuksadinare wrote:Mate Baturina:'Ne,nisam ogorcen na Hajduka to je moj klub ali slobodno se izrazim ovakvim modelom upravljanja kluba ne vidim sporstku buducnost svoje djece.Tu najmanje ima ljudi sa sportskim motivima odnosno rekao bi ne vidim tu previse sportskih ambicija onih koji upravljaju klubom.Pa pobogu Hajduk je sportski kolektiv i Hajduk mora biti ponajprije uspjesan na sportskom i takmicarskom polju,rezultati su ti koji određuju sudbinu igraca i kluba ali ispada da ej ljudima u klubu i oko kluba sve drugo vaznije nego uspjeh koji ce klub ostvariti na sportskim terenima.Dosta mi je vise bilo slusati da je uvijek netko drugi kriv.Ako ispadnes da ne podcjenjujem klubove tamo od nekih klubova gdje im pola momcadi radi u tvornici ne mozes govoriti o 'uspjehu' i 'ambicijama'.Zao mi je ja svoju djecu ne zelim vidjeti u prosjecnosti',pomalo ogorceno je zakljucio svoje rijeci Mate Baturina
Sve ok, svatko ima pravo na svoje mišljenje, no ovo priča čovjek koji je prije 2 godine odveo svoje sinove iz Hajduka u RNK Split,Hajduka koji je u omladinskoj školi odma do Dinama koji ima puno bolje uvjete i izdvaja više novca,iz omladinske škole koja je i ove sezone ostvarila sasvim pristojne uspjehe i uzela neke trofeje, odveo je u prosječni RNK Split gdje su mu sinovi igrali s puno slabijim suigračima u omladinskoj školi nego li je to ona Hajduka,da bi na kraju sam klub takoreći propao. Dvije godine gubitak za njegove sinove, pa mu priča baš i ne drži vodu...

Btw. Priča da ne viruje ljudima u Hajduku, a virova je Žužulima...  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by nowitzki 7/7/2017, 23:45

Evo i neki carbonari da je dosao u hajduk, stari moj kojim pravcem ide hajduk
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by nowitzki 7/7/2017, 23:45

Ovo je i meni koji nevolim hajduk zalosno vise za gledat
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by nowitzki 7/7/2017, 23:46

Ampere posto se ti bavis financijama u klubovima, koliki budjet je imao hajduk prosle i koliko ce imat ove sezone?
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 7/7/2017, 23:47

nowitzki wrote:Ovo je i meni koji nevolim hajduk zalosno vise za gledat
:tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 7/7/2017, 23:47

nowitzki wrote:Ampere posto se ti bavis financijama u klubovima, koliki budjet je imao hajduk prosle i koliko ce imat ove sezone?
Dovoljan ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by nowitzki 7/7/2017, 23:49

Ne ozbiljno me zanima koliki hajduk ima godisnji budzet
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 7/7/2017, 23:50

nowitzki wrote:Ne ozbiljno me zanima koliki hajduk ima godisnji budzet
Ozbiljno odgovaram: dovoljan ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by nowitzki 7/7/2017, 23:53

Ti koji se volis razbacivat brojkama na sve strane i stalno pises o financijama nemozes mi na naj jednostavnije pitanje odgovorit, pa ok
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 7/7/2017, 23:54

nowitzki wrote:Ti koji se volis razbacivat brojkama na sve strane i stalno pises o financijama nemozes mi na naj jednostavnije pitanje odgovorit, pa ok
Znam, ali ne mogu se sad sjetiti ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 8/7/2017, 05:57

isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:Mate Baturina:'Ne,nisam ogorcen na Hajduka to je moj klub ali slobodno se izrazim ovakvim modelom upravljanja kluba ne vidim sporstku buducnost svoje djece.Tu najmanje ima ljudi sa sportskim motivima odnosno rekao bi ne vidim tu previse sportskih ambicija onih koji upravljaju klubom.Pa pobogu Hajduk je sportski kolektiv i Hajduk mora biti ponajprije uspjesan na sportskom i takmicarskom polju,rezultati su ti koji određuju sudbinu igraca i kluba ali ispada da ej ljudima u klubu i oko kluba sve drugo vaznije nego uspjeh koji ce klub ostvariti na sportskim terenima.Dosta mi je vise bilo slusati da je uvijek netko drugi kriv.Ako ispadnes da ne podcjenjujem klubove tamo od nekih klubova gdje im pola momcadi radi u tvornici ne mozes govoriti o 'uspjehu' i 'ambicijama'.Zao mi je ja svoju djecu ne zelim vidjeti u prosjecnosti',pomalo ogorceno je zakljucio svoje rijeci Mate Baturina
Sve ok, svatko ima pravo na svoje mišljenje, no ovo priča čovjek koji je prije 2 godine odveo svoje sinove iz Hajduka u RNK Split,Hajduka koji je u omladinskoj školi odma do Dinama koji ima puno bolje uvjete i izdvaja više novca,iz omladinske škole koja je i ove sezone ostvarila sasvim pristojne uspjehe i uzela neke trofeje, odveo je u prosječni RNK Split gdje su mu sinovi igrali s puno slabijim suigračima u omladinskoj školi nego li je to ona Hajduka,da bi na kraju sam klub takoreći propao. Dvije godine gubitak za njegove sinove, pa mu priča baš i ne drži vodu...

Btw. Priča da ne viruje ljudima u Hajduku, a virova je Žužulima...  :D
mate baturina je vlaj ko i zuzuli..a ko ce virovat nego svoj svome... :) ...drugo mate baturina je stradao kao i njegova obitelj u domovinskom ratu jer je on iz vrlike..i sad da on dicu da tamo orjuni i livima... :) ...nece ici da suho zlato bacas
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 8/7/2017, 06:32

...i ne podcjenjivati mamica..itekako je sposoban uciniti velike probleme u hajduku i oko hajduka...dokaz je i ovo pravi egzodus mladih igraca iz hajduka u dinamo koji ce se sigurno nastaviti..a bit ce tu jos i drugih stvari...zivi bili pa vidjeli...i nemojte reci da politika nece ili hoce...hoce...hoce..i to vrlo zajebano...umisliti si da imas apsolutnu podrsku je majka svih zajeba
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 8/7/2017, 06:38

sad ce iskljucivikrivac...'kakve probleme'...dovoljno da ti stalno uzima ponajbolje igraca iz mladjih kategorija gubis temelje u prvom redu financijske jer ipak klub najvise zivi od prodaje kvalitetnih igraca..mamicevi pronadju nezadovoljne roditelje i lijepo ih obrade i tocka...i zato sam rekao da bi kos javno trebao reci i poruciti roditeljima..onima kojima nije intetes hajduk a zele da samo iskoristiti neka ne dovode djecu..pa makar imali samo deset igraca u mladjim kategorijama ali deset cistih
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 3 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum