pa imas zicara ako di na sajmovima..ocito ti nsii bio na jednom osim mozda tamo gdje sajam jahti...ali na ovim sajmovima dgje se prodaje sve i svasta..tesko.. Basketball

Ja sam bio na sajmovima di ljudi nešto prodaju, ne žicaju. Ako je tebi to isto, šta da ti kažem Basketball
Guest
Guest

Post by Guest 3/8/2017, 23:50

Eto, pao je Brondby. Rekao bi da je najbolja momčad koju smo izbacili zadnjih ohoho godina, što ne znači da je ovo neki mega uspjeh već činjenica da je današnji Hajduk bolji, ozbiljniji nego je to bio zadnjih možda i 10 godina. Sve to od kad ulica vodi klub, kako neki laprdaju.

Brondby, ponovit ću ozbiljna momčad, nam u dvije utakmice nije zabio, nisu ni imali neke prave prilike, a kad se sitim vremena kad bi nam i amateri stvarali probleme... Koliko neki igrači bolje izgledaju pod pravim trenerom, dokaz da nije sve tako crno lani bilo niti je Hajduk imao nakupinu antitalenata, nego nije imao trenera. U play offu sve ovisi koja dobijemo, ali triba probati uči u tu EL, ka šta sam reka glavni i najvažniji cilj...

Post by vuksadinare 4/8/2017, 07:06

isključivi krivac wrote:Začepilo usta vuku koji je zagovara juriš od prve minute. To je upravo ono što su danci očekivali i htjeli. Ko što sam rekao, igrati normalno bez bezglavog napadanja, naravno ne se ni samo braniti i rezultat je tu!
jbg,,moram se tjesiti ako bi slucajno ispali..priprema terena za svaki slucaj.. :) .....bolje biti euforican nakon utakmice..
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Post by vuksadinare 4/8/2017, 07:07

steta sto necemo biti nositelji....volio bi zvezdu..sa njiam smo imali uvijek pozitivan skor.. Basketball
vuksadinare
vuksadinare

2015-09-08

Post by vuksadinare 4/8/2017, 07:45

nekako ima osjecaj da ce neki nas klub izvuci srpski..osim rijeke....tri hrvatska i dva srpska....tesko za izbjec..

Post by Guest 4/8/2017, 11:08

Ne baljezgaj. Nije to stvar euforije, pripreme terena, nego si zagovara sasvim krivu taktiku. Nije Hajduk izgubija 2:0 u Danskoj da mora loviti rezultat i juriti od prve minute, nego je strpljivo igrao, tražio gol,ali pametno.

Last edited by isključivi krivac on 4/8/2017, 11:14; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest

Post by Guest 4/8/2017, 11:09

U ždrijebu posljednjeg kruga doigravanja za skupine Europske lige Hajduk se nalazi u grupi 2, a potencijalni protivnici su: