ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Murskom Središću mijenjaju ime Ulice Tita u Ulicu Republike Hrvatske

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

U Murskom Središću mijenjaju ime Ulice Tita u Ulicu Republike Hrvatske - Page 4 Empty Re: U Murskom Središću mijenjaju ime Ulice Tita u Ulicu Republike Hrvatske

Post by Eva_ 28/6/2017, 16:38

Olimpijske igre u genocidu. U Murskom Središću mijenjaju ime Ulice Tita u Ulicu Republike Hrvatske - Page 4 1f600

Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

U Murskom Središću mijenjaju ime Ulice Tita u Ulicu Republike Hrvatske - Page 4 Empty Re: U Murskom Središću mijenjaju ime Ulice Tita u Ulicu Republike Hrvatske

Post by Guest 28/6/2017, 17:03

Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Eva_ wrote:U deželi ne bu izmjena.
Antifašizam je u Sloveniji nešto sasvim drugo od onoga šta ste vidili po bosanskim gudurama.
Ne šlepajte se...eventualno ga je kod vas bilo u Dalmaciji i Istri, ostalo nema veze sa antifašizom.
Šlepanje komunizma uz antifašizam jednostavno ne prolazi ...barem ne u našem zapadnom svijetu.

slovenski  antifašisti su bili najučinkovitiji u pospremanju ustaša i belogardejaca.
Učinkovitiji su bili istarski, možda za to što je više kraška i ima puno više foibi... :]
Od Teznog do Tokija, sama jama. 

U Murskom Središću mijenjaju ime Ulice Tita u Ulicu Republike Hrvatske - Page 4 Rapunzel-emoticon
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Murskom Središću mijenjaju ime Ulice Tita u Ulicu Republike Hrvatske - Page 4 Empty Re: U Murskom Središću mijenjaju ime Ulice Tita u Ulicu Republike Hrvatske

Post by Guest 28/6/2017, 17:28

dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:Zašto "Republike"? Zašto ne "Nezavisne države"
ni ti nisi bolji od Sorače...isti materijal
Ja ni nisam rekao da sam bolji. Materijal bi ipak trebala da opipaš da bi ga ocenila.
ponudi Sori pipanje, em joj taj materijal odgovara, em nikakav već dugo nije ni opipala, pa će biti sretna.
Iz ovoga treba da zaključimo da ti redovno pipaš i još plus udaraš Sori recke?

ne pada mi na pamet, tetka Četka se već nebrojeno puta sama ispovjedila, kao da to koga zanima.
al eto, zbog učestalog opetovanja ostaje u ušima..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Murskom Središću mijenjaju ime Ulice Tita u Ulicu Republike Hrvatske - Page 4 Empty Re: U Murskom Središću mijenjaju ime Ulice Tita u Ulicu Republike Hrvatske

Post by kic 28/6/2017, 17:35


U Murskom Središću mijenjaju ime Ulice Tita u Ulicu Republike Hrvatske - Page 4 Img_2010
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48024
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

U Murskom Središću mijenjaju ime Ulice Tita u Ulicu Republike Hrvatske - Page 4 Empty Re: U Murskom Središću mijenjaju ime Ulice Tita u Ulicu Republike Hrvatske

Post by Guest 28/6/2017, 17:37

Eva_ wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
ni ti nisi bolji od Sorače...isti materijal
Ja ni nisam rekao da sam bolji. Materijal bi ipak trebala da opipaš da bi ga ocenila.
ponudi Sori pipanje, em joj taj materijal odgovara, em nikakav već dugo nije ni opipala, pa će biti sretna.
Iz ovoga treba da zaključimo da ti redovno pipaš i još plus udaraš Sori recke?
affraid
kaje, bi i ti volila pipati? stani u red iza tetke Četke, nije džango cicija, viš da svako malo nudi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Murskom Središću mijenjaju ime Ulice Tita u Ulicu Republike Hrvatske - Page 4 Empty Re: U Murskom Središću mijenjaju ime Ulice Tita u Ulicu Republike Hrvatske

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum