ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a - Page 2 Empty Re: Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a

Post by govinda 25/6/2017, 13:16

Ne znam za koga radi Hassan Haidar Diab, ali znam da Hassan ne zna o čemu priča i najbolje bi bilo da nas poštedi svojih srpsko-hrvatskih udbaških subverzija… Ima li neko da kaže Hassanu da nas ostavi na miru… Da mu kaže da on ništa ne razumije… Njegova tumačenja stanja u Bosni su u najmanju ruku smiješna… To što se predstavlja da je musliman lažni novinar Hassan nema pravo da pljuje po islamu i muslimanima u Bosni

Pročitajte više na: https://m.vecernji.hr/vijesti/hassan-haidar-diab-bih-islamski-radikalizam-terorizam-1178512 - m.vecernji.hr

E jes mu zaprijetio :)

govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a - Page 2 Empty Re: Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a

Post by jastreb 25/6/2017, 18:33

BH muslimani pripadaju hanefijskom mezhebu i to je islamsko učenje koje promovira toleranciju.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a - Page 2 Empty Re: Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a

Post by govinda 25/6/2017, 18:55

Ja samo znam da je nas hodza, kad je cuo da u Saudiji zene ne smiju voziti auto, rekao: Ja budala... :))))

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a - Page 2 Empty Re: Mustafa Cerić i Bošnjaci prijete linčom novinaru VL-a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum