ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dan drzavnosti

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

dan drzavnosti Empty dan drzavnosti

Post by debotoijusto 25/6/2017, 11:17

Obilježavajući 26. obljetnicu od proglašenja neovisnosti i suverenosti Hrvatske državni se vrh danas uputio na svetu misu u Zagrebačku katedralu, a među njima su bili predsjednica Republike Kolinda Grabar-Kitarović, predsjednik Hrvatskog sabora Gordan Jandroković i predsjednik Vlade Andrej Plenković.

Kako piše N1, tijekom mise koju je predvodio kardinal Josip Bozanić predsjednici je pozlilo, a isto javlja i Nova TV, koja navodi da je predsjednica napustila misu.
Glasnogovornik Ureda predsjednice Luka Đurić kazao je kako je predsjednici pozlilo vjerojatno zbog problema s vratnom kralježnicom te će stoga preskočiti prijem u Islamskom centru, ali svečani prijem koji organizira u 18:30 povodom Dana državnosti trebao bi se održati u skladu s planovima.

Glasnogovornik je za N1 rekao da je sada 'sve u redu'.

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/predsjednici-pozlilo-na-misi-povodom-dana-drzavnosti-napustila-katedralu-glasnogovornik-njezina-ureda-to-je-vjerojatno-zbog-problema-s-kraljeznicom/6301476/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30572
2014-04-12


Back to top Go down

dan drzavnosti Empty Re: dan drzavnosti

Post by debotoijusto 25/6/2017, 11:19

previse masnog jucer i +beskonacno danas s prstohvat dosade s oltara bozanica
da kraljeznica , koga ovi pituraje
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30572
2014-04-12


Back to top Go down

dan drzavnosti Empty Re: dan drzavnosti

Post by Guest 25/6/2017, 11:19

pozlilo? neka, neka treba da joj malo pozli. prije par dana je požderala 100 kila ćevapa...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dan drzavnosti Empty Re: dan drzavnosti

Post by debotoijusto 25/6/2017, 11:25

sretno svima koji slave
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30572
2014-04-12


Back to top Go down

dan drzavnosti Empty Re: dan drzavnosti

Post by debotoijusto 25/6/2017, 11:30

Prema izvješćima lokalnih medija, Erdoganu je u nedjelju tijekom molitve u povodu Ramazanskog bajrama pozlilo.
- Imao sam malo problema s krvnim tlakom, to je povezano s dijabetesom od kojeg bolujem, rekao je Erdogan.

eto , sad treba provjerit jel vucicu dobro 
ako vec ljudi pickice i maloumni mozda priroda u obliku vrucine/vlage pripomogne
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30572
2014-04-12


Back to top Go down

dan drzavnosti Empty Re: dan drzavnosti

Post by Guest 25/6/2017, 11:54

pitanje članu zločinačke organizacije: imaš li majku ili te zmija okotila??? sretan dan "državnosti" zločinačkoj.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dan drzavnosti Empty Re: dan drzavnosti

Post by jastreb 25/6/2017, 11:55

Sad sam baš prolazio malim mistom i uočio da su zastave na kućama istakli isključivo Bosanci,članovi HDZ-a.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

dan drzavnosti Empty Re: dan drzavnosti

Post by jastreb 25/6/2017, 11:57

debotoijusto wrote: Predsjednici-pozlilo-na-misi-za-domovinu
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

dan drzavnosti Empty Re: dan drzavnosti

Post by debotoijusto 25/6/2017, 12:02

jastreb wrote:Sad sam baš prolazio malim mistom i uočio da su zastave na kućama istakli isključivo Bosanci,članovi HDZ-a.

ne vrijedjaj , objesio sam zastavu i ima jos 2-3 u ulici , desavanja trenutno nema , jbg. vani + beskonacno , mali ducan radi...
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30572
2014-04-12


Back to top Go down

dan drzavnosti Empty Re: dan drzavnosti

Post by jastreb 25/6/2017, 12:11

debotoijusto wrote:
jastreb wrote:Sad sam baš prolazio malim mistom i uočio da su zastave na kućama istakli isključivo Bosanci,članovi HDZ-a.

ne vrijedjaj , objesio sam zastavu i ima jos 2-3 u ulici , desavanja trenutno nema , jbg. vani + beskonacno , mali ducan radi...
Nisam imao namjeru ikoga vrijeđati,već sam samo komentirao trenutno stanje u malome mistu. Dakle uočio sam sveukupno 4(slovima četiri)zastave i sve to na kućama Hrvata iz Bosne,i uz to i članova općinske organizacije Hrvatske demokratske zajednice.

Na jednoj kući su bile dvije zastave.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

dan drzavnosti Empty Re: dan drzavnosti

Post by Guest 25/6/2017, 12:14

Pa u vrijeme Juge,na svakoj kuci je bila izvjesena zastava Hrvatske,kad je bio neki praznik...tesko si mogao vidjeti neku kucu bez zastave...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dan drzavnosti Empty Re: dan drzavnosti

Post by debotoijusto 25/6/2017, 12:15

jastreb wrote:
debotoijusto wrote:
jastreb wrote:Sad sam baš prolazio malim mistom i uočio da su zastave na kućama istakli isključivo Bosanci,članovi HDZ-a.

ne vrijedjaj , objesio sam zastavu i ima jos 2-3 u ulici , desavanja trenutno nema , jbg. vani + beskonacno , mali ducan radi...
Nisam imao namjeru ikoga vrijeđati,već sam samo komentirao trenutno stanje u malome mistu. Dakle uočio sam sveukupno 4(slovima četiri)zastave i sve to na kućama Hrvata iz Bosne,i uz to i članova općinske organizacije Hrvatske demokratske zajednice.

Na jednoj kući su bile dvije zastave.

to stereo hrvat
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30572
2014-04-12


Back to top Go down

dan drzavnosti Empty Re: dan drzavnosti

Post by jastreb 25/6/2017, 12:18

pismejker wrote:Pa u vrijeme Juge,na svakoj kuci je bila izvjesena zastava Hrvatske,kad je bio neki praznik...tesko si mogao vidjeti neku kucu bez zastave...
Svaka je zgrada imala stanara zaduženog za zastave. U mojoj zgradi u RI to je bio gospon Frane. Iznad ulaza u zgradu bilo je postolje sa tri cijevi ( i danas stoji undje) zašarafljeno za betonsku terasu i tu bi Frane uoči praznika istaknuo zastave SFRJ,SRH,te SKJ koja je vavijek bila u sredini.

U centru Rijeke uz tri spomenute zastave vijorila se i talijanska zastava sa zvijezdom,te plavo-bijela zastava Grada Rijeke.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

dan drzavnosti Empty Re: dan drzavnosti

Post by debotoijusto 25/6/2017, 12:23

pismejker wrote:Pa u vrijeme Juge,na svakoj kuci je bila izvjesena zastava Hrvatske,kad je bio neki praznik...tesko si mogao vidjeti neku kucu bez zastave...
istina no vise to drustvena rutina koju smo zagubili nekako zadnjih godina sto isto cudno pored ovolikog drzanja za prsa pokazno na svakom koraku
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30572
2014-04-12


Back to top Go down

dan drzavnosti Empty Re: dan drzavnosti

Post by jastreb 25/6/2017, 12:25

debotoijusto wrote:
pismejker wrote:Pa u vrijeme Juge,na svakoj kuci je bila izvjesena zastava Hrvatske,kad je bio neki praznik...tesko si mogao vidjeti neku kucu bez zastave...
istina no vise to drustvena rutina koju smo zagubili nekako zadnjih godina sto isto cudno pored ovolikog drzanja za prsa pokazno na svakom koraku
Gleč. Radi se o temu da masa ljudi nema pojma koji je danas dan. Ono 30.svibnja se znalo,a umjesto tog 30.svibnja imamo nekakav dan državnosti i dan neovisnosti. Ljudima se to malo smućkalo.

Dočim se zastave za Dan Oluje puno više ističu.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

dan drzavnosti Empty Re: dan drzavnosti

Post by debotoijusto 25/6/2017, 12:36

jastreb wrote:
debotoijusto wrote:
pismejker wrote:Pa u vrijeme Juge,na svakoj kuci je bila izvjesena zastava Hrvatske,kad je bio neki praznik...tesko si mogao vidjeti neku kucu bez zastave...
istina no vise to drustvena rutina koju smo zagubili nekako zadnjih godina sto isto cudno pored ovolikog drzanja za prsa pokazno na svakom koraku
Gleč. Radi se o temu da masa ljudi nema pojma koji je danas dan. Ono 30.svibnja se znalo,a umjesto tog 30.svibnja imamo nekakav dan državnosti i dan neovisnosti. Ljudima se to malo smućkalo.

Dočim se zastave za Dan Oluje puno više ističu.

sto imas znati , drzavni je praznik obisis zastavu  :D
velika je kazna ako zastave nema ( nikad cuo da netko platio ) i nije propisanih dimenzija/obiljezja ( moja nije , kako nitko ne kontrolira nemam namjeru dodatnog troska )
isto tako dobro dodje u obrani od susjeda koji imaju previse slobodna vremena i crkvene naljepnice na vratima , ima zastavu-nas je  B-)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30572
2014-04-12


Back to top Go down

dan drzavnosti Empty Re: dan drzavnosti

Post by Eroo 25/6/2017, 12:38

debotoijusto wrote:sretno svima koji slave
Sretno i vama, luzerima....
Nije beg cicija. :clown
Eroo
Eroo

Posts : 74407
2016-07-22


Back to top Go down

dan drzavnosti Empty Re: dan drzavnosti

Post by jastreb 25/6/2017, 12:38

debotoijusto wrote: crkvene naljepnice na vratima ,
U ovoj kući se ne psuje. Sekte-u ovoj kući žive katolici i vaši nas razgovori ne zanimaju.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

dan drzavnosti Empty Re: dan drzavnosti

Post by darth_vader 25/6/2017, 12:41

Debo...zakamuflirana orjuna... hexer dobro da si se izdao, sad su nam sumnjivi svi koji obise zastavu, a da nije pir il' novorođeno muško...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

dan drzavnosti Empty Re: dan drzavnosti

Post by debotoijusto 25/6/2017, 12:50

jasambrend wrote:Debo...zakamuflirana orjuna... hexer dobro da si se izdao, sad su nam sumnjivi svi koji obise zastavu, a da nije pir il' novorođeno muško...

ako zelim bit subverzivan obisin naopako pa pozdravljam s faljen iss
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30572
2014-04-12


Back to top Go down

dan drzavnosti Empty Re: dan drzavnosti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum