ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HNL 2017/2018

Page 30 of 50 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next

Go down

HNL 2017/2018 - Page 30 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Jack Torrance 28/10/2017, 19:13

Pirotehnika: Prije početka utakmice Torcida pali veći broj baklji, a u 5′ aktivira dva topovska udara, u 11′ i 21′ pali 1 dimnu i 1 signalnu baklju.

U 24′ aktiviraju 1 topovski udar, a u 39′ aktiviraju 5 petardi, pale 2 baklje bengalke i aktiviraju topovski udar.

U 54′ upaljena je 1 dimna baklja, potom u 66′ upaljuena bengalka.

U 67′ pale 23 baklje bengalke pa u 68′ 18 bengalki i jedan topovski udar, te potom u 69′ 10 bengalki. Deseci upaljenih bengalki bačeno je na tartan stazu, a nekoliko njih palo je i na teren.

U 70′ upaljene su 2 bengalke, u 71′ 2 bengalke, u 75′ 2 bengalke, u 76′ 2 bengalke i u 85′ 1 bengalka.

U vrijeme paljenja baklji Torcida desetak minuta pjeva pjesmu: „oj Zdravko, Zdravko (Mamić) Cigane, tko te ubije heroj postane“.

U 72′ započinje naizmjenično skandiranje Torcide zajedno sa navijačima istočne tribine pjevanjem stare komunističke pjesme “visoke peći”. Torcida na sjeveru započinje sa “visoke peći”, a istok odgovara “potpaljujem ja”. Sjever (Torcida) pjeva „dva reda koksa“, a istočna „četiri purgera“, itd. Slijedi sjever  „purger se dere aaaaa; istok „bit će pečenja; radujem se ja“.


stara komunistička  :roflrofl :roflrofl

sritan ti 67-i, torco moja 


Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 30 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 28/10/2017, 19:30

Verbal Kint wrote:Nakon pročitanih zadnjih par stranica mogu samo reć da ovi amper mora da je neki prosvjetni djelatnik u stvarnom životu.
Jer drukčije nema šanse da neko ima ovoliko strpljenja s debilima
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 30 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Zeko 28/10/2017, 19:33

fridrih_niche wrote:Vise san ja u svojih 36 godina života radija, nego sta si ti u svojih 60 godina...
I to duplo...
Majku ti jeben u usta, smeće marionetsko...
;)
Nisi se ti umoran od rada vode napija nikad u životu. Čuješ me ? Nikada. Jebo ti pas mater u sred smrdljive pičke, gnjido tovarska.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 30 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 28/10/2017, 19:34

Je, Amper stvarno ima čelične živce...
I ima volje uvjeravat ekipu u nesto sta ovi ni mrtvi be bi priznali...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 30 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 28/10/2017, 19:38

Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:Vise san ja u svojih 36 godina života radija, nego sta si ti u svojih 60 godina...
I to duplo...
Majku ti jeben u usta, smeće marionetsko...
;)
Nisi se ti umoran od rada vode napija nikad u životu. Čuješ me ? Nikada. Jebo ti pas mater u sred smrdljive pičke, gnjido tovarska.
Rektumasu, začepi labrnju i budi kuco...
Mater ti jeben šugavu, da ti nema turizma u Dalmaciji i Istri, kruva bi cila država bila gladna...
Al kurca ti ne kužiš, ionako živiš ispod umjetnog baluna i niti ne vidiš realan svit oko sebe...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 30 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Zeko 28/10/2017, 19:56

Je, gnjido tovarska. Imali bi vi lijenčine kurac a ne turizam da vam Zagreb sve to dolje nije izgradio. A i sada uz sve to, vi bi najsretniji bili da se turisti pojave dolje na recepciji, plate pansion za 10-15 dana i odu doma. Samo da ne morate ništa raditi, a ti im stojiš na čelu kolone, govno tovarsko.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 30 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 28/10/2017, 23:02

Verbal Kint wrote:Nakon pročitanih zadnjih par stranica mogu samo reć da ovi amper mora da je neki prosvjetni djelatnik u stvarnom životu.
Jer drukčije nema šanse da neko ima ovoliko strpljenja s debilima
:D :tu
Dobra ti je. Premda ovaj prvi dio nije baš točan, a drugi da imam strpljenja s debila, to jest. Nekad i previše :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 30 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 28/10/2017, 23:04

Verbal Kint wrote:Pirotehnika: Prije početka utakmice Torcida pali veći broj baklji, a u 5′ aktivira dva topovska udara, u 11′ i 21′ pali 1 dimnu i 1 signalnu baklju.

U 24′ aktiviraju 1 topovski udar, a u 39′ aktiviraju 5 petardi, pale 2 baklje bengalke i aktiviraju topovski udar.

U 54′ upaljena je 1 dimna baklja, potom u 66′ upaljuena bengalka.

U 67′ pale 23 baklje bengalke pa u 68′ 18 bengalki i jedan topovski udar, te potom u 69′ 10 bengalki. Deseci upaljenih bengalki bačeno je na tartan stazu, a nekoliko njih palo je i na teren.

U 70′ upaljene su 2 bengalke, u 71′ 2 bengalke, u 75′ 2 bengalke, u 76′ 2 bengalke i u 85′ 1 bengalka.

U vrijeme paljenja baklji Torcida desetak minuta pjeva pjesmu: „oj Zdravko, Zdravko (Mamić) Cigane, tko te ubije heroj postane“.

U 72′ započinje naizmjenično skandiranje Torcide zajedno sa navijačima istočne tribine pjevanjem stare komunističke pjesme “visoke peći”. Torcida na sjeveru započinje sa “visoke peći”, a istok odgovara “potpaljujem ja”. Sjever (Torcida) pjeva „dva reda koksa“, a istočna „četiri purgera“, itd. Slijedi sjever  „purger se dere aaaaa; istok „bit će pečenja; radujem se ja“.


stara komunistička  :roflrofl :roflrofl

sritan ti 67-i, torco moja 

Sritan rođendan velikoj TORCIDI.
I poruka igračima sutra: SAMO POBJEDA. Ako ne pobjede sutra sve skupa (igrače, struku pa i one na katu) pošteno udriti po takujinu!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 30 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Zeko 28/10/2017, 23:54

Verbal Kint wrote:Pirotehnika: Prije početka utakmice Torcida pali veći broj baklji, a u 5′ aktivira dva topovska udara, u 11′ i 21′ pali 1 dimnu i 1 signalnu baklju.

U 24′ aktiviraju 1 topovski udar, a u 39′ aktiviraju 5 petardi, pale 2 baklje bengalke i aktiviraju topovski udar.

U 54′ upaljena je 1 dimna baklja, potom u 66′ upaljuena bengalka.

U 67′ pale 23 baklje bengalke pa u 68′ 18 bengalki i jedan topovski udar, te potom u 69′ 10 bengalki. Deseci upaljenih bengalki bačeno je na tartan stazu, a nekoliko njih palo je i na teren.

U 70′ upaljene su 2 bengalke, u 71′ 2 bengalke, u 75′ 2 bengalke, u 76′ 2 bengalke i u 85′ 1 bengalka.

U vrijeme paljenja baklji Torcida desetak minuta pjeva pjesmu: „oj Zdravko, Zdravko (Mamić) Cigane, tko te ubije heroj postane“.

U 72′ započinje naizmjenično skandiranje Torcide zajedno sa navijačima istočne tribine pjevanjem stare komunističke pjesme “visoke peći”. Torcida na sjeveru započinje sa “visoke peći”, a istok odgovara “potpaljujem ja”. Sjever (Torcida) pjeva „dva reda koksa“, a istočna „četiri purgera“, itd. Slijedi sjever  „purger se dere aaaaa; istok „bit će pečenja; radujem se ja“.


stara komunistička  :roflrofl :roflrofl

sritan ti 67-i, torco moja 

Koji si pak ti idiot, bog te jebo ? Dosta su ova 2 stalna tovarska idiota na forumu, a sad si se i ti kao treći pojavio.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 30 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by FRANK 29/10/2017, 00:04

Ovaj verbalni zakintos mi smrdi na nekog poznatog forumasa.
Nego di je novitzki...
Cestitke najvecem hrvatskom klubu na pobjedu neka se titula vrati di i pripada ...
Sveto ime Dinamo

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 30 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by FRANK 29/10/2017, 00:06

Zeko wrote:Je, gnjido tovarska. Imali bi vi lijenčine kurac a ne turizam da vam Zagreb sve to dolje nije izgradio. A i sada uz sve to, vi bi najsretniji bili da se turisti pojave dolje na recepciji, plate pansion za 10-15 dana i odu doma. Samo da ne morate ništa raditi, a ti im stojiš na čelu kolone, govno tovarsko.
Mada ni sam nevolim u najmanju ruku ove iz nas hajduk jer su zlo ali otkud tebi to da je zagreb nesto nama izgradio.
Moj caca je dalmos mater hercegovka i bogami nesicam se da in je zagreb ista izgradio u splitu i promajni. Munchen da ali zagreb niposto ne . Ne laprdaj

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 30 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by FRANK 29/10/2017, 00:11

Samo ovima iz naseg hajduka je vec po njihovoj staroj navici dinamo privilegiran cin dinamovi igraci pridju centar naa hajdukovoj strani. Ako u hns lezi sve najgore u hr nogometu sasvin je jasno da bi se i ta fantomska udruga ili zlocinacka organizacija zvana nas hajduk sluzila istim sredstvima kao i maksimirski serif.
Ovo nije torcida. Torcida je nesto drugo srce hrvatstva ova udruga nas hajduk je iskonsko zlo. Dalmatinac sam i dinamovac ali po krvi nemogu mrziti hajduka niposto jer bi time mrzio i dida i mater i strica i sestre sve odreda hajdukovce ali nas hajduk Velikom Hajduku nanosi samo zlo.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 30 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 29/10/2017, 01:18

Desert_fox wrote:Samo ovima iz naseg hajduka je vec po njihovoj staroj navici dinamo privilegiran cin dinamovi igraci pridju centar naa hajdukovoj strani. Ako u hns lezi sve najgore u hr nogometu sasvin je jasno da bi se i ta fantomska udruga ili zlocinacka organizacija zvana nas hajduk sluzila istim sredstvima kao i maksimirski serif.
Ovo nije torcida. Torcida je nesto drugo srce hrvatstva ova udruga nas hajduk je iskonsko zlo. Dalmatinac sam i dinamovac ali po krvi nemogu mrziti hajduka niposto jer bi time mrzio i dida i mater i strica i sestre sve odreda hajdukovce ali nas hajduk Velikom Hajduku nanosi samo zlo.
NH je nastao iz Torcide.

Da se NH služila istim sredstvima kao maksimirski šerif, naravno da nikako ne stoji. Za razliku od njega, udruga je osnovana s ciljem da se u prvom redu makne politika iz Hajduka, da se maknu nesposobni i da se daje mogućnosti članovima kluba da biraju vodstvo kluba (točnije NO) po demokratskom principu i jasnim načelima pa ako ne može svatko doći na tu funkciju.

Uglavnom da ne duljim, a pisao sam ti i prije, skroz drugačija i suprotna načela i sredstva koja ima maksimirski šef koji je zavladao na dobro poznat način, a pritom uskratio pravo glasa članovima udruge građana, a istu koristio za stjecanje vlastite imovine. NH i maksimirski šef su nebo i zemlja, dva različita pola, tako da... Informiraj se malo,kad već ne znaš ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 30 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by FRANK 29/10/2017, 01:59

Sad objasni genije objasni akk mozes sta je to hajduku donio NH. znas sta nista... samo jad i cemer su donili realno govoreci najslavnijem i najpopularnijem hrvatskom klubu. Odgovorno kao zakleti dinamovac ne boys nego dinamovac tvrdin da vam po slavi moj klub nije do kolina.
Al taj NH je hajduk realno pretvorio u klub kojemu je 3.misto realnost. Rijeka vam je bauk postala .imate marketing za hrvatske uvjete da padnes na guzicu clanova imate za popizdit na svakom koraki se vidi prisutnost hajduka. Pa moja mater kupije hajducku manistru 2 puta nefiljno od cetine i sve to stoji ali di su te pare??? Osim sto taj olos iz NH niz placa ulaznice nit clanarine redovito hajduku isposluje 20000 kuna kazni zbog pirotehnike. Inace otvoreno podrzavam pirotehniku ali ako neide neide. I ako time stetis svome klubu u koga se zaklinjes zasto to radis. Stvar je u licemjerju sinko. Bitno je nadrogirati se vikati Forza Hajduk jebati mater dinamu rijeci i svima. Znam i svjestan sam da je HNS zlo koje triba odstraniti. Ali jeli vam bas Hns kriv sto niste u stanju prodati ni najboljeg igraca za vise od 10 milja dok dinamo panjine daje za tu lovi. Jeli bas modric tolika panjina pa je namjedtaljkom otisao u spzrse za 23 milje i danas je uvjerljivo najbolji igrac reala. Tko je kriv hajduku sto nije vidio da je modric igracina. Itd. Di su pare hajduku ampere jeli ili mozda zavrsise u temeljima velebne vile doticnog gospodina Rilova.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 30 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 29/10/2017, 02:31

Desert_fox wrote:Sad objasni genije objasni akk mozes sta je to hajduku donio NH. znas sta nista... samo jad i cemer su donili realno govoreci najslavnijem i najpopularnijem hrvatskom klubu. Odgovorno kao zakleti dinamovac ne boys nego dinamovac tvrdin da vam po slavi moj klub nije do kolina.
Al taj NH je hajduk realno pretvorio u klub kojemu je 3.misto realnost. Rijeka vam je bauk postala .imate marketing za hrvatske uvjete da padnes na guzicu clanova imate za popizdit na svakom koraki se vidi prisutnost hajduka. Pa moja mater kupije hajducku manistru 2 puta nefiljno od cetine i sve to stoji ali di su te pare??? Osim sto taj olos iz NH niz placa ulaznice nit clanarine redovito hajduku isposluje 20000 kuna kazni zbog pirotehnike. Inace otvoreno podrzavam pirotehniku ali ako neide neide. I ako time stetis svome klubu u koga se zaklinjes zasto to radis. Stvar je u licemjerju sinko. Bitno je nadrogirati se vikati Forza Hajduk jebati mater dinamu rijeci i svima. Znam i svjestan sam da je HNS zlo koje triba odstraniti. Ali jeli vam bas Hns kriv sto niste u stanju prodati ni najboljeg igraca za vise od 10 milja dok dinamo panjine daje za tu lovi. Jeli bas modric tolika panjina pa je namjedtaljkom otisao u spzrse za 23 milje i danas je uvjerljivo najbolji igrac reala. Tko je kriv hajduku sto nije vidio da je modric igracina. Itd. Di su pare hajduku ampere jeli ili mozda zavrsise u temeljima velebne vile doticnog gospodina Rilova.
Nadorbio si svega i svačega, ali dobro.
Je, netko je krvi što Modrić nije došao u Hajduk, ali eto taj netko je radio u Hajduku puno prije nego se NH pojavija. Tako da je bespotrebno o tome pričati u kontekstu priče oko udruge NH!
Di je para? Pa eto, dobar dio love (od kad je NH i ovog briranja NO) je otiša u vračanje dugova, love danas ima, ne previše ali je ima. Nema više blokiranog računa (ko što je nekom nedavno blokiralo) nema više dugova (ko što neki iz lijepe riječke priče imaju, osvojili naslov na dug,pa će to morati platiti, kako vidit ćemo), budžet prve ekipe je povećan u odnosu na lani, klub je sređeniji nego ikad i to je pravi put. Uspjeh će doći, prije ili kasnije. A pod uspjeh ne mislim na HNL, nego na to da Hajduk počme redovito igrati tu EL ligu, malo fali, jedan dobar rezultat pa da se uđe u tu ligu di bi Hajduk ima šta pokazati, "nabiti" koeficijent pa će biti lakše plasirati svake sljedeće sezone.

HNL će me ozbiljnije zanimati (kao natjecanje gdje možemo biti prvi) tek kad se se očisti sva ta močvara (a pitanje je kad će se očisiti). Samo zadnji primjer di je Hajduk moga doći na 4 boda od Dinama, a više od te činjenice je to šta bi se ekipa digla puno psihički i motivacijski nakon što je ista ipak pala ispadanjem iz Europe, te gubitkom dva ponajbolja igrača (Vlašić-prodaja, Futac-ozljeda) pobjedom nad Dinamom, ali na kraju svega primiš gol u 89-oj za 1:1 iz zaleđa koje je onaj sudac triba viditi u Maksimiru, a ne samo na Poljudu! To je samo jedan primjer, ima ih koliko oćeš. Hajduk mora biti dva puta bolji od Dinama da uzme naslov, em zbog sudaca, me zbog toliko gostovanja koje ima (dok se Dinama često po misec ipo-dva ne miće iz Zagreba) em zbog toga što svi idu na nož protiv Hajduka, a neki igraju trening utakmice protiv Dinama (prvenstveno se odnosi na Lokomotivu).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 30 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by sitting_bull 29/10/2017, 11:43

naš hajduk je osnovalo društvo na čelu s ljubom pavasovićem Viskovićem kako bi preuzeli hajduk, ili barem upravljali hajdukom iz sjene i pri tome ubirali vrhnje dok se poljud hrani kiselim mlijekom.
zato se glavni vođe našeg hajduka skrivaju kao zmija noge iza likova koji glumataju da su face.
dok je našeg hajduka ni dinamo niti rijeka nemaju brige, a uskoro će i Osijek prepišati ostatke ostataka hajduka.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 30 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 29/10/2017, 12:00

Desert_fox wrote:
Nego di je novitzki...
Nowitzki čeka utakmicu s PAOK-om lol!
Rijeci se događa točno ono što sam predvidio, dakle značajan pad. Kad sam pričao o tome prošlu zimu i prije pola godine, onda sam bio jalan tovar, nowtizki se smijao i slično. 
Onaj njihov Mišković je zadnjih dana stalno po medijima, priča o nekakvom preslagivanju u Rijeci, neće još o detaljima, ali od svega je spominjao i samoodrživost. Valjda je svima jasno da Rijeka nema 10 % potencijala da bude samoodrživa a ujedno i konkurentna za vrh i Europu (niti imaju toliku bazu navijača, niti potencijal u članovima i marketingu, niti pošten stadion kao primjerice Hajduk. Evo sad će im doći taj Milan, umisto da zarade nešto love, oni imaju minijaturu od stadiona. Jedino što Rijeku može održati na tom nivou jest novo ulaganje i novi ulagač, bez toga čeka ih prosječnost, sredina tablice a moguće i preživljavanje. Imaju oko 5 milijuna eura duga, pa se ja pitam kako bez ulaganja to misle vratiti? Možda ako sad na zimu prodaju ovih par kvalitetnih igrača što je ostalo, a kakav će im kadar ostati i kako osigurati sredstva za daljni rad?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 30 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by sitting_bull 29/10/2017, 12:15

hajduku se događa ono što je zdravko mamić najavio nakon preoblikovanja iz udruge u š.l.d.
zato ga tovari i ne mogu smisliti, posebice jer je ove godine objavio kako sljedećih 10 godina dinamo opet preuzima dominaciju.
hajduk će imati šansu ako opet otkupi vlašića i kad iz pionirske škole nogometa iznjedre neku svoju generaciju '98 koja sada dominira dinamom.
objektivno, vjerojatnost za takvo što je mala budući da sada hajduk ima jedva 14 stranaca, a za 10 godina imati će ih barem 20.
naša dica će u međuvremenu otići, ili u dinamo, ili u irsku.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 30 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 29/10/2017, 15:18

Hajduk trenutno ima bolji pomladak od Dinama...
I primjetno je kako Hajduk u tom pogledu ide krupnim koracima...
A Dinamova hegemonija ipak primjetno pada...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 30 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Guest 29/10/2017, 15:21

Zeko wrote:Je, gnjido tovarska. Imali bi vi lijenčine kurac a ne turizam da vam Zagreb sve to dolje nije izgradio. A i sada uz sve to, vi bi najsretniji bili da se turisti pojave dolje na recepciji, plate pansion za 10-15 dana i odu doma. Samo da ne morate ništa raditi, a ti im stojiš na čelu kolone, govno tovarsko.
Opet ti moran mater jebat u usta, a nisan tija...
Zagreb nam je sve izgradija?!
Mater ti jeben sto puta, sve pare od turizma ste utukli u Zagreb, a za nas nema ni mrvica...
Ne kaže se bezveze ‘Dalmacija radi, a Zagreb se gradi’...
Al kome ja objašnjavan...
Liku koji puši kurac Mamicu i diže rukicu ka jebena marioneta za šaku kuna...
Jeben mater tebi i svima koji su ka ti, stoko šugava... 
Zbog takvih ka ti ova prelipa zemlja neće nikad ić naprid...
Šugo šugava, sve najgore ti želin...
;)


Last edited by fridrih_niche on 29/10/2017, 15:22; edited 1 time in total (Reason for editing : Hjk)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 30 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Zeko 29/10/2017, 17:13

fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:Je, gnjido tovarska. Imali bi vi lijenčine kurac a ne turizam da vam Zagreb sve to dolje nije izgradio. A i sada uz sve to, vi bi najsretniji bili da se turisti pojave dolje na recepciji, plate pansion za 10-15 dana i odu doma. Samo da ne morate ništa raditi, a ti im stojiš na čelu kolone, govno tovarsko.
Opet ti moran mater jebat u usta, a nisan tija...
Zagreb nam je sve izgradija?!
Mater ti jeben sto puta, sve pare od turizma ste utukli u Zagreb, a za nas nema ni mrvica...
Ne kaže se bezveze ‘Dalmacija radi, a Zagreb se gradi’...
Al kome ja objašnjavan...
Liku koji puši kurac Mamicu i diže rukicu ka jebena marioneta za šaku kuna...
Jeben mater tebi i svima koji su ka ti, stoko šugava... 
Zbog takvih ka ti ova prelipa zemlja neće nikad ić naprid...
Šugo šugava, sve najgore ti želin...
;)
Glupane, pas ti majku jebo u sred smrdljive pičke i to samo zato da tvoj glupi prijatelj Bolek opet ne počne trabunjati kako ja prvi roditelje spominjem. I veliki ispravak, ispravno se kaže "Zagreb radi, a Dalmacija se gradi", očigledno si izmiješao lončiće no uopće me to ne iznenađuje. Vi dolje u crkvama učite isključivo kako mrziti Zagreb, Dinamo i Mamića, apsolutno ništa drugo vas tamo ne zanima. Al' doš'o bude i vama debilima kraj.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

HNL 2017/2018 - Page 30 Empty Re: HNL 2017/2018

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 30 of 50 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum