ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenki uvodi tiraniju

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Plenki uvodi tiraniju Empty Plenki uvodi tiraniju

Post by Kermit 19/6/2017, 14:18

http://www.index.hr/vijesti/clanak/index-doznaje-mladicu-koji-je-prijetio-plenkovicu-odredjeno-15-dana-pritvora/977717.aspx
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Plenki uvodi tiraniju Empty Re: Plenki uvodi tiraniju

Post by Kermit 19/6/2017, 14:18

zbog prijetnje preko fejsa 15 dana pritvora hehehe pa mi smo mega prćija
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Plenki uvodi tiraniju Empty Re: Plenki uvodi tiraniju

Post by Guest 19/6/2017, 14:23

najgore od svega, što Plenki i Jadronković jače guze Hrvate, imat će jaču i vlast. iseljavaju opoziciju, a veći porezi znače više para za još više HDZovih uhljeba i glasača. jebali smo ježa. opozicije praktički nema, jedino u obliku ŽZ i malo MOSTA
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki uvodi tiraniju Empty Re: Plenki uvodi tiraniju

Post by Kermit 19/6/2017, 14:26

Pinochet wrote:najgore od svega, što Plenki i Jadronković jače guze Hrvate, imat će jaču i vlast. iseljavaju opoziciju, a veći porezi znače više para za još više HDZovih uhljeba i glasača. jebali smo ježa. opozicije praktički nema, jedino u obliku ŽZ i malo MOSTA
Čardak će provesti Načrtanje sve istočno od sesveta biti će pustinja a izbori će se svesti da li će Njonjo biti predsjednik sabora ili ministar
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Plenki uvodi tiraniju Empty Re: Plenki uvodi tiraniju

Post by mutava baštarda 19/6/2017, 14:27

Pinochet wrote: Plenki i Jadronković jače guze Hrvate, 
HDZovih uhljeba i glasača.
koje uvrede iznosiš, strpati će te u buksu...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Plenki uvodi tiraniju Empty Re: Plenki uvodi tiraniju

Post by mutava baštarda 19/6/2017, 14:28

mutava baštarda wrote:
Pinochet wrote: Plenki i Jadronković jače guze Hrvate, 
HDZovih uhljeba i glasača.
koje uvrede iznosiš, strpati će te u buksu...
daj bože da se nikada ne sjetite ove zajebancije lol!
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Plenki uvodi tiraniju Empty Re: Plenki uvodi tiraniju

Post by Guest 19/6/2017, 14:28

asilovski wrote:
Pinochet wrote:najgore od svega, što Plenki i Jadronković jače guze Hrvate, imat će jaču i vlast. iseljavaju opoziciju, a veći porezi znače više para za još više HDZovih uhljeba i glasača. jebali smo ježa. opozicije praktički nema, jedino u obliku ŽZ i malo MOSTA
Čardak će provesti Načrtanje sve istočno od sesveta biti će pustinja a izbori će se svesti da li će Njonjo biti predsjednik sabora ili ministar

pazi bruna esih i haso(nisam njihov fan btw) su osvojili zajedno skoro 30 000 glasova, a izbačeni iz stranke, a Jadronković osvojio par stotina glasova i šef je sabora, i zapovjednik vojske ako je odsutna Kolinda
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki uvodi tiraniju Empty Re: Plenki uvodi tiraniju

Post by vuksadinare 19/6/2017, 14:32

Pinochet wrote:
asilovski wrote:
Pinochet wrote:najgore od svega, što Plenki i Jadronković jače guze Hrvate, imat će jaču i vlast. iseljavaju opoziciju, a veći porezi znače više para za još više HDZovih uhljeba i glasača. jebali smo ježa. opozicije praktički nema, jedino u obliku ŽZ i malo MOSTA
Čardak će provesti Načrtanje sve istočno od sesveta biti će pustinja a izbori će se svesti da li će Njonjo biti predsjednik sabora ili ministar

pazi bruna esih i haso(nisam njihov fan btw) su osvojili zajedno skoro 30 000 glasova, a izbačeni iz stranke, a Jadronković osvojio par stotina glasova i šef je sabora, i zapovjednik vojske ako je odsutna Kolinda
joj pinoce i ti ga jebes sad..nisi njihov fan a kukao si nakon pada karamarka....malo iskrenosti molim..reci bolji su mi nego plenki a ne ono ziherasko opravdanje nisam njihov fan.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki uvodi tiraniju Empty Re: Plenki uvodi tiraniju

Post by Guest 19/6/2017, 14:39

vuksadinare wrote:
Pinochet wrote:
asilovski wrote:
Pinochet wrote:najgore od svega, što Plenki i Jadronković jače guze Hrvate, imat će jaču i vlast. iseljavaju opoziciju, a veći porezi znače više para za još više HDZovih uhljeba i glasača. jebali smo ježa. opozicije praktički nema, jedino u obliku ŽZ i malo MOSTA
Čardak će provesti Načrtanje sve istočno od sesveta biti će pustinja a izbori će se svesti da li će Njonjo biti predsjednik sabora ili ministar

pazi bruna esih i haso(nisam njihov fan btw) su osvojili zajedno skoro 30 000 glasova, a izbačeni iz stranke, a Jadronković osvojio par stotina glasova i šef je sabora, i zapovjednik vojske ako je odsutna Kolinda
joj pinoce i ti ga jebes sad..nisi njihov fan a kukao si nakon pada karamarka....malo iskrenosti molim..reci bolji su mi nego plenki a ne ono ziherasko opravdanje nisam njihov fan.. :)
pa bolji su mi od plenkija, od plenkija je bolje i gofno.
ali da sam fan nekih "desničarskih uhljeba i parazita" nisam .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki uvodi tiraniju Empty Re: Plenki uvodi tiraniju

Post by Guest 19/6/2017, 14:46

jebeš mi sve ako ovih dana ne otvorim facebook account i krenem jebat mater Plenkoviću. ma šta jebat? prijetit ću mu bombama, rašpama i livorverima!!!!
i ne samo to i na Twitter ću se registrirat i ne samo to nego ću i blog otvorit i forum svoj na forumotionu jebat ću Andreju Plenkoviću krvavu mater jebenu koja ga je okotila i podojila.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki uvodi tiraniju Empty Re: Plenki uvodi tiraniju

Post by vuksadinare 19/6/2017, 14:53

Gnječ wrote:jebeš mi sve ako ovih dana ne otvorim facebook account i krenem jebat mater Plenkoviću. ma šta jebat? prijetit ću mu bombama, rašpama i livorverima!!!!
i ne samo to i na Twitter ću se registrirat i ne samo to nego ću i blog otvorit i forum svoj na forumotionu jebat ću Andreju Plenkoviću krvavu mater jebenu koja ga je okotila i podojila.
znaci necemo te vise za dugo vremena vidjet ovom forumu :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki uvodi tiraniju Empty Re: Plenki uvodi tiraniju

Post by Guest 19/6/2017, 15:20

vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:jebeš mi sve ako ovih dana ne otvorim facebook account i krenem jebat mater Plenkoviću. ma šta jebat? prijetit ću mu bombama, rašpama i livorverima!!!!
i ne samo to i na Twitter ću se registrirat i ne samo to nego ću i blog otvorit i forum svoj na forumotionu jebat ću Andreju Plenkoviću krvavu mater jebenu koja ga je okotila i podojila.
znaci necemo te vise za dugo vremena vidjet ovom forumu :)

smeće smrdljivo gnjilavo jel te nije sram??? puca mi kurac za tvoje rvat'ne nabijem vas sve na kolac kroz vaš čmar i pustim vas na suncu da izgnjilite u mukama.

retardu, sjeti se tvojih retarda iz svetosavske 66 čardakaša šatoraša jel su nekog uhapsili? nisu.

Kad se nose PLINSKE BOCE po Savskoj i prijeti se detonacijama, to nije prijetnja i nije krsenje barem 3 clanka KZ i nije sankcionirano, jer su to branitelji.

Kad mulac do jucer maloljetan otipka par RIHECI na FB, to je cak i za istrazni zatvor.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki uvodi tiraniju Empty Re: Plenki uvodi tiraniju

Post by vuksadinare 19/6/2017, 15:24

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:jebeš mi sve ako ovih dana ne otvorim facebook account i krenem jebat mater Plenkoviću. ma šta jebat? prijetit ću mu bombama, rašpama i livorverima!!!!
i ne samo to i na Twitter ću se registrirat i ne samo to nego ću i blog otvorit i forum svoj na forumotionu jebat ću Andreju Plenkoviću krvavu mater jebenu koja ga je okotila i podojila.
znaci necemo te vise za dugo vremena vidjet ovom forumu :)

smeće smrdljivo gnjilavo jel te nije sram??? puca mi kurac za tvoje rvat'ne nabijem vas sve na kolac kroz vaš čmar i pustim vas na suncu da izgnjilite u mukama.

retardu, sjeti se tvojih retarda iz svetosavske 66 čardakaša šatoraša jel su nekog uhapsili? nisu.

Kad se nose PLINSKE BOCE po Savskoj i prijeti se detonacijama, to nije prijetnja i nije krsenje barem 3 clanka KZ i nije sankcionirano, jer su to branitelji.

Kad mulac do jucer maloljetan otipka par RIHECI na FB, to je cak i za istrazni zatvor.
ma ne meni tebe zao...da zbog plenkija zaglavis i en budes ovdje na forumu...svaki forum mora imati nekog svog ljutka poput tebe da malo zabavi forumske mase.. :cleanteeth
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki uvodi tiraniju Empty Re: Plenki uvodi tiraniju

Post by Guest 19/6/2017, 15:27

vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:jebeš mi sve ako ovih dana ne otvorim facebook account i krenem jebat mater Plenkoviću. ma šta jebat? prijetit ću mu bombama, rašpama i livorverima!!!!
i ne samo to i na Twitter ću se registrirat i ne samo to nego ću i blog otvorit i forum svoj na forumotionu jebat ću Andreju Plenkoviću krvavu mater jebenu koja ga je okotila i podojila.
znaci necemo te vise za dugo vremena vidjet ovom forumu :)

smeće smrdljivo gnjilavo jel te nije sram??? puca mi kurac za tvoje rvat'ne nabijem vas sve na kolac kroz vaš čmar i pustim vas na suncu da izgnjilite u mukama.

retardu, sjeti se tvojih retarda iz svetosavske 66 čardakaša šatoraša jel su nekog uhapsili? nisu.

Kad se nose PLINSKE BOCE po Savskoj i prijeti se detonacijama, to nije prijetnja i nije krsenje barem 3 clanka KZ i nije sankcionirano, jer su to branitelji.

Kad mulac do jucer maloljetan otipka par RIHECI na FB, to je cak i za istrazni zatvor.
ma ne meni tebe zao...da zbog plenkija zaglavis i en budes ovdje na forumu...svaki forum mora imati nekog svog ljutka poput tebe da malo zabavi forumske mase.. :cleanteeth

ja sam s tobom kretenu završio priču na forumu, tu i tamo ću te zveknut po tvojim tupavim postovima panju ustaški. za daljnju komunikaciju javi se meni na p.p. ako ti ni p.p. komunikacija ne bude pomogla da prestaneš provocirati onda se spremi za sudar u reali majmune. pa ko živ ko mrtav. a sad odjeeeebi!!!!!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki uvodi tiraniju Empty Re: Plenki uvodi tiraniju

Post by vuksadinare 19/6/2017, 15:30

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:jebeš mi sve ako ovih dana ne otvorim facebook account i krenem jebat mater Plenkoviću. ma šta jebat? prijetit ću mu bombama, rašpama i livorverima!!!!
i ne samo to i na Twitter ću se registrirat i ne samo to nego ću i blog otvorit i forum svoj na forumotionu jebat ću Andreju Plenkoviću krvavu mater jebenu koja ga je okotila i podojila.
znaci necemo te vise za dugo vremena vidjet ovom forumu :)

smeće smrdljivo gnjilavo jel te nije sram??? puca mi kurac za tvoje rvat'ne nabijem vas sve na kolac kroz vaš čmar i pustim vas na suncu da izgnjilite u mukama.

retardu, sjeti se tvojih retarda iz svetosavske 66 čardakaša šatoraša jel su nekog uhapsili? nisu.

Kad se nose PLINSKE BOCE po Savskoj i prijeti se detonacijama, to nije prijetnja i nije krsenje barem 3 clanka KZ i nije sankcionirano, jer su to branitelji.

Kad mulac do jucer maloljetan otipka par RIHECI na FB, to je cak i za istrazni zatvor.
ma ne meni tebe zao...da zbog plenkija zaglavis i en budes ovdje na forumu...svaki forum mora imati nekog svog ljutka poput tebe da malo zabavi forumske mase.. :cleanteeth

ja sam s tobom kretenu završio priču na forumu, tu i tamo ću te zveknut po tvojim tupavim postovima panju ustaški. za daljnju komunikaciju javi se meni na p.p. ako ti ni p.p. komunikacija ne bude pomogla da prestaneš provocirati onda se spremi za sudar u reali majmune. pa ko živ ko mrtav. a sad odjeeeebi!!!!!!!
nemoj se na mene ljutiti gnjeco hemeroidi mi stradaju kad se naljutis  :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki uvodi tiraniju Empty Re: Plenki uvodi tiraniju

Post by RayMabus 19/6/2017, 15:48

Plenky ušenka car parazita.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki uvodi tiraniju Empty Re: Plenki uvodi tiraniju

Post by Guest 19/6/2017, 15:56

vuksadinare wrote:
nemoj se na mene ljutiti gnjeco hemeroidi mi stradaju kad se naljutis  :)

ti zaista tražiš nevolje? misliš da si nedostižan i nedodirljiv iza monitora i anonimnosti foruma? znaš kako te lako naći nemaš blage čiste da te je locirati pičkin dim.

ali ne nemoj da tvoje dvije amebe krivo skopčaju pa ti kreneš graktat da ti prijetim jer to nikako nije istina, ne prijetim ti nego ti pričam da izazivaš sudbinu jer kad se neke stvari izdešavaju više povratka nema. nema više ono šalio sam se nisam mislio ozbiljno šalio sam se kad sam napisao gnječo hemoroidi su mi stradali ono provociraš a meni je svejedno kompa.. shvati doslovno što ti sada pišem: meni je svejedno.

dakle prestani provocirati stallkirati adhominem stalno. ne briga me poneka adhominem provokacija ali ti si patogeni nametnik jebote daj mi se više skini s kičme dok stvar nije izmakla kontroli. ne podcjenjuj me.

jer gle evo ti primjer kako iz "banalnih" situacija nastane tragedija:

Sacked Florida employee shoots five ex-colleagues in head

A disgruntled US employee walked back into the factory that fired him and fatally shot five ex-colleagues, before killing himself, police say.

John Robert Neumann, 45, was armed with a semi-automatic handgun and hunting knife when he entered the business near Orlando, Florida, on Monday morning.

The US army veteran was sacked in April, police say.

There is no suggestion he was a member of a subversive or terrorist organisation, they add.

http://www.bbc.com/news/world-us-canada-40162989

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki uvodi tiraniju Empty Re: Plenki uvodi tiraniju

Post by vuksadinare 19/6/2017, 15:58

Gnječ wrote:
vuksadinare wrote:
nemoj se na mene ljutiti gnjeco hemeroidi mi stradaju kad se naljutis  :)

ti zaista tražiš nevolje? misliš da si nedostižan i nedodirljiv iza monitora i anonimnosti foruma? znaš kako te lako naći nemaš blage čiste da te je locirati pičkin dim.

ali ne nemoj da tvoje dvije amebe krivo skopčaju pa ti kreneš graktat da ti prijetim jer to nikako nije istina, ne prijetim ti nego ti pričam da izazivaš sudbinu jer kad se neke stvari izdešavaju više povratka nema. nema više ono šalio sam se nisam mislio ozbiljno šalio sam se kad sam napisao gnječo hemoroidi su mi stradali ono provociraš a meni je svejedno kompa.. shvati doslovno što ti sada pišem: meni je svejedno.

dakle prestani provocirati stallkirati adhominem stalno. ne briga me poneka adhominem provokacija ali ti si patogeni nametnik jebote daj mi se više skini s kičme dok stvar nije izmakla kontroli. ne podcjenjuj me.

jer gle evo ti primjer kako iz "banalnih" situacija nastane tragedija:

Sacked Florida employee shoots five ex-colleagues in head

A disgruntled US employee walked back into the factory that fired him and fatally shot five ex-colleagues, before killing himself, police say.

John Robert Neumann, 45, was armed with a semi-automatic handgun and hunting knife when he entered the business near Orlando, Florida, on Monday morning.

The US army veteran was sacked in April, police say.

There is no suggestion he was a member of a subversive or terrorist organisation, they add.

http://www.bbc.com/news/world-us-canada-40162989

necu gnjeco bicu od danas dobar samo se nemoj srditi... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki uvodi tiraniju Empty Re: Plenki uvodi tiraniju

Post by RayMabus 19/6/2017, 16:06

Izasra sam ušenku na toj temi tamo.

Razoružao sam ga.

Plenki uvodi tiraniju Sareni-indijanski-poglavica-konju-uramljena-slika-41-x-32-cm-slika-38320661
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki uvodi tiraniju Empty Re: Plenki uvodi tiraniju

Post by RayMabus 19/6/2017, 16:07

Johnakan Kether ·
Split, Croatia
Hebeš politicare koji se boje naroda. Svaki iti malo inteligentan politicar zna da i u narodu postoje inteligentni ljudi koji znaju smiriti situaciju da ljudi nešto skuže. Represije na brutalne šekspirovske izricaje ( još ako popije koju pivu a i vruce je plus nejebica he he he ) nevode nigdje posebno ako je narod s pravom frustriran.
Like · Reply · 1 hr
Johnakan Kether ·
Split, Croatia
A pošto vidim da ovi Plenković nema niti malo mozga u glavi onda cu morat ja imat : NENAPADAJTE POLITICARE ........zadnja stvar koja vam treba u državi jer da se oni osjete fizicki ugroženi i okruže policijom i represivnim aparatom i izgube dijalog s narodom.

A vi politicari umijte se : narod nije dijete od dvije godine pa da ništa nekuži.
Like · Reply · 1 hr
Johnakan Kether ·
Split, Croatia
Vidite šta se desilo u Americi ? Lik je pucao na nekog politicara republikanca nebitno sad. On je izabran demokratski dakle pucao je u njegove birace. Sad ce se oni okružit policijom , represivnim aparatom , tjelohraniteljima jer se s pravom boje za svoj život.

Zato je kultura nenapadanja politicara koju fala Bogu hrvatski narod ima dobra stvar i posljednja obrana demokracije.
Like · Reply · 59 mins
Johnakan Kether ·
Split, Croatia
Prosto ko pasulj.

Narodu je u interesu da nitko nenasrne fizicki na politicara il nedaj Bože šta gore.

Vaš primarni interes je da se oni neosjecaju i nisu fizicki ugroženi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki uvodi tiraniju Empty Re: Plenki uvodi tiraniju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum