ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

majka i cajka

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

majka i cajka - Page 2 Empty Re: majka i cajka

Post by Kermit 19/6/2017, 22:51

Eo danas je kupila pola termina da ocrni oca hehe gdje je Keba bolje da je mali sa njim nego ovom flundrom, osim toga ovo je u biti protuzakonito i na štetu djeteta

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

majka i cajka - Page 2 Empty Re: majka i cajka

Post by Kermit 19/6/2017, 22:54

Koliko sam shvatio seve nije provodila vrijeme sa malim nije se brinula i boliu ju je kurac a czss nikad to ne bi napravio da seve nije kurvetina i hulja do jaja stoga...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

majka i cajka - Page 2 Empty Re: majka i cajka

Post by Kermit 19/6/2017, 22:56

Sada poziva premijera plenkovica i mup da joj vrate sina hehe strahota inače ovim je dokazala da je odluka suda bila ispravna
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

majka i cajka - Page 2 Empty Re: majka i cajka

Post by Kermit 19/6/2017, 22:58

Aplelira na plenkovića buahaha ja sam znao da je glupa ali ovo majkomila
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

majka i cajka - Page 2 Empty Re: majka i cajka

Post by Kermit 19/6/2017, 23:00

Osim djeteta treba joj oduzeti poslovnu sposobnost nakon ovoga presuda bi trebala biti još i gora od privremene mjere
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

majka i cajka - Page 2 Empty Re: majka i cajka

Post by marcellus 19/6/2017, 23:12

asilovski wrote:Eo danas je kupila pola termina da ocrni oca hehe gdje je Keba bolje da je mali sa njim nego ovom flundrom, osim toga ovo je u biti protuzakonito i na štetu djeteta

gle žena koja mi dijete čuva (nemam baku pri ruci nijednu) ima klinku koja sad ide na maturalac, malo mlađeg sina, bivšeg muža ono visokoobrazovanog al luzera u biti, koji nikad nije platio kunu alimentacije, radi nešto na sudu kao službenica i okolo radi sve što stigne u fušu da ne ispadne da ne može kćerki platit maturalac i da uostalom ima što jest, imam bivšu kolegicu čiji je bivši htio ubit nju pa ubio neku njenu strinu pa sad robija jedno 20 godina misim da je dobio a ova strahuje da će kad izađe zaštihat nju i dijete, pa ne kukaju okolo i ne organiziraju si grupe podrške jer ne žele da djeca dođu u centar javnih nekih sranja - seve je napravila dramu od razvoda jer je kao milanu smetalo što dijete plače (što meni zvuči kao čista izmišljotina plus što nema muža koji neće reć daj probaj smirit dijete kad ovo plače po noći dva sata a svako dijete to radi kad je malo ponekad) pa je krenula u totalni rat i probala mu zabranit da viđa dijete. E sad on njoj vraća istom mjerom i hoće joj zabranit da viđa dijete koje joj je ko i pas onoj glupoj paris hilton, nekakav kao modni dodatak, pa kmeči do brisela, jadna pati jer će mali bit tri tjedna kod nje a tri kod tate a lani kad je otputovala na turneju u SAD ostavila je malog doma nećakinjama i dadiljama umjesto da ga pošalje starom na mjesec i pol, onda nije kukala da neće vidjet malog mjesec i pol jer jebiga turneja je turneja a milan je milan.

ukratko ogavna mi je, uvijek mi je i bila ogavna. Baš ona prava manipulativna fufa

_________________
majka i cajka - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

majka i cajka - Page 2 Empty Re: majka i cajka

Post by marcellus 19/6/2017, 23:13

asilovski wrote:Aplelira na plenkovića buahaha ja sam znao da je glupa ali ovo majkomila

smeće i ibersmeće

jebote kolko ima žena koje imaju stvarne probleme u životu al za severinu postoji samo severina na planeti

_________________
majka i cajka - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

majka i cajka - Page 2 Empty Re: majka i cajka

Post by govinda 19/6/2017, 23:14

Jos drkate na Sevku?

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

majka i cajka - Page 2 Empty Re: majka i cajka

Post by marcellus 19/6/2017, 23:15

asilovski wrote:Koliko sam shvatio seve nije provodila vrijeme sa malim nije se brinula i boliu ju je kurac a czss nikad to ne bi napravio da seve nije kurvetina i hulja do jaja stoga...

czss u 90 i kusur posto slučajeva kod nas dodjeluje dijete majci, znači otac dobiva dijete otprilike kad je majka alkoholičarka i narkomanka a i to je veliko pitanje, ma mislim u principu je u redu da majka dobije dijete bar ono do sedam godina, ali ako czss dodijeli dijete ocu onda znaš da tu nešto gadno ne valja s njom i kod nje, jer jednosavno to nije praksa kod nas da se dijete dodjeljuje ikom osim majci.

_________________
majka i cajka - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

majka i cajka - Page 2 Empty Re: majka i cajka

Post by govinda 19/6/2017, 23:17

Da je Seve pjevala na skupovima HDZ ili HSP ili napravila duet sa Thomsponom drugu bi pricu vi veceras pricali...prozirni ste ko boza...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

majka i cajka - Page 2 Empty Re: majka i cajka

Post by marcellus 19/6/2017, 23:19

govinda wrote:Da je Seve pjevala na skupovima HDZ ili HSP ili napravila duet sa Thomsponom drugu bi pricu vi veceras pricali...prozirni ste ko boza...

seve je pjevala i na skupovima HDZ-a i vojnicima HV kad je to bilo plauzibilno

da sutra opet postane isplativo bit ustašica mlada evo ti nje s hos kapom ma i U će si istetovirat, i to među prvima će nanjušit promjenu društvene klime

_________________
majka i cajka - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

majka i cajka - Page 2 Empty Re: majka i cajka

Post by marcellus 19/6/2017, 23:20

http://www.index.hr/black/clanak/severina-o-vaznim-temama-pjevala-sam-za-hdz-zbog-tutica-a-to-sto-sam-pjevala-za-gayeve-nikog-ne-zanima/668852.aspx

_________________
majka i cajka - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

majka i cajka - Page 2 Empty Re: majka i cajka

Post by marcellus 19/6/2017, 23:21

da se sutra paradigma promijeni seve će prva reć "pjevala sam za gejeve zbog tutića a to što sam pjevala za HDZ nikog ne zanima"

_________________
majka i cajka - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

majka i cajka - Page 2 Empty Re: majka i cajka

Post by marcellus 19/6/2017, 23:22

da sutra dođe trump pjevat će i njemu i upucavat mu se vjerojatno

jebiga ipak ima love više nego keba

_________________
majka i cajka - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

majka i cajka - Page 2 Empty Re: majka i cajka

Post by govinda 19/6/2017, 23:25

marcellus wrote:da sutra dođe trump pjevat će i njemu i upucavat mu se vjerojatno

jebiga ipak ima love više nego keba
ja bih rekao da si ti ljut sto ti Seve nije dala picke pa sad ide ono "kurva, dala drugome, meni nije"...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

majka i cajka - Page 2 Empty Re: majka i cajka

Post by Guest 19/6/2017, 23:45

asilovski wrote:Sada poziva premijera plenkovica i mup da joj vrate sina hehe strahota inače ovim je dokazala da je odluka suda bila ispravna
A i ti izigravaš nekog od legaslitive....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

majka i cajka - Page 2 Empty Re: majka i cajka

Post by catabbath 20/6/2017, 00:00

Inače ne gledam takva sranja ali bio sam kod cure pa sam morao silom prilike gledati to sranje od plaćenog oglasa. Ona prva jadna žena dobila cca 5 minuta a Sve pola sata razglaba kako je Milan govno a ona svetica. i još onaj patetičan zagrljaj sa Šprajcom na kraju kad su se svitla ugasila...

_________________
majka i cajka - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

majka i cajka - Page 2 Empty Re: majka i cajka

Post by prckov 20/6/2017, 00:15

pa kad ona svoje probleme napravi javnim onda svako moze i ima pravo rec svoje misljenje. Moralna policija se osjeca prozvanom da zastiti seve koja se sama izlozi javnosti, da odreduje koje misljenje je korektno, cisto radi nekih osobnih..kako bi to nazvo..recimo frustracija :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34132
2014-04-19


Back to top Go down

majka i cajka - Page 2 Empty Re: majka i cajka

Post by gargamel0101 20/6/2017, 05:47

Čekaj, lotka sa starog foruma???
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

majka i cajka - Page 2 Empty Re: majka i cajka

Post by jastreb 20/6/2017, 07:13

marcellus wrote:
kaja wrote:
marcellus wrote:
crvenkasti wrote:Kako ti se dalo to pisati?

a kako drukčije da zaradim plaću?
kad se pokušavaš svidjeti ograničenoj publici bez mozga postoji velika vjerojatnost da s vremenom i sam to postaneš

taman posla, publika slini na sevku ona je njihov idol, ne kanim im se pokušati svidjeti ni najmanje
Na Sevku već odavno nitko ne slini.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

majka i cajka - Page 2 Empty Re: majka i cajka

Post by vuksadinare 20/6/2017, 07:22

govinda wrote:
marcellus wrote:da sutra dođe trump pjevat će i njemu i upucavat mu se vjerojatno

jebiga ipak ima love više nego keba
ja bih rekao da si ti ljut sto ti Seve nije dala picke pa sad ide ono "kurva, dala drugome, meni nije"...
jesi i ti nasao koga braniti...gibboni ima isto djecu pa ih ne eksponira non stop u javnosti...zbog djece nije bio na turneji gotovo godinu dana o cem pricamo...?..alka vuica isto svoje vrset je rekal da nije upoznala pjevaca ili pjevacicu poput severine tko ej tako gladan novca i prisutnosti u javnosti...a drugo ona se politicki prodavala od desna na lijevo naravno zbog love...njoj milance nije jednom uplatio novac od alimentacije na vrijeme(kasnila cigli dva dana) ova odmah to dala u medije prijetila tuzbom...kao da je kruha gladna i bez alimentacije ona i dijete..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

majka i cajka - Page 2 Empty Re: majka i cajka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum