ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenki ruši sporazum iz Minska

Page 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Plenki ruši sporazum iz Minska Empty Plenki ruši sporazum iz Minska

Post by Kermit 19/6/2017, 09:05

https://www.logicno.com/politika/plenkovic-minira-sporazum-iz-minska-i-ponovno-ulazi-u-sukob-s-moskvom.html
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Plenki ruši sporazum iz Minska Empty Re: Plenki ruši sporazum iz Minska

Post by Kermit 19/6/2017, 09:06

Izgleda da anemični ide na prekid diplomatskih odnosa sa Rusijom
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Plenki ruši sporazum iz Minska Empty Re: Plenki ruši sporazum iz Minska

Post by Guest 19/6/2017, 09:11

asilovski wrote:Izgleda da anemični ide na prekid diplomatskih odnosa sa Rusijom

A nedavno je poslao amasadora u Moskvu. Koje si ti gluposti u stanju izvaliti, pa to je prestrašno. Srećom pa to nitko normalan ne uzima za ozbiljno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki ruši sporazum iz Minska Empty Re: Plenki ruši sporazum iz Minska

Post by Kermit 19/6/2017, 09:20

slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:Izgleda da anemični ide na prekid diplomatskih odnosa sa Rusijom

A nedavno je poslao amasadora u Moskvu. Koje si ti gluposti u stanju izvaliti, pa to je prestrašno. Srećom pa to nitko normalan ne uzima za ozbiljno.
Poslao je i Stiera pa je ovaj mjesec dana nakon podnio ostavku, a odmah nakon toga Plenki ide u konfrontaciju sa rusima i to da ide zajebati sber sa lešinarskim fondom i kidiše na Krim  kojem osim amera i poljaka u biti nitko više i ne spominje, ali no invazija na Pjongjang samo što nije počela, zapravo osim čardak vlaške ekipe ja stvarno ne znam kome ti možeš prodati svoju prepotenciju?
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Plenki ruši sporazum iz Minska Empty Re: Plenki ruši sporazum iz Minska

Post by vuksadinare 19/6/2017, 09:26

slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:Izgleda da anemični ide na prekid diplomatskih odnosa sa Rusijom

A nedavno je poslao amasadora u Moskvu. Koje si ti gluposti u stanju izvaliti, pa to je prestrašno. Srećom pa to nitko normalan ne uzima za ozbiljno.
...svejedno treba znati granicu..kako je posalo tako ga ovi mogu otpraviti..ni prvi ni zadnji put da se to u svijetu diplomacije desava.....no realno ja se en cudim plenkiju...premijerska fotelja mu nije zacementirana a politicar uvijek mora imati i rezervnu opciju u rukama..sumnjam da sebe plenki u slucaju da vise ne bude premijer vidi na nekakvoj politickoj poziciji u hravtskoj a koja bi bila manja od premijerske ili predsjednicke...njegove ambicije su ionako oduviejk bile vezane za međunarodne pozicije prvenstveno onih u eu...da nije bila u pitanju premijerska pozicija i los rejting i stanje u kojoj s enalazi sdp vjerojatno on nikad ne bi prihvatio odlazak u hrvatsku iz briselskih ureda...npr...zasto njegov najbolji kolega iz eu parlamenta picula nije prihvatio da s ekandidira za celno mjesto sdp-a zato sto je znao da se sdp nalazi u gubitnickoj poziciji trenutno a sigurno mu se ne sjedi u oporbenim klupama sabora kad je na konju tj u fotelji eu parlamenta i onim u eu odborima..gdje s eipak moze gledati s visine..svako iole s logikom bi razumio ovakve plenkijeve poteze da on to ne radi zbog ucvrscivanja pozicija na hr politickoj sceni nego da pikira na jos vise pozicije u briselu kad ne bude vise premijer...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki ruši sporazum iz Minska Empty Re: Plenki ruši sporazum iz Minska

Post by Stanojko 19/6/2017, 09:30

Rvacka postala "cimbenik" u medjunarodnim odnosima `bem ti lebac!   :^0

_________________
Plenki ruši sporazum iz Minska Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Plenki ruši sporazum iz Minska Empty Re: Plenki ruši sporazum iz Minska

Post by Guest 19/6/2017, 09:30

asilovski wrote:Poslao je i Stiera pa je ovaj mjesec dana nakon podnio ostavku, a odmah nakon toga Plenki ide u konfrontaciju sa rusima i to da ide zajebati sber sa lešinarskim fondom i kidiše na Krim  kojem osim amera i poljaka u biti nitko više i ne spominje, ali no invazija na Pjongjang samo što nije počela, zapravo osim čardak vlaške ekipe ja stvarno ne znam kome ti možeš prodati svoju prepotenciju?

Ono što ti nazivaš prepotencijom ima temelja u činjenicama i logici, ali jasno je da bolesni umovi poput tebe kojima je životni smisao verbalno i svako drugo zagađivanje svoje neposredne okoline to nisu u stanju shvatiti kao prvo jer su zbog svoje bolesti po definiciji u ratu s činjenicama.
Tvoje maloumne bljuvotine mogu progutati jedino profesionalni masturbatori i beskorisne ništarije na ovom forumu jer niti na jednom normalnom ti i takvi kao što si ti nisu u stanju pisati. Zato sam neki dan i rekao da si ti duša ove septičke jame od ovog foruma.
Da, Stier je donio svoju odluku, nitko ga nije tjerao na to.
Da, Plenković izaziva Ruse jer je on samo prenio opće mišljenje zapada o Krimu kroz doduše neku svoju osobnu inicijativu, a Putinova diplomacija je nepotrebno teško napala baš njega premda mi tu nismo nikakav faktor pa se sad događa kazališna predstava, jedan sukob ega bez opasnosti da se to proširi i produbi. No, na tome će i ostati jer smo mi Rusima nevažni, imaju oni puno većih problema.
Lešinarski fond daje kredit po puno nižim kamatama od Sberbank pa tko je tu zapravo onda lešinar?
Što se invazije na debelog vođu, možda će se dogoditi, a možda i neće, ali je bitno zaoštravanje odnosa sa njegovom prćijom od države što bi na kraju trebalo dovesti do njegovog pada jer se on neće biti u stanju oduprijeti pritisku, a ako mene pitaš svakako je bolje da ga zbaci njegova vlastita vojska nego da tamo izbije rat. Uostalom, o tome je ponešto davno napisao i Sun Tzu.


Last edited by slidingdoorsoperator on 19/6/2017, 09:32; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki ruši sporazum iz Minska Empty Re: Plenki ruši sporazum iz Minska

Post by Guest 19/6/2017, 09:32

Stanojko wrote:Rvacka postala "cimbenik" u medjunarodnim odnosima `bem ti lebac!   :^0

A Srbija se okrenula LGBT vrijednostima. Bem' ti...
Što ti je realnost života, a?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki ruši sporazum iz Minska Empty Re: Plenki ruši sporazum iz Minska

Post by Stanojko 19/6/2017, 09:33

slidingdoorsoperator wrote:
Stanojko wrote:Rvacka postala "cimbenik" u medjunarodnim odnosima `bem ti lebac!   :^0

A Srbija se okrenula LGBT vrijednostima. Bem' ti...
Što ti je realnost života, a?
Okrenula? Pa i bivsi premijer nam bio derpe. Avangarda bre! cheers

_________________
Plenki ruši sporazum iz Minska Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Plenki ruši sporazum iz Minska Empty Re: Plenki ruši sporazum iz Minska

Post by Guest 19/6/2017, 09:34

Stanojko wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Stanojko wrote:Rvacka postala "cimbenik" u medjunarodnim odnosima `bem ti lebac!   :^0

A Srbija se okrenula LGBT vrijednostima. Bem' ti...
Što ti je realnost života, a?
Okrenula? Pa i bivsi premijer nam bio derpe. Avangarda bre! cheers

Pa eto, sad vam je kompletan državni vrh na ispravnoj prozapadnoj i antiruskoj ideološkoj liniji. Ima da napredujete sto na sat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki ruši sporazum iz Minska Empty Re: Plenki ruši sporazum iz Minska

Post by Stanojko 19/6/2017, 09:35

slidingdoorsoperator wrote:
Stanojko wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Stanojko wrote:Rvacka postala "cimbenik" u medjunarodnim odnosima `bem ti lebac!   :^0

A Srbija se okrenula LGBT vrijednostima. Bem' ti...
Što ti je realnost života, a?
Okrenula? Pa i bivsi premijer nam bio derpe. Avangarda bre! cheers

Pa eto, sad vam je kompletan državni vrh na ispravnoj prozapadnoj i antiruskoj ideološkoj liniji. Ima da napredujete sto na sat.
Nema da omane... Mene samo zacudise novootkrivena rvacka muda. Tako karati ruse...bravo! cheers

_________________
Plenki ruši sporazum iz Minska Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Plenki ruši sporazum iz Minska Empty Re: Plenki ruši sporazum iz Minska

Post by marcellus 19/6/2017, 09:36

Stanojko wrote:Rvacka postala "cimbenik" u medjunarodnim odnosima `bem ti lebac!   :^0

samo čekam da svileni s talasemijom minor proglasi opću mobilizaciju i krene u opsadu staljingrada

_________________
Plenki ruši sporazum iz Minska 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Plenki ruši sporazum iz Minska Empty Re: Plenki ruši sporazum iz Minska

Post by Kermit 19/6/2017, 09:37

slidingdoorsoperator wrote:
asilovski wrote:Poslao je i Stiera pa je ovaj mjesec dana nakon podnio ostavku, a odmah nakon toga Plenki ide u konfrontaciju sa rusima i to da ide zajebati sber sa lešinarskim fondom i kidiše na Krim  kojem osim amera i poljaka u biti nitko više i ne spominje, ali no invazija na Pjongjang samo što nije počela, zapravo osim čardak vlaške ekipe ja stvarno ne znam kome ti možeš prodati svoju prepotenciju?

Ono što ti nazivaš prepotencijom ima temelja u činjenicama i logici, ali jasno je da bolesni umovi poput tebe kojima je životni smisao verbalno i svako drugo zagađivanje svoje neposredne okoline to nisu u stanju shvatiti kao prvo jer su zbog svoje bolesti po definiciji u ratu s činjenicama.
Tvoje maloumne bljuvotine mogu progutati jedino profesionalni masturbatori i beskorisne ništarije na ovom forumu jer niti na jednom normalnom ti i takvi kao što si ti nisu u stanju pisati. Zato sam neki dan i rekao da si ti duša ove septičke jame od ovog foruma.
Da, Stier je donio svoju odluku, nitko ga nije tjerao na to.
Da, Plenković izaziva Ruse jer je on samo prenio opće mišljenje zapada o Krimu kroz doduše neku svoju osobnu inicijativu, a Putinova diplomacija je nepotrebno teško napala baš njega premda mi tu nismo nikakav faktor pa se sad događa kazališna predstava, jedan sukob ega bez opasnosti da se to proširi i produbi. No, na tome će i ostati jer smo mi Rusima nevažni, imaju oni puno većih problema.
Lešinarski fond daje kredit po puno nižim kamatama od Sberbank pa tko je tu zapravo onda lešinar?
Što se invazije na debelog vođu, možda će se dogoditi, a možda i neće, ali je bitno zaoštravanje odnosa sa njegovom prćijom od države što bi na kraju trebalo dovesti do njegovog pada jer se on neće biti u stanju oduprijeti pritisku, a ako mene pitaš svakako je bolje da ga zbaci njegova vlastita vojska nego da tamo izbije rat. Uostalom, o tome je ponešto davno napisao i Sun Tzu.
Evo ga argumentacija je prestala i kreće infatilno histerisanje, gdje je sam nurka ona čeka uvijek u zasjedi jer u biti ona teme i ne komentira
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Plenki ruši sporazum iz Minska Empty Re: Plenki ruši sporazum iz Minska

Post by marcellus 19/6/2017, 09:38

Stanojko wrote:
Nema da omane... Mene samo zacudise novootkrivena rvacka muda. Tako karati ruse...bravo! cheers

jelda i ja kažem... ma ko tile, a rusima jedno veliko njet... samo tile kad je to izveo imao je iza sebe šestu flotu u jadranu i dogovor s amerima da krenu u napad ako rusi taknu jugu, što se malo zna... a ovaj ima obećanja od merkelice valjda i pedera junckera... "udari ti njega ništa se ne boj mi ćemo te branit ako ti uzvrati"...

_________________
Plenki ruši sporazum iz Minska 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Plenki ruši sporazum iz Minska Empty Re: Plenki ruši sporazum iz Minska

Post by marcellus 19/6/2017, 09:39

Stanojko wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
Stanojko wrote:Rvacka postala "cimbenik" u medjunarodnim odnosima `bem ti lebac!   :^0

A Srbija se okrenula LGBT vrijednostima. Bem' ti...
Što ti je realnost života, a?
Okrenula? Pa i bivsi premijer nam bio derpe. Avangarda bre! cheers

gdje svijet ide... hrvatska pokazuje muda i mišiće a srbija maše zastavama duginih boja i baca cvijeće na gay paradu...

a ja mislio da svijet ne može bit luđi kad su kad sam još bio klinac židovi počeli ratovat a švabe trgovat...

_________________
Plenki ruši sporazum iz Minska 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Plenki ruši sporazum iz Minska Empty Re: Plenki ruši sporazum iz Minska

Post by Guest 19/6/2017, 09:40

asilovski wrote:Evo ga argumentacija je prestala i kreće infatilno histerisanje

Pa upravo ti prednjačiš u takvom načinu zagađivanja svoje neposredne okoline pa je stvarno sramotno pa druge optužuješ po principu držte lopova.
Evo, nisi odgovorio ništa smisleno na moj post nego sve okrećeš na ad hominem. Kada u mojim postovima i ima ad hominema, ima i argumenata, za razliku od tvojih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki ruši sporazum iz Minska Empty Re: Plenki ruši sporazum iz Minska

Post by vuksadinare 19/6/2017, 09:40

....nitko nije postao nikakav cimbenik nego plenki i vucic samo odrađuju domacu zadacu koja je postavljena pred njih...pa npr.mafijaski boss-ovi nikad sebe nisu stavljali u prvi plan i govorili u ime citave organizacije..uvijek su imali svoje potrcke koji su obavljali prljave poslove dok su oni glumili..'dobrice'..koji su svaki dan dijelili slatkise siromasnoj djeci ili gradili vrtcie,skole....i pozivali na mir između suparnickih mafijaksih organizacija..tako je i sa plenkijem i vucicem..dok merkel,juncker i jos neki govore o miru pozivaju na suradnju sa rusijom ili dogovore...dotle plenki i vucic kao nizerangirani polsusnici govore javno ono sto ovi ne smiju pa zato i primaju cuske od drugih..zato su i placeni i psotavljeni kao branik koji ce trpjeti udarce umjesto sefova i za to biti kasnije adekvatno nagrađeni kakvom malo visom pozicijom u eu institucijama..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki ruši sporazum iz Minska Empty Re: Plenki ruši sporazum iz Minska

Post by Guest 19/6/2017, 09:45

marcellus wrote:samo tile kad je to izveo imao je iza sebe šestu flotu u jadranu i dogovor s amerima da krenu u napad ako rusi taknu jugu

Je, možeš misliti što bi Ameri krenuli da brane Jugu. Kakav crni dogovor, obećanje ludom radovanje. Zato se Tile na kraju uvijek radije okretao Rusima jer je znao odakle prijeti realna opasnost, druga je priča što je kurvanjski koristio svoju kakti nesvrstanu poziciju za transfer tehnologija sa zapada na istok na čemu je ležala kompletna jugosdlavenska ekonomija koja je bankrotirala upravo propašću klirinškog tržišta što jedino propale komunjare i tzv, moderna ljevica u Hrvatskoj još nisu shvatili, a ka'će ne zna se.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki ruši sporazum iz Minska Empty Re: Plenki ruši sporazum iz Minska

Post by Kermit 19/6/2017, 09:47

1. Stier je dao ostavku ne zbog HNS-a već sukoba sa Rusijom odnosno odnosa Buzina prema nama koji je katrastrofa za RH-a;

2. To nije osobna njegova inicijativa već nastavak rada iz EU povjerenstva za Ukrajinu i nakon sastanka sa McCainom;

3. Da si pročitao, a što nisi, jer ne čitaš išta što ima smisla,  tko su i što su lešinarski fondovi onda bi znao da se oni ne bave investicijama i kreditiranjem, a još manje da daju povoljne kredite jer ako daju 550 mil. a za godinu dana će se morati vratiti 1 mild i kusur u svakom slučaju nije povoljan

4. Nikakve invazije na S. Koreju neće biti u bilo kojem obliku barem ne u ovom odnosu snaga znači u sve tvoje preseravanje ti u biti nemaš pojma kao i ostatak Čardaka iz prostog razloga št nikad niste u biti ništa radili
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Plenki ruši sporazum iz Minska Empty Re: Plenki ruši sporazum iz Minska

Post by vuksadinare 19/6/2017, 09:48

drugo...rusi ne bi reagirali ovako na plenkija da se radi o drzavi gdje nemaju neke ambicije i da se ta drzava ne nalazi na podrucju koje se preklapaju sa ruskom interesnom zonom.....on ovim izjavama mora potvrditi da hrvatska nece biti ruska interesna zona ili bar da rusija ima dio interesa u hravtskoj nego da ce iskljucivo hrvatska biti i ostati interesna zona brisela i vasingtona...kao sto vucic mora dokazati briselu i vasingtonu da ne zeli da srbija bude jedino ruska interesna zona postavljajuci gay premijerku..sve ima svoje...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki ruši sporazum iz Minska Empty Re: Plenki ruši sporazum iz Minska

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum