ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li bi nesto mjenjali

Go down

Da li bi nesto mjenjali  Empty Da li bi nesto mjenjali

Post by Leviathan2 17/6/2017, 18:52

http://hr.neciklopedija.org/wiki/Hrvatska

Hrvatska

Nedovoljno Deratizirana Hrvatska
Zemljopisni polozaj
Da li bi nesto mjenjali  Europe_WWII_1942_locator_map_-_Croatia
Moto = Nož, kolac, Jasenovac!
Himna = Danke Deutschland, danke Adolf, danke Franjo
JezikSvi osim srpskog
Glavni gradČavel v glave
VladaTko god stigne,a najvise sicilijanska mafija na čelu sa velikim Meštrom
PredsjednikMarko Perkovic Thompson
HerojiŠeverina Vučković - drolja spermulja,
Dr. Franjo Tuđman - najveći među neprocesuiranim / osuđenim,
Slaven Bilić - THE LOOSER (skenjali ga Turci)
Milanko Banderić - Najpopularnija seljačina...
Ivo Sanader - Prvak u sranju govana na usta
Gladan Vidiošević - najpoduzetnik/businessman.
Najbolja g(l)umicaŠeverina Vučković - drolja spermulja (ukradeni video)
Neovisnostima je, ali u obliku banane
NovacNema
Hrvatska je banana-država koje je nastala kada je Vrhovni Poglavar Svijeta, ostalom pučanstvu znan kao Papa Štrumpf, izumio novu igračku koja je imala oblik banane. S obzirom da mu se toliko svidjela odlučio je napraviti državu tog oblika i nazvao je Hrvatska što dolazi od riječi hrvati se, ili boriti se sa logikom, i riječi ska koja ima dubokoumno značenje koje je zabranjeno komenirati zbog-onoga-koji-sve-vidi-i-sve-zna...
Nesto o Hrvatima
To je neciviliziran narod,i dosta zatupljen.

Sadržaj


  • 1 Povijest
  • 2 Ekonomija
  • 3 Hrvatska Vojska
  • 4 Hrvatska na Eurosongu

Povijest

Hrvatska, zapravo, ima vrlo burnu povijest. Naravno, trebamo početi od početka! Sve je počelo kada su petero braće Hinko, Dinko, Šminko, Finko i Vinko, te dvije sestre Kuga i Tuga otkrili- zemlju! Naravno, prije toga su hodali non-stop po moru, pa im je malo dosadilo hodanja po vodi, i tako su nastali Hrvati! A povijest nakon toga je bila vrlo jednostavna. Prvo smo izmislili naš starohrvatski jezik, a onda su došli mađari i rekli: "Uf, vaš je jezik, ono, totalna nula! Naš je mnogo više zakon!" I tako je nastala mađarizacija, a nakon toga je na isti način i njemački jezik prodro u našu zemlju. I tako, dvije godine imamo svoj jezik, a onda slijedi nekakvaizacija te je sve puno narodnih preporoda, pjesama i himni, i onda mi ponovno dobijemo naš jezik i zemlju, ali- eto! Loše smo sreće... Onda, nakon toga slijedi Jugoslavenski rat, koji možemo preskočiti, i onda mi postanemo- samostalni! Ma nemoj me zezat! I tako, sve je lijepo do burnog dana za vrijeme ljeta 2008. Bilo je to Europsko prvenstvo u nogometu. Hrvati su se borili protiv Turaka! Svi su se, jadni, mučili, a onda je došla zadnja minuta tekme! Klasnić je zabio, svi su bili veseli! I onda, taman kada je Bilić htio promijeniti igrače, a četvrti sudac, tzv. (insert rude words here) sudac nije dopuštao promjenu... Mi smo se veselili, a onda u 3. minuti (Produžetak je bio 2 minute!!!) Turci zabiju gol! NEEEEEE! I onda, penali. Svi srušeni, promašili gotovo svaki penal! Uff! Najgora situacija u povijesti cijele Hrvatske!I sada smo doživjeli katastrofu,izgubili smo u finalu protiv @˘$/#~! Francuza,no mi smo Hrvatska i nedamo se sve do sutra!!!


http://sr.neciklopedija.org/wiki/%D0%A1%D1%80%D0%B1%D0%B8%D1%98%D0%B0

Србија

Da li bi nesto mjenjali  60px-Bouncywikilogo
За оне без смисла за хумор, такозвани експерти са Википедије имају чланак о Србији.
За националисте, шовинисте и друге Србе тим Нециклопедије има текст о Великој Србији!
Република Србија
Da li bi nesto mjenjali  125px-%D0%A1%D1%80%D0%BF%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B0Da li bi nesto mjenjali  Zastavacb9
(Застава)(Грб на застави)
Химна: Безимени a capella инструментал
Гесло: "Будимо људи, иако смо Срби!"
Da li bi nesto mjenjali  150px-Srbija_n%D0%BEkia
ПовршинаОд минус до плус бесконачно (чиме прелази из и у Велику Србију)
Број становниканемогуће установити
Службени језициСрБски
Званична валутакрв, зној и сузе
Главни градТамни вилајет
Политичко уређењеПарламентарна анархија
Његово високородно преосвештенство непостојећи ПредседникСрећко Шојић (de јure)
Владимир Путин (de facto)
КоштуницаВојислав Коштуница
РегиониТамни вилајет
Грманија и приобаље
Централна Бестрагија
Национални херојиМиша Тумбас, Милка Цанић, Баја Мали Слинџа, Маријан Ристичевић, Ајс Нигрутин, Рамуш Харадинај
Национална маскотаПокемони
Дигимони
Велики брат
Европска унија
Цеца
Сличне државеБањска, Неготин, земља Дембелија
Република Србија jе умерено континентална клима држава која заузима се налази у југоисточној Јевропи (Балканскo полуострво), излази на море кад је лето што је и чини прелепом дестинацијом за гледаоце Си Ен Ен-а, а тај видео спот је, користимо прилику, брука за нацију и сва њена достигнућа а и шире а исто кажу да је много добар. Србија је такође и Косово, кажу власти. С обзиром да је много, много инфериорнија од свог великог идола из паралелног света, Велике Србије - представља регион који није вредан помена. Ми му дајемо шансу.

Садржај


  • 1 Историја и географија
  • 2 Становништво
  • 3 Државни симболи

    • 3.1 Химна
    • 3.2 Застава
    • 3.3 Грб
    • 3.4 Председник


  • 4 Валута
  • 5 Региони

    • 5.1 Главни град
    • 5.2 Остали региони


  • 6 Кулутура
  • 7 Репрезентације

Историја и географија

По мишљењу стручњака, Србија је постојала одувек, али не у овој димензији. Због еластичности своје територије, и мистичне везе са бројем пи, Србија је обитавала на местима где се не стиже ни бродом, ни авионом, нити било којим видом транспорта, због чега је и названа Недођијом. Није познато ко је био председник Србије у том периоду, мада ауторитети спекулишу да је то био или Петар Пан или Капетан Кука, док се стручњаци позивају на математику, која је јасна тренутну ситуацију, и тврде пазар да председника није било јер се Слободан Милошевић није ни родио. Од 2006, Србија се манифестује у овом универзуму, и постаје доступна свету и овој, уз сво дужно поштовање - Нециклопедији. Поменута растегљивост је довела до повремених брисања граница између Србије и Велике Србије и поремећаја у континууму простора и времена.

http://hr.neciklopedija.org/wiki/Bosna_i_Hercegovina

Bosna i Hercegovina

Bosna i Hercegovina
Moto: Jebo život bez rakije i Bosanca bez čakije
Himna: "Jesil' mala ljubila do sada"
Glavni gradSarajevo/Mostar/Banja Luka
Službeni jezikSvi jezici zapadnog Balkana
VladaMafija etničkih bivših gospodara rata
Gospodarstvostocarstvo, svinjogojstvo, uzgoj duhana i zajebancija
Glazbasevdah, narodna, turbo-folk
HranaĆevapi, burek, mezetluk
SportBosanska meditacija, traktorijada, hrkljuš
SlikaDa li bi nesto mjenjali  400px-BosnianYogaMaster
Bosanska meditacija

Sadržaj


  • 1 Kada je nastala BiH?
  • 2 Stanovništvo
  • 3 Jezik
  • 4 Religija
  • 5 Konflikti u BiH
  • 6 Rat s Turcima
  • 7 Muzika/glazba/himna BiH

Kada je nastala BiH?

BiH je nastala kad je Mujo reko ISFUR. Bosna i Hercegovina je država u kojoj živi čudna mješavina naroda čiji je nacionalni sport razbijanje čaša u glavu i ispijanje velikih količina kahve (lokalni naziv - kafenisanje), a nastala je početkom 12. stoljeća kako bi Srbija dokazala da je herojska nacija i kako bi Hrvatska dokazala da je kulturna nacija, omogućivši ujedno da obje participiraju u periodičkim medjusobnim klanjima i etničkim čišćenjima bez da Srbi naročito oštete svoju matičnu zemlju, a da Hrvatima ima tko odlučivati na njihovim matičnim izborima.
Turci - Osmanlije su se pridružili derneku u 15. stoljeću, dodatno zakompliciravši ionako zapetljane medjuodnose tako što su 60% populacije obratili na islam, onako iz čiste zajebancije.
[[Mediji:Mediji:Primjer.ogg]]== Kako je uopće nastala BiH? == BiH je nastala kad je Mojsije pobjegao iz Egipta. Tamo se nastanio u današnjem Visokom i sagradio pokoju piramidu ([1]), nako, da ga podsjeća na rodni kraj. Vrlo brzo je susreo Elvisa J. Kurtovića i predložio da mu bude vokal ali nije išlo. Mojsije je promijenio ime u Mujo i ubrzo zavladao Bosnom. Mojsije je inače pao iz geografije u srednjoj školi pa se oblik BiH utvrdio tek kasnije kad su Turci došli i otišli. Kao nacionalno jelo Mojsije je utvrdio ćevape, a kao religiju Novi Primitivizam. Zato se često misli da je tamošnje stanovništvo primitivno no oni samo slijede svoju religiju, inače su jako urbani. Muzika iz njihove baštine su uglavnom sevdah i pjesme grupa kao što su Zabranjeno Pušenje i Elvis J. Kurtović and his metheors. Narodno jelo su ćevapi s kajmakom (poznate su frakcije koje žele i luk (tzv. "lukaši") i oni koji su protiv luka (tzv. "antilukaši"). Poznat je i sukob s Hrvatskom zbog hrvatskog inzistiranja na ajvaru umjesto kajmaka. Prije dolaska Turaka većina stanovnika su bili katolici, pravoslavci i bogumili a ni vragu mrski.



Bosna i Hercegovina
Moto: Jebo život bez rakije i Bosanca bez čakije
Himna: "Jesil' mala ljubila do sada"
Glavni gradSarajevo/Mostar/Banja Luka
Službeni jezikSvi jezici zapadnog Balkana
VladaMafija etničkih bivših gospodara rata
Gospodarstvostocarstvo, svinjogojstvo, uzgoj duhana i zajebancija
Glazbasevdah, narodna, turbo-folk
HranaĆevapi, burek, mezetluk
SportBosanska meditacija, traktorijada, hrkljuš

_________________
Da li bi nesto mjenjali  Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Da li bi nesto mjenjali  Empty Re: Da li bi nesto mjenjali

Post by kic 17/6/2017, 19:23


sad sam u fazi gdje mi se ovo ne da ni citati, humor koji prozima cijeli tekst umara covjeka, vic se umetne u pravom trenutku kao sto rade neki pisci, npr Ranko Marinkovic..

sve to me podsjeca na vrijeme kad sam se trudio pisati clanke za nasu wikipediju, koji nezahvalan i mukotrpan posao..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Da li bi nesto mjenjali  Empty Re: Da li bi nesto mjenjali

Post by Leviathan2 17/6/2017, 19:31

kic wrote:
sad sam u fazi gdje mi se ovo ne da ni citati, humor koji prozima cijeli tekst umara covjeka, vic se umetne u pravom trenutku kao sto rade neki pisci, npr Ranko Marinkovic..

sve to me podsjeca na vrijeme kad sam se trudio pisati clanke za nasu wikipediju, koji nezahvalan i mukotrpan posao..
ma ja se toga sjetio nakon vise od 10 godina, svojevremeno sam s ekipom ircera uredjivao malo, al ne znam jel jos netko od njih ostao

_________________
Da li bi nesto mjenjali  Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Da li bi nesto mjenjali  Empty Re: Da li bi nesto mjenjali

Post by kic 17/6/2017, 19:32


ne znam, nek gore u paklu..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Da li bi nesto mjenjali  Empty Re: Da li bi nesto mjenjali

Post by Leviathan2 17/6/2017, 19:34

kic wrote:
ne znam, nek gore u paklu..
ko

_________________
Da li bi nesto mjenjali  Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Da li bi nesto mjenjali  Empty Re: Da li bi nesto mjenjali

Post by kic 17/6/2017, 19:40


wiki ekipa
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Da li bi nesto mjenjali  Empty Re: Da li bi nesto mjenjali

Post by Leviathan2 17/6/2017, 20:23

kic wrote:
wiki ekipa
aa, me jebes wiki ekipu, to su ionako idijoti

_________________
Da li bi nesto mjenjali  Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Da li bi nesto mjenjali  Empty Re: Da li bi nesto mjenjali

Post by RayMabus 17/6/2017, 20:28

A jes jaka wiki enciklpoedija , meni je bitno samo da je na naški pa hrpa clanaka nema niti na srpsko hrvatskom.

Jucer proucavao pobunu spahija u Indiji , mora sve citat na engleskome.

Evo :

https://en.wikipedia.org/wiki/Indian_Rebellion_of_1857


A fino ih na topove vezivali i onda BUM.

I nigdje na naški ( čirilicu neracunam jer je nekužim ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176146
2014-04-11


Back to top Go down

Da li bi nesto mjenjali  Empty Re: Da li bi nesto mjenjali

Post by RayMabus 17/6/2017, 20:31

Povijest je uciteljica života.

Et kad Arape nasadimo na topove pa lete bubrizi okolo ....čisto da znate ....nismo prvi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176146
2014-04-11


Back to top Go down

Da li bi nesto mjenjali  Empty Re: Da li bi nesto mjenjali

Post by Regoč 18/6/2017, 12:34

Isfirsirane fore, za nasmiešit se, ali ništa osobito.

_________________
Da li bi nesto mjenjali  Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Da li bi nesto mjenjali  Empty Re: Da li bi nesto mjenjali

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum