ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE

Go down

 U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE  Empty U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE

Post by RayMabus 17/6/2017, 18:30

Ani Zoneveld, američko-malezijskog porekla, jedna od retkih žena imama na svetu pozvala je vernike i muškarce i žene na molitvu juče, kada je džamija Ibn Rušd Gete otvroila svoja vrata muslimanskim vernicima, preneo je AFP.

Jedan od osnivača džamije, advokat i aktivistkinja ženskih prava, inače rođena u Turskoj, Sejaran Ates (54) otvorila je svečanost pozdravivši goste hrisćane i jevreje.

"Želimo da pošaljemo signal protiv islamskog terora i zloupotrebe naše religije", rekla je Ates.

Ates je poznata po tome da ruši tabue, ona je pozivala na sprovođenje seksualne revolucije u muslimanskom svetu kao i suprotstavljanju konzervativcima, kojima ne dozvoljava da joj oduzmu pravo da bude muslimanka.

U džamiji, koja je inače 88. po redu u nemačkoj prestonici dobrodošli su svi mulimani, suniti šiiti, alaviti i sufisti, navodi francuska novinska agencija.

http://www.blic.rs/vesti/svet/u-berlinu-otvorena-liberalna-dzamija-kojom-upravljaju-zene/7wrx1qh
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE  Empty Re: U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE

Post by Guest 17/6/2017, 18:31

eto radikalni muslimani su dobili novu metu u Berlinu.. mogu se kladiti da će sljedeći teroristički napad biti usmjeren na đamiju.

radikalni muslimani najviše mrze druge muslimane pa se prvo njih rješavaju, a onda udaraju po svim ostalima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE  Empty Re: U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE

Post by RayMabus 17/6/2017, 18:34


U džamiji, koja je inače 88. po redu u nemačkoj prestonici

Basketball
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE  Empty Re: U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE

Post by RayMabus 17/6/2017, 18:37

Neka im Bog pomogne jer ja sigurno necu.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE  Empty Re: U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE

Post by debotoijusto 17/6/2017, 18:38

cestitam na hrabrosti i sretno
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

 U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE  Empty Re: U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE

Post by RayMabus 17/6/2017, 18:48

debotoijusto wrote:cestitam na hrabrosti i sretno
Na cemu im tocno cestitaš ? Da vidimo ; njemački natalitet je krahirao , kapitalistima treba radna snaga , muslimani su velika populacija.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE  Empty Re: U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE

Post by RayMabus 17/6/2017, 19:05

Da je meni znat na cemu ti to njima i kome to čestitaš ? Da vidimo državni intervencionizam u jednu religiju di ide nametnit da je lgbt ok iako to ta religija nepriznaje niti ce.

VI STE BOLESNI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE  Empty Re: U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE

Post by RayMabus 17/6/2017, 19:13

To se zove raditi račun bez krčmara.

Isto ko da ja sad nađem neku hindiustkinju feminstkinju i upumam brdo love , napravit cu joj zgradu i eto ona je hindus pa ce shrat protiv kasta jer to neodgovara feminizmu i liberalizmu a sama ce se predstavljat kao ogranak te religije iako ta religija jest bazirana na tom principu.

Znaci vi mjenjate religije naoklo.

VI STE BOLESNI.

BOLESNI STE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE  Empty Re: U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE

Post by RayMabus 17/6/2017, 19:31

Vi ste bolesni al stvarno ste bolesni i to do jaja. Zato sam vam napisao da vama jedino Bog može pomoci jer ja sigurno necu. Znam ja šta sam napisa nebrini se.

Ja sam scientolog i sad vi fino nađete nekog scientologa , upupmate brdo love tu , napravite i zgradu i taj kaže lgbt it is ok.

Scinetologe nitko nije ništa pitao al vi to promicete.

UPRAVO STE SE TAKLI U RELIGIJU.

TO JE OBJAVA RATA.

I NEMA NIKAKVE VEZE S ISILOM.

OBJAVILI STE RAT CIJELOM ISLAMSKOM SVIJETU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE  Empty Re: U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE

Post by debotoijusto 17/6/2017, 19:34

Sastanak u klubu ljubitelja viceva. Svi vicevi su katalogizirani pod brojevima i stari članovi ih znaju napamet. Jedan od članova priča vic:
- Pedeset i jedan!
Svi se smiju! Drugi član:
- Dvadeset i osam!
Grohotan smijeh. Sastanku prvi puta prisustvuje i novi član. Videći kako je dovoljno izgovoriti samo broj vica, odluči da proba i on.
- Trideset i tri!
Tajac, nitko se ne smije. Jedan od starijih članova mu se obrati:
- Kolega, nije važno kakav je vic, važno je kako se ispriča.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

 U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE  Empty Re: U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE

Post by RayMabus 17/6/2017, 19:42

debotoijusto wrote: važno je kako se ispriča.

Poštujte vjerska uvjerenja drugih

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t21-postujte-vjerska-uvjerenja-drugih


Znajući koliko je , tijekom povijesti , krvi proliveno i patnji uzrokovani vjerskom netolerancijom , jasno je da ona silno ugrožava opstanak.

Vjerska tolerancija ne znači da osoba ne može izraziti svoja uvjerenja. Ona znači da je pokušaj potkopavanja ili napadanja vjerskih uvjerenja i vjere drugih oduvijek bio prečica do nevolja.




A UPRAVO STE SE ...




TAKLI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE  Empty Re: U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE

Post by RayMabus 17/6/2017, 19:47

Ja sam znao da ste vi bolesni al da cete baš ovoliko bit bolesni ....e to Bogam i nisam znao.

Ja vam pomoc više nemogu.

Obrati se Bogu a cisto sumnjam da i on ima sluha za takve.

PA PA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE  Empty Re: U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE

Post by RayMabus 17/6/2017, 19:52

Uzeli ste pismo od OLivera Dragojevica , prominili tekst i sad to puštate a na omotnici i dalje tvrdite da to piva Oliver Dragojevic.

DOCI CE PRAVI GAZDA AUTORSKIH PRAVA.

NE BRINI SE.

OCE 100%
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE  Empty Re: U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE

Post by RayMabus 17/6/2017, 20:07

RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE  Empty Re: U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE

Post by govinda 17/6/2017, 20:56

Zene mogu biti imami, to nije nista novo i liberalno, ali po propisima  mogu predvoditi molitvu samo zenama...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

 U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE  Empty Re: U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE

Post by RayMabus 17/6/2017, 20:58

Nisam se referirao na žene imame nego na lgbt.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE  Empty Re: U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE

Post by govinda 17/6/2017, 21:01

RayMabus wrote:Nisam se referirao na žene imame nego na lgbt.
Ovo si dobro rekao, nekao je upumpao lovu i sad kao neka reklama o liberalnom islamu a ta dzamija vjerovatno nije u okviru ni jedne od islamskih zajednica u Njemackoj (turske, arapske, bosnjacke, albanske itd.)..mah, ne znam cemu sve to ali hajd...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

 U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE  Empty Re: U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE

Post by govinda 17/6/2017, 21:03

Isto kao u SAD, neki crnac, honoseksualac, proglasio se imamom i ima svoju dzamiju..mislim, zar iko vjeruje da ce mu i jedan normalan musliman uci u tu dzamiju?

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

 U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE  Empty Re: U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE

Post by RayMabus 17/6/2017, 21:05

A eto vidiš ...oce.

Liberali.

Debotojusto i ta ekipa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

 U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE  Empty Re: U Berlinu otvorena LIBERALNA džamija kojom upravljaju ŽENE

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum