ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi Pazar ljut: Kada nas vređaju u Čačku svi ćute!

Go down

Novi Pazar ljut: Kada nas vređaju u Čačku svi ćute! Empty Novi Pazar ljut: Kada nas vređaju u Čačku svi ćute!

Post by crvenkasti 15/9/2015, 10:18

Novi Pazar ljut: Kada nas vređaju u Čačku svi ćute! Sp-pazar_620x0

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:567390-Novi-Pazar-ljut-Kada-nas-vredjaju-u-Cacku-svi-cute

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nekoliko puta skrenuli smo pažnju delegatu na nacionalistička skandiranja, na šta nam je odgovorio da on tu ne može ništa i da će se navijači smiriti. Tek kada je predstavnik našeg kluba demonstrativno napustio klupu i izašao sa stadiona delegat je dao instrukcije zvaničnom spikeru, koji je u 92. minutu meča pozvao publiku „da fer i sportski navijaju, kao što su to radili i do sada", naglašava se u saopštenju Novog Pazara.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Smradovi četnički!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28800
2014-04-17


Back to top Go down

Novi Pazar ljut: Kada nas vređaju u Čačku svi ćute! Empty Re: Novi Pazar ljut: Kada nas vređaju u Čačku svi ćute!

Post by Guest 15/9/2015, 10:20

Rugla se sova sjenici da ima veliku glavu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi Pazar ljut: Kada nas vređaju u Čačku svi ćute! Empty Re: Novi Pazar ljut: Kada nas vređaju u Čačku svi ćute!

Post by Yehudi 15/9/2015, 17:42

crvenkasti wrote: Tek kada je predstavnik našeg kluba demonstrativno napustio klupu i izašao sa stadiona delegat je dao instrukcije zvaničnom spikeru, koji je u 92. minutu meča pozvao publiku „da fer i sportski navijaju, kao što su to radili i do sada", naglašava se u saopštenju Novog Pazara.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Smradovi četnički!

  Nisu to četnici nego balije. 

Mislim na te iz N.Pazara. Poznava sam jednoga davno....pederćić mali 

i sad se oženio i ima dvoje dice. Postao navijač toga kluba iz N.Pazara.

   Govori kako idu na utakmice samo kako bi radili sranja i vridjali.

 Isto kao i svi nogometni huligani ( ne navijači) , pederčine koje se samo u grupi osjećaju jaki.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Novi Pazar ljut: Kada nas vređaju u Čačku svi ćute! Empty Re: Novi Pazar ljut: Kada nas vređaju u Čačku svi ćute!

Post by Guest 15/9/2015, 17:49

Cekaj, je li Novi Pazar na Sandzaku? Jesu li ih zato vrijedjali?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi Pazar ljut: Kada nas vređaju u Čačku svi ćute! Empty Re: Novi Pazar ljut: Kada nas vređaju u Čačku svi ćute!

Post by Yehudi 15/9/2015, 18:13

Da.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Novi Pazar ljut: Kada nas vređaju u Čačku svi ćute! Empty Re: Novi Pazar ljut: Kada nas vređaju u Čačku svi ćute!

Post by jastreb 15/9/2015, 18:26

Kad sam bio mali bila je popularna pjesma "Mala,mala,mala iz Novog Pazara".
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Novi Pazar ljut: Kada nas vređaju u Čačku svi ćute! Empty Re: Novi Pazar ljut: Kada nas vređaju u Čačku svi ćute!

Post by Guest 15/9/2015, 18:31

Kad sam ja bio mali bila je popularna pjesma ''Blago onom tko te ima''...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi Pazar ljut: Kada nas vređaju u Čačku svi ćute! Empty Re: Novi Pazar ljut: Kada nas vređaju u Čačku svi ćute!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum