ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo'

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo' - Page 4 Empty Re: Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo'

Post by vili40 7/6/2017, 21:38

RayMabus wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/porazene-za-index-mrak-taritas-jako-sam-tuzna-pusic-sokirana-sam/975521.aspx

Batinić, Milorad   (HNS)

Beus Richembergh, Goran   (HNS)

Makar, Božica   (HNS)

Mrak-Taritaš, Anka   (HNS)

Puh, Marija   (HNS)

Pusić, prof. dr. sc. Vesna   (HNS)

Topolko, univ. spec. Bernarda   (HNS)

Turina-Đurić, Nada   (HNS)

Vrdoljak, Ivan   (HNS)

Pejo Petar Šitum · 
Zagreb, Croatia

Ovima koji se prodaše.....dabogda im andrija jarak izvjestavao ispred kuce!

vili40

Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo' - Page 4 Empty Re: Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo'

Post by RayMabus 7/6/2017, 21:40

Don Anemija razara druge stranke , kida ih i sebi namaće zastupnike koji mu fale ....polako , di je priša haha ha ha ha



RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo' - Page 4 Empty Re: Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo'

Post by vili40 7/6/2017, 21:42

sad me stvarno zanima kako će ti stvorovi pred ljude u svojim sredinama???
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo' - Page 4 Empty Re: Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo'

Post by orion 7/6/2017, 21:44

vladajući riješili trenutnu sitaciju - ostaju vladajći još koji mjesec.
HNS zapravo više ne postoji. Par ljudi na čelu sa Vesnom zapavo su izraziti ljevičari-glasači su iz tog razloga glasali za njh.....
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo' - Page 4 Empty Re: Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo'

Post by Brain32 7/6/2017, 21:44

vili40 wrote:sad me stvarno zanima kako će ti stvorovi pred ljude u svojim sredinama???
Kaj ti je, pa nema to srama...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo' - Page 4 Empty Re: Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo'

Post by red wolf 7/6/2017, 21:45

vili40 wrote:sad me stvarno zanima kako će ti stvorovi pred ljude u svojim sredinama???
Sredine su im već odgovorile na lokalnim izborima...Znaju i oni to...Zato su i ovo napravili...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo' - Page 4 Empty Re: Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo'

Post by debotoijusto 7/6/2017, 21:45

vili40 wrote:sad me stvarno zanima kako će ti stvorovi pred ljude u svojim sredinama???
HDZ ? bez vecih problema , HNS ovisi kako ovo odigraju
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo' - Page 4 Empty Re: Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo'

Post by vili40 7/6/2017, 21:46

Brain32 wrote:
vili40 wrote:sad me stvarno zanima kako će ti stvorovi pred ljude u svojim sredinama???
Kaj ti je, pa nema to srama...
znam,ali da sam na njihovom mjestu ne bih puno izlazio van.
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo' - Page 4 Empty Re: Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo'

Post by vuksadinare 7/6/2017, 21:48

sve je to velika igra..ovi kao fol protiv pa odlucit ce drugi stranacki odbor i slicno..a odlucena je koalicija hnsa i hdza davno prije cak mislim kad se formirala vlada hdza i mosta jer se morala formirati...da se zamagli plenkijev i vrdoljakov plan najprije u svojim strankama
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo' - Page 4 Empty Re: Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo'

Post by vili40 7/6/2017, 21:49

red wolf wrote:
vili40 wrote:sad me stvarno zanima kako će ti stvorovi pred ljude u svojim sredinama???
Sredine su im već odgovorile na lokalnim izborima...Znaju i oni to...Zato su i ovo napravili...
e vidiš to je to,popušili su gotovo sve i sad hvataju zadnju priliku da se nagrabe jer popravnoga više neće biti.
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo' - Page 4 Empty Re: Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo'

Post by Brain32 7/6/2017, 21:49

kic wrote:
Brain32 wrote:Sreća da mi je stari umro, znam da gadno zvuči ali ne znam da li bi izdržao ovih zadnjih par godina da si ne puca u glavu od jada.

a jbt..

od 2011. sve otišlo u nepovrat..
Fakat ne znam kaj bi rekao, sve više se osjećam kao idiot, mazohist gledajući ove koji su otišli jer ja tu ne vidim spasa, ljudi su totalno pukli...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo' - Page 4 Empty Re: Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo'

Post by red wolf 7/6/2017, 21:50

vili40 wrote:
red wolf wrote:
vili40 wrote:sad me stvarno zanima kako će ti stvorovi pred ljude u svojim sredinama???
Sredine su im već odgovorile na lokalnim izborima...Znaju i oni to...Zato su i ovo napravili...
e vidiš to je to,popušili su gotovo sve i sad hvataju zadnju priliku da se nagrabe jer popravnoga više neće biti.
Bingo...To je to...Kraj HNS-a...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo' - Page 4 Empty Re: Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo'

Post by vili40 7/6/2017, 21:51

vuksadinare wrote:sve je to velika igra..ovi kao fol protiv pa odlucit ce drugi stranacki odbor i slicno..a odlucena je koalicija hnsa i hdza davno prije cak mislim kad se formirala vlada hdza i mosta jer se morala formirati...da se zamagli plenkijev i vrdoljakov plan najprije u svojim strankama
to i ja mislim,Prdoljak je samo čekao priliku.Ovi iz mosta su ih izludili.
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo' - Page 4 Empty Re: Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo'

Post by vili40 7/6/2017, 21:53

red wolf wrote:
vili40 wrote:
red wolf wrote:
vili40 wrote:sad me stvarno zanima kako će ti stvorovi pred ljude u svojim sredinama???
Sredine su im već odgovorile na lokalnim izborima...Znaju i oni to...Zato su i ovo napravili...
e vidiš to je to,popušili su gotovo sve i sad hvataju zadnju priliku da se nagrabe jer popravnoga više neće biti.
Bingo...To je to...Kraj HNS-a...
još nije,misle još dosta nereda napraviti.Kad takve staviš na penal ti ne promašuju.
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo' - Page 4 Empty Re: Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo'

Post by RayMabus 7/6/2017, 21:53


NAKON velikog obrata u HNS-u, koji je večeras odlučio spasiti Plenkovićevu vladu, popričali smo s neovisnim političkim analitičarom Žarkom Puhovskim, koji nam je odmah na početku razgovora rekao kako nije očekivao ovakav rasplet situacije, ali ga nitko razuman ipak nije mogao isključiti.

"Još jučer se znalo da stvar nije posve gotova. Ono što je tu bitno naglasiti je da nikog ne zanima HNS, ali su svi zainteresirani za njihove ruke u parlamentu. Treba uočiti da je jučer i danas isti broj ruku u Saboru za HDZ-ovu vladu. Prema tome, HNS se ovako ili onako raspada, Plenković će dobiti novih pet ruku, izgubit će tri od ekstremne desnice, dakle neto je plus 2 - što nije naročito pouzdano. Opet nema ozbiljne većine", rekao nam je Puhovski.

"Ipak, Hrvatska se večeras riješila jedne stranke, pa sad kad bi krenuli tim tempom, da otpada po jedna mjesečno...", rekjao je Puhovski kroz smijeh, pa nešto ozbiljnijim tonom dodao: "HNS je stranka koja je svašta prošla, imala je i značajnih trenutaka, a sada će pasti na 0,5 posto podrške. No, puno je važnije reći da je ovime Plenković zapravo dodatno oslabljen, jer desnica ga napada zbog koketiranja s HNS-om, tako da nitko ne može reći da je on sada u boljoj poziciji nego što je bio. Sada mu je prošlo ovo s HNS-om, ali on ne može računati s ozbiljnom većinom. Plenković će sada uspjeti progurati nove ministre, ali do većih promjena neće doći jer je to većina koja neće izdržati ni godinu dana. Ovo danas nas je samo spasilo od izbora u srpnju".

"Očekujem izbore na jesen"

"Pitanje je kako će se sada u parlamentu ponašati ostali HNS-ovci u parlamentu, oni će se vjerojatno povezati s opozicijom odnosno SDP-om, jer su tako u konačnici i ušli u Sabor", rekao nam je Puhovski, koji i dalje smatra da će do prijevremenih izbora doći na jesen.

"Da, očekujem izbore na jesen. Naime, Plenković sad ima većinu za jednu stvar, izbor novih ministara i nakon toga mu neko vrijeme neće trebati natpolovična većina, ali prije ili kasnije doći će do sukoba. Pupovac je pod pritiskom pod kakvim prije nije bio, Radin je danas isto tako dao do znanja da će još nešto tražiti, Lovrinović je rekao da se neće preslagivati, tih 76 ruku i dalje nije nipošto sigurno", smatra Puhovski.

"Plenković se ponaša kao da izbori neće biti do kraja godine, a to ipak nije samo njegova odluka. On misli da sukob s radikalnom desnicom može odgađati još tri godine, a to mi se čini kao vrlo nerealističan scenarij. Ovime se daje i desnici i SDP-u vremena da se ustroje, a lako je moguće da se pokaže da je razlika između SDP-a i HDZ-a ona koji bi mogla dobiti desnica na izborima, pri čemu je jasno da desnica neće glasove uzimati SDP-u nego HDZ-u", zaključio je Puhovski.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo' - Page 4 Empty Re: Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo'

Post by RayMabus 7/6/2017, 21:55

HNS uništen nepovratno , izbori nece biti na lito ....odlican scenarij.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo' - Page 4 Empty Re: Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo'

Post by red wolf 7/6/2017, 21:55

vili40 wrote:
red wolf wrote:
vili40 wrote:
red wolf wrote:
vili40 wrote:sad me stvarno zanima kako će ti stvorovi pred ljude u svojim sredinama???
Sredine su im već odgovorile na lokalnim izborima...Znaju i oni to...Zato su i ovo napravili...
e vidiš to je to,popušili su gotovo sve i sad hvataju zadnju priliku da se nagrabe jer popravnoga više neće biti.
Bingo...To je to...Kraj HNS-a...
još nije,misle još dosta nereda napraviti.Kad takve staviš na penal ti ne promašuju.
Oni su gotovi...Nered će napraviti ovi koji će s HDZ-om...No, većinski, Hrvati vole HDZ pa to neće biti problem...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo' - Page 4 Empty Re: Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo'

Post by RayMabus 7/6/2017, 21:57

HNS nam je ubiti svima napravio ogromnu uslugu :

- nema izbora po vrucini
- sami sebe su eliminirali
- ostaci njih ce ojacat hdz i sdp
- nema liberala u Hr
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo' - Page 4 Empty Re: Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo'

Post by vuksadinare 7/6/2017, 22:02

znate tko je glavni posrednik koalicije hnsa i hdza?...siva eminencija hnsa radomir cacic koji je stalno govorio da nema nis protiv da on suradjuje sa plenkijem...a vec je ok sa bandicem...cacic i dalje upravlja hnsom iza zavjese i sad kad je postao zupan jos je jaci i jos vise napravio utjecaj u hnsu...plus sto je zelio sjebati i eliminirati pusicku koja mu je stisla kajlu i prisilila da ode iz hnsa...sto je seks za hdz to je cacic za hns
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99155
2015-09-08


Back to top Go down

Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo' - Page 4 Empty Re: Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo'

Post by mutava baštarda 7/6/2017, 22:02

Pinochet wrote:HAHAH. vrdoljak je imotsko prezime. haha. moj rođo, tko će drugi nego stara vlajčina sa I21b koja bi prodala mater sa pare , tko će drugi nego vlaški lopovi I21b iz HNSa sa bosanskim lopovima iz I21b iz HDZa
pa i rimsko carstvo je ošlo na kvasinu kada su počeli l1b carevati...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo' - Page 4 Empty Re: Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo'

Post by RayMabus 7/6/2017, 22:07

Vojvoda Vesna.

Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo' - Page 4 1f602

Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo' - Page 4 Pl21-pl
RayMabus
RayMabus

Posts : 176192
2014-04-11


Back to top Go down

Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo' - Page 4 Empty Re: Da li je ipak moguć preokret?HNS-ovac:'Nije još ništa gotovo'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum